Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 109 (04.01.09)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
koszMAREK napisał(a):No cóż, sciągnąłem, przesłuchałem i jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu, że przecież to nie Twoje klimaty. To żart jakiś???

Nie, to nie żart. Ciekawe co powiesz jeśli na liście pojawi się kilka numerów od PSB :> Wtedy też to nie będą moje klimaty? Ja naprawdę cenię dobrą muzykę w takim stylu, inna sprawa, że trafia się ona bardzo rzadko Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.01.2009 05:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #22
 
Nowości kompletnie dla mnie nie znane. Przesłuchałem tylko dwie najwyższe. Girls Aloud które tak zachwalałeś jest takie sobie... nijakie.. podzielam zdanie Koszmarka.
Lidera nie miałem jeszcze okazji posłuchać, a jeśli miałem to jakoś mi to uchem wyleciało.
05.01.2009 06:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Ale świetny numer 1! Icon_biggrin3 Piękny skok oddali, całkiem się muszę przyznać tego nie spodziewałem. Byłem przekonany, że Portishead dłużej posiedzi na tronie.
06.01.2009 08:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #24
 
Gary napisał(a):Ale świetny numer 1! Icon_biggrin3
a dla mnie rewelacyjny , od wielu wielu tygdoni nie cieszyłem się tak mocno z Caroliny Icon_smile2 Przyznam ze i mnie zaskoczył skok z 14.
W pierwszej dziesiątce kilka utworów ktore mi się podobają - awansują . I Kasia , Nicjk Cave oraz The Last Shadows... w drugiej jest juz Matt Elliot świetnie.
Z nowości koniecznie musze poznać nowego Morrisseya . Twój zachwyt w komentarzu sugeruje, że za tydzień góra dwa bedzie już w TOP 10 Icon_smile2
07.01.2009 09:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #25
 
kleschko napisał(a):ja też chcę namiary na Animali Icon_smile2 Icon_wink2
i ja, i ja, give it to daddy Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.01.2009 04:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Dałem link Dominikowi. Obecnie sam nie mogę znaleźć go :/ A wszystko w co wchodzę jest skasowane. Odezwę się wieczorem na PM, jakby do tej pory Dominik Ci podał link to napisz mi o tym.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.01.2009 06:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
czy wybaczysz jak dziś będę pisał tylko na jeden temat?...
bo to jest nieporównywalne emocjonalnie z innymi sprawami na Twojej liście, że aż nie wypada, żeby inne sprawy towarzyszyły tej:
saferłel napisał(a):01. 14. 04. The Raconteurs - Carolina Drama
Icon_eek2 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_eek2 Icon_biggrin3 Icon_eek2 :roll: :?: Icon_lol Icon_redface2 Icon_neutral2 :roll: Icon_exclaim Icon_exclaim
jakoś mniej więcej tak wyglądają emocje...
wiesz, gdy tego nie było u Ciebie na liście, to sobie myślałem, że może kiedyś wejdzie, bo to przecież najwspanialszy utwór w ich karierze. jak weszło to sobie myślałem, że przecież musi pójść do góry, ale z drugiej strony niekoniecznie musi Cię złapać tak samo potężnie jak mnie... no ale poszło do góry, tydzień temu o kolejne kilka oczek. no to sobie myślałem, że oby kontynuowało drogę do góry, oby może już w tym tygodniu weszło do dziesiątki, a potem się będzie stawiać kolejne cele i trzymać kciuki w kolejnych notowaniach. a tu taki szok! nie przygotowany byłem Icon_wink2. gdybym wiedział, gdybym się spodziewał to czekałbym w emocjach i był wyraził swą radość poprzez pęknięcie jakiegoś balonu niepokoju który by był - uda się czy się nie uda. a tak to co? szok! po prostu gapiłem się w monitor i nie mogłem uwierzyć! szok! cudowny szok! niesamowita sprawa!!!

saferłel napisał(a):Dałem link Dominikowi. Obecnie sam nie mogę znaleźć go :/ A wszystko w co wchodzę jest skasowane. Odezwę się wieczorem na PM, jakby do tej pory Dominik Ci podał link to napisz mi o tym.
jeszcze szybko o tym.
tak sobie myślę, że po to mamy tu nicki i nimi się posługujemy, żeby się nimi zwracać do poszczególnych osób. my sami wybieramy sobie nicki, a nie ktoś to robi za nas, więc gdyby ktoś chciał, żeby się do niego zwracać po imieniu, to by sobie wziął nick "Konrad", "Marek" itd. I sprawa jasna, i wszystko w porządku. a tak to może Ty wiesz, że ktoś ma tak, a nie inaczej na imię, ale inni nie wiedzą. zresztą mi niekoniecznie zależy, żeby się o tym dowiadywać, bo znam nicki i to mi wystarcza.
08.01.2009 05:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Ja swoją opinię na ten temat wyraziłem kilka razy. Mimo, że internet daje możliwość bycia bardzo anonimowym i wszelkiego rodzaju nicki i pseudonimy są częścią tego świata, to ja zupełnie nie mam nic przeciwko by ktoś znał moje dane i się nimi posługiwał w rozmowie ze mną, szczególnie, że bardzo dobrze czuję się w forumowej społeczności (na tym forum) i traktuje kilka osób stąd jako dobrych internetowych znajomych. Myślę, że to miłe zwracać się do kogoś po imieniu. Jeśli ktoś jest przeciwny temu, proszę napisać, a będę się stosował do tego. Ja często zwracając się do Dominika używam jego imienia, myślałem, że już wszyscy to podłapali Icon_cry2 Przepraszam za nieporozumienie.

PS - nick to nick, tak samo jak avatar jest tylko jakimś symbolem...nie byłoby przecież ładnie gdyby fora byly zapełnione milionami Krzyśków i Damianów różniących się jedynie jakimś dopiskiem cyfrowym. Nick służy mi jedynie do identyfikacji. Mam duże szczęście, że jak dotąd żaden frajer nie skusił się go nigdzie skopiować Icon_biggrin i wszędzie gdzie jest saferłel to jest równocześnie pewność, że to JA Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.01.2009 09:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #29
 
ku3a napisał(a):znam nicki i to mi wystarcza

to jesteś lucky man, gratuluję, nick i rozmiar stopy to gwarantuje wszystko, i mnie jak i innych z tego forum znasz od podszewki Icon_razz
08.01.2009 09:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #30
 
tu jest płytka której poszukujecie Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.01.2009 09:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Ho ho "Carolina Drama" na pierwszym! U mnie właśnie wypadła.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
09.01.2009 02:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
saferłel napisał(a):Mam duże szczęście, że jak dotąd żaden frajer nie skusił się go nigdzie skopiować Icon_biggrin i wszędzie gdzie jest saferłel to jest równocześnie pewność, że to JA Icon_wink
Icon_mrgreen
ale występujesz też pod innymi nickami Icon_smile2.
09.01.2009 11:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Listoholik napisał(a):to jesteś lucky man, gratuluję, nick i rozmiar stopy to gwarantuje wszystko, i mnie jak i innych z tego forum znasz od podszewki Icon_razz
nie potrzebne mi do szczęścia znanie od podszewki.
09.01.2009 11:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
ku3a napisał(a):
saferłel napisał(a):Mam duże szczęście, że jak dotąd żaden frajer nie skusił się go nigdzie skopiować Icon_biggrin i wszędzie gdzie jest saferłel to jest równocześnie pewność, że to JA Icon_wink
Icon_mrgreen
ale występujesz też pod innymi nickami Icon_smile2.

rzadko, chociaż np. Paweł (i teraz piszę o tym Pawle co ma nick Paweł Icon_razz2) z przyzwyczajenia woła do mnie drunk, lubię jeszcze czasem podszyć się pod munkena, ale okazało się, że choć wymyśliłem go absolutnie sam...to istnieje już wytwórnia papieru o takiej nazwie Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.01.2009 12:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Numer pierwszy wielce pozytywny, chociaż dla mnie zdecydowanie w cieniu Richa i Switcha, ale z singli najlepszy.
Nowość w 30 to chyba można sprawdzić w innym miejscu, jaka jest moja o nim opinia.
Z nowości absolutnych znam tylko najniższą i jest to jedyny znany mi Primal, który mnie nie denerwuje, ale mam wrażenie, że to zdecydowanie nie moja muzyka.
09.01.2009 03:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
kajman napisał(a):Nowość w 30 to chyba można sprawdzić w innym miejscu, jaka jest moja o nim opinia.
Masz na myśli Antonego?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.01.2009 03:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
saferłel napisał(a):
kajman napisał(a):Nowość w 30 to chyba można sprawdzić w innym miejscu, jaka jest moja o nim opinia.
Masz na myśli Antonego?
Jakoś innych nowości w 30 nie udało mi się zauważyć. Icon_wink2
09.01.2009 04:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Cieszy mnie numer 1 i poniższa nowalijka

56. NE. 01. Primal Scream - Beautiful Future

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
10.01.2009 08:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości