Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 109 (04.01.09)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 109 (04.01.09)
Wykład o nowościach:

Girls Aloud - The Loving Kind - To będzie koszmar Icon_biggrin, albo może nie? Wszystko zależy od tego jaka promocja zostanie zapewniona nowemu singlowi Girls Aloud. U mnie dostaje ją w wersji deluxe, bo trafia na listę ponad tydzień przed premierą, a mógł wcześniej...GA zawsze uchodziło w mojej skromnej opinii za najlepszych girls band w historii. Nie toleruję za bardzo piosenek tworzonych przez ich koleżanki po fachu z różnego rodzaju innych projektów, których nie będę teraz wymieniał, bo narażę się miłośnikom takich ekip (już to zrobiłem pisząc, że GA są the best). Jak pewnie wielu z was pamięta GA swego czasu pojawiło się u mnie z singlem Something KIda Uuh (jeszcze w 2006) roku, który określiłem słowami ''Niech Pet Shop Boys żałują, że to nie oni to nagrali''. I stało się. Wywróżyłem. The Loving Kind to w sumie jeszcze ballada, ale utrzymana w naprawdę mocnym jak na te klimaty tempie, singlowa wersja (której słucham), jeszcze bardziej uwydatnia ''dyskotekową przydatność tego numeru''. Jej twórcami są nie tylko dziewczyny z GA, ale i chłopcy z PSB, którzy jak się okazalo bardzo lubią ich twórczność i pomogli im przy nowej płycie. Efekt jest naprawdę dobry i słyszalny. Piosenka jest trochę inna niż reszta piosenek, jest moją ulubioną na płycie (lub też vice-ulubioną, zależy czy mam nastrój słuchać innej świetnej kompozycji - Love Is The Key), czuć w niej nawiązania do lat 80, a nie mechaniczny i komputerowy odprysk 21 wieku. Wielbiciele popu powinni pokochać ten numer, reszta może mieć problem, tak myślę...

Animal Collective - My Girls - Najbardziej zakręcony zespół świata wraca na moją listę. Minęło kilka miesięcy od czasów jak Peacebone wkręciło się w DLP stając się swego czasu prawdziwym dziwactwem, które jednak kilkanaście miesięcy po tym wydarzeniu wydaje się być całkiem ułożone w stosunku do innych numerów przebywających tutaj Icon_biggrin
Nie ukrywam, że w 2007 roku muzyka Animal była dla mnie jeszcze sporą zagadką i terenem gdzie moje uszy nie miały wyrobionego smaku. Teraz już powoli sytuacja zaczyna się zmianiać. Całe szczęście. Ten zespół to prawdziwa bomba. Jak to ktoś pięknie napisał: ''przenoszą muzykę na inny poziom nawet w 128 kb/s''. Ja słuchałem nowego albumu w 320, ale jednak jestem jeszcze z Wami Icon_biggrin Na pewno nie wszyscy słyszali o Amerykanach, którzy wykonują swoją robotę pieczętując ją znakiem alternative pop/experimental i neo psychodelia. Dziwne nazyw, fakt, równie zaskakujące jak muzyka zawarta na nowym krążku Merriwather POst Pavillion, który już stał się wielkim hitem w ''alternatywnych środowiskach. Animale malują swoją muzykę wielokolorowe obrazy, które w dodatku potrafią zarówno wciągnąć i zaciekawić widza swoimi odcieniami, a z drugiej strony oślepić na dobre. Dużo wariactwa na płaszczyźnie komponowania, masa eksperymentowania w zakresie muzyki elektronicznej (bo gitar nie zwykli używać) i melodię, które wydawałoby by się, nie mają szansy powstać w takim chaosie - to ich przepis na sukces. Takie jest też My Girls.

No Age - Sleeper Hold - Po dwóch skrajnie różnych, ale jednak popowych nowościach czas na mocne uderzenie. Takie zapewnia Sleeper Hold, utwór, który prawdopodobnie singlem nie jest, bo kto by zainwestował w promocję nagrania
trwającego niecałe 2 minuty i 30 sekund i będącym jednym wielkim zgrzytem sprężonych gitar? Kto? No ja, no przecież jest już na DLP i liczę, że 50 to początek ich marszu w górę, a także początek fascynacji nową gwiazdą sceny noise.
Narazie jest ostrożnie. 3'5/5 - tyle dostała ode mnie płyta, która za pierwszm razem wypadło tak blado, że miałem ochotę rzucić ją w niepamięć i nakarmić statystyki notą z okolic 2-jki. Dziwnie to zabrzmi. Ale do tej płyty (tak hałaśliwej, jazgotliwej i nielogicznie poukładanej) trzeba podejsć ze SPOKOJEM i WSŁUCHAĆ się w nią dokładnie.
Po pewnym czasie okazuje się, że Amerykanie naprawdę mają pomysł na to jak zaprogramować poszczególne kompozycje. Pierwsza linia to najciężce działa i najgłośniejsze wzmacniacze, jednak w tle da się usłyszeć dobrą produkcję, która sprawa
, że do uszu dociera wiele dodatkowych elementów poprawiających wizerunek krążka. Wiem, że pewnie mało kto zna ten zespół (może nikt), więc na zachętę napiszę, ze to taka bardzo szybka i o wiele bardziej ogłuszająca wersja Deerhuntera, już całkiem
tutaj popularnego ;]

Morrissey - I'm Throwing My Arms Around Paris - Jest! Pan Przebój wrócił. Nagle, jak królik z kapelusza ukazał się przed moimi oczami bardzo zachęcający komunikat - '''www.****.com/morrissey-yearsofreusal/ - wszedłem i mam, mam nowy album Morrisseya, którego znają wszyscy, więc...nie zostaje mi już praktycznie nic do dodania. Czemu? Kochani! Ja ten numer znam od dwóch, może trzech godzin, to absolutnie spontaniczna decyzja była, że wkładam go dziś na 52 miejsce. Czemu on? Po prostu to singiel. Jeśli chciałem coś wrzucić do worka z nowościami, to dość naturalną decyzją było przysłuchanie się na początku głównie singlowi. Mialy być cztery nowości, jest pięc. Tyle w tym temacie.
Piosenka po prostu mi się bardzo podoba. Szykuje się kolejny hit (który to już?) Morrisseya, tym razem jakby spokojniejszy, bardzo krótki (2:30), ale treśćiwy i jak zwykle urzekający tą dżentelmańską manierą wokalną i rozbujaną melodyjką. To jest mistrz przebojów. A jak z płytą? Musicie poczekać, jeszcze nic nie wiem, dopiero raz słuchałem! Wpadajcie na bloga i liczcie na recenzje.

Primal Scream - Beautiful Future - Nie są już tak popularni jak kiedyś, nigdy już nie wejdą z singlem do top 10, nigdy też nie będą mieć numeru jeden na forumowej - i co z tego? Mi nadal odpowiadają i to jest najważniejsze. Pierwszy i jedyny jak się potem okazało singiel Can't Go Back, okazał się sporym przebojem na mojej liście. Mimo, że chyba nie wszedł ani razu do top 30...to jednak spędził ponad 15 tyg. na liście, no cóż, widocznie miał pecha.
Długo czekałem, ale w końcu wybrałem jego następce. To kompozycja tytułowa z nowej płyty. Piękna przyszłość - oby właśnie to był dobry prognostyk dla historii tej kompozycji na DLP. Utwór zwraca uwagę przede wszystkim naprawdę cudownie-piosenkową formułą. Tak klarownej szansy na przebój nie mieli chyba od ładnych 10 lat.

WSZYSTKIE KAWAŁKI DO POBRANIA NA CHOMIKU.

NOTOWANIE:

01. 14. 04. The Raconteurs - Carolina Drama
02. 02. 04. TV On The Radio - Family Tree
03. 05. 05. Nick Cave & The Bad Seeds - Lie Down Here (& Be My Girl)
04. 01. 05. Portishead - Hunter
05. 03. 06. Ladytron - Tomorrow
06. 04. 09. Deerhunter - Nothing Ever Happened
07. 09. 06. Kasia Nosowska - Na Całych Jeziorach Ty
08. 11. 03. Elbow - The Loneliness Of A Tower Crane Driver
09. 13. 09. The Last Shadow Puppets - My Mistakes Were Made For You
10. 07. 12. The Verve - Sit And Wonder

11. 06. 08. Marillion - This Train Is My Life
12. 12. 09. Tricky - Past Mistake
13. 08. 11. Metallica - That Was Just Your Life
14. 10. 11. The Cure - The Hungry Ghost
15. 21. 07. Fleet Foxes - He Doesn't Know Why
16. 18. 08. Simply Red - Go Now
17. 22. 03. The Pains Of Being Pure At Heart - Young Adult Friction
18. 24. 03. Matt Elliott - I Name This Ship The Tragedy, Bless Her And All Who Sail With Her
19. 30. 04. Kings Of Leon - Use Somebody
20. 16. 17. Portishead - We Carry On

21. 15. 09. R.E.M - Living Well Is The Best Revenge
22. 19. 08. Voo Voo - Leszek Mi Mówił
23. 23. 12. Tindersticks - The Turns We Took
24. 25. 06. Duffy - Rain On Your Parade
25. 17. 09. Oasis - I'm Outta Time
26. 20. 07. Coldplay - Life In Technicolor II
27. 29. 06. Mercury Rev - Dream Of A Young Girl As A Flower
28. 28. 05. Travis - Song To Self
29. 35. 02. Antony & The Johnsons - Her Eyes Are Underneath The Ground
30. 26. 13. The Raveonettes - Aly, Walk With Me

31. 36. 07. The Kills - Tape Song
32. 27. 10. Emiliana Torrini - Big Jumps
33. 41. 02. Rockettothesky - The Dead, Dead Water Lily Thing
34. 33. 23. Fleet Foxes - White Winter Hymnal
35. 31. 14. Elbow - The Bones Of You
36. 45. 02. Franz Ferdinand - Ulysses
37. 32. 17. TV On The Radio - Halfway Home
38. 43. 05. IAMX - Think Of England
39. 48. 10. The Dears - Disclaimer
40. 34. 13. Coldplay - Lost!
----------------------------------------------------------------------------------------
41. NE. 01. Girls Aloud - The Loving Kind
42. NE. 01. Animal Collective - My Girls

43. 39. 08. The Killers - Spaceman
44. 51. 03. Glasvegas - A Snowflake Fell (And It Felt Like A Kiss)
45. 38. 12. Pustki - Parzydełko
46. 42. 16. The Verve - Rather Be
47. 37. 11. Cranes - Worlds
48. 40. 08. Razorlight - Wire To Wire
49. 52. 02. Gang Gang Dance - House Jam
50. NE. 01. No Age - Sleeper Hold
51. 46. 13. Shirley Manson - Samson And Delilah
52. NE. 01. Morrissey - I'm Throwing My Arms Around Paris
53. 49. 16. M83 - Kim & Jessie
54. 44. 10. Gabriella Cilmi - Sanctuary
55. 47. 14 Garbage - Witness To Your Love
56. NE. 01. Primal Scream - Beautiful Future
57. 55. 07. Renton - Lazy Wild
58. 57. 22. UNKLE - Cut Me Loose
59. 50. 18. Coldplay - Yes/Chinese Sleep Chant
60. 59. 23. Deerhunter - Agoraphobia
61. 62. 13. Maria Peszek - Muchomory
62. 53. 18. Roisin Murphy - Slave To Love
63. 56. 16. Calexico - Two Silver Trees
64. 61. 09. Guns N' Roses - Chinese Democracy
65. 54. 17. Ladytron - Runaway
66. 58. 14. Franz Ferdinand - Lucid Dreams
67. 63. 19. Hooverphonic - 50 Watt
68. 67. 24. Radiohead - House Of Cards
69. 64. 16. Silver Rocket - Coil
70. 60. 10. dEUS - Popular Culture

Z listy wypadły:

z 65 - Tom Morello: The Nightwatchman & Serj Tankian - Lazarus On Down - po 9 tyg.
z 66 - Cyndi Lauper - Same Ol' Story - po 16 tyg.
z 68 - Kings Of Leon - Sex On Fire - po 18 tyg.
z 69 - Sparks - Strange Animal - po 19 tyg.
z 70 - Enya - Trains And Winter Rains - po 3 tyg.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.01.2009 09:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Płyty będą troszkę później...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.01.2009 09:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
saferłel napisał(a):Morrissey - I'm Throwing My Arms Around Paris
ten kawałek mam od dzisiejszego ranka, ale na ML na razie nie trafił Icon_wink2
Z innych nowości najbardziej spodobały mi sie ... Girls Aloud Icon_razz ale bez obaw - u mnie nie zadebiutują Icon_wink2
wiele osób ucieszy nr 1 - mnie ... sam nie wiem. Muszę wrócić do płyty Icon_wink2 A myslałem, ba byłem pewien, ze TV pojawią sie na fotelu lidera...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.01.2009 09:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Yacy napisał(a):
saferłel napisał(a):Morrissey - I'm Throwing My Arms Around Paris
ten kawałek mam od dzisiejszego ranka, ale na ML na razie nie trafił Icon_wink2
Icon_frown

Yacy napisał(a):u mnie nie zadebiutują Icon_wink2

No akurat mimo, że spodziewam się negatywnych opinii, to jednak jak się podoba, to chętnie bym je widział na listach...chyba, że nie chcesz psuć sobie reputacji u innych userów i dlatego Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.01.2009 09:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):A myslałem, ba byłem pewien, ze TV pojawią sie na fotelu lidera...

Rzadko kiedy coś wraca na fotel lidera jak z niego spadło. Chociaż przez ostatnie 24 godziny wiele się w czołówce działo i zmieniało...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.01.2009 09:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
nie wierzę saferłel zachwala Girls Aloud Icon_smile2
z nagrań z czołówki przekonuję się powoli do TLSP
czemu akurat ta Nosowska?
04.01.2009 09:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Tomekk napisał(a):nie wierzę saferłel zachwala Girls Aloud Icon_smile2

Zachwalałem jeszcze jak Cię z nami nie było Icon_biggrin

Tomekk napisał(a):czemu akurat ta Nosowska?

Pisałem swego czasu, że sięgnąłem po album Osiecka, puściłem pierwszy utwór....i zatrzymałem się na nim na dobre 20 minut Icon_wink Cudowne są takie piosenki, które ''łapią'' za pierwszym razem i w dodatku szybko się nie nudzą.

...a płytę w całości poznałem jakieś 2 tyg. po całym incydencie ;D

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.01.2009 09:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #8
 
zacznę od końca....


saferłel napisał(a):wypadły:
Sparks - Strange Animal - po 19 tyg.

dziś słuchałem sobie płytki. ten utwór wybrałeś do osobistej promocji, i rzeczywiście chyba najlepszy, szkoda, że niesinglowy.. już nawet sobie pomyślałem, że zrobię wyjątek i wrzucę go na swoja plejlistę, ale właśnie ukazał się prawdziwy nowy singiel Sparks, więc będę musiał poczekać z tym faktem Icon_wink

saferłel napisał(a):49. 52. 02. Gang Gang Dance - House Jam

dlaczego tak nisko? - nie rozumiem Icon_confused

saferłel napisał(a):06. 04. 09. Deerhunter - Nothing Ever Happened

no i mamy tylko 1 wspólny akcent w Top 10....
ale - tak jak gdzieś już zauważyłeś - listę stylistycznie popieram niemalże w 100%, mimo że tych wspólnych akcentów mamy tak mało.
04.01.2009 09:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
saferłel napisał(a):No akurat mimo, że spodziewam się negatywnych opinii, to jednak jak się podoba, to chętnie bym je widział na listach...chyba, że nie chcesz psuć sobie reputacji u innych userów i dlatego Icon_razz2
utraty reputacji po [przykład pierwszy z brzegu Icon_wink2 ] Karpiu od nr 1 do 9, już bać sie nie muszę Icon_mrgreen . A napisałem "najbardziej" co nie znaczy, że łapie się do 50tki Icon_wink2 ale tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo... A poza tym nie zwracam uwagi na nazwisko [no może nie raz zwracam Icon_wink2], tylko na to czy mi się podoba czy nie Icon_wink2
saferłel napisał(a):Rzadko kiedy coś wraca na fotel lidera jak z niego spadło.
hmm ... ciekawe... u mnie nastąpił właśnie 3 powrót OC na szczyt Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.01.2009 10:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Yacy napisał(a):A napisałem "najbardziej" co nie znaczy, że łapie się do 50tki Icon_wink2 ale tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo... A poza tym nie zwracam uwagi na nazwisko [no może nie raz zwracam Icon_wink2], tylko na to czy mi się podoba czy nie Icon_wink2


To pisze prosto z mostu, że nowości cienkie, a nie rób mi tu nadziei, bo to najgorsze co może być chyba Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.01.2009 11:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Listoholik napisał(a):zacznę od końca....


saferłel napisał(a):wypadły:
Sparks - Strange Animal - po 19 tyg.

dziś słuchałem sobie płytki. ten utwór wybrałeś do osobistej promocji, i rzeczywiście chyba najlepszy, szkoda, że niesinglowy.. już nawet sobie pomyślałem, że zrobię wyjątek i wrzucę go na swoja plejlistę, ale właśnie ukazał się prawdziwy nowy singiel Sparks, więc będę musiał poczekać z tym faktem Icon_wink

saferłel napisał(a):49. 52. 02. Gang Gang Dance - House Jam

dlaczego tak nisko? - nie rozumiem Icon_confused

saferłel napisał(a):06. 04. 09. Deerhunter - Nothing Ever Happened

no i mamy tylko 1 wspólny akcent w Top 10....
ale - tak jak gdzieś już zauważyłeś - listę stylistycznie popieram niemalże w 100%, mimo że tych wspólnych akcentów mamy tak mało.

1. Jakiż to nowy singiel Sparks wyszedł :O?
2. Heh ty ze swoim top 200 mi tu nie wypominaj, że GGD jest na SŁABYM 49 miejscu Icon_razz2
3. ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.01.2009 11:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #12
 
saferłel napisał(a):Jakiż to nowy singiel Sparks wyszedł :O?

a nie potrafisz wejśc na moją listę i przeczytać?
jest na plejliście Icon_smile


jaka ta młodzież teraz, wszystko jej podać, a sam poszukaj, a nie na łatwizne :PPP
04.01.2009 11:07 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Listoholik napisał(a):
saferłel napisał(a):Jakiż to nowy singiel Sparks wyszedł :O?
a nie potrafisz wejśc na moją listę i przeczytać?
jest na plejliście Icon_smile
jaka ta młodzież teraz, wszystko jej podać, a sam poszukaj, a nie na łatwizne :PPP

Phi, to było pytanie, które miało na celu wywołać dalszą dyskusję i wymianę poglądów przy okazji. Przecież od czego mam wikipedie, no cóż, czekałem aż mi napiszesz, ale muszę sprawdzić sam Icon_razz2

...ok, musiałem zajrzeć do ciebie, bo nigdzie info nie widzę. Skąd masz takie informacje?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.01.2009 11:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #14
 
widzisz. mam. to jest utwór wybrany do promocji na bank.
zastanawiam się bardziej, dlaczego grasz to Animal Collective, ani to singiel, ani jeszcze ich płyty nie ma... no chyba, że wybrałes ten utwór w wersji z tego bootlega koncertowego? Icon_wink
04.01.2009 11:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #15
 
saferłel napisał(a):09. 13. 09. The Last Shadow Puppets - My Mistakes Were Made For You
10. 07. 12. The Verve - Sit And Wonder
2 wspólne utwory w top - 10. Z żadnym z forumowiczów nie mam tyle wspólnego... hehe
saferłel napisał(a):41. NE. 01. Girls Aloud - The Loving Kind
No cóż, sciągnąłem, przesłuchałem i jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu, że przecież to nie Twoje klimaty. To żart jakiś???
A to :
saferłel napisał(a):50. NE. 01. No Age - Sleeper Hold
Bardzo ciekawa propozycja.
Primal Scream również u mnie debiutuje w tym tygodniu z tym, że trochę niżej, na 95 Icon_smile2
04.01.2009 11:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #16
 
koszMAREK napisał(a):2 wspólne utwory w top - 10. Z żadnym z forumowiczów nie mam tyle wspólnego... hehe

oj kolego, zdradzasz mnie Icon_razz
wybierasz niesinglowe utwory z listy saferłela i wrzucasz na swoją liste, a potem się dziwisz, że masz z nim najwięcej wspólnego Icon_mrgreen
04.01.2009 11:38 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Listoholik napisał(a):widzisz. mam. to jest utwór wybrany do promocji na bank.
zastanawiam się bardziej, dlaczego grasz to Animal Collective, ani to singiel, ani jeszcze ich płyty nie ma... no chyba, że wybrałes ten utwór w wersji z tego bootlega koncertowego? Icon_wink

RAFAŁ! A co ja Ci pisze od tygodnia na gg? Ciągle się pytam czy masz ochotę na Animali, bo mam nowy album w wysokiej jakości!! Icon_biggrin Już zdążyłem z 7 razy posłuchać i ocenić na RYM Icon_razz2
Chcesz, to ci dam namiary jutro (bo teraz lecę) - ale faktycznie, My Girls singlem nie jest, chociaż by się nadawał.

PS - ja bym był jednak ciekaw tego źródła od Sparks :>

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.01.2009 12:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #18
 
ja też chcę namiary na Animali Icon_smile2 Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
05.01.2009 09:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #19
 
pitchfork nową płytę Animal Collective ocenił na 9.6
podziela rownieź zachwyt nad utworem my girls Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
05.01.2009 01:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Pitchfork to dość mocny wyznacznik trendów jeśli chodzi o brzmienia alternatywne, sądzę, że jednak posiada sporo wad i popełnia sporo gaf. Mimo tego lubię czasem od nich coś zapożyczyć. Np. znalazłem ostatnio No Ages, właśnie u nich. 9.6 to zdecydowanie zawyżona notka, chociaż na RYM ludzie też powariowali na punkcie tego albumu....ale nie będę się rozpisywał co i jak, bo to by musiało być już w recenzji zawarte.

W każdym razie Animali wrzucę na chomika do działu płyty.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.01.2009 03:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości