Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 105 (06.12.08)
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #21
 
saferłel napisał(a):01. 01. 05. Oasis - I'm Outta Time
02. 02. 04. Marillion - This Train Is My Life
03. 03. 08. The Verve - Sit And Wonder
04. 04. 07. Metallica - That Was Just Your Life
Przyznam, że cały czas podoba mi się ta czwórka, choc gdyby to zalezało ode mnie Icon_wink2 to troche bym ją poprzestawiał w nastepującej kolejności : 4, 3, 1, 2 Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):09. 14. 04. Voo Voo - Leszek Mi Mówił
. Bardzo podoba mi się ten awans Icon_smile2 Przypomnisz co miałes ostatnio z " polskości"w TOP 10 i jak wysoko dotarło , bo przyznam szczerze ze nie pamiętam Icon_wink2
saferłel napisał(a):18. NE. 01. Nick Cave & The Bad Seeds - Lie Down Here (& Be My Girl)
z czałej czwórki nowosci , ta mi najbardziej przypasiła Icon_smile2
saferłel napisał(a):28. 49. 02. Kasia Nosowksa - Na Całych Jeziorach Ty
alez fantastyczny skok Nosowskiej. Tez mi się podoba, choc u mnie o wejscie na listę walczy "Na kulawej naszej barce" .
saferłel napisał(a):37. 26. 06. Tom Morello: The Nightwatchman & Serj Tankian - Lazarus On Down
uuu ale stracił w tym tygodniu. Tak szybko Ci sie znudzili ???
saferłel napisał(a):31. 31. 05. Guns N' Roses - Chinese Democracy
Może wpuść na listę coś co Tobie najbardziej się podoba, bo zdaje się że Chińska demokracja to jedna wielka mrzonka a i na liście u Ciebie sobie średniawo radzi . Icon_wink2
08.12.2008 12:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
O wreszcie komuś się Nick Cave podoba Icon_wink Ale i tak chyba nie ma szans na jakiś nowy przynajmniej umiarkowany hit z jego udziałem na forum Icon_sad

Ostatni raz w top 10 z polskich numerów był/była/było....Hydropiekłowstąpienie znanej wszystkim tu grupy Icon_wink, ale było to tak dawno, że lepiej nie pisać nawet Icon_razz2 Zaliczyło miejsce numer 9.

Fakt, Lazarus ostatnio mi nie podszedł, nawet wyjątkowo łaskawo go potraktowałem. Zobaczymy jak będzie w tym tyg.

Czemu. Jest w top 40. Nawet specjalnie ostatnio oddzielam strefę MOCNO punktowaną (1-40) od tej gorzej punktowanej (41-70) by pokazać gdzie zaszczytem jest się znaleźćIcon_razz2, więc nie sądzę by sobie słabo radzili

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.12.2008 12:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #23
 
saferłel napisał(a):Hydropiekłowstąpienie znanej wszystkim tu grupy Icon_wink,
He he nawet Ciebie wzięło na Hydrocośtam Icon_mrgreen
Ja licze na to, ze Leszek dokładnie Tobie podpowie, na które by chciał wskoczyc na kolejnej liście Icon_wink2
saferłel napisał(a):Fakt, Lazarus ostatnio mi nie podszedł, nawet wyjątkowo łaskawo go potraktowałem. Zobaczymy jak będzie w tym tyg.
daj im szansę , pomęcz to troche , a nóz widelec Icon_mrgreen wystrzeli do góry
08.12.2008 12:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Ciężko będzie, bo młodzi i gniewni (szczególnie nowości) chętnie sobie podskoczą o 10-15 oczek w następnym tyg. więc nóż i widelec może i będzie, ale w plecy Lazarusowi Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.12.2008 12:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
lider super.
nawet ten nowy Coldplay z czołówki jest przyzwoity.
Metallica oczywiście bardzo cieszy.
i w końcu poznałem ten Kieferowy Marillion. fajna piosenka. nie wiem czy da radę powalczyć o moją listę, ale jest pewne, że jeszcze przez kilka tygodni będę jej z przyjemnością słuchać.
muszę sobie przypomnieć który to Nick Cave, bo płyty już dobre kilka miesięcy nie słuchałem.
Nosowska jak ładnie poszła. przy okazji - jest literówka Icon_wink2. mi jednak po dwóch przesłuchaniach płyty najbardziej podoba się singiel, nie wiem czy to dobrze czy źle.
no i jednak mimo zapowiedzi "Muchomory" nie doszlusowały do czołówki Icon_razz.
"Lucid Dreams" już dwucyfrową liczbę tygodni mają, no ale co z tego, skoro takie liche wyniki. a jak dodatkowo napisałeś, że po pierwszym przesłuchaniu "Ulyssesa" nie masz póki co wielkiej ochoty na kolejne (mi też się nie spieszy) to naprawdę bardzo marnie dla zespołu to wygląda :roll: .
09.12.2008 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
ku3a napisał(a):Kieferowy Marillion.

?? Czemu Kieforowy ?? i czy to chodzi o mój numer 2?
ku3a napisał(a):muszę sobie przypomnieć który to Nick Cave, bo płyty już dobre kilka miesięcy nie słuchałem.

Nawet się nie przyznawaj przy mnie, że nie znasz na pamięć jednej z płyt dekady Icon_razz2

ku3a napisał(a):Nosowska jak ładnie poszła. przy okazji - jest literówka Icon_wink2.

Heh już się miałem pytać o co chodzi, bo 10 razy przestudiowałem każdą literkę z tytułu Icon_mrgreen Dzięki, trzeba teraz w exelu trochę namieszać Icon_smile

ku3a napisał(a):mi jednak po dwóch przesłuchaniach płyty najbardziej podoba się singiel, nie wiem czy to dobrze czy źle.

Proszę Cię, nie pisz w ten sposób. Kolejny, który ma jakieś wątpliwości co do singla jako formy promowania muzyki itp Icon_wink? Skoro wybrała go na singla, jest reprezentatywny, podoba się - to gra gitara!

ku3a napisał(a):no i jednak mimo zapowiedzi "Muchomory" nie doszlusowały do czołówki Icon_razz.

Nie przypominam sobie bym obiecywał top 10 czy top 20 dla tego numeru. Przypominam w dodatku, że to MARIA PESZEK, osoba, której na mojej liście NIE POWINNO być Icon_biggrin

ku3a napisał(a):"Lucid Dreams" już dwucyfrową liczbę tygodni mają, no ale co z tego, skoro takie liche wyniki. a jak dodatkowo napisałeś, że po pierwszym przesłuchaniu "Ulyssesa" nie masz póki co wielkiej ochoty na kolejne (mi też się nie spieszy) to naprawdę bardzo marnie dla zespołu to wygląda :roll: .

No niefajnie by było gdyby moja pierwsza płyta FF (moja pierwsza = pierwsza gdy jestem miłośnikiem grupy i się nie interesuje) była klapą, szczególnie, że kryzys dotyka zawsze 2 płyty....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.12.2008 06:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
saferłel napisał(a):?? Czemu Kieforowy ?? i czy to chodzi o mój numer 2?
Kieferowy - o chłopcu który jeździł Koleją Icon_razz.
saferłel napisał(a):Proszę Cię, nie pisz w ten sposób. Kolejny, który ma jakieś wątpliwości co do singla jako formy promowania muzyki itp Icon_wink?
ależ mi chodziło o coś zupełnie innego Icon_smile2. o to mianowicie, że "Kto tam u ciebie jest?" bardzo mi się podoba, ale miałem nadzieję, że na płycie będzie kilka innych równie dobrych utworów, a póki co ten singiel zdecydowanie najbardziej mi się podoba i inne utwory nie dociągają do jego poziomu Icon_smile2. no ale to jest "na razie", po dwóch przesłuchaniach płyty.
09.12.2008 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
A ja na razie zaliczyłem Nosowską w liczbie 4 piosenek i mimo to jest u mnie w top 30 jej piosenka słyszana z 4 razy - ależ ona ma siłę przekonywania Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.12.2008 10:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości