Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 105 (06.12.08)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 105 (06.12.08)
Kryzys twórczy mam już chyba za sobą. Mikołaj nie tylko przyniósł mi nowe notowanie mojej listy, ale także obiecał, że już zawsze DLP będzie się ukazywać na czas - jeśli się nie ukaże, to znaczy, że jestem leniem i prezentu za rok z pewnością nie odbiorę Icon_wink2

Notowanie 104 jak widać postanowiłem sobie darować, jest ono na wglądzie na blogu.
Od razu pragnę przeprosić, że nie było do końca wiadome co tam u mnie gra w ostatnim czasie, ale znów ciąg kilku zdarzeń spowodował ten DUŻY przestój (głównie koncert Mercury Rev, na którego celebracje, przygotowywanie się i odreagowywanie go Icon_biggrin zeszło mi dość dużo czasu)

Przy okazji jednak zahaczyłem się na kilku listach ostatnio tj. pościągałem co-nieco, bo i z piosenkami u mnie jakoś nie za ciekawie (chodzi o nowości, głównie dlatego, że postanowiłem odświeżyć sobie dyskografię wspomnianych Mercury Rev, Hey i Sonic Youth - a to nie lada wyzwanie, szczególnie jak trzeba jeszcze płytki tych formacji zgrać na nowo - wtajemniczeni wiedzą, że spierdzieliły mi siły nadprzyrodzone jedną DVD z 4,7 gb muzyki :/)

Na początku tradycyjnie, nowości:

Nick Cave & The Bad Seeds - Lie Down Here (& Be My Girl) - W końcu jest Icon_mrgreen Sam trochę się naczekałem na ten numer, ale było warto. Czwarty utwór z płyty Dig Lazarus Dig zaczyna kontynuować znakomitą serie każdego z poprzednich singli - oby. Tym razem do czynienia mamy z najbardziej ostrym na całym albumie. Zarówno w warstwie muzycznej (dużo gitarowego bulgotu, nagłe ''ścięcia'' i znakomity speed motyw akustyczny) jak i tekstowej (Sex, Sex & Sex). Takiego oblicza nowego Nicka nie mogło u mnie zabraknąć Icon_wink Szkoda, że ten utwór nie poszedł na singla...oczywiście, że nie miałby prawa zyskać rozgłosu, ale teledysk mógłby być...FAJNY Icon_mrgreen

Portishead - Hunter
- kolejna kompozycja niesinglowa, ale bardzo przeze mnie lubiana, tak mocno, że nie było trudno jej wygrać walki o miejsce na DLP z bardzo dobrym poniekąd singlem Magic Doors. Czemu właśnie Łowca? Jest to prawdopodobnie najbardziej Portisheadowy numer na Third. Przypomina mi czasy pierwszego i drugiego longplaya. Wydaje się być zupełnym przeciwieństwem pogrążonych w aranżacyjnym niebycie Machine Gun czy We Carry On. Tu wszystko jest uporządkowane, melodyjne, ale nadal z ogromną nutką depresji i tajemnicy. Niech 44 miejsce nikogo nie zmyli na przyszłość Icon_razz2

IAMX - Tired Of England - mieszkający już jakiś czas w Berlinie Pan Chris Corner opisał nam ładnie dlaczego zmienił ''klubowe barwy'' i w Anglii pojawia się już tylko z okazji koncertów. Muzycznie też nie jest najgorzej - delikatnie mówiąc Icon_wink2 Nie znam za dobrze jego twórczości, ale klimaty w jakich się porusza bardzo mi odpowiadają. Mocna elektronika, kojarząca się w pewnym sensie ze Skandynawską sceną, która ma wielu przedstawicieli w takich dźwiękach. Na szczęście Corner jest oryginalny, prawdziwy, nie jest żadną 38 powtórką z Depeche Mode itp Icon_smile Może ciut za mało rockowy (bo podobno to artysta rock-elektroniczy) ale odpowiednio sycący. Na 50 w każdym razie starczyło.

Travis - Song To Self - mój ulubiony moment z nowej płyty Travisa. Szkoda, że doznał takiego falstartu w czasie i teraz pewnie rozłoży się na listach w taki sposób, że nikt go nie zauważy, a jak zostanie W KOŃCU wydany na singli w styczniu 2009 to chyba powroty będą go mogły przywrócić do życia na forumowych listach. Szkoda. Travis pokazuje tu pazura, oczywiście odpowiednio proporcjonalnego co do swoich możliwości. Song To Self jest podsycony świetnymi partiami smyków, świetnym refrenem i charakterystyczną dla ballad (bo mimo wszystko mogę to chyba tak określić?) Travisa nutą żalu i softu)

Jak wypas to full Icon_smile Jest i w tym tyg. lista płyt. Chociaż tak jak napisałem - prawie w całości związania z powtórkami. Za to jakie to przyjemne Icon_smile Cała czołówka, którą widzicie to naprawdę świetne płyty. A przynajmniej MOMENTY mają wielkie. Fajnie wrócić szczególnie do Sonic Youth, które zawsze po dłuższej przerwie za pierwszym razem brzmi przeciętnie i zadaję sobie pytanie - O kurde, już tego nie chwytam? - chociaż i tak kończy się na silnym 4'5 ;D Taka ich specyfika. Fajnie też było wrócić do Faith No More, ale niestety byłem zmuszony obniżyć ocenę płycie Angel Dust do 4 gwiazdek Icon_sadIcon_sadIcon_sad.
Na pocieszenie pozostaje mi jak zawsze genialne Midlife Crisis. Tak powinny grać te wszystkie alternatywne grupy dzisiaj Icon_smile Skusiłem się też na Davida Bowie, ale jakoś trudno mi się go słucha. Zarówno próbowałem z Let's Dance (próbowałem, bo ostatecznie nie udało mi się wytrwać, chociaż China Girl kręci), jak i bardziej nowoczesną stroną jego twórczości, albumem Outside, który do notowania się załapał i zostawia po sobie bardzo udane wrażenie, choć to trudna i ciężka płyta (ciężka elektronika konkretniej mówiąc, bardzo stłumiona, trzymana przy ziemi, mocna...).

Lista płyt:
01 - Sonic Youth - Dirty (1992)
02 - Mercury Rev - All Is Dream (2001)
03 - Mercury Rev - Deserter's Songs (1998)
04 - Sonic Youth - Goo (1990)
05 - David Bowie - 01.Outside (1995)
06 - Faith No More - Angel Dust (1992)
07 - Faith No More - Album Of The Year (1997)
08 - Faith No More - King For A Day...Fool For A Liffetime (1995)
09 - Mercury Rev - Boces (1993)
10 - Take That - The Circus (2008)



NOTOWANIE:
AP. PP. LT.

01. 01. 05. Oasis - I'm Outta Time
02. 02. 04. Marillion - This Train Is My Life
03. 03. 08. The Verve - Sit And Wonder
04. 04. 07. Metallica - That Was Just Your Life
05. 05. 03. Coldplay - Life In Technicolor II
06. 09. 07. The Cure - The Hungry Ghost
07. 07. 05. R.E.M - Living Well Is The Best Revenge
08. 15. 02. Ladytron - Tomorrow
09. 14. 04. Voo Voo - Leszek Mi Mówił
10. 19. 05. Deerhunter - Nothing Ever Happened

11. 10. 07. Cranes - Worlds
12. 08. 13. Portishead - We Carry On
13. 13. 08. Tindersticks - The Turns We Took
14. 06. 10. Elbow - The Bones Of You
15. 11. 09. Coldplay - Lost!
16. 16. 05. Tricky - Past Mistake
17. 12. 06. Gabriella Cilmi - Sanctuary
18. NE. 01. Nick Cave & The Bad Seeds - Lie Down Here (& Be My Girl)
19. 25. 05. The Last Shadow Puppets - My Mistakes Were Made For You
20. 22. 09. The Raveonettes - Aly, Walk With Me

21. 20. 06. Emiliana Torrini - Big Jumps
22. 30. 04. The Killers - Spaceman
23. 27. 08. Pustki - Parzydełko
24. 33. 04. Simply Red - Go Now
25. 17. 15. Coldplay - Yes/Chinese Sleep Chant
26. 18. 19. Fleet Foxes - White Winter Hymnal
27. 21. 09. Shirley Manson - Samson And Delilah
28. 49. 02. Kasia Nosowksa - Na Całych Jeziorach Ty
29. 24. 12. The Verve - Rather Be
30. 34. 02. Duffy - Rain On Your Parade

31. 31. 05. Guns N' Roses - Chinese Democracy
32. 40. 13. TV On The Radio - Halfway Home
33. 23. 13. Ladytron - Runaway
34. 29. 14. Roisin Murphy - Slave To Love
35. 28. 10. Garbage - Witness To Your Love
36. 36. 03. Fleet Foxes - He Doesn't Know Why
37. 26. 06. Tom Morello: The Nightwatchman & Serj Tankian - Lazarus On Down
38. 32. 15. Kings Of Leon - Sex On Fire
39. 42. 04. Razorlight - Wire To Wire
40. 35. 19. Deerhunter - Agoraphobia
----------------------------------------------------------------------------
41. 38. 12. M83 - Kim & Jessie
42. 47. 03. The Kills - Tape Song
43. 41. 12. Calexico - Two Silver Trees
44. NE. 01. Portishead - Hunter
45. 44. 06. The Dears - Disclaimer
46. 39. 12. Silver Rocket - Coil
47. 50. 02. Mercury Rev - Dream Of A Young Girl As A Flower
48. 37. 14. Strachy Na Lachy - Po Prostu Pastelowe
49. 43. 09. Maria Peszek - Muchomory
50. NE. 01. IAMX - Think Of England
51. NE. 01. Travis - Song To Self

52. 52. 10. Franz Ferdinand - Lucid Dreams
53. 48. 03. Renton - Lazy Wild
54. 45. 17. Kings Of Leon - Crawl
55. 46. 15. Oasis - The Shock Of Lightning
56. 53. 06. dEUS - Popular Culture
57. 51. 13. Cyndi Lauper - Same Ol' Story
58. 58. 18. UNKLE - Cut Me Loose
59. 57. 16. Sparks - Strange Animal
60. 54. 16. Guillemots - Kriss Kross
61. 60. 09. Pudelsi - Gdyby Ryby
62. 61. 07. Sharleen Spiteri - All The Times I Cried
63. 55. 20. Radiohead - House Of Cards
64. 56. 21. Nick Cave & The Bad Seeds - Midnight Man
65. 64. 15. Hooverphonic - 50 Watt
66. 68. 10. Spiritualized - You Lie You Cheat
67. 69. 18. Foo Fighters - Come Alive
68. 66. 11. The Gutter Twins - Down The Line
69. 63. 21. Interpol - Rest Of My Chemistry
70. 62. 12. R.E.M. - Man Sized Wreath

Z listy wypadły:

z 59 - Stereophonics - You're My Star - po 7 tyg.
z 65 - Marillion - Whatever Is Wrong With You - po 19 tyg.
z 67 - theSTART - Runaway - po 9 tyg.
z 70 - Jack White & Alicia Keys - Another Way To Die - po 6 tyg.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.12.2008 12:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
saferłel napisał(a):50. NE. 01. IAMX - Think Of England
dzisiaj[piątek] słuchałem tego na last.fm i powiem, że calkiem całkiem... A skoro wypadł u mnie nie dawno jego starszy singel to nie ma na co czekać Icon_wink2 no może za tydzien bo ta lista juz prawie gotowa i nie da rady nic wcisnąć Icon_wink2 [ w opisie masz TIRED Icon_mrgreen]
saferłel napisał(a):05. 05. 03. Coldplay - Life In Technicolor II
myślałem, że pojawią sie u mnie w poczekalni, ale niestety nie dali rady...
saferłel napisał(a):31. 31. 05. Guns N' Roses - Chinese Democracy
coś czenko... Icon_frown Icon_wink2
Myślalem, ze pojawia sie świąteczni The Raveonettes ... a tu nic...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.12.2008 01:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #3
 
saferłel napisał(a):01. 01. 05. Oasis - I'm Outta Time
02. 02. 04. Marillion - This Train Is My Life
03. 03. 08. The Verve - Sit And Wonder
04. 04. 07. Metallica - That Was Just Your Life
05. 05. 03. Coldplay - Life In Technicolor II
Przedświąteczny zastój???
saferłel napisał(a):08. 15. 02. Ladytron - Tomorrow
Niezły skok Icon_smile2
06.12.2008 11:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
 
w Top 10 mamy dwa wspólne - wow :-)Oasis i Voo Voo
poza tym jeszcze Lost i Parzydełko, coraz lepiej na Twej liście Icon_smile2
06.12.2008 11:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):dzisiaj[piątek] słuchałem tego na last.fm i powiem, że calkiem całkiem... A skoro wypadł u mnie nie dawno jego starszy singel to nie ma na co czekać Icon_wink2 no może za tydzien bo ta lista juz prawie gotowa i nie da rady nic wcisnąć Icon_wink2 [ w opisie masz TIRED Icon_mrgreen]

Yh. To z przyzwyczajenia. Po prostu pomyliło mi się z utworem Tired OF England, grupy Dirty Pretty Things, który pewien czas temu dotarł na moją listę Icon_smile

Yacy napisał(a):myślałem, że pojawią sie u mnie w poczekalni, ale niestety nie dali rady...

Dadzą, dadzą, poczekaj tydzień Icon_wink

Yacy napisał(a):Myślalem, ze pojawia sie świąteczni The Raveonettes ... a tu nic...

Wiesz, że nie znosze całego tego cyrku ze świątecznymi numerami Icon_razz2. Ale tak poważniej mówiąc, to że się wczoraj nie powiedzieli to nie znaczy, że w ogóle ich zabraknie. Święta wszak dopiero przed nami. Po co mi falstart Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.12.2008 12:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Tomekk napisał(a):w Top 10 mamy dwa wspólne - wow :-)Oasis i Voo Voo
poza tym jeszcze Lost i Parzydełko, coraz lepiej na Twej liście Icon_smile2

Nie chcę nic sugerować, ale może to CORAZ LEPIEJ nie na mojej, ale na twojej Icon_mrgreen Icon_mrgreen Zobaczymy co będzie dalej :>

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.12.2008 12:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
koszMAREK napisał(a):Przedświąteczny zastój???


Można i tak to ująć, ale w sumie nie ma to nic wspólnego ze Świętami. Po prostu 4 silne numery. Ale to już chyba koniec ich rządów totalitarnych, szczególnie, że jak zauważyłeś sam...

koszMAREK napisał(a):Niezły skok Icon_smile2

Zaciągaj z chomika i u ciebie będzie równie ładny skok - zapewniam Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.12.2008 12:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #8
 
o, jaki zastój w top 5, ale jest za to po polsku w top 10 i jest nosowska z osieckowej płyty, ja tam bym wybrał kokainę do promocji Icon_smile
ale coś zadnego Mercury Rev nie widzę w czołówce... Icon_confused
06.12.2008 12:25 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
Trochę się ostatnio muzycznie różnimy, bo żaden z utworów Twojej pierwszej piątki mi nie podchodzi. Wszystkie reprezentują muzycznie klimat, który nijak mi nie podchodzi niestety Icon_frown A w niższych partiach też nie znalazłem nic dla siebie, nowości z ostatnich kilku tygodni też mi nie służą niestety.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.12.2008 02:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Listoholik napisał(a):o, jaki zastój w top 5, ale jest za to po polsku w top 10 i jest nosowska z osieckowej płyty, ja tam bym wybrał kokainę do promocji Icon_smile
ale coś zadnego Mercury Rev nie widzę w czołówce... Icon_confused

Przecież jest Mercury w top 50 ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.12.2008 02:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
aaktt napisał(a):Trochę się ostatnio muzycznie różnimy, bo żaden z utworów Twojej pierwszej piątki mi nie podchodzi. Wszystkie reprezentują muzycznie klimat, który nijak mi nie podchodzi niestety Icon_frown A w niższych partiach też nie znalazłem nic dla siebie, nowości z ostatnich kilku tygodni też mi nie służą niestety.

RNB i Soulu się nie możesz raczej spodziewać, tzn. kto wie w sumie...tak jak napisałem w twoim temacie będę poznawał znów kilka nieznanych mi numerów z twojej czołówki i jeszcze mocniej Raphaelowi się przysłucham - może płytę zgram nawet.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.12.2008 02:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #12
 
Raphael zgarnął za ten album kilka nominacji do tegorocznych Grammy tak w ogóle Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.12.2008 02:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
aaktt napisał(a):Raphael zgarnął za ten album kilka nominacji do tegorocznych Grammy tak w ogóle Icon_mrgreen

To zła rekomendacja, po co pisałeś Icon_biggrin W sumie to serio mówiąc może chociaż na tym poletku te Grammy są profesjonalnymi nagrodami.

Płyta już się pobiera Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.12.2008 03:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #14
 
To zależy w jakich kategoriach. Czasami też zdarzają się pewne nietrafione typy. Ale ogólnie akurat kategorie R&B są dobierane dość dobrze Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.12.2008 03:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
Nowy Portishead mi nie przypadł do gustu. Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Mało osób tu wspomina o tym, a tymczasem Oasis święci tu nieprawdopodobne triumfy i z tego się bardzo cieszę.
06.12.2008 06:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Paweł napisał(a):Nowy Portishead mi nie przypadł do gustu. Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

Nie mogłem się powstrzymać przed tym komentem - Przykro mi, ale twoje zdanie o jakimkolwiek numerze Portishead jest bardzo mało wiarygodne, ponieważ równie mocno jak teraz Ci się nie spodobał, może on zadebiutować u ciebie na liście za tydzień Icon_mrgreen
Liczę na to Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.12.2008 06:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #17
 
saferłel napisał(a):Przykro mi, ale twoje zdanie o jakimkolwiek numerze Portishead jest bardzo mało wiarygodne, ponieważ równie mocno jak teraz Ci się nie spodobał, może on zadebiutować u ciebie na liście za tydzień Icon_mrgreen
Liczę na to Icon_razz2
No nie wiem czy się spostrzegłeś, ale owe emotikonki ironicznie dały wyraz ku temu. Icon_razz
06.12.2008 07:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Aha. Ja je odebrałem jako znak, że NAPRAWDĘ ci się ten Portishead nie spodobał i specjalnie prowokujesz moją wypowiedź Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.12.2008 07:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
Re: Notowanie 105 (06.12.08)
saferłel napisał(a):03. 03. 08. The Verve - Sit And Wonder
04. 04. 07. Metallica - That Was Just Your Life
05. 05. 03. Coldplay - Life In Technicolor II
06. 09. 07. The Cure - The Hungry Ghost
Ten fragment top 10 podoba mi się najbardziej. "LiTII" walczyło w tym tygodniu o wejście u mnie na listę, ale nie dało rady. Kto wie może za tydzień. Ale może mieć trudniej, bo niespodziewanie "Lovers in Japan" stał się dla niego silną konkurencją.


saferłel napisał(a):50. NE. 01. IAMX - Think Of England
51. NE. 01. Travis - Song To Self
Te dwie nowości mi się podobają. Portishead to bym musiał sobie odświeżyć, ale pewnie też na plus.
07.12.2008 01:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Nazwa Portishead jest synonimem wyrażenia ''na plus'' więc.. Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.12.2008 02:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości