Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 103 (22.11.08)
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #21
 
saferłel napisał(a):Widziałbyś inne kawałki Marillion na szczycie, czy widziałbym inne kawałki na szczycie zamiast Marilllion, który na nim co prawda nie jest, ale bla bla bla Icon_mrgreen
Widziałbym inne kawałki Marillion... Icon_wink2 Nie pamiętam już tytułów, ale na wielu listach się przewijają. Chociaż inne utwory niektóre też na szczycie mogłyby być a nie są.
29.11.2008 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #22
 
saferłel napisał(a):01. 14. 03. Oasis - I'm Outta Time
swietny numer jeden , choć oczywiście z pierwszej dziesiątki wolałbym ten :
saferłel napisał(a):04. 03. 05. Metallica - That Was Just Your Life
Icon_wink2 Fajnie sie zapowiadało a tu w dół niestety...
saferłel napisał(a):08. 08. 03. R.E.M - Living Well Is The Best Revenge
musze sobie przypomnieć utwór , bo w tej chwili nie kojarzę.
saferłel napisał(a):19. 36. 02. Voo Voo - Leszek Mi Mówił
nie pamietam co ostatnio polskiego tak wysoko doszło, ale miło widzieć w drugiej dziesiątce. No to smaka narobiłeś na co najmniej TOP 5 no dobra choć 7 Icon_wink2
saferłel napisał(a):23. NE. 01. Coldplay - Life In Technicolor II
juz o nich zapomniałem a z tego co pamiętam u mnie, kilka tygodni powałesał sie Cemeteries of London
saferłel napisał(a):40. 49. 03. Guns N' Roses - Chinese Democracy
skoro singiel tak Cię nie rajcuje to co on robi na miejscu 40 . ja mam nadzieję że ten utwór namiesza na Twojej liscie. Icon_smile2
03.12.2008 03:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
A kto powiedział, że mnie nie pociąga ten singiel?

Aha, tak dla informacji ogółu. Przez pieprzony (aczkolwiek wyborny) koncert Mercury Rev i znów bardzo kiepski splot zdarzeń (konkretnie chodzi o problemu z moją kolekcją mp3, zniszczone dane itp.) nowa lista pojawi się pewnie w piątek i będzie to notowanie albo podwójne, albo zapostuje od razu listę numer 105, a 104 będzie na blogu tylko.
Wiem, że tracę przez to uznanie i renomę, ale trudno Icon_mrgreen Wytrwali pozostaną przy mnie ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.12.2008 04:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #24
 
saferłel napisał(a):Wytrwali pozostaną przy mnie ;P
No nie wiem, nie wiem Icon_razz Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.12.2008 04:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
To wizja czy groźba? I czy piszesz to jako uważny obserwator czy zainteresowany Icon_mrgreen ?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.12.2008 04:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
saferłel napisał(a):nowa lista pojawi się pewnie w piątek i będzie to notowanie albo podwójne, albo zapostuje od razu listę numer 105, a 104 będzie na blogu tylko.
Wiem, że tracę przez to uznanie i renomę, ale trudno Icon_mrgreen Wytrwali pozostaną przy mnie ;P
U mnie nic nie stracisz poza punktami Twoich piosenek do Forumowej. Icon_wink2
04.12.2008 04:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Pogodziłem się już z tym, że moja muzyka pozostaje w undergroundzie i top 10 jej nie pisane Icon_mrgreen , ale z chęcią wrócę do punktowania i na forumowej.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.12.2008 05:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #28
 
kajman napisał(a):U mnie nic nie stracisz poza punktami Twoich piosenek do Forumowej.

a może nic nie zyskasz, gdy z podwójnym notowaniem powrócisz Icon_biggrin3
04.12.2008 05:42 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #29
 
saferłel napisał(a):To wizja czy groźba? I czy piszesz to jako uważny obserwator czy zainteresowany Icon_mrgreen ?
Wizjogroźba Icon_mrgreen Jako pan dobra rada Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.12.2008 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
No to nie wiem, czy taka dobra Icon_razz2
A ty właśnie osiągnąłeś 2000 postów ;P Ale nie martw się posty 00-03 to największy kryzys, teraz już będzie lepiej Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.12.2008 08:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #31
 
Heh... wystarczyło dodać do środy notowanie, byś znalazł się jeszcze na forumowej. Icon_razz
05.12.2008 06:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Nie będę celowo się śpieszył na potrzeby jakiejś ''składanki'' Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.12.2008 08:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości