Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 102 (15.11.08)
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #21
 
oo, ja kiedyś taką miałem, jakoś w 2003 Icon_biggrin

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.11.2008 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
ku3a napisał(a):super, że poznajesz Robbiego Williamsa. moje trzy jego ulubione płyty to zdecydowanie "Swing When You're Winning", "Escapology" i "Rudebox".

Poznaję tak dokładniej, trzeba znów dodać, bo obcy mi nigdy nie był z tego co pamiętam Icon_biggrin Ale przyznam, że na razie te 3 płytki co znam, to taki poziom niezły mają, ale się nie wybijają, to raczej artysta singlowy, tak sądzę.

ku3a napisał(a):Metallica na podium :?: Icon_exclaim Icon_eek2 Icon_eek2 Szoook! Teraz to nawet nie chcę myśleć co jeszcze może się zdarzyć...
Wiem, wiem, wiem, że Metallica u mnie na liście, a szczególnie wysoko to jest sensacja i ciągle mnie te fakt dziwi Icon_razz2

ku3a napisał(a):i "Sit And Wonder" na czwartym, też pięknie!
To ja chciałbym u ciebie ten numer widzieć....chociażby na 44 Icon_razz2

ku3a napisał(a):zainteresowałeś mnie tym opisem Marillion, będę musiał się z tym zapoznać.
Słuszna decyzja. Zawsze się na ich płytach znajdzie świetne numery.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.11.2008 06:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
aaktt napisał(a):oo, ja kiedyś taką miałem, jakoś w 2003 Icon_biggrin

W wakacje 2003 to jeszcze chyba te wszystkie ''Ich Troja'' były popularne, co?Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.11.2008 06:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #24
 
Bardzo możliwe, ciekawe czy ktoś miał Ich Troje na liście.

Cytat:Wiem, wiem, wiem, że Metallica u mnie na liście, a szczególnie wysoko to jest sensacja i ciągle mnie te fakt dziwi Icon_razz2
Niemniej także się cieszę z tak wysoko obecnej na Twojej liście Metalliki.
22.11.2008 06:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #25
 
saferłel napisał(a):
aaktt napisał(a):oo, ja kiedyś taką miałem, jakoś w 2003 Icon_biggrin

W wakacje 2003 to jeszcze chyba te wszystkie ''Ich Troja'' były popularne, co?Icon_biggrin
Nie wiem, u mnie nigdy nie były Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.11.2008 06:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
A ja pamiętam jak szalałem za nimi i sobie nagrywałem koncerty na kasety VHS i śpiewałem do tego, to były czasy Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.11.2008 10:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #27
 
Cytat:A ja pamiętam jak szalałem za nimi i sobie nagrywałem koncerty na kasety VHS i śpiewałem do tego, to były czasy Icon_wink
Ta... a teraz się tylko śmieje z tego jaki byłem głupi. Icon_mrgreen
23.11.2008 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Nie, to naturalne, że ziarno sympatii do Ich Troje musiało mi pozostać. Lubię 2,3 piosenki, ale wiem, że ogólnie są słabym zespołem.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.11.2008 05:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #29
 
Alez sie ciesze Icon_biggrin3 . No nareszcie Metallica wskoczyła na podium, a przyznam ze troszke nie wierzyłem że tak sie stanie. Poza tym cieszy mnie niezły skok Gunsów,
Natomiast Acidzi wymiękaja po 5 tygodniach, no to polecam prawdziwego rock and rolla w postaci grupy Bigelf . Znasz ?? Icon_wink2
Z nowosci najbardziej lubie Voo Voo, choc narobiłes mi smaka jak przeczytałem Twój komentarz na temat Marillion . Posłuchałem ale nic kompletnie nic mnie nie przekonało i nawet w drugiej częsci brak jak sie wyraziłes hard rocka Icon_wink2 Nie lubie nigdy klasyfikowac utworów bo się na tym nie znam , ale gdybym miał podpiąc Maillion w tym utworze to moze wyszedłby popik z mała nutą rocka Icon_mrgreen , o ile cos takiego istnieje w całej strukturze klasyfikowania utworów .
23.11.2008 05:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Pop/rock istnieje jak najbardziej, ale temu utworowi daleko do takich klimatów Icon_wink
A Bigelfa nie znam.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.11.2008 06:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #31
 
saferłel napisał(a):Nie, to naturalne, że ziarno sympatii do Ich Troje musiało mi pozostać. Lubię 2,3 piosenki, ale wiem, że ogólnie są słabym zespołem.
Oj ja nie lubię, chociaż fakt, że AD.4 słyszałem w całości jak ojciec ją przyniósł kiedyś do domu Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.11.2008 08:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Ja tam znam większość płyt Ich Troje w całości Icon_biggrin A teraz czekam na nową - 8 Obcy Pasażer.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.11.2008 08:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #33
 
Icon_lol

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.11.2008 09:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #34
 
ja wszystkich płyt ich troje nie znam, ale znam osobiście michała w. Icon_razz2
23.11.2008 09:20 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości