Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 921 - 02.11.2008
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Aro napisał(a):Poza tym pojawił sie także mój ulubiony Verve .
to może pora, żeby słowo stało się ciałem Icon_wink2
Aro napisał(a):Może przyjdzie jeszcze lepszy czas dla tego utworu...
wciąż mam taką nadzieję...
przecież nie po to Metallika wchodzi na listę, żeby się obijać po trzeciej dziesiątce Icon_wink2.
06.11.2008 11:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
Re: notowanie 921 - 02.11.2008
Nostalgia wystrzeliła!!! Super!!! Icon_smile2
Raissa nie daje jednak za wygraną!!! A ja w tym tygodniu dorwałem mp3-ki Zespołu Ręce Do Góry gdzie śpiewał Grabaż. A śpiewał m.in. Raissę. A był to koncert z ... 1987 roku!!! Zastanawiam sie czy to może być prawda...
Hiaszpan i Łazarz stracili w tym tygodniu duuużo... Szczególnie mnie dziwi ten drugi, którego typowałem do podium...
Po prostu pastelowe spadają... Icon_frown ale może robią miejsce dla innych Zakazanych piosenek? Icon_wink2
ku3a napisał(a):27. NN. 01. Wild International - One Day As A Lion
najlepsza nowość!!! Cieszy mnie bardzo! bardzo!
ku3a napisał(a):38. NN. 01. Náttúra - Björk
prawie najlepsza nowość!!! Cieszy mnie bardzo!
ku3a napisał(a):39. 33. 05. Another Way To Die - Jack White & Alicia Keys
ten ruch też misie podoba Icon_wink2 Szybko się nudzi...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.11.2008 11:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Yacy napisał(a):Nostalgia wystrzeliła!!! Super!!!
połowa tygodnia minęła, więc nie powinno nikogo dziwić, że jakieś symulacje nowego notowania zostały już robione Icon_wink2.
Yacy napisał(a):Zastanawiam sie czy to może być prawda...
też jestem ciekaw Icon_smile2. ale tu na forum jest wielu większych speców od twórczości Grabaża niż ja Icon_smile2.
Yacy napisał(a):Po prostu pastelowe spadają...
i wydaje mi się, że ten trend będzie się utrzymywać...
w sumie i tak 14. miejsce to dużo jak na to co myślałem na początku o tej piosence...
Yacy napisał(a):ale może robią miejsce dla innych Zakazanych piosenek?
kto wie Icon_smile2. na razie z pozostałych najbardziej podobają mi się "Nocne ulice".
06.11.2008 11:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
ku3a napisał(a):symulacje nowego notowania zostały już robione
Icon_smile2 kawałek nawet podejrzałem:

Notowanie 922:

01. 04. 02. 02. Nostalgia - Mirror & Dave Gahan
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.11.2008 01:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
się zobaczy Icon_smile2.
ale z nowościami w tym tygodniu tak dobrze nie będzie (o ile nie nastąpi nagła niespodziewana zmiana).
06.11.2008 01:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
Re: notowanie 921 - 02.11.2008
ku3a napisał(a):Tak nie po kolei, bo jedno ciśnie mi się na klawiaturę, by od razu o tym napisać - Guns N'Roses! Hurra! Powoli zaczyna się przegryzać, powoli zaczyna nabierać rozpędu, powoli machina się rozkręca. I już zaczynam wierzyć, że ta płyta naprawdę się ukaże!! Icon_biggrin3
Heh, wystarczyło, że z 10 razy w tym tygodniu w trójce to słyszałem, z 10 własnym sumptem i od razu mi się wydaje jakby z "Use your ilussion" wyjęte. Icon_wink2 Bardzo się cieszę z tego debiutu, u mnie również się zanosi, choć pewnie znacznie wyżej. Icon_smile2 (ja też już nie mogę doczekać się dnia układania listy Icon_lol )
06.11.2008 07:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Gary napisał(a):Bardzo się cieszę z tego debiutu, u mnie również się zanosi, choć pewnie znacznie wyżej. Icon_smile2
a czy ja pisałem, że u mnie nie będzie sporo wyżej w następnym notowaniu? Icon_wink2 Icon_mrgreen
06.11.2008 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #28
 
ku3a napisał(a):to może pora, żeby słowo stało się ciałem Icon_wink2
kobiełki mają pierwszeństwo Icon_wink2 Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):przecież nie po to Metallika wchodzi na listę, żeby się obijać po trzeciej dziesiątce Icon_wink2 .
to i tak dobrze że w trzeciej, u mnie obijaja się w dwoch ostatnich nawet Icon_redface2
06.11.2008 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości