Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 921 - 02.11.2008
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 921 - 02.11.2008
Takie notowania lubię! Takie tygodnie lubię! Po prostu nie mogłem się doczekać tworzenia tego notowania, bo wiedziałem, że będzie ogromnie interesująco i sam byłem ciekaw jakie będą wyniki. W komentarzu do poprzedniego notowania pisałem, że to tylko chwilowy zastój, że szykują się zmiany, nowości, ale nie myślałem, że aż tyle tych nowości będzie! 7! A zdecydowana większość ma potencjał na pierwszą dziesiątkę! W tym tygodniu mocniej słuchałem kilku utworów, które poznałem w ostatnich tygodniach i efekt jest widoczny natychmiast. Od czego by tu zacząć - od nowości? od najważniejszych skoków? od nowości w dziesiątce? od wypadków z listy? od płyt? Wszystko równie ważne i równie ciekawe.

Może zacznę od płyt, bo tam dzieje się jednak mniej. Podejrzewam jednak, że w płytach za tydzień może być tak jak dziś w piosenkach, bo ostatnio poznałem sporo nowych albumów, które już zdążyły mi się spodobać i powinny znaleźć swoje miejsce w dziesiątce. Na swojej drodze znalazły jednak płyty obecnie wchodzące w skład tejże dziesiątki, które to płyty za nic nie chciały spuścić z tonu i oddać swych pozycji. W rezultacie nowość tylko jedna. Zespół Volbeat do tej pory znałem tylko z pojedynczych nagrań, nie zaś z albumów. Recenzja w ostatnim Teraz Rocku narobiła mi jednak smaku i podejrzewałem, że może to być krążek który mi się spodoba. I faktycznie. Miejsce dziesiąte należy traktować nie jako ostatnie w dziesiątce, ale jako jedną z pozycji w elitarnym gronie najlepszych płyt tygodnia, których w poprzednim tygodniu słuchałem znacznie powyżej średniej.

Nie był to najlepszy tydzień dla polskiej muzyki. Jedynym, ale za to jakże wielkim, osiągnięciem jest po raz kolejny obronione pierwsze miejsce przez niewiarygodnie rewelacyjną płytę "Gospel"! Ale poza tym kiepsko - w siódemce nowości nie ma żadnej polskiej, za to w siódemce żegnanych nagrań polska reprezentacja jest 3-elementowa. Wśród dwóch nowości w pierwszej dziesiątce również nie ma polskiego utworu, za to takie są obydwa z dziesiątki wypadające. Zresztą obydwa to jedne z największych przebojów roku na mojej liście, obydwa to Lao Che... A kimże są te nowości w dziesiątce? W 2 tygodnie 45 oczek do góry, słabo? I teraz już czwarte miejsce! Co to za postać? To przeglądający się w czarodziejskim lustrze Dave Gahan!! Jak ja lubię takie piosenki! Oj, prawdziwie jesień nadeszła, bo druga nowość w dziesiątce też taka nostalgiczna... Tu jednak nie ma wielkiej niespodzianki - kto śledził ostatnie kilka notowań musiał przypuszczać, że w końcu Rachael Yamagata zdoła się przecisnąć do elity.

Skoro już wiadomo, że w skład zespołu nowości nie wchodzi nikt z Polski, to można przejść do odkrywania kart kto w ten skład wchodzi. Tak nie po kolei, bo jedno ciśnie mi się na klawiaturę, by od razu o tym napisać - Guns N'Roses! Hurra! Powoli zaczyna się przegryzać, powoli zaczyna nabierać rozpędu, powoli machina się rozkręca. I już zaczynam wierzyć, że ta płyta naprawdę się ukaże!! Icon_biggrin3 Uff, to teraz na spokojnie można napisać o innych nowościach. "Stop, I Don't Love You Anymore" spodobało mi się od pierwszego przesłuchania, ale potem za mało, za rzadko słuchałem, by miało jakiekolwiek szanse, by wejść na listę. To się zmieniło w tym tygodniu. Przypomniałem sobie o piosence, sam sobie ją puszczałem, a nie tylko czekałem aż nadejdzie jej kolej na playliście. I złapała tak mocno, że debiutuje od razu w drugiej dziesiątce! Niewiele brakowało, by taki sam sukces był dziełem zespołu Cog. Uwielbiam takie hipnotyczne kawałki jak "What If". A jak się jeszcze załapie na odpowiedni moment do słuchania, to już w ogóle porywa. Czy to będzie duży przebój?? System Of A Down wciąż w natarciu, choć przecież próżno szukać nagrań tej grupy na liście. No ale jest przecież wciąż bijące się o pierwsze miejsce w płytach Scars On Broadway, które i w piosenkach jest już blisko dziesiątki, no i jest Serj, od kilku tygodni genialnie wspomagający Nightwatchmana. Teraz jednak Rage Against The Machine dostało kolejny zastrzyk i również mocno naciera. To One Day As A Lion debiutuje - głosu Zacha de la Rochy nie da się pomylić z żadnym innym. Shinedown przez kilka tygodni był rewelacją listy dzięki przebojowi "Devour". Teraz blask tego kawałka zaczyna blednąć, ale w sukurs idzie już kolejny numer - "Cyanide Sweet Tooth Suicide". Może trzeba będzie zapoznać się z całą płytą? Björk jakoś średnio pasuje do tego towarzystwa Icon_razz. No ale trudno, spodobała się, cóż począć Icon_wink2. Fajnie odświeżający utwór, po tym całym mocniejszym graniu, które uwielbiam. Większość z nowości poznałem dzięki mycharts, więc cieszę się, że wśród tej siódemki jest też jeden rodzynek, to co lubię najbardziej - mój prywatny wybór w płyty. Pisałem już wcześniej, że drugi singiel z płyty The Verve wcale mi się nie podoba, natomiast właściwie od samego początku bardzo przypadły mi do gustu zamykające płytę "Appalachian Springs". Dowód dziś w piątej dziesiątce Icon_wink2.

Zwykle nie piszę o tym co wypada, ale dziś muszę wspomnieć o dwóch faktach. Po pierwsze, to był fatalny tydzień dla Offspringa. Nawet nie chodzi o to, że nagle przestał mi się podobać, bo nic takiego nie miało miejsca, po prostu został wyparty przez nowości, ponieważ i w piosenkach, i w płytach stał nad przepaścią, stąd dziś poza listą znalazła się płyta i dwie piosenki. I druga rzecz, zostawiona na koniec, ale to jest coś, co ma rangę sensacji - z listy wypadła Coma!! No nie mogę się do tego singla przyzwyczaić. Podchodziłem do niego wiele razy, z różnych stron, ale jednak nic z tego raczej nie będzie. Były momenty, w których podobała mi się bardziej, dzięki czemu zadebiutowała, a potem się utrzymała, ale teraz napływ nowości sprawił, że "Zero osiem wojna" jest już poza listą! Początek utworu fajny, ale wokalnie całkowicie mi się nie podoba... To jest już powód do tego, by się obawiać czy nowa płyta spełni pokładane w niej oczekiwania. A "Hipertrofia" już za tydzień o tej porze powinna się kręcić w odtwarzaczu!

Notowanie 921:

01. 01. 06. 06. All Nightmare Long - Metallica
02. 03. 06. 06. The Day That Never Comes - Metallica
03. 02. 06. 06. Praca za szejset - Frutti di Mare
04. 16. 01. 01. Nostalgia - Mirror & Dave Gahan
05. 06. 07. 07. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
06. 08. 14. 05. Siedmiu nie zawsze wspaniałych - Lao Che
07. 04. 07. 07. Hiszpan - Lao Che
08. 11. 01. 01. Elephants - Rachael Yamagata
09. 05. 04. 04. Lazarus On Down - The Nightwatchman & Serj Tankian
10. 07. 09. 09. Devour - Shinedown

11. 10. 27. Bóg zapłać - Lao Che
12. 09. 25. Czarne kowboje - Lao Che
13. 12. 20. Carolina Drama - The Raconteurs
14. 17. 07. Chemicals - Scars On Broadway
15. 13. 06. Chłopacy - Lao Che
16. 14. 28. mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che
17. NN. 01. Stop, I Don't Love You Anymore - Sharleen Spiteri
18. 20. 10. Stepping Stone - Duffy
19. 15. 33. Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
20. 18. 28. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che
21. NN. 01. What If - Cog
22. 30. 02. Rock N Roll Train - AC/DC
23. 21. 17. Love Is Noise - The Verve
24. 19. 07. Po prostu pastelowe - Strachy na Lachy
25. 22. 16. Many Shades Of Black - The Raconteurs
26. 34. 03. Paranoja - Totentanz
27. NN. 01. Wild International - One Day As A Lion
28. 23. 16. Almost Lover - A Fine Frenzy
29. 24. 15. Wonderful Life - Carrion
30. 26. 06. The Unforgiven III - Metallica
31. 28. 10. Sex On Fire - Kings Of Leon
32. 25. 16. Standing Next To Me - The Last Shadow Puppets
33. 27. 05. Keep It All - Lisa Hannigan
34. 29. 07. W spodniach czy w sukience - Ania
35. 32. 65. M.I.A. - Avenged Sevenfold
36. 36. 06. Watercolor - Loaded Moses
37. 37. 45. Alexander - Myslovitz
38. NN. 01. Náttúra - Björk
39. 33. 05. Another Way To Die - Jack White & Alicia Keys
40. NN. 01. Cyanide Sweet Tooth Suicide - Shinedown
41. 31. 07. Never Miss A Beat - Kaiser Chiefs
42. 38. 06. Do You Really Like... - Unjust
43. NN. 01. Chinese Democracy - Guns N'Roses
44. 41. 06. Living In A World Without You - The Rasmus
45. 35. 20. Gobbledigook - Sigur Rós
46. NN. 01. Appalachian Springs - The Verve
47. 40. 06. Wesoły kapelusz - Czesław Śpiewa
48. 42. 26. Hammerhead - The Offspring
49. 43. 27. Violet Hill - Coldplay
50. 45. 45. Dlaczego - Zabili Mi Żółwia

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

39. 07. Nocny sufit - Maryla Rodowicz
44. 06. Rosół - Maria Peszek
46. 03. Zero osiem wojna - Coma
47. 18. Half-Truism - The Offspring
48. 08. Inní mér syngur vitleysingur - Sigur Rós
49. 04. Don't Believe In Love - Dido
50. 12. A Lot Like Me - The Offspring

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Kolejne dziesiatki - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w piecdziesiatce.

Lista płyt. Notowanie 909:

01. 01. 31. 31. Gospel - Lao Che
02. 02. 08. 08. Death Magnetic - Metallica
03. 03. 11. 11. Scars On Broadway - Scars On Broadway
04. 05. 02. 02. Frutti di Mare - Frutti di Mare
05. 07. 12. 12. There Be Squabbles Ahead - Stolen Babies
06. 06. 06. 06. Zimny dom - Totentanz
07. 04. 05. 05. Sea Sew - Lisa Hannigan
08. 08. 06. 06. The Fabled City - The Nightwatchman
09. 09. 03. 03. Zakazane piosenki - Strachy na Lachy
10. NN. 01. 01. Guitar Gangsters & Cadillac Blood - Volbeat

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

10. 18. 18. Rise And Fall, Rage And Grace - The Offspring
03.11.2008 04:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Pierwsza dziesiątka przerzedziła się, jeśli chodzi o Lao Che. Fajnie, jest teraz różnorodniej!
Icon_smile2
Z nowości wybieram The Verve - mi jednak nowy singiel się podoba (chociaż mniej niż "Love Is Noise"), ale "Appalachian" też jest dobre.

Metallica ustrzeliła dublet na szczycie! Wspaniały sukces. A "Unforgiven" spada....
03.11.2008 04:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
1981 napisał(a):Pierwsza dziesiątka przerzedziła się, jeśli chodzi o Lao Che. Fajnie, jest teraz różnorodniej!
wiem, że Tobie ostatnie notowania zupełnie nie podchodziły, więc tym bardziej miło, że wciąż zaglądasz Icon_smile2.
03.11.2008 04:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Rzeczywiście ciekwe notowanie, ale nie może być oczywiście tak zawsze.
Coma wypadła, ale szczerze mówiąc spodziewałem się tego. U mnie wielkich sukcesów chyba tez nie osiągnie, ale top 10 jest realne.
Nowy Offspring też mnie za mocno nie przekonał, dwa single wypadły raptem po kilku tygodniach w top 45.
Ale za to Zabili Mi Żółwia jeszcze się trzymają. Z pewnością jest to ostatni tydzień, ale gdybyś robił pods top 30, czy top 50 roku byłby wysoko. W pods. top 10, raczej będzie niziutko. Sharleen Spiteri oprócz cudownej ballady z Rammstein nigdy nie przekonała mnie w satysfakcjonujący spośób, może to się odmini, ale śpiewając w Texasie w ogóle tego nie trawiłem. Gunsi baardzo powoli u mnie są przyswajani, a jako ciekawostkę powiem, że jeżeli zadebiutują będzie to ich pierwszy raz na mojej liscie!
Björk to nie moje klimaty, wiec nawet nie będę zapoznawał sie z tym kawałkiem, chyba ze przypadkiem.
lao Che słabiej, ale wciąż wszystkie utwory niesamowicie trzymają się w top 20. Chyba już ostatni raz, ale to że byli przez tyle czasu na tak wysokich miejjscach, to chyba sytuacja bez precedensu na Twojej liście.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
03.11.2008 04:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #5
 
ku3a napisał(a):21. NN. 01. What If - Cog
To mi się podoba!!!
ku3a napisał(a):27. NN. 01. Wild International - One Day As A Lion
I to
ku3a napisał(a):38. NN. 01. Náttúra - Björk
i to, podobnie jak na liście Jacka Icon_smile2
03.11.2008 04:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
tadzio3 napisał(a):Nowy Offspring też mnie za mocno nie przekonał, dwa single wypadły raptem po kilku tygodniach w top 45.
no u mnie jednak zdecydowanie lepiej Icon_smile2. 2 piosenki w pierwszej dziesiatce, płyta przez kilka tygodni na szczycie (czyli tuż za "Gospel" Icon_lol ).
tadzio3 napisał(a):może to się odmini, ale śpiewając w Texasie w ogóle tego nie trawiłem.
ja też! Icon_mrgreen z całej twórczości Texas lubię tylko "Summer Son". wnerwiał mnie jej sposób śpiewania. a tu śpiewa zupełnie inaczej, bardzo mi się podoba ta piosenka.
tadzio3 napisał(a):Björk to nie moje klimaty, wiec nawet nie będę zapoznawał sie z tym kawałkiem, chyba ze przypadkiem.
z czy Bjork to moje klimaty?! Icon_mrgreen spodobała się, no i co począć, trudno Icon_lol .
tadzio3 napisał(a):Chyba już ostatni raz, ale to że byli przez tyle czasu na tak wysokich miejjscach, to chyba sytuacja bez precedensu na Twojej liście.
zdecydowanie! co innego raz wystrzelić, a co innego utrzymywać taką formę przez tyle tygodni Icon_smile2.
03.11.2008 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
ku3a napisał(a):02. 03. 06. 06. The Day That Never Comes - Metallica
Nie ma lepszych utworów na płycie?
ku3a napisał(a):06. 08. 14. 05. Siedmiu nie zawsze wspaniałych - Lao Che
Jeszcze do góry. Icon_smile2 Pozostałe Lao, choć w dół to ładnie.
ku3a napisał(a):08. 11. 01. 01. Elephants - Rachael Yamagata
Trochę mało. Icon_wink2
ku3a napisał(a):33. 27. 05. Keep It All - Lisa Hannigan
Coś misie wydaje, że za dużo nie osiągnie.
ku3a napisał(a):37. 37. 45. Alexander - Myslovitz
Jeszcze się trzyma. Icon_smile2
ku3a napisał(a):38. NN. 01. Náttúra - Björk
Faktycznie jej tu się nie spodziewałem. Icon_wink2
ku3a napisał(a):39. 33. 05. Another Way To Die - Jack White & Alicia Keys
Chyba już przestali marzyć o dziesiątce.
ku3a napisał(a):46. NN. 01. Appalachian Springs - The Verve
Dla mnie to też czołówka płyty, ale coś czuję że u mnie nic się nie pojawi...
ku3a napisał(a):01. 01. 31. 31. Gospel - Lao Che
Czyżby Metallica nie była wystarczająco dobra? Icon_razz
03.11.2008 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
abd3mz napisał(a):Nie ma lepszych utworów na płycie?
przynajmniej jeden jest lepszy Icon_wink2.
a teraz wreszcie przestałem zwracać uwagę na tą tragiczną perkusję Icon_razz. na szczęście wszystko poza perkusją jest w tym kawałku znakomite.
abd3mz napisał(a):Trochę mało.
takiemu dogodzic... Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Coś misie wydaje, że za dużo nie osiągnie.
przecież już dużo osiągnęła, była w trzeciej dziesiątce Icon_cool2 .
abd3mz napisał(a):Chyba już przestali marzyć o dziesiątce.
cuda się zdarzają Icon_mrgreen .
abd3mz napisał(a):Czyżby Metallica nie była wystarczająco dobra?
ja po prostu już nie wiem co o tym myśleć! kto inny może wejść na pierwsze, skoro Metallice się to nie udaje, mimo że wydała znakomitą płytę :?: Icon_exclaim za tydzień Coma, ale czy szanse są wyrównane, skoro Coma właśnie wypadła z pięćdziesiątki, a Lao ma 8 piosenek w dwudziestce?!
03.11.2008 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
ku3a napisał(a):a teraz wreszcie przestałem zwracać uwagę na tą tragiczną perkusję . na szczęście wszystko poza perkusją jest w tym kawałku znakomite.
Ja wciąż obstaję przy tym, że to było tak przemyślane, aby tak, a nie inaczej wkomponowywała się w tę solówkę. W każdym razie mi się podoba.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
03.11.2008 05:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #10
 
ku3a napisał(a):Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

44. 06. Rosół - Maria Peszek
48. 08. Inní mér syngur vitleysingur - Sigur Rós


za to lewy sierpowy Icon_mrgreen
03.11.2008 05:18 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
ku3a napisał(a):a teraz wreszcie przestałem zwracać uwagę na tą tragiczną perkusję Icon_razz .
Jesteś nieobiektywny. Icon_wink2
ku3a napisał(a):przecież już dużo osiągnęła, była w trzeciej dziesiątce Icon_cool2 .
Taa, a za tysiąc notowań nie będziesz o niej pamiętał. Icon_wink2 A chyba nie archwizujesz wyników listy oprócz pierwszej dziesiątki?
ku3a napisał(a):ja po prostu już nie wiem co o tym myśleć! kto inny może wejść na pierwsze, skoro Metallice się to nie udaje, mimo że wydała znakomitą płytę :?: Icon_exclaim
Może czas już zacząć postować listę płyt od drugiego miejsca?
03.11.2008 05:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Ale dobre notowanie. Muszę od razu zacząć od nowości. Nie ma innej opcji. Same pozytywne zaskoczenia. Sharleen Spiteri to wielkie zaskoczenie, nigdy bym nie pomyślał, że może u ciebie się dostać na listę i być tak wysoko. U mnie jest jej inny singiel All The Times I Cry, równie świetny Icon_wink Bjork to też chyba rzadkie zjawisko u ciebie Icon_wink Pamiętam jak krzywiłeś się przy Gunsach Icon_razz2 , a teraz pięknie debiutują, podobnie jak u mnie...tylko u mnie w późniejszym terminie to będzie Icon_biggrin Stawkę nowości zamyka świetne Appalachian, u mnie jednak chyba bez szans skoro ma przed sobą na płycie rzeczy pokroju Judasa i Valium Skies....a może zaszaleje jednak Icon_razz2? Szkoda, że Lazarus spada, ależ to boli Icon_sad Nostalgia za to cuda wyczynia, a ja Ci jednak powiem, że TO NIE JEST DM ani Gahan solo, no jednak nie potrafię tego przepchnąć u siebie Icon_razz2 Ale będę próbował, bo jest w poczekalni.
Lao podwójnie opuszcza 10 ufff luźniej się trochę robi Icon_wink Po cichu liczę na AC/DC, że za kilka tyg je zobaczę w tamtej strefie, bo Unforgiven III RACZEJ już nie.

Chciałbym zobaczyć Metallicę na 1 miejscu wśród płyt, należy im się. Więc daj odpocząć Lao, bo wiesz, zajedziesz laserem płytę na amen i skończy się zabawa Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.11.2008 05:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):wiem, że Tobie ostatnie notowania zupełnie nie podchodziły, więc tym bardziej miło, że wciąż zaglądasz Icon_smile2 .
A to jeśli o mnie chodzi np. nie ma znaczenia... jak jest gorsze notowanie to znak, że nie Twój, a mój gust się zaczyna coraz bardziej ograniczać. Icon_razz
03.11.2008 07:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #14
 
Metallica 2 najwyższe pozycje (powoli zaczynam się przekonywać do All Nightmare Long, ale jeszcze nie wiem czy u mnie zagości Icon_smile2 )
Ania D. coś szybko leci Icon_frown
najazdu Lao jeszcze nie udało się odeprzeć Icon_mrgreen
03.11.2008 09:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Hoho, ale się dzieje Icon_biggrin3 Nie dość że ładny dublecik na szczycie to jeszcze wyjątkowo ładny zestaw premier Icon_smile2 Co prawda najwyższej nie znam a ta Pani kojarzy mi się raczej źle, ale dalej jest super Icon_smile2 Ejsidisi też w górę i mnie chyba też w końcu chwycili. Nowość albumowa też chyba interesująca, ale nie miałem jeszcze okazji się zapoznać Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
03.11.2008 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #16
Re: notowanie 921 - 02.11.2008
ku3a napisał(a):17. NN. 01. Stop, I Don't Love You Anymore - Sharleen Spiteri
18. 20. 10. Stepping Stone - Duffy
Swietnie, ze Duffy jeszcze dwa stepy do gory dala rade Icon_smile Natomiast Sharleen to niespodzianka - a gdy przeczytalem, ze od razu Ci sie podobala to jeszcze'm bardziej zdumiony... Icon_cool2

ku3a napisał(a):Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

49. 04. Don't Believe In Love - Dido
A za to dla Prowadzacego powinny byc becki! Icon_razz2

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
04.11.2008 12:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
tadzio3 napisał(a):Ja wciąż obstaję przy tym, że to było tak przemyślane, aby tak, a nie inaczej wkomponowywała się w tę solówkę
ale ja nie twierdzę, że to przypadkowo wyszło. twierdzę tylko, że ta perkusja jest prymitywna Icon_wink2.
Listoholik napisał(a):za to lewy sierpowy
unik i kontrujący lewy prosty, że napisałeś tylko o tym co Ci się nie podoba Icon_razz.
abd3mz napisał(a):A chyba nie archwizujesz wyników listy oprócz pierwszej dziesiątki?
mam w planach się za to zabrać.
abd3mz napisał(a):Może czas już zacząć postować listę płyt od drugiego miejsca?
niektórzy to sugerowali swego czasu jak "Martyr" był -nasty tydzień na pierwszym Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Sharleen Spiteri to wielkie zaskoczenie, nigdy bym nie pomyślał, że może u ciebie się dostać na listę i być tak wysoko.
ja też bym się nie spodziewał, ale na szczęście poszła po rozum do głowy i zaczęła inaczej śpiewać Icon_wink2.
saferłel napisał(a):U mnie jest jej inny singiel All The Times I Cry, równie świetny Icon_wink
yhy, ściągnąłem go kilka dni temu od Ciebie Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Bjork to też chyba rzadkie zjawisko u ciebie Icon_wink
bardzo Icon_razz. w pierwszej dziesiątce były tylko "All Is Full Of Love" i "Earth Intruders".
saferłel napisał(a):Szkoda, że Lazarus spada, ależ to boli Icon_sad
ja już czekam na nowe solowe dokonania Serja Icon_razz.
saferłel napisał(a):Nostalgia za to cuda wyczynia, a ja Ci jednak powiem, że TO NIE JEST DM ani Gahan solo
hmm... wiem Icon_wink2. no ale co z tego, co ja poradzę, że ja lubię takie klimaty i uwielbiam głos Dave'a Icon_smile2.
p.u.r.h. napisał(a):Co prawda najwyższej nie znam a ta Pani kojarzy mi się raczej źle
tak jak już wcześniej wspominałem, mi do tej pory też. tak więc spróbuj!
Kiefer napisał(a):A za to dla Prowadzacego powinny byc becki! Icon_razz2
od początku ostrzegałem, że wielkiej kariery nie będzie.
ale kilka notowań zaliczone, historia zapisana Icon_smile2.
04.11.2008 04:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #18
 
ku3a napisał(a):
Kiefer napisał(a):A za to dla Prowadzacego powinny byc becki! Icon_razz2
od początku ostrzegałem, że wielkiej kariery nie będzie.
ale kilka notowań zaliczone, historia zapisana Icon_smile2.
Przeciez dla Ciebie liczy sie tylko Top10, wiec gdzie ta historia zapisana? Chyba na jakims flashdisku z czestym odswiezaniem Icon_wink2

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
04.11.2008 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Poszła po rozum do głowy? Rozumiem, że masz na myśli to co robiła w Texasie, bo innej solowej płyty nie ma.....ja tam lubię kilka numerów Texasów, choć to takie bardzo radioZET friendly granie Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.11.2008 05:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #20
 
W kolejnym notowaniu w czołowce zmieniło sie na lepsze Icon_wink2 Icon_biggrin3 Do tego Nostalgia poszła ... staranowała po drodze prawie całe Lao a nawet Serja z The Nightwatchman.
W tym tygodniu swietne nowosci . I tym sposobem zrobiło sie 12/50 wspólnych. Alez piekny wynik. Icon_biggrin3 . Poza tym pojawił sie także mój ulubiony Verve . Nie znam najwyzszej nowości. Ciekawe czy to dobrze czy źle Icon_mrgreen
A Unforgiven znowu leci , choc własciwie to się nie powinieniem sie dziwić bo i u mnie też traci..... Może przyjdzie jeszcze lepszy czas dla tego utworu...
06.11.2008 11:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości