Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U2 w Chorzowie. 6 sierpnia 2009
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #141
 
Dobra, dosyć tej ironii. Taka taktyka zawsze działa, a U2 nie jest jakimś wyjątkiem czy wyjątkowo wielkim zespołem, o którego będą walczyły miliony, bardziej niż o innych.

Zresztą nie wiem co zrobię jeszcze. Musze pomyśleć czy opłaca mi się już teraz kupić czy może uda się te 20 zł zaoszczędzić.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.06.2009 03:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #142
 
saferłel napisał(a):Dobra, dosyć tej ironii.
hen daleko tej wypowiedzi do ironii. to raczej była dobra rada.
ja nie mówię, że nie masz szans żeby dostać ten bilet tuż przed koncertem, ale czekając do ostatniej chwili raczej zmniejszasz sobie szansę bycia na tym koncercie, bo może i nie będą o ten bilet walczyć miliony, ale też miliony nie będą się pozbywać tego biletu, więc nie ma dosłownie żadnej pewności, że ten jeden jedyny bilet się znajdzie.

no ale Twoja sprawa, ja tu tylko radzę. Icon_wink2
jeśli jesteś 100%owo pewny, że ten bilet dostaniesz, to mogę tylko gratulować i podziwiać Icon_smile2
12.06.2009 03:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #143
 
A jeśli koncert zostałby odwołany, to kupując od sprzedawcy z allegro istnieje bardzo duża szansa na to, że możesz pożegnać się z kasą wydaną na bilet Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.06.2009 04:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #144
 
aaktt napisał(a):A jeśli koncert zostałby odwołany, to kupując od sprzedawcy z allegro istnieje bardzo duża szansa na to, że możesz pożegnać się z kasą wydaną na bilet Icon_wink2
prawda!
i nawet nie 'bardzo duża szansa', tylko po prostu nie dostaniesz tej kasy. bez względu na to, czy to będzie koń, czy uczciwy sprzedawca, na pewno nie zwróci kasy, bo to już nie jest jego interes. Icon_wink2

no ale dobra, przecież jeszcze chyba nikt z U2 nie umrze Icon_eek2 Icon_mrgreen [a nawet jeśli ktoś zachoruje, to też sobie poradzą - już raz im się Adam zechlał przed koncertem i potem nie mógł grać :roll: ale jakoś wybrnęli Icon_cool2]

koncert będzie i proszę mnie takimi tekstami nie straszyć Icon_mrgreen Icon_lol
ja się teraz tylko martwię, żeby drugiego nie było Icon_eek2
12.06.2009 04:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #145
 
A czemu miałoby nie być? Może gdyby był to ja bym sobie na 2 poszedł?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.06.2009 04:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #146
 
saferłel napisał(a):A czemu miałoby nie być?
bo mam debet.
zresztą - ja nie wiem czy jest sens teraz wierzyć stronie SP. póki co trzeba to traktować z dystansem, bo to może być takie samo gdybanie jak na forach U2 już od paru miesięcy.
[najwyżej później sobie zorganizuję sznur... Icon_razz]
saferłel napisał(a):Może gdyby był to ja bym sobie na 2 poszedł?
a jaka to dla Ciebie różnica - odwlekać kupno biletu na 1 czy 2 koncert? Icon_wink2
12.06.2009 04:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #147
 
Ale może na drugi będą inne ceny Icon_razz2, inne rozplanowanie miejsc jakieś. Nie wiem.
Jak nie masz na drugi koncert to pożycz od rodziców. Ja bym jechał na dwa PSB Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.06.2009 04:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #148
 
Zgadzam się z Uzi w każdym razie, że Twoja strategia biletowa jest trochę pozbawiona sensu.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.06.2009 04:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #149
 
saferłel napisał(a):Ale może na drugi będą inne ceny Icon_razz2
żeby ktoś teraz - w dzisiejszej sytuacji koncertowej w Polsce, przy takiej sprzedaży biletów na 1 gig, na który jeszcze trzeba robić promocję, bo ludzie nie kupują - kupił bilet na drugi koncert, to chyba musieliby rzucić cenami +/- 20 zł na płytę i tylne trybuny, 30 zł na trybuny z przodu i 50 zł na REDy.

saferłel napisał(a):Jak nie masz na drugi koncert to pożycz od rodziców.
rodzice mi nie chcą użyczyć funduszy nawet na przejazd na U2 [jedno, oby jedyne] i Radiohead. a mojej obecności na koncertach są przeciwni.
chyba pójdę na targ warzywa sprzedawać.
12.06.2009 04:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #150
 
na eventimie są jeszcze dostępne bilety za 140 na sektory za sceną [3-17].
jakby ktoś chciał wiedzieć.
12.06.2009 09:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #151
 
muahahahaha, jakiego pięknego kolosa zbudowali Icon_biggrin - http://u2start.com/photos/view/936/
wszystko już gotowe, nawet perkusja już czeka na Larry'ego. Icon_biggrin
jeszcze tylko 2 tygodnie i będzie wiadomo, jak się ta konstrukcja sprawdza w akcji Icon_cool2

kurczę, cały czas mnie męczy myśl: czy to miejsce pomiędzy sceną a wybiegiem ['golden circle'] będzie, tak jak głosiły plotki, zapełniane losowo [maszyna Cię wylosuje, to wchodzisz, a jak nie to wą], czy jednak, jak Bóg przykazał, kto pierwszy ten lepszy... :roll:
16.06.2009 05:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #152
 
Jak ktoś będzie na U2 to możemy mini zlocik mycharts.pl zrobić przed lub po koncercie.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
23.07.2009 12:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #153
 
1.Breathe
2.No Line On The Horizon
3.Get On Your Boots
4.Magnificent, Mensch (snippet)
5.Beautiful Day / Here Comes The Sun (snippet)
6.Elevation
7.I Still Haven't Found What I'm Looking For / Movin' On Up (snippet)
8.Stuck In A Moment You Can't Get Out Of
9.Unknown Caller
10.The Unforgettable Fire
11.City Of Blinding Lights
12.Vertigo
13.I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight
14.Sunday Bloody Sunday / Rock The Casbah (snippet),
15.Pride (In The Name Of Love)
16.MLK, Walk On / You'll Never Walk Alone (snippet)
17.Where The Streets Have No Name
18.One / Mensch (snippet)
19.Ultra Violet (Light My Way)
20.With Or Without You
21.Moment of Surrender

Oto setlista koncertu z Gelsenkirchen, ostatniego przed Chorzowem. Przyznam, że nie wierzę, by to mógł być najlepszy koncert mojego życia, jeśli U2 poleci z taką samą setlistą. To smutne (dla mnie), że wśród tych piosenek potrafię znaleźć aż 5 kawałków, których po prostu nie lubię, które brzmią tak, że nigdy nie chciałbym ich usłyszeć na żywo. Do tego mało niespodzianek. Oprócz piosenek z nowej płyty, całość wygląda jak jakieś pieprzone ''the best of'' Icon_sad

Ale jest iskierka nadziei w postaci piosenek, które były grane na trasie na innych koncertach i może pojawią się u nas. Oto te, które są możliwe (i bardzo mile widziane):

1. Electrical Storm
2. Desire
3. Mysterious Ways
4. Until The End Of The World
5. Stay (Faraway, So Close!)
6. Walk On
7. New Year's Day
8. Angel Of Harlem
9. In A Little While

Lista rezerwowa jest bardzo ładna i daję nadzieję na bardziej udany występ. W sumie....skoro Niemcom przypadła najgorsza setlista jak dotąd, to na pewno tym razem nastąpią jakieś roszady Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.08.2009 04:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #154
 
TVN 24: ''Tylko u nas, transmisja z lotniska Pyrzowice, gdzie słynny Bono niedługo wysiądzie z samolotu''

Padłem Icon_biggrin3 Czy to tylko tak w Polsce jest Icon_razz2?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.08.2009 05:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #155
 
Ale się zawiodłem Icon_razz . Miało być nudno i standardowo - wyszło dobrze. Jutro z rana zabiorę się za spory artykuł o tym Icon_wink Czekam na relację Pawła, uzi, Konrada. Ktoś jeszcze stąd był tam?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.08.2009 12:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #156
 
Pamiętam jak trzy lata temu byłem na moim pierwszym poważnym koncercie Eryki Badu, w Warszawie. Wróciłem do domu chyba koło 3-4 w nocy, ale twardo siedziałem przed komputerem do rana i wymodziłem straszliwie długą relację na soulbowl.pl, buehehe Icon_biggrin3

Tak mi się skojarzyło Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.08.2009 12:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #157
 
Ah... przed chwilą wróciłem z Chorzowa do Warszawy. Icon_biggrin3
Było......... zajebiście!!!!!!!!!!!! Tyle powiem...
Snow Patrol też wyszedł fantastycznie... tylko czemu nie było Take Back The City?
Jeśli chodzi o U2... uwaga uwaga... fala na trybunach! Icon_mrgreen Przez całe trybuny naokoło szła fala i tak przez parenaście kółek. A na końcu poszły fale dwie w różne strony i w jednym miejscu się zderzyły.
'New Years Day' poszedł fantastycznie. Efekty świetlne super. No a na koniec wszyscy komórki w dłoń i świecimy... masa światełek. Nie wiem jak było na płycie ale z trybun to był niezły widok.
Bono mówił w czasie koncertu także o więzach polsko-irlandzkich, także o tym, że cieszy się że może wystąpić, być razem z nami. Powiedział parę zdań także po polsku, m.in. 'jak się bawicie?". Świętowali także urodziny Edga Happy Bearthdayem i szampanem.
A... chciałem jeszcze dodać, że pizza kupiona przed koncertem i zjedzona o 0.30 w samochodzie smakowała jak kawałek stali o zapachu pepperoni.

A teraz wybaczcie, idę spać. Icon_mrgreen


Edit:
Cytat:6. Walk On
A to owszem zagrali i bardzo się z tego cieszę! Icon_smile2
07.08.2009 04:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #158
 
Mam nadzieję, że uzi tu szybko zajrzy, bo potrzebuję informacji o remixie ''Crazy'', który został zagrany Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.08.2009 04:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #159
 
08.08.2009 02:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #160
 
Dzięki za linki, ten alfabet szczególnie ciekawy!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.08.2009 07:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości