Największe forum list przebojów Mycharts.pl
U2 w Chorzowie. 6 sierpnia 2009 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Koncerty, festiwale i konkursy (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: U2 w Chorzowie. 6 sierpnia 2009 (/showthread.php?tid=3076)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


U2 w Chorzowie. 6 sierpnia 2009 - saferłel - 30.10.2008 02:42 PM

Wspaniała wiadomość dziś do mnie dotarła. Bono i jego koledzy pragną wystąpić w przyszłym roku w Chorzowie promując swój nowy album! ''Wszystko za sprawą znakomitej atmosfery jaka panuje w tym miejscu'' - przyznał muzyk.
U2 wpisało Chorzów na listę 10 miast Europejskich w których zamierza zagrać koncert. Niestety, pieprzone urzędasy ze Stadionu po tym jak wyraziły zgodę na ten event, zmieniły zdanie ze względu na planowaną przebudowę obiektu. Obecnie będę trwały rozmowy odnośnie kompromisu z przedstawicielami livenation.pl i są duże szansę na pozytywne rozstrzygnięcie sporu - ważne też podobno ma być to jak to wszystkiego ustosunkuje się wykonawca przebudowy, ma być wybrany na wiosnę.

Liczę na to, że w jakim by to nie było terminie to koncert dojdzie do skutku. Nie ignorujmy przejawów takiej sympatii i uznania jakich doświadczyliśmy od strony U2!!! Liczę, że zostanie to uwzględnione i koncert się odbędzie. Planowo livenation podało termin: początek sierpnia, ale pewnie teraz się to może zmienić.

Muszę tam być...i będę Icon_wink


- Yacy - 30.10.2008 02:57 PM

saferłel napisał(a):Muszę tam być...i będę Icon_wink
Na U2 tak, a na DM - nie? Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 DM wymieniłeś w trójce wszechczasów. Ja wiem że do U2 będziesz miał bliżej, ale ... to Cię nie usprawiedliwia Icon_mrgreen


- uzi - 30.10.2008 03:05 PM

Yacy napisał(a):
saferłel napisał(a):Muszę tam być...i będę Icon_wink
Na U2 tak, a na DM - nie? Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
o, czyli zupełnie tak jak ja Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen


- Yacy - 30.10.2008 03:12 PM

uzi, w Twoim przypadku baaaaaardzooooo bym się zdziwił gdyby było inaczej Icon_smile2


- saferłel - 30.10.2008 03:47 PM

Yacy napisał(a):
saferłel napisał(a):Muszę tam być...i będę Icon_wink
Na U2 tak, a na DM - nie? Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 DM wymieniłeś w trójce wszechczasów. Ja wiem że do U2 będziesz miał bliżej, ale ... to Cię nie usprawiedliwia Icon_mrgreen

Będę na U2 bo mam blisko, fakt - gdyby grali w takim Gdańsku to nie ma szans, tak samo pewnie będzie z Coldplay, ewentualnie do tego Szczecina nie pojadę. Nie puszczą mnie po prostu samego i kropka. Z DM jest o tyle dobrze, że mogę się wybrać tam z dobrym kolegą, który niedawno wyemigrował do Krakowa i też na pewno będzie chciał jechać. We dwójkę zawsze raźniej Icon_razz2

PS - mój status w sprawie DM można więc uznać za nieokreślony, i tak jak zawsze bilety kupiłbym na aukcji 10 dni przed koncertem więc....Icon_biggrin


- Gary - 02.11.2008 11:14 PM

saferłel napisał(a):Niestety, pieprzone urzędasy ze Stadionu po tym jak wyraziły zgodę na ten event, zmieniły zdanie ze względu na planowaną przebudowę obiektu.
Przecież będą dach na euro 20012 zakładać.


- saferłel - 03.11.2008 12:50 AM

Być może.....ale chyba wszyscy wolimy U2 od Euro nie? Na jakim forum jesteśmy w końcu! Icon_wink2 Icon_razz


- Gary - 03.11.2008 06:07 PM

Przy całym moim lubieniu U2, to jednak Euro w nogę w Polsce może się więcej za mojego życia nie zdarzyć. Icon_razz


- saferłel - 03.11.2008 06:10 PM

I tak Chorzów to tylko rezerwowy stadion, co by się nie stało, to jak on nie zostanie skończony to żadnego wielkiego Halo nie powinno być Icon_razz2


- ksch - 03.11.2008 08:17 PM

saferłel napisał(a):co by się nie stało, to jak on nie zostanie skończony to żadnego wielkiego Halo nie powinno być Icon_razz2
Powinno być! I to nie jedno! Teraz czekamy na Halo 28, bo The Slip było jednakowoż dość przeciętnym jak na NIN albumem Icon_razz
Jeśli jednak plany koncertowe U2 i niektóre moje się spełnią, to będę miał dla Was po koncercie sporą niespodziankę /może uda się to już po Depeszach?/... Icon_wink2


- uzi - 02.03.2009 01:55 AM

a, aha. ja na razie wspomnę, że Live Nation zapowiedziało ogłoszenie trasy na... za tydzień. Icon_wink2
no i wtedy się wszystko wyjaśni. gdzie, ile, i w ogóle czy - jeśli chodzi o Kraj Nad Wisłą. Icon_wink2
oczywiście o wszelkich niusach niezwłocznie poinformuję. Icon_wink2


- bugman - 02.03.2009 04:12 AM

no wlasnie. dooiero za tydzien. nie ma co gdybac

bo plotki.... jakby plotki byly prawdziwe to BLUR odwiedzilby nasz kraj juz 3 raz


- uzi - 02.03.2009 07:40 PM

no dobra, ale akurat te "plotki" są poparte wieloma racjonalnymi argumentami. Icon_wink2
generalnie już nikt się nie zastanawia CZY przyjadą, tylko kiedy,na ile i za ile. Icon_wink2 i jak ich ładnie przywitać. Icon_wink2
ale o tym ew. za tydzień. Icon_wink2


- adr - 09.03.2009 10:16 AM

U2 w Chorzowie 6 sierpnia, bilety w sprzedaży od 20 marca. A więc plotki z ostatnich dni się potwierdziły. Icon_smile2


- uzi - 09.03.2009 10:43 AM

tak jest, wszystko się zgadza, potwierdzone pogłoski Icon_smile2
po 6.08 jest pewna luka... w sam raz na 7.08 Chorzów Icon_biggrin3
nie ma bata, będą 2 nocki! Icon_mrgreen


- saferłel - 09.03.2009 11:26 AM

Ładnie, tylko nie wiem czy kupować bilet od razu czy polować na allegro Icon_sad [normalnie jak zwykle wybrałbym drugą opcję, ale tu może być taki popyt, że nawet tam zabraknie w późniejszym terminie....no nie wiem] Jak kupię tak w ciemno z tego livenation itp to nie wiadomo na jakie miejsca trafie, a zwykle sobie na allegro szukałem bilecików gdzie już było wiadomo jakie to konkretne miejsca. Oczywiście mam na myśli nie podział na płyta-siedzące, ale konkretne miejsca na krzesełkach.


- umbardakil - 09.03.2009 03:33 PM

Hej. Wiecie ile może kosztować bilet na koncert? Jeszcze nigdy nie byłem i sie nie orientuje


- uzi - 09.03.2009 04:39 PM

@saferłel: na livenation to nawet ja wątpię czy dam radę [chociaż będę siedziała non stop i będę czatować, bo później boję się, że nie dostanę, nawet na allegro, chociaż tu szansa jest chyba ciut większa]. jak chcesz, ale ja osobiście wolę się postarać o bilet z livenation [bo na empik nawet nie liczę].
@umbardakil: była mowa, że ze względu na "kryzys gospodarczy" będą chcieli obniżyć ceny biletów. podobno na płytę mają kosztować 30 euro [całkiem przystępna cena].
dzięki okrągłej centralnej scenie też zyskają miejsce na publiczności, a skoro wejdzie więcej ludzi, to i bilety będą stosunkowo tanie.
sto-kilkadziesiąt zł na płytę - to chyba nie jest zbyt dużo.

mi się nie podoba tylko to, że przy wejściu na płytę ma być losowanie - wszystkie bilety na płytę mają taką samą możliwość, że maszyna je wylosuje i wtedy będzie można iść pod scenę. Icon_evil syf.


EDIT: tak w ogóle to proponuję przemianować wątek tak, żeby zamiast "?" pojawiła się konkretna data [na razie jedna Icon_razz] Icon_mrgreen


- uzi - 09.03.2009 05:04 PM

ych, jeszcze coś.
look at this Icon_mrgreen :
[Obrazek: lg_chorzow.jpg]


- umbardakil - 09.03.2009 10:00 PM

to super. już sie bałem,ze będą strasznie drogie. na innych forach ludzie piszą,ze można bilety gdzieś zarezerwować. Wiecie coś na ten temat?