Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U2 w Chorzowie. 6 sierpnia 2009
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #121
 
abd3mz napisał(a):nic mi do tego jak U2 traktuje swoich fanów. [jak to uzi ładnie ujęła - ma ich gdzieś]
U2 ma gdzieś organizację koncertu.
dlaczego? i dlaczego to nie jest złe, bo nie jest?
bo ogranizatorem koncertu jest Live Nation.
no kurczę, prościej nie umiem.
02.06.2009 10:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #122
 
uzi napisał(a):U2 ma gdzieś organizację koncertu.
bo ogranizatorem koncertu jest Live Nation.
jak robisz przyjęcie urodzinowe w knajpie to masz gdzieś, że kelner jest pijany, a jedzenie nieświeże? nie, bo zależy Ci żeby Twoi goście czuli się jak najlepiej.
02.06.2009 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #123
 
trochę inna historia, bo tu jestem odpowiednikiem Live Nation. Icon_wink2 knajpa ma się ładnie zaprezentować, mieć trzeźwych kelnerów i świeże jedzenie, wtedy ci, którym 'dałam bilet' będą zadowoleni, a ja mam po prostu zapłacić za wynajęcie knajpy, a jak zdobędę na to kasę, czy wykorzystam pieniądze, które dostałam od gości na urodziny [albo sprzedam prezenty i wykorzystam te pieniądze], czy je ukradnę, czy cokolwiek innego, to nie jest sprawa knajpy. Icon_wink2
02.06.2009 11:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #124
 
uzi napisał(a):o. :P
o matko, to Ty to zrobiłaś?
Icon_lol Icon_lol
03.06.2009 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #125
 
ku3a napisał(a):o matko, to Ty to zrobiłaś?
1. jeszcze nie jestem matką... :roll: Kuba, ja nawet nie mam 17 lat... :roll:
2. nie, ja nie mam takiego talentu. Icon_wink2 to dzieło innego fana [U2 i Borysa Nabijewa Icon_razz] wkurzonego na ceny biletów na U2. Icon_wink2
03.06.2009 12:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #126
 
piękne! Icon_mrgreen Icon_mrgreen
może też pokombinuję coś na poznańskie juwenalia Icon_wink2.
03.06.2009 12:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #127
 
ku3a napisał(a):może też pokombinuję coś na poznańskie juwenalia Icon_wink2 .
Pżygody Pana Pajonka Borysa Nabijewa
i Jówenalja

? Icon_wink2 Icon_razz
03.06.2009 12:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #128
 
uzi napisał(a):trochę inna historia
Może trochę inna, ale ciężko porównać koncert z czymkolwiek. Dla mnie obie rzeczy mają fundamenty wspólne: w obu zależy Ci, żeby goście bawili się dobrze i nie wszystko organizacyjnie zależy od Ciebie.
03.06.2009 05:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #129
 
abd3mz napisał(a):Może trochę inna,
uzi napisał(a):bo tu jestem odpowiednikiem Live Nation. Icon_wink2
więc
abd3mz napisał(a):w obu zależy Ci, żeby goście bawili się dobrze i nie wszystko organizacyjnie zależy od Ciebie.
no właśnie organizacyjnie wszystko zależy ode mnie/LN. ode mnie/LN nie zależy tylko to, jak się zaprezentuje knajpa/zespół, czy jedzenie, obsługa i atmosfera/set, wykonanie i atmosfera będzie się podobać gościom - prezentodawcom/koncertowiczom - płacodawcom Icon_wink2.
03.06.2009 05:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #130
 
uzi napisał(a):organizacyjnie wszystko zależy ode mnie
uzi napisał(a):ode mnie/LN nie zależy tylko to [...]
...

Zlecasz komuś zorganizowanie przyjęcia - U2 zleca komuś zorganizowanie koncertu
ktoś organizuje przyjęcie - ktoś organizuje koncert
jeśli chcesz być pewna, że goście będą się dobrze bawić to kontrolujesz przygotowania - jeśli U2 chce...

spójrz z dystansu. ja bym napisał to samo gdyby ktokolwiek inny był zamiast U2, Ty też?
03.06.2009 05:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #131
 
abd3mz napisał(a):Zlecasz komuś zorganizowanie przyjęcia - U2 zleca komuś zorganizowanie koncertu
nie, to ja organizuję przyjęcie, wynajmuję lokal, płacę, 'daję wejściówki' moim gościom...
abd3mz napisał(a):jeśli chcesz być pewna, że goście będą się dobrze bawić to kontrolujesz przygotowania
którymi sama się zajmuję.
samokontrola ważna rzecz. Icon_wink2
i właśnie o to się rozchodzi. Icon_wink2

bez względu na zespół, nadal widzę siebie na miejscu Live Nation. Icon_wink2
03.06.2009 05:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #132
 
1. tutaj można zobaczyć, jak powstawała, jak będzie wyglądać i jak wielka jest scena.

2. Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
na stronie Snow Patrol [czyli supportujacych U2] w rozpisce występów widnieje coś takiego:
Aug 6, 2009 Slaski Stadium (2) Chorzow, POL
Aug 7, 2009 Slaski Stadium (0) Chorzow, POL

Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
mamy to traktować jako
a) żart?
b) błąd?
c) Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 drugi koncert U2??? Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
12.06.2009 01:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #133
 
uzi napisał(a):mamy to traktować jako
a) żart?
b) błąd?
c) Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 drugi koncert U2??? Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
ja wybieram odpowiedź "c" Icon_mrgreen Icon_mrgreen
12.06.2009 02:05 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #134
 
a ja wybieram odpowiedzi a i b, bo jeśli okaże się, że będzie drugi koncert, to się chyba powieszę Icon_eek2 przecież ja już jestem na minusie...
12.06.2009 02:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #135
 
Jak się powiesisz, to oddaj mi swój bilet od razu Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.06.2009 02:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #136
 
saferłel napisał(a):Jak się powiesisz, to oddaj mi swój bilet od razu Icon_smile
[troskliwy tatuś]

to Ty jednak nie kupiłeś tego biletu?
12.06.2009 02:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #137
 
Jeszcze nie, już sam nie wiem czy na allegro kupić czy przez stronę. Ze mną zawsze tak jest...jak do gry wchodzą duże pieniądze to liczę tylko aby jak najwięcej zaoszczędzić niestety Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.06.2009 02:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #138
 
saferłel napisał(a):już sam nie wiem czy na allegro kupić czy przez stronę.
eyyyyy, zwariowałeś?
zastanawiasz się, czy kupić od pewnego sprzedawcy, czy od na-99,9%-konia?
chłopie, łap tiketa z eventima, póki jeszcze tam jest! [bo praktycznie na u2.com jest już od dawna napis ENDED przy Chorzowie, no ale eventim jeszcze opyla bilety]
nie wiem na co Ty czekasz... Icon_eek2
12.06.2009 02:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #139
 
Nie mam siły już Ci tłumaczyć kobieto, ale powtórzę jeszcze raz:

Na allegro na kilka tygodni przed koncertem pojawia się masa ofert od zdesperowanych ludzi, którzy sprzedają bilety, bo nie mogą jechać i chcą je upchnąć.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.06.2009 02:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #140
 
i czekają tylko na Ciebie, bo jesteś jedynym chętnym na taki bilet last minute.

powodzenia. trzymam kciuki.
12.06.2009 02:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości