Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U2 w Chorzowie. 6 sierpnia 2009
umbardakil Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Mar 2009
Post: #41
 
ooo tak wszyscy sie strasznie napalili i panikują. ja to mam przekichane. dziewczyna tak bardzo chce jechac na ten koncert. jesli nie kupie ugotuje mnie zywcemIcon_wink
18.03.2009 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
umbardakil Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Mar 2009
Post: #42
 
uzi napisał(a):eżeli wybierzesz płatność dotpay, to czas na wpłatę będzie wynosił najprawdopodobniej 15-20 minut

wracając do przelewów. to znaczy,ze jak normalnie zrobie przelew normalnie przez bank nie przez dotpay to bede mial 3 dni. To na czym polega roznica?
18.03.2009 10:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #43
 
Polska się gorączkuje, bo zainteresowanie jest duże. nie tylko Polacy mają chęć na bilety. zaatakują nas południowi sąsiedzi - Praga nie dostała koncertu, więc na pewno do Chorzowa zawita wielu Czechów; Berlin, przynajmniej narazie, ma tylko 1 koncert, więc Niemcy też uderzą na Polskę. to wszystko wzbudza naprawdę spory stres, nie dziwcie się.
dodatkowo dochodzi [bardzo zrozumiałe] sugerowanie się zainteresowaniem koncertem Madonny. jest obawa [logiczna dość], że będzie podobnie.
chyba nie ma w tym nic dziwnego.
saferłel napisał(a):Nie proporcjonalna co do zawartości krążka.
1. ja już nie ogarniam. nie wiem w końcu co Ty sądzisz o tej płycie. Icon_wink2
2. wartość trasy nie odzwierciedla wartości albumu. moim skromnym Vertigo Tour to była naprawdę bardzo dobra trasa. a Bomba... no cóż, chyba już wiecie co o niej myślę.
saferłel napisał(a):Pewnie jeszcze kilka ładnych godzin po, będzie dało się kupić bilety.
mam nadzieję, że tak. osobiście się niepokoję wyłącznie o wielkie zainteresowanie płytą - najlepsza i najtańsza z dobrych opcji. może być ciężko z dostaniem biletu.
18.03.2009 10:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
umbardakil Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Mar 2009
Post: #44
 
tutaj to chyba wszyscy będą polowac na plytęIcon_smile
18.03.2009 10:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #45
 
umbardakil napisał(a):wracając do przelewów. to znaczy,ze jak normalnie zrobie przelew normalnie przez bank nie przez dotpay to bede mial 3 dni. To na czym polega roznica?
Icon_wink2 na tym, że jak wybierasz dotpay, to nie potrzebujesz zbyt dużo czasu [strona, z której kupujesz bilet przekieruje Cię na stronę banku, a tam już tylko wklepiesz co trzeba i masz pewność, że wszystko już załatwione Icon_wink2], więc dużo go nie dostajesz. Icon_wink2 a jak płacisz zwykłym przelewem, to masz te kilkanaście minut na potwierdzenie zamówienia [najprawdopodobniej w mailu przyjdzie do Ciebie link, na który musisz kliknąć i gotowe Icon_wink2], potem idziesz do banku i normalnie, po ludzku, robisz przelew wykorzystując dane, które przyjdą w tym mailu od sklepu [tym z prośbą o potwierdzenie], a oni, jeśli w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia dostaną hajs, to wysyłają Ci bilet. Icon_wink2
chyba wszystko juz jasne... :roll: Icon_wink2
18.03.2009 10:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #46
 
umbardakil napisał(a):tutaj to chyba wszyscy będą polowac na plytęIcon_smile
w takim razie powodzenia życzę wszystkim Icon_wink2 i sobie też [hm, sobie najbardziej Icon_mrgreen] Icon_wink2
18.03.2009 10:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
umbardakil Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Mar 2009
Post: #47
 
uzi sorka. czasami jestem ciemna blondynkaIcon_wink
18.03.2009 10:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #48
 
zdarza się. Icon_wink2 ale po to tu jestem, żeby, w miarę moich możliwości, informować i wyjaśniać niejasności dotyczące U2. Icon_wink2 jeśli coś wiem i mogę się tym podzielić, a przy okazji pomóc komuś, to z przyjemnością to robię. Icon_wink2
18.03.2009 11:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
naprawdę Wam współczuję z powodu tych cen Icon_frown.
ja przynajmniej uważam, że nowy album to dno i na koncert nie mam niestety najmniejszej ochoty jechać.
18.03.2009 11:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #50
 
#&^(&%^$&^(&%^&%^$!!!!!!!!!!!!
pół godziny i koniec biletów na płytę!
Icon_evil Icon_evil Icon_evil Icon_evil Icon_evil Icon_evil Icon_evil Icon_evil Icon_evil Icon_evil Icon_evil Icon_evil Icon_evil

powieszę się.
20.03.2009 01:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
umbardakil Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Mar 2009
Post: #51
 
mi sie udało
20.03.2009 01:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #52
 
VICTORIA!
veni [na eventima]
vidi
i kuźwa vici!
tikecik na płytę jest mój! Icon_biggrin
20.03.2009 02:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
 
A to już wczoraj sprzedawali? Myślałem, że to dzisiaj startuje...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.03.2009 08:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #54
 
nie wczoraj. dzisiaj. piątek, 20.03. ruszyło o 0:01, czyli "początek piątku 20.03" Icon_razz [z tym, że przez pierwsze 20 minut serwery były całkowicie zwieszone.]
20.03.2009 10:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
 
Kurde. W sumie to wolałbym mieć ten bilet już teraz. Kiedy dołożą drugi koncert Icon_razz2?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.03.2009 06:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #56
 
jak chcesz mieć bilet, to leć do empiku i sprawdź, czy już dziś nie rzucili biletów. w niektórych empikach w PL już dziś zaczynają sprzedaż, w innych nikt nic nie wie i mówią, że zaczną "po Bożemu" 27.03.

a drugi koncert... będzie tylko jeśli pierwszy się dobrze sprzeda, więc szanse są marne. wiadomo, płyta była [i jeśli jeszcze dorzucą, to będzie] wyprzedana w błyskawicznym tempie, ale bilety za 450 i 825 sprzedają się bardzo słabo.
drugi koncert jest pod gigantycznym znakiem zapytania. jeśli do końca przyszłego tygodnia nie ogłoszą oficjalnie, że drugi gig BĘDZIE, to NIE BĘDZIE.
21.03.2009 07:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
 
Hmmm, sami sobie są winni (takie ceny), a teraz cierpią fani, którzy nie kupili biletów na płytę i na miejsca za 140. 27.03 - sprawdzę, podobno w internecie mają sprzedawać też kolejne partie właśnie tez od tej daty.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.03.2009 07:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #58
 
saferłel napisał(a):Hmmm, sami sobie są winni (takie ceny)
kto jest winny? U2? proszę Cię. U2 nie podyktowało tych cen. to wina LiveNation. taką taktykę wybrali, może się okaże korzystna dla nich, bo "trochę" zarobią, ale z pewnością gdyby ceny były niższe, to zarobiliby więcej, dzięki drugiemu koncertowi.
saferłel napisał(a):a teraz cierpią fani, którzy nie kupili biletów na płytę i na miejsca za 140.
w empikach mają być osobne pule. ale na pewno wyprzedadzą się równie szybko, więc jeśli komuś zależy, to musi się bardzo spieszyć.
21.03.2009 07:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
 
Oby były. Zadzwonię jeszcze na dzień-dwa przed 27 i zapytam się co i jak. A co z tym internetem powiedz mi. Bo miało być tak, że Live Nation będzie sprzedawał bilety, które będą do odebrania w Empiku - jakoś tak dziwnie :/ Prawda to?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.03.2009 07:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #60
 
szczerze mówiąc, to chyba parę razy dziennie dorzucają na eventima/ticketpro nowe bilety. być może to 'resztki' po tych, którzy nie wyrobili się w 22 minutach. nie wiem. w każdym razie nic mi nie wiadomo o tym, że kolejna tura sprzedaży internetowej ruszy 27.
saferłel napisał(a):Bo miało być tak, że Live Nation będzie sprzedawał bilety, które będą do odebrania w Empiku - jakoś tak dziwnie :/
no dziwne... skąd masz takie informacje? Icon_razz nie sądzę, żeby to była prawda.
21.03.2009 07:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości