Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 916 - 28.09.2008
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #41
 
Cytat:heh, niestety. no ale może to tylko cisza przed koncertem Icon_wink2 .
Też idziesz 16/10/08 na Happysad do Stodoły? Icon_eek2
04.10.2008 09:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
tadzio3 napisał(a):
Kiefer napisał(a):A ja sie kryguje z wypuszczaniem na swoje glosniki 'Lost' zeby nie miec 3 Coldplayow na raz...
Musze przyznac, ze tez tak często mam, że staram sie aby za dużo na raz piosenek jednego wykonawcy nie było i swoją promocję "blokuję", lub niektórych piosenek nie wrzucac na swoją najczęściej słuchana playlistę, czekając aż znudzą mi się obecne utwory.

A ja to rozumiem, sam tak czasem robię, a wszyscy inni nazywają mnie jakimś manipulatorem. A weźcie się chrzańcie Icon_razz2

Wynik Americany niesamowity ;O

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.10.2008 10:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
ku3a napisał(a):a potem ten blokowany się nudzi i tyle go widzieli na liście
Hehehe. To nie tak. Blokuje w taki sposób, że słucham takiej piosenki tylko przy słuchaniu płyty, a nie w oderwaniu od niej. A jak mi się już mimowolnie spodoba to nie ma siły- musi trafić na moja listę Icon_smile2 Nigdy nie jest tak, że bardzo mi się podoba, ale i tak nie wrzucam do swego zestawienia. Po prostu jak nie jest słuchana kilka razy w tygodniu to znacznie spadają szanse na wejście na moją listę. A jak jest kawałek, który mnie po prostu zauroczy i tak, to wejdzie mimo wszystko.
Pamiętam "Battleships" Travisa po przesłuchaniu pierwszy raz płyty już wiedziałem, ze to bedzie u mnie wielki hit, starałem się ją na razie trochę "przyblokowac" tzn nie wrzucać do mojej playlisty , która bierze udział w tworzeniu listy, aż skończą się single ale to było po prostu silniejsze ode mnie i mimo że wyszedł singiel "Eyes Wide Open" to piosenka za mną chodziła wciąż i musiała trafić na listę, tym bardziej, że wymieniony singiel nie prorokował wielkich sukcesów u mnie.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
04.10.2008 12:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Paweł napisał(a):Też idziesz 16/10/08 na Happysad do Stodoły? Icon_eek2
czemu szok? to chyba dość oczywiste jak na mnie Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):A weźcie się chrzańcie Icon_razz2
Icon_razz
tadzio3 napisał(a):A jak mi się już mimowolnie spodoba to nie ma siły- musi trafić na moja listę Icon_smile2
no chyba że tak - to przynajmniej połowicznie rozumiem Icon_wink2.
04.10.2008 11:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
ku3a napisał(a):Też idziesz 16/10/08 na Happysad do Stodoły?
U nas za tydzień Happysad Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.10.2008 07:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #46
 
ku3a napisał(a):- X (4)
- Goopya peezda (1*1)
- Sabbra Cadabra (7)
- It's Electric (4)
Te mnie trochę zaskoczyły.

ku3a napisał(a):- Breadman (4)
A ten rozwalił. Czyżby najnowsza mutacja superherosa - CzłowiekChleb, który karmi sobą biednych? Icon_wink2 Icon_lol Icon_razz

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
06.10.2008 10:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Miszon napisał(a):A ten rozwalił. Czyżby najnowsza mutacja superherosa - CzłowiekChleb, który karmi sobą biednych?
Icon_lol
faktycznie, niezła literówka Icon_mrgreen
skoro jest komiks o Człowieku Parówce, to czemu nie Człowiek Chleb Icon_wink2.
06.10.2008 11:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości