Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mój top wszech czasów (2014)
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #121
RE: mój top wszech czasów (2014)
spokojnie, może fala dopiero wzbiera i po prostu jeszcze nie walnęła o nabrzeże Icon_wink2.
24.03.2015 12:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 512
Dołączył: Dec 2014
Post: #122
RE: mój top wszech czasów (2014)
ku3a napisał(a):jeden wykonawca bardzo mocno się wysunął do przodu
...i będzie nim... Luxtorpeda albo 5LC. Taki dżołk. Icon_wink Przepraszam, no nie mogłem się powstrzymać.
24.03.2015 12:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #123
RE: mój top wszech czasów (2014)
są to jedne z opcji Icon_wink2.
24.03.2015 12:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #124
RE: mój top wszech czasów (2014)
Yacy napisał(a):Garbage (j.o. - jak obok Icon_wink2 )
Nie wiedziałem, że tak lubisz Garbage Icon_smile
"Metalowcy" niby doszli u mnie do 13. miejsca na liście, ale gdzie z tym do mojego topu!
adameria napisał(a):Z kolei te wszystkie Tatu, Ejsofbejsy, Backstritbojsy, IchTroje świadczą tylko o tym, że jesteś otwarty i nie masz poczucia, że "Ło Boże, toć to obciach". Ciekawe czym jeszcze takim zaskoczysz? Przy czym, żeby nie było, odbieram to jako coś pozytywnego, chociaż liczę, że tego typu perełek będzie coraz mniej.
Trochę sobie Adamie przeczysz, bez urazy Icon_smile
adameria napisał(a):Za Shakirę zapewne pochwaliłaby Cię moja córka, choć i jej już przeszło. Icon_wink
Zachęć córę do udziału na forum Icon_lol
24.03.2015 10:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #125
RE: mój top wszech czasów (2014)
Jedziemy w górę listy:

880. 586. 2004. Kraków, Ocean Wolnego Czasu - Maanam (Click to View)
24.03.2015 10:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #126
RE: mój top wszech czasów (2014)
prz_rulez napisał(a):Nie wiedziałem, że tak lubisz Garbage
poszczególne utwory no i całą Version 2.0! Icon_smile2

trójka:
Ticket To Heaven - Dire Straits, Jeźdźcy - Kult i przede wszystkim Bitch - Meredith Brooks

Sophie B. znów nie ta... Icon_wink2
Twisted Nerve - Bernard Herrmann - ciekawe co to?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.03.2015 11:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #127
RE: mój top wszech czasów (2014)
Yacy napisał(a):Sophie B. znów nie ta...
ech... no to będę próbować dalej Icon_wink2.
Yacy napisał(a):Twisted Nerve - Bernard Herrmann - ciekawe co to?
nie znasz?
poznałem dzięki Kill Billowi.
to jest temat muzyczny z jakiegoś filmu, zatytułowanego bodajże właśnie "Twisted Nerve". sam utwór chyba nazywał się w oryginale inaczej, ale w ścieżce dźwiękowej do Kill Billa jest podpisany właśnie jako "Twisted Nerve".
no i jakby co można skorzystać z linku Icon_wink2.
24.03.2015 12:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #128
RE: mój top wszech czasów (2014)
nie, no już skorzystałem. to był opisu odczucia tuż po zerknięciu na post Icon_wink2
odsłuchać mogłem nieco później, ale jak usłyszałem, to już wiedziałem, bo Kill Billa dosyć mocno swego czasu przesłuchiwałem.
ale zupełnie nie skupiałem się na tym kto i co. a może to błąd, bo jest tam kilka fajnych fragmentów.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.03.2015 01:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 512
Dołączył: Dec 2014
Post: #129
RE: mój top wszech czasów (2014)
prz_rulez napisał(a):Trochę sobie Adamie przeczysz, bez urazy
Niekoniecznie. Jeśli dużo Armi-of-lowersów i innych takich będzie w okolicach ósmej setki, to spoko, ale jak będą w drugiej dziesiątce z całego tysiąca, to mnie to nie ucieszy. Taka optyka.

DS i Kult z Jeźdźcami (mój nalepiok, o ile dobrze pamiętam), przy czym DS właśnie sobie włączyłem,
bo nie pamiętam kiedy to ostatnio słyszałem i żal było nie kliknąć.
24.03.2015 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #130
RE: mój top wszech czasów (2014)
Yacy napisał(a):zupełnie nie skupiałem się na tym kto i co. a może to błąd, bo jest tam kilka fajnych fragmentów.
na przykład taka piosenka była swego czasu u mnie w pierwszej dziesiątce:
Icon_mrgreen
24.03.2015 07:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #131
RE: mój top wszech czasów (2014)
Haha, to jak muzyka do takiego czeskiego serialu o dwóch psach Icon_wink2 .

Twisted Nerve faktycznie po tytule nic nie mówi, ale jak się puści, to wiadomo że zna się już z dzwonka z komórkach Icon_razz (a dotąd myślałem, że to po prostu dzwonek jest).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
24.03.2015 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #132
RE: mój top wszech czasów (2014)
adameria napisał(a):Niekoniecznie. Jeśli dużo Armi-of-lowersów i innych takich będzie w okolicach ósmej setki, to spoko, ale jak będą w drugiej dziesiątce z całego tysiąca, to mnie to nie ucieszy. Taka optyka.
Ach so.
Ja tam twierdzę, że czas najwyższy zacząć doceniać pop, bo, moim zdaniem, stworzenie wielkiego przeboju popowego jest znacznie trudniejsze niż stworzenie alternatywnego "rzępolenia", które pozna zaledwie garstka ludzi (także bez obrazy Icon_wink ).

Kurczę, Ku3o, zrób playlistę na spotify'u tudzież youtubie ze swoim topem - taka fajna jest Icon_smile
24.03.2015 09:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #133
RE: mój top wszech czasów (2014)
ku3a napisał(a):Metallica, System of a Down i Offspring aż tak rzewnie grają?
no nie, nie Icon_wink

ku3a napisał(a):bo może wolisz pozostać w niepewności.
Skoro chcesz odpowiedzieć, to istnieje domniemanie, że Garbage jeszcze będzie Icon_smile

ku3a napisał(a):879. 531. 2001. One Day in Your Life - Anastacia
stara dobra Anastacia. To były moje początki ze słuchaniem muzyki, miło je wspominam.

ku3a napisał(a):862. 490. 1998. Why Don't You Get A Job? - The Offspring
hmm, tego utworu spodziewałem się nieco wyżej. Z drugiej strony ten spadek może oznaczać, że inne Offspringi awansują albo zadebiutują.

Yacy napisał(a):Sophie B. znów nie ta...
już bym wolał Sophie Ellis-Bextor Icon_razz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.03.2015 10:55 AM przez Tomekk.)
25.03.2015 10:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #134
RE: mój top wszech czasów (2014)
prz_rulez napisał(a):Ja tam twierdzę, że czas najwyższy zacząć doceniać pop, bo, moim zdaniem, stworzenie wielkiego przeboju popowego jest znacznie trudniejsze niż stworzenie alternatywnego "rzępolenia", które pozna zaledwie garstka ludzi (także bez obrazy Icon_wink ).
a ja wolę muzykę, która jest tworzona z potrzeby serca, a nie z potrzeby portfela Icon_wink2.
prz_rulez napisał(a):Kurczę, Ku3o, zrób playlistę na spotify'u tudzież youtubie ze swoim topem - taka fajna jest Icon_smile
miło mi, dzięki Icon_smile2.
pomyślę o tym, chociaż nigdy jeszcze żadnej takiej playlisty nie tworzyłem Icon_wink2.
Tomekk napisał(a):hmm, tego utworu spodziewałem się nieco wyżej. Z drugiej strony ten spadek może oznaczać, że inne Offspringi awansują albo zadebiutują.
a po moich ciągłym narzekaniach jaka to chała i jak nie podoba mi się jak ludzie znający Offspringa jako jeden z dwóch, trzech pierwszych kawałków wymieniają ten tytuł, to spodziewałem się, że będzie niżej Icon_razz.
no ale Offspring ma mnóstwo zdecydowanie lepszych, ciekawszych i bardziej oryginalnych numerów niż ten i w moim topie bardzo wyraźnie będzie to widać Icon_wink2.
Tomekk napisał(a):już bym wolał Sophie Ellis-Bextor
tu raczej nie zdradzę żadnej tajemnicy jak napiszę, że jej się nie doczekasz Icon_wink2.
25.03.2015 11:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #135
RE: mój top wszech czasów (2014)
Kolejna dwudziestka:

860. NNN. 1983. Obudź się - Oddział Zamknięty (Click to View)
25.03.2015 11:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #136
RE: mój top wszech czasów (2014)
ku3a napisał(a):845. NNN. 2014. Without a Map - Markéta Irglová
Icon_smile
fajna sytuacja. utwór na liście i już w TWC. ja "chyba" też będę miał taką sytuację już za parę miesięcy Icon_razz
tylko "obawiam się," że to będzie w sporo wyższych rejonach...
kiedyś sztucznie wystrzegałem się takich sytuacji. dziś nie wiem dlaczego. Icon_smile2

miało być trójkami...
trójka:
Obudź się - Oddział Zamknięty , Ajrisz - T.Love, You Are So Beautiful - Joe Cocker,
i trójka fantastyczna Icon_wink2:
Imitation Of Life - R.E.M., Dla ciebie - Myslovitz, i przede wszystkim Time After Time - Cyndi Lauper, Icon_biggrin3

Elvis mnie zaskakuje. mimo, że to "tylko" dziewiąta setka, to jednak zaskakuje. Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.03.2015 12:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #137
RE: mój top wszech czasów (2014)
Yacy napisał(a):ja "chyba" też będę miał taką sytuację już za parę miesięcy Icon_razz
Icon_smile2
ciekaw jestem na którym miejscu wyląduje Icon_smile2.
Yacy napisał(a):kiedyś sztucznie wystrzegałem się takich sytuacji. dziś nie wiem dlaczego. Icon_smile2
ja też nie wiem dlaczego Icon_wink2.
naturalne, że coś co znam od nawet pół roku... po prostu znam Icon_wink2. wiadomo, że nie będzie na takim miejscu jakbym zdołał z wielką sympatią do piosenki się oswoić przez lata, no ale jednak przez kilka miesięcy piosenka do serca weszła i w tych "wszech czasach" swoje miejsce ma.
Yacy napisał(a):Elvis mnie zaskakuje. mimo, że to "tylko" dziewiąta setka, to jednak zaskakuje. Icon_smile2
póki co pewnie jest w czołówce wykonawców, którzy mają zaprezentowane najwięcej utworów Icon_smile2.
25.03.2015 02:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #138
RE: mój top wszech czasów (2014)
ku3a napisał(a):wiadomo, że nie będzie na takim miejscu jakbym zdołał z wielką sympatią do piosenki się oswoić przez lata, no ale jednak przez kilka miesięcy piosenka do serca weszła i w tych "wszech czasach" swoje miejsce ma.
dlatego ja lubię sobie robić top co rok. Icon_wink2 widzę jak to się zmienia Icon_smile2
Yacy napisał(a):ciekaw jestem na którym miejscu wyląduje .
może jakoś zdradzę, ale
przy swoim TWC 2014 Yacy napisał(a):Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze i odwiedziny w tym wątku.
Postaram się wytrzymać dłuższy czas bez prezentacji moich TWC.
bo jednak, co innego układać, a co innego prezentować. mnie samego jarają zmiany nawet pod koniec setki, ale oglądających raczej nie Icon_smile2
oczywiście zawsze mogę zmienić zdanie, ale raczej nie w tym roku Icon_smile2
ostatnio docelowo ułożyłem top200, bo układając od końca zaciąłem się na 1000 miejscu... ale już "chwilę" później zaczęło mnie korcić, aby sobie ułożyć całość Icon_smile2 a to korcenie wzmogło się jeszcze bardziej, gdy zacząłeś prezentować swój Top Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.03.2015 02:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 699
Dołączył: Jun 2007
Post: #139
RE: mój top wszech czasów (2014)
Oj dużo kawałków wymagających komentarza. Ja jednak krótko. Cieszy obecność "Obudź się" - bardzo dobra nowość Icon_smile2
No i dwa kawałki, które są prawdziwymi nowościami z 2014 roku. U mnie często piosenki z bieżącego roku czekają aż troszkę okrzepną, by spojrzeć na dany utwór z małego dystansu.
Łagodna Pianka na liście wszech czasów Icon_smile2 I pomyśleć, że byłem na ich występie gdzie na widowni było może kilkanaście osób.
Widzę, że pozostał sentyment do "Baśki". Mam nadzieję, że z Wilków będzie jeszcze co najmniej 5 lepszych kawałków.

PS. Przy okazji nowości zastanawiam się czy "Nie mam dla Ciebie miłości" pojawi się w zestawieniu. A jeżeli tak, to kiedy Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.03.2015 02:40 PM przez tadzio3.)
25.03.2015 02:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #140
RE: mój top wszech czasów (2014)
ku3a napisał(a):tu raczej nie zdradzę żadnej tajemnicy jak napiszę, że jej się nie doczekasz
a szkoda.

ku3a napisał(a):856. NNN. 2012. Cornucopia - Serj Tankian
to chyba jedyny Serj, który tak mocno mi się podobał. Klasa Icon_smile

ku3a napisał(a):853. NNN. 2012. Kiedyś mi powiesz kim chcesz być - Ania
ehh, jest tyle lepszych utworów Ani. Ale dobre i to.

ku3a napisał(a):855. 485. 2002. A Little Less Conversation - Elvis Presley & JXL
Kiedyś nie lubiłem, nawet mnie wkurzało, ale teraz naprawdę doceniam. Świetny cover.

Trochę szkoda R.E.M., ale może jeszcze jakaś nowość z ich pożegnalnej płyty się pojawi?
25.03.2015 02:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  płyta wszech czasów ku3a 140 36 267 12.06.2021 09:29 PM
Ostatni post: Yacy
  top wszech czasów (2019) ku3a 648 70 013 14.04.2021 08:41 PM
Ostatni post: ku3a
  top wszech czasów (2016) ku3a 551 133 182 19.08.2018 08:45 PM
Ostatni post: Miszon
  moje płyty wszech czasów ku3a 19 9 230 24.07.2011 11:53 PM
Ostatni post: ku3a
  moje piosenki wszech czasów (2007) ku3a 233 97 060 09.02.2009 10:56 PM
Ostatni post: abd3mz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości