Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mój top wszech czasów (2014)
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #861
RE: mój top wszech czasów (2014)
ku3a napisał(a):to były w ogóle inne czasy. inny dostęp do muzyki, inna ilość słuchanych rzeczy.
Racja. Jeszcze u mnie na początku tworzenia swojej listy dostępność utworów ograniczała się do słuchanych list przebojów w radiu.
Chyba, że nadejdzie taki czas, gdzie znacznie zmniejszysz liczbę słuchanych piosenek, będzie posucha, a znajdzie się naprawdę świetny kawałek, który w takich warunkach może być i być na liście. Mało prawdopodobna rzecz, ale mogłoby tak się zdarzyć Icon_wink2
Tomekk napisał(a):u mnie nikt nie miał 11 zwycięstw na liście. Rekord to siedem
U mnie rekord to 10 tygodni na pierwszym.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.07.2015 02:28 PM przez tadzio3.)
22.07.2015 02:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #862
RE: mój top wszech czasów (2014)
tadzio3 napisał(a):Chyba, że nadejdzie taki czas, gdzie znacznie zmniejszysz liczbę słuchanych piosenek, będzie posucha, a znajdzie się naprawdę świetny kawałek, który w takich warunkach może być i być na liście. Mało prawdopodobna rzecz, ale mogłoby tak się zdarzyć
wszystko się może zdarzyć i różne scenariusze mogę doprowadzić do takiego rozwiązania.
22.07.2015 03:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #863
RE: mój top wszech czasów (2014)
ku3a napisał(a):no właśnie, nikt się tego nie spodziewał
no właśnie w tym sensie Icon_wink2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
22.07.2015 05:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #864
RE: mój top wszech czasów (2014)
No i już tylko dla formalności - zwycięzca. Mój utwór wszech czasów! Są rzeczy, które raczej nigdy się nie zmienią. Raczej na zawsze moim ukochanym filmem pozostanie "Forrest Gump". Raczej na zawsze moim serialem wszech czasów pozostaną "Cudowne lata". Raczej na zawsze moją ulubioną książką będzie "Władca pierścieni". Raczej na zawsze moim utworem wszech czasów będzie "Brothers in Arms". Nawet nie pamiętam kiedy ta miłość do tego utworu się u mnie zrodziła. Nie pamiętam nawet czy wiedziałem wtedy, że to był ogromny przebój na LP3. W każdym razie było to przed pierwszym trójkowym topem wszech czasów, którego wyniki były jedną wielką niewiadomą. A okazało się, że mój utwór wszech czasów wypadł w tym topie więcej niż znakomicie.
Pisałem, że kiedyś dawno stworzyłem jakieś zestawienie ulubionych piosenek i tam "Brothers..." jeszcze nie było na pierwszym. Ale po pierwsze to było jeszcze przed startem mojej listy, po drugie znałem wtedy niewiele utworów, a po trzecie wyniki tego zestawienia się nie zachowały. We wszystkich pozostałych i jednocześnie wszystkich oficjalnych moich topach "Brothers in Arms" było na pierwszym.

1. 1. 1985. Brothers In Arms - Dire Straits (Click to View)
23.07.2015 10:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #865
RE: mój top wszech czasów (2014)
dziś wieczorem wyjeżdżam(y) na urlop, a mam jeszcze mnóstwo do zrobienia (i w pracy, i w domu) i nie wiem czy będę miał czas na policzenie wyników typowania. raczej nie...
tak więc pozostałoby to na później, na za 2 tygodnie.
23.07.2015 10:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #866
RE: mój top wszech czasów (2014)
To się nie mogło zmienić. Byłem pewny od początku. Icon_smile2 U mnie na liście wszech czasów nigdy nie wygrał, ale zawsze jest gdzieś w czołówce. Po prostu wielki, mega przebój. Nigdy się nie znudzi.
Dziękuję za emocje związane z topem i poznaniem kilku niezłych utworów Icon_smile2
I poczekam na wyniki zabawy Icon_smile2 Póki co, miłego urlopowania Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.07.2015 12:08 PM przez tadzio3.)
23.07.2015 12:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #867
RE: mój top wszech czasów (2014)
ku3a napisał(a):jednocześnie wszystkich oficjalnych moich topach "Brothers in Arms" było na pierwszym.
no i pięknie. Oby uwielbienie do "Brothers in Arms" trwało jak najdłużej.
Dzięki za Top. Pomimo kilku zaskoczeń czołówka pozostała stabilna i jest raczej nie do ruszenia, ale to tylko świadczy o sile tych utworów.
Miłego urlopu!
23.07.2015 12:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Starless Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 217
Dołączył: Apr 2015
Post: #868
RE: mój top wszech czasów (2014)
(23.07.2015 10:54 AM)ku3a napisał(a):  Raczej na zawsze moim utworem wszech czasów będzie "Brothers in Arms".
Gratuluję stabilności. Ja nie mam jednego utworu wszech czasów, mam ich kilka i każdy mógłby być na pierwszym.

Dołączam się do podziękowań za prezentację. Icon_smile
23.07.2015 12:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #869
RE: mój top wszech czasów (2014)
do ubiegłego roku mój Utwór Wszech Czasów. okoliczności dotyczące utworu, który wygrał rok temu spowodowały, że jest u mnie tylko nr 2. moje uwielbienie do BiA się nie zmieniło. został po prostu wyprzedzony...

u Ciebie byłem bardziej pewien nr 1 niż u siebie Icon_wink2

wielkie dzięki za prezentację Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.07.2015 01:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #870
RE: mój top wszech czasów (2014)
Icon_smile2

dziękuję za życzenia dotyczące urlopu Icon_smile2.

to ja Wam dziękuję za uczestnictwo w tym wątku! Icon_smile2 za komentarze, ciekawe dyskusje które się wywiązały na kilka tematów, za typowanie, za śledzenie, za samo czytanie. dzięki! Icon_smile2
23.07.2015 04:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #871
RE: mój top wszech czasów (2014)
U mnie Brothers zaczęło od drugiego, potem weszło na pierwsze wydawało się na stałe jakoś na początku tego wieku i trzymało się tam dość długo, bo jakoś ze 2-3 lata temu spadło.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.07.2015 10:02 PM przez Miszon.)
23.07.2015 10:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #872
RE: mój top wszech czasów (2014)
No więc tak jak mogłem podejrzewać czołówka ukształtowała się w widiczny sposób, chociaż miałem cichą nadzieję, że to jednak Meta zdobędzie miejsce na podium! Wszakże awans o dwie lokaty to już byłaby rewelacja (chociaż taki spadek w ścisłym gronie się zdażył). Icon_eek
Ja w swojej elicie miałbym zapewne podobnie do Starlessa, czyli odwrotnie do prowadzącego ten wątek. Oczywiście mam (jeszcze nie) wybrane grono swoich najlepszych piosenek lecz spokojnie w pierwszej dziesiątce tegoż mogłyby z roku na rok występować poważne ruchy...
A teraz czas na oceny:

"the Unforgiven" Metallica - 9 pkt. - Kapitalna ballada ze świetnego okresu tego zespołu. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to fakt, że odrobinę już ten motyw zbyt często słyszę i być może to jakoś oddziaływuje na moją podświadomość, by nie cenić go najbardziej na świecie.
"Don't Cry" Guns n' Roses - 9 pkt. - Pojedynek gigantów z fantastycznego rocznika, pamiętam że podobnie do poprzednika nie zmieścił się w mojej dziesiątce podsumowania w zabawie 1 z 33 na forum LP3! Sprawdziłem notatki i oba były tuż za...
"November Rain" Guns n' Roses - 9,5 pkt. - A ten kawałek już tam jest ale też tylko w środku stawki. Zatem to był naprawdę świetny rok, tylko że ja jednak miałem innych faworytów. Icon_lol Za to teledysk marzenie, spokojnie powalczyłby o moją dziesiątkę Wszech Czasów. Icon_idea
"Brothers in Arms" Dire Straits - 9,5 pkt. - Ten znakomity utwór, który już od dawna należy do najważniejszych w historii rocka, jakoś w minionym wieku nie należał do moich faworytów. Icon_eek Jednakże z biegiem lat zyskiwał, pewnie dlatego że cieszył się taką estyma, zwłaszcza wśród słuchaczy Trójki. Najbardziej się o tym przekonałem gdy przesłuchiwałem piosenki finalistki wyżej wspomnianej zabawy podsumowującej 33 lata Listy Przebojów Programu Trzeciego. Uplasował się w moich przesłuchaniach w środku stawki, co jak na taką niechęć, Icon_twisted którą go darzyłem, było świetnym rezultatem. Chyba coraz bardziej mnie przekonuje i gdy kiedyś wreszcie zdecyduję się na własny TWC to miejsce w pierwszej setce ma raczej pewne, a czy zdoła pójść wyżej? To się dopiero okaże w przyszłości. Icon_rolleyes

Ja również przyłączam się do podziękowań dla ku3y za arcyciekawą przygodę z jego najbardziej znaczącymi piosenkami.
Człowiek ciągle się uczy i dzięki takim przedsięwzięciom, które mogę się jedynie domyślać (dlatego choć sam o tym myślę, to jednak jestem przerażony skalą takiego zadania Icon_eek) wymagają ogromu pracy i czasu im poświęconego, dowiaduje się wielu ważnych informacji i ciekawostek. Za to jestem pewien (bo na razie jedynie sortuję sobie piosenki do tegoż, a już czuję pożądany dreszczyk emocji) jak wielką satysfakcję może dać jego przygotowanie. Icon_smile
26.07.2015 04:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #873
RE: mój top wszech czasów (2014)
Oczywiście czytałam! Icon_smile2
Super emocje i podziwiam, bo ruchy piosenek nie pozostawiają wątpliwości, że Twój top nie jest ani w milimetrze przypadkowy. Każda kolejna edycja pokazuje, że każdy utwór konsekwentnie robi swoje. Icon_smile2
Zmiana na podium bardzo dobra, jeszcze tylko będę trzymać kciuki za Jesienny Deszcz w kolejnym topie. [oczywiście miejsce pierwsze nie bierze udziału w tym kciukowaniu Icon_biggrin3 ]
Cóż, moje typowanie raczej słabo mi poszło... no trudno. Icon_wink2
Dzięki wielkie Kubo za prezentację Twojego muzycznego serca...

(23.06.2015 04:53 PM)ku3a napisał(a):  
(23.06.2015 12:52 PM)ku3a napisał(a):  "Jeszcze, jeszcze - Happysad" - a więc jest jeszcze, jeszcze jeden utwór wykonawcy na H Icon_wink2. Brawa dla Mateusza! Icon_smile2
dodam jeszcze, że napisałem o Mateuszu, bo akurat on napisał o tym w komentarzu, ale jestem pewien, że neon.ka również by odgadła Icon_smile2.
No niestety. Oczywiście wiedziałam, że "Jeszcze, jeszcze" tu nie może zabraknąć, ale w momencie, kiedy zadałeś to pytanie, nie skojarzyłabym. Icon_wink2 Tak to jest z moja pamięcią.

No to teraz niech szybko minie kolejne 5 lat, bo za tyle liczę na następny Top. Icon_smile2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.08.2015 04:45 PM przez neon.ka.)
08.08.2015 04:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #874
RE: mój top wszech czasów (2014)
Sundrajta napisał(a):"November Rain" Guns n' Roses - 9,5 pkt. - A ten kawałek już tam jest ale też tylko w środku stawki.
co tylko pokazuje moc tamtego rocznika, skoro przy takiej ocenie załapało się ledwie do środka stawki.
Sundrajta napisał(a):Chyba coraz bardziej mnie przekonuje i gdy kiedyś wreszcie zdecyduję się na własny TWC to miejsce w pierwszej setce ma raczej pewne
no to super Icon_smile2. tendencja bardzo mocno zwyżkowa, więc jest szansa, że po latach będzie jeszcze wyżej.
Sundrajta napisał(a):Człowiek ciągle się uczy i dzięki takim przedsięwzięciom, które mogę się jedynie domyślać (...) wymagają ogromu pracy i czasu im poświęconego, dowiaduje się wielu ważnych informacji i ciekawostek.
taki był cel i mam nadzieję, że każdy coś dla siebie znalazł Icon_smile2.
Sundrajta napisał(a):Za to jestem pewien (...) jak wielką satysfakcję może dać jego przygotowanie.
przygotowanie (w sensie momentu gdy stawia się ostatnią kropkę) i przygotowywanie (czyli cały proces Icon_smile2 ).
neon.ka napisał(a):Twój top nie jest ani w milimetrze przypadkowy. Każda kolejna edycja pokazuje, że każdy utwór konsekwentnie robi swoje.
Icon_smile2
neon.ka napisał(a):Zmiana na podium bardzo dobra, jeszcze tylko będę trzymać kciuki za Jesienny Deszcz w kolejnym topie. [oczywiście miejsce pierwsze nie bierze udziału w tym kciukowaniu Icon_biggrin3 ]
Icon_mrgreen
kto wie co za te 7 (czy ile tam) lat się wydarzy Icon_wink2.
neon.ka napisał(a):Cóż, moje typowanie raczej słabo mi poszło... no trudno.
z mojego punktu widzenia liczył się udział każdego z Was. wielkie dzięki! Icon_biggrin3
neon.ka napisał(a):No to teraz niech szybko minie kolejne 5 lat, bo za tyle liczę na następny Top.
póki co jeszcze wyniki typowania.
zabieram się za liczenie Icon_smile2.
08.08.2015 08:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #875
RE: mój top wszech czasów (2014)
Jednak podzielę prezentację dalszych wyników typowania na dwie części. Raz, że muszę sobie zrobić przerwę, dwa, żeby zwiększyć emocje Icon_wink2.

Przypominam jak wygląda klasyfikacja w typowaniu po 8 z 16 pytań:
Aro - 18 pkt.
bear - 15 pkt.
Lilian - 14 pkt.
tadzio3, Yacy - 13 pkt.
adameria - 12 pkt.
mateusz91, neon.ka, piotreklp3 - 11 pkt.
Tomekk - 5 pkt.

Oto wyniki typowania za kolejne pytania. W nawiasach Wasze typy.

8. Na którym miejscu jest najwyżej notowany polski utwór? (3 pkt. za pomylenie się o max 1 miejsce, 2 pkt. za pomylenie się o max 3 miejsca, 1 pkt za pomylenie się o max 5 miejsc)
Prawidłowa odpowiedź - 19.
2 - neon.ka (17)
1 - tadzio3 (15), piotreklp3 (15)
0 - Tomekk (6), Yacy (13), adameria (5), mateusz91 (5), bear (8), Lilian (10), Aro (10)

9. Ile jest polskich utworów w dwusetce? (3 pkt. za pomylenie się o max 3 utwory, 2 pkt. za pomylenie się o max 10 utworów, 1 pkt za pomylenie się o max 20 utworów)
Prawidłowa odpowiedź - 57
3 - piotreklp3 (60)
2 - Yacy (66)
1 - Tomekk (71), adameria (75), neon.ka (72), bear (69), Lilian (43), Aro (45)
0 - tadzio3 (30), mateusz91 (86)

10. Który wykonawca ma najwięcej utworów w dwusetce? (2 pkt. za odgadnięcie wykonawcy, 1 pkt jeśli typowany wykonawca jest w trójce najliczniej reprezentowanych w dwusetce wykonawców)
Prawidłowa odpowiedź - Metallica
2 - tadzio3, Yacy, adameria, mateusz91, piotreklp3, bear, Lilian, Aro
1 - Tomekk (Aerosmith)
0 - neon.ka (Kult)

11. Ile utworów w dwusetce ma najliczniej reprezentowany w niej wykonawca? (3 pkt. za odgadnięcie liczby utworów, 2 pkt. za pomylenie się o max 1 utwór, 1 pkt za pomylenie się o max 3 utwory)
Prawidłowa odpowiedź - 15
2 - Lilian (14)
1 - tadzio3 (13), mateusz91 (12), piotreklp3 (13)
0 - Tomekk (9), Yacy (11), adameria (9), neon.ka (8), bear (9), Aro (10)

Ciekawostka - wykonawcy, którzy zajęli drugie miejsce w tej klasyfikacji umieścili w dwusetce po... 8 utworów! Tymi wykonawcami są Aerosmith, System of a Down i U2. Kult umieścił 7 utworów.

12. Ile jest w dwusetce utworów dłuższych niż 9 minut? (3 pkt. za odgadnięcie liczby utworów, 2 pkt. za pomylenie się o max 2 utwory, 1 pkt za pomylenie się o max 5 utworów)
Prawidłowa odpowiedź - 1 Icon_mrgreen
3 - bear
2 - neon.ka (2), Lilian (2), Aro (3)
1 - Yacy (6), adameria (5), mateusz91 (4)
0 - tadzio3 (7), Tomekk (14), piotreklp3 (7)

Utworem, który zepsuł piękną statystykę jest "Dry County" Bon Jovi Icon_razz.

Na 3 pytania przed końcem sytuacja wygląda tak:
Aro - 23 pkt.
bear, Lilian - 21 pkt.
Yacy, piotreklp3 - 18 pkt.
tadzio3 - 17 pkt.
adameria, neon.ka - 16 pkt.
mateusz91 - 15 pkt.
Tomekk - 7 pkt.

Walka o zwycięstwo bardzo zacięta Icon_smile2.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.08.2015 11:13 PM przez ku3a.)
08.08.2015 11:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #876
RE: mój top wszech czasów (2014)
Dalszy ciąg punktacji za typowanie.

14. Z którego rocznika jest najwięcej utworów w dwusetce? (2 pkt. za odgadnięcie rocznika, 1 pkt jeśli typowany rocznik był w trójce najliczniej reprezentowanych roczników. Przy czym zastrzegam sobie ewentualne nieprzyznanie punktów za to pytanie, ponieważ nie mam tu jeszcze przygotowanych danych)
Prawidłowa odpowiedź - 1991
2 - tadzio3, Tomekk, Yacy, adameria, mateusz91, neon.ka, piotreklp3, bear, Lilian, Aro
Icon_mrgreen
Dla każdego jest oczywiste który rok jest dla mnie najlepszy w muzyce Icon_wink2.

Kolejne miejsca w tej klasyfikacji zajęły następujące roczniki: 1993 (14), 1990 (12), 1994 (11), 1997 (11).

15. Ile w dwusetce jest utworów od roku 2008? (3 pkt. za pomylenie się o max 3 utwory, 2 pkt. za pomylenie się o max 10 utworów, 1 pkt za pomylenie się o max 20 utworów)
Prawidłowa odpowiedź - 20
3 - Yacy (18), adameria (20!), neon.ka (20!), piotreklp3 (20!)
2 - mateusz91 (16), Lilian (25)
1 - tadzio3 (5), Tomekk (33), bear (13), Aro (8)

16. Ile jest w dwusetce utworów z liczbą w tytule? (2 pkt. za odgadnięcie liczby, 1 pkt za pomylenie się o max 3 utwory)
Prawidłowa odpowiedź - 8
1 - tadzio3 (6), Yacy (5), adameria (5), neon.ka (5), Lilian (7)
0 - Tomekk (2), mateusz91 (15), piotreklp3 (3), bear (3), Aro (3)

Te utwory to: "The Unforgiven II", "Wilki dwa", "Seven Nation Army", "12 groszy", "One", "Mniej niż zero", "Nothing Compares 2U" i drugi raz "One".

Ostateczna punktacja wygląda więc tak...:
Lilian, Aro - 26 pkt.
Yacy, bear - 24 pkt.
piotreklp3 - 23 pkt.
adameria, neon.ka - 22 pkt.
tadzio3 - 21 pkt.
mateusz91 - 19 pkt.
Tomekk - 10 pkt.

Ależ ciasno w czołówce! I dwoje zwycięzców! Icon_biggrin3 Wielkie brawa dla Lilian i dla Aro! Icon_biggrin3
Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich za wzięcie udziału w zabawie! Icon_biggrin3

Poza konkursem było jeszcze jedno pytanie (bo za późno je wymyśliłem:
Z którego roku jest najmłodszy utwór w pierwszej dwudziestce?
Odpowiedzieli: Tomekk (2014) i Aro (2005). Brakowało 12 pozycji, by Aro odgadł Icon_biggrin3.
A tym najmłodszym utworem jest "Chop Suey!" z rocznika 2001.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.08.2015 08:37 AM przez ku3a.)
09.08.2015 11:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #877
RE: mój top wszech czasów (2014)
I jeszcze pełne wyniki.

Najpierw pierwsza dwusetka:

1. 1. 1985. Brothers In Arms - Dire Straits
2. 2. 1991. Don't Cry - Guns N' Roses
3. 4. 1991. November Rain - Guns N' Roses
4. 5. 1991. The Unforgiven - Metallica
5. 3. 1991. Nothing Else Matters - Metallica
6. 6. 1985. Your Latest Trick - Dire Straits
7. 9. 1993. Amazing - Aerosmith
8. 8. 1994. Always - Bon Jovi
9. 7. 1991. One - U2
10. 11. 1993. Crazy - Aerosmith
11. 12. 1998. Whiskey In The Jar - Metallica
12. 15. 1991. (Everything I Do) I Do It For You - Bryan Adams
13. 10. 1990. Wind Of Change - Scorpions
14. 13. 1994. Self Esteem - The Offspring
15. 16. 1991. Smells Like Teen Spirit - Nirvana
16. 62. 2001. Chop Suey! - System Of A Down
17. 23. 1991. These Are The Days Of Our Lives - Queen
18. 18. 1993. Cryin' - Aerosmith
19. 14. 1990. Zawsze tam gdzie ty - Lady Pank
20. 27. 1991. Enter Sandman - Metallica
21. 19. 1989. Janie's Got A Gun - Aerosmith
22. 22. 1998. Pretty Fly (For A White Guy) - The Offspring
23. 17. 1987. With Or Without You - U2
24. 24. 1990. Nothing Compares 2U - Sinead O'Connor
25. 38. 1994. Come Out And Play (Keep'em Separated) - The Offspring
26. 28. 1990. U Can't Touch This - MC Hammer
27. 41. 1997. Gone Away - The Offspring
28. 21. 1988. Listen To Your Heart - Roxette
29. 29. 1994. Livin' On The Edge - Aerosmith
30. 25. 1993. Crazy Mary - Pearl Jam
31. 20. 1992. Jedwab - Róże Europy
32. 180. 2005. M.I.A. - Avenged Sevenfold
33. 83. 1991. Black Or White - Michael Jackson
34. 44. 1993. I Feel You - Depeche Mode
35. NN. 2008. All Nightmare Long - Metallica
36. 58. 2001. The Blower's Daughter - Damien Rice
37. 30. 1985. Money For Nothing - Dire Straits
38. 42. 1996. Breathe - Prodigy
39. 32. 1992. Too Much Love Will Kill You - Brian May
40. NN. 2010. doDekafonia - Strachy na Lachy
41. 36. 1997. Staring At The Sun - U2
42. 66. 1989. Lambada - Kaoma
43. 114. 2004. Jeszcze, jeszcze - Happysad
44. 33. 1992. Bed Of Roses - Bon Jovi
45. 47. 1986. The Final Countdown - Europe
46. 40. 1997. Please - U2
47. NN. 2007. The Bleeding - Five Finger Death Punch
48. 52. 2001. Aerials - System of a Down
49. 72. 1990. Tonight - New Kids On The Block
50. 26. 1998. Dziewczyna bez zęba na przedzie - Kult
51. 43. 1978. Sultans Of Swing - Dire Straits
52. 34. 1995. Bullet With Butterfly Wings - The Smashing Pumpkins
53. 63. 2002. Feel - Robbie Williams
54. 68. 1999. Wspomnienie - Michał Żebrowski & Anna Maria Jopek
55. 60. 1992. Girl, You'll Be a Woman Soon - Urge Overkill
56. 115. 2005. Byłabym - Hey
57. 53. 1986. Master of Puppets - Metallica
58. 89. 1992. Killing in the Name - Rage Against the Machine
59. 181. 2006. Map Of The Problematique - Muse
60. NN. 2008. Bóg zapłać - Lao Che
61. 70. 1996. Until It Sleeps - Metallica
62. 133. 2003. The Bitter End - Placebo
63. 37. 1991. Bierz mnie - Ira
64. 35. 1992. Son Of The Blue Sky - Wilki
65. NN. 2011. Autystyczny - Luxtorpeda
66. 79. 1996. Firestarter - Prodigy
67. 46. 1990. Promise Me - Beverley Craven
68. 49. 1990. No Coke - Dr. Alban
69. 97. 2006. Martyr - Depeche Mode
70. 51. 1995. Niecierpliwi - Robert Chojnacki i ...
71. 111. 2001. Malcziki - Yugoton & Kazik
72. 120. 2000. In The End - Linkin Park
73. 55. 1997. The Memory Remains - Metallica
74. 50. 1998. Die, Die My Darling - Metallica
75. 56. 1994. Słońce moje - Human
76. 92. 1983. Mniej niż zero - Lady Pank
77. 74. 1971. Stairway To Heaven - Led Zeppelin
78. 59. 1998. Gdy nie ma dzieci - Kult
79. 95. 1988. Polska - Kult
80. 96. 1988. One - Metallica
81. 108. 1991. Joyride - Roxette
82. 78. 1985. So Far Away - Dire Straits
83. 192. 1992. Keep The Faith - Bon Jovi
84. 101. 1997. Discotheque - U2
85. 520. 1982. The Look Of Love - ABC
86. 31. 1982. Autobiografia - Perfect
87. 85. 1997. 12 groszy - Kazik
88. NN. 2008. Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
89. 54. 1993. Numb - U2
90. NN. 2008. Farewell To The Fairground - White Lies
91. 174. 1991. Who Is It? - Michael Jackson
92. 87. 2002. Me And My Monkey - Robbie Williams
93. 91. 1999. Californication - Red Hot Chili Peppers
94. 76. 1998. I Don't Want To Miss A Thing - Aerosmith
95. 150. 1998. The Kids Aren't Alright - The Offspring
96. 45. 1994. Kołysanka dla nieznajomej - Perfect
97. 80. 1999. No Leaf Clover - Metallica
98. 88. 1986. Do Ani - Kult
99. 64. 2002. Chciałbym umrzeć z miłości - Myslovitz
100. NNN. 2007. Szklana góra - Strachy Na Lachy
101. 65. 1991. Rząd oficjalny - Kult
102. 149. 2003. Seven Nation Army - The White Stripes
103. NNN. 2008. Czarne kowboje - Lao Che
104. 73. 1994. Blind Man - Aerosmith
105. 126. 1989. Pump Up The Jam - Technotronic
106. 86. 2000. Elevation - U2
107. 121. 2006. Song To Say Goodbye - Placebo
108. 128. 1995. They Don't Care About Us - Michael Jackson
109. 82. 1996. Macarena - Los Del Rio
110. NNN. 2012. Bird of Sorrow - Glen Hansard
111. 124. 1997. All I Want - The Offspring
112. 112. 1992. Wesołych Świąt - Róże Europy
113. 151. 2004. Zanim pójdę - Happysad
114. 57. 1995. Don't Speak - No Doubt
115. NNN. 2005. Nie ma mowy - Normalsi
116. 69. 1996. Ciągnik - Blenders
117. NNN. 2008. Hiszpan - Lao Che
118. 48. 1989. Kocham cię jak Irlandię - Kobranocka
119. NNN. 2008. Bullet In Your Head - Made Of Hate
120. 116. 1994. Sleeping In My Car - Roxette
121. 184. 1980. Always Look On The Bright Side Of Life - Monty Python
122. NNN. 2005. Question! - System Of A Down
123. 217. 1991. Remember The Time - Michael Jackson
124. 122. 1987. Dude (Looks Like A Lady) - Aerosmith
125. NNN. 2012. Ciśnij we mnie swą bielizną - Cocodraże
126. 213. 1997. Lords Of The Boards - Guano Apes
127. 77. 1997. Anybody Seen My Baby - The Rolling Stones
128. 105. 1999. Smooth - Santana & Rob Thomas
129. 109. 2000. Mars napada - Kazik
130. 384. 2002. Goodbye - Lionel Richie
131. 163. 1991. Spending My Time - Roxette
132. 135. 2000. Original Prankster - The Offspring
133. 61. 2003. St. Anger - Metallica
134. 127. 2005. B.Y.O.B. - System Of A Down
135. 189. 1986. Livin' on a Prayer - Bon Jovi
136. 132. 1990. It Must Have Been Love - Roxette
137. NNN. 2011. Los cebula i krokodyle łzy - Coma
138. NNN. 2012. Fajna dziewczyna - Cocodraże
139. NNN. 2007. Sky Is Over - Serj Tankian
140. 301. 1992. Dry County - Bon Jovi
141. 39. 1983. Dmuchawce, Latawce, Wiatr - Urszula
142. 103. 1988. Arahja - Kult
143. 191. 2006. Through Glass - Stone Sour
144. NNN. 2014. Mambałaga - Luxtorpeda
145. 147. 2000. Supergirl - Reamonn
146. NNN. 1990. Enjoy The Silence - Depeche Mode
147. 130. 1983. Kryzysowa narzeczona - Lady Pank
148. 141. 1990. Step By Step - New Kids On The Block
149. 144. 1994. Ho - Hey
150. 75. 1975. Bohemian Rhapsody - Queen
151. NNN. 2013. Miasto dzieci - 5 Litrów Czerwieni
152. NNN. 1992. Dirty Magic - The Offspring
153. 209. 2005. Radio/Video - System Of A Down
154. NNN. 2010. Victim - Avenged Sevenfold
155. 143. 1991. You And Your Friend - Dire Straits
156. 100. 1989. Easy - Ice Mc
157. 148. 2004. You're Beautiful - James Blunt
158. 168. 2004. Take Me Out - Franz Ferdinand
159. NNN. 2008. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che
160. 134. 2001. Bounce - System Of A Down
161. 177. 2001. I Will Talk And Hollywood Will Listen - Robbie Williams
162. 196. 1990. By My Side - INXS
163. 234. 1988. Czarne słońca - Kult
164. 104. 2004. English Summer Rain - Placebo
165. 119. 1994. Zombie - The Cranberries
166. 90. 1995. Znalazłam - O.N.A.
167. 131. 1997. Czuję, że ja muszę - Blenders
168. 145. 1993. O! Ela - Chłopcy z Placu Broni
169. 129. 1967. Break On Through - The Doors
170. 185. 2006. Knights Of Cydonia - Muse
171. 136. 2000. Walk On - U2
172. 186. 2003. Bring Me To Life - Evanescence
173. 158. 1991. The Show Must Go On - Queen
174. 102. 1993. Please Forgive Me - Bryan Adams
175. NNN. 2012. Wilki dwa - Luxtorpeda
176. 201. 1999. Right Here In My Arms - HIM
177. 117. 1993. All That She Wants - Ace of Base
178. 514. 2007. Długa droga w dół - Happysad
179. NNN. 2008. The Day That Never Comes - Metallica
180. 239. 2000. Natalia w Brooklynie - El Dupa
181. NNN. 2005. Stare miasto - Lao Che
182. 125. 1994. Sen - Edyta Bartosiewicz
183. 179. 1990. Disappear - INXS
184. 173. 2006. Starlight - Muse
185. NNN. 1995. Pocałuj noc (Do ciebie) - Varius Manx
186. 383. 1993. In Your Room - Depeche Mode
187. NNN. 2003. Raissa - Grabaż i Strachy Na Lachy
188. 205. 2000. Josephine - Reamonn
189. 224. 1996. Bleeding Me - Metallica
190. 321. 1987. Smooth Criminal - Michael Jackson
191. 107. 1997. The Unforgiven II - Metallica
192. NNN. 1993. Fear Of The Dark - Iron Maiden
193. 335. 2001. Toxicity - System Of A Down
194. 142. 1967. Light My Fire - The Doors
195. NNN. 1991. You Could Be Mine - Guns N' Roses
196. 138. 1993. Wiara - Ira
197. 336. 1993. Nigger - Clawfinger
198. NNN. 2009. Bajka o śmierci - Spięty
199. 166. 1991. Rush Rush - Paula Abdul
200. 164. 1993. Mmm Mmm Mmm Mmm - Crash Test Dummies
09.08.2015 05:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #878
RE: mój top wszech czasów (2014)
Miejsca 201-500:

201. 93. 1997. My Heart Will Go On - Celine Dion
202. 183. 2005. Spider's Web - Katie Melua
203. 146. 1971. Riders on the Storm - The Doors
204. 84. 1995. Gangsta's Paradise - Coolio
205. 153. 2004. Walk On Water - Aerosmith
206. 176. 2002. By The Way - Red Hot Chili Peppers
207. 157. 1999. Join Me - Him
208. NNN. 2004. Wszystko jedno - Happysad
209. NNN. 1992. Suicide Is Painless (Theme From M*A*S*H) - Manic Street Preachers
210. 140. 1997. Angels - Robbie Williams
211. 171. 1996. Let's Make A Night To Remember - Bryan Adams
212. 212. 1995. Scoobiedoo Ya - Liroy
213. 81. 1986. Lady In Red - Chris De Burgh
214. NNN. 2009. Resistance - Muse
215. 204. 1992. Rhythm Is A Dancer - Snap
216. 165. 1997. Falling In Love (Is Hard On The Knees) - Aerosmith
217. NNN. 2014. Paparazzi - 5 Litrów Czerwieni & Ann Wee
218. 160. 1996. Un-break My Heart - Toni Braxton
219. 110. 1998. Komu bije dzwon - Kult
220. NNN. 2009. Made in China - Happysad
221. 170. 2005. Lonely Day - System Of A Down
222. 155. 1993. Dreams - Hey
223. 159. 1986. Orion - Metallica
224. 152. 2004. Vertigo - U2
225. NNN. 2009. Battle For The Sun - Placebo
226. NNN. 2008. Praca za szejset - Frutti di mare
227. 202. 1991. If You Go Away - NKOTB
228. NNN. 2008. Carolina Drama - The Raconteurs
229. 497. 2006. Marzec - Kasia Stankiewicz
230. 413. 1997. Wake Up Dead Man - U2
231. NNN. 2010. Legia pany - TPN 25
232. 172. 1968. With a Little Help From My Friends - Joe Cocker
233. 98. 1993. Streets Of Philadelphia - Bruce Springsteen
234. 210. 1991. Kocham cię - Chłopcy z Placu Broni
235. 596. 2002. Again - Archive
236. NNN. 2010. Pyro - Kings Of Leon
237. 292. 2000. A Song For The Lovers - Richard Ashcroft
238. 273. 2002. Oczy tej małej - Raz, Dwa, Trzy
239. 294. 1998. Loverman - Metallica
240. NNN. 2012. I Will Wait - Mumford & Sons
241. 240. 2000. What It Is - Mark Knopfler
242. NNN. 2011. Anything More Than This - Inside Again
243. NNN. 2010. Lock 'n' Load - Made of Hate
244. NNN. 2011. To ja dzwonię - 5 Litrów Czerwieni
245. NNN. 2009. Visionism - Rootwater
246. 435. 1997. Smack My Bitch Up - Prodigy
247. NNN. 2008. Kto tam u ciebie jest? - Nosowska
248. 243. 2006. Infra-red - Placebo
249. NNN. 1989. Personal Jesus - Depeche Mode
250. NNN. 1982. Billie Jean - Michael Jackson
251. 509. 2007. Całkiem sam - Totentanz
252. 113. 1998. Pushed again - Die toten Hosen
253. 182. 1995. Have You Ever Really Loved A Woman? - Bryan Adams
254. 315. 1991. On Every Street - Dire Straits
255. 390. 1993. Objects In The Rear View Mirror May Appear Closer Than They Are - Meatloaf
256. 263. 1998. Ero-disco - T-raperzy znad Wisły
257. 198. 1992. How Do You Do! - Roxette
258. NNN. 2000. The Wicker Man - Iron Maiden
259. 156. 1992. Statki na niebie - De Mono
260. NNN. 1994. Tokyo - Varius Manx
261. NNN. 2011. Dear Rosemary - Foo Fighters
262. NNN. 2009. Uprising - Muse
263. NNN. 2009. Ashtray Heart - Placebo
264. 190. 2000. Ja wiedziałem, że tak będzie - Grzegorz Halama Oklasky
265. 139. 1987. Wódka - Kult
266. 278. 1998. Turn The Page - Metallica
267. NNN. 1992. Motorcycle Emptiness - Manic Street Preachers
268. 404. 1985. Take On Me - A-ha
269. 197. 2001. Brooklyńska Rada Żydów - Kult
270. 123. 1992. Tears in Heaven - Eric Clapton
271. 193. 1993. Moja i twoja nadzieja - Hey
272. NNN. 2005. Seize the Day - Avenged Sevenfold
273. NNN. 2012. Nic na siłę - Piotr Bukartyk
274. NNN. 1996. Hedonism (Just Because You Feel Good) - Skunk Anansie
275. 188. 1997. High - Lighthouse Family
276. NNN. 1995. Scream - Michael Jackson & Janet Jackson
277. NNN. 1990. Suicide Blonde - INXS
278. NNN. 2012. Gangnam Style - PSY
279. NNN. 2009. Kebab w cienkim cieście - Zacier
280. 266. 2001. Mr. Bojangles - Robbie Williams
281. NNN. 2007. Idź swoją drogą - Raz, Dwa, Trzy
282. 337. 2005. Kill Rock 'N Roll - System of a Down
283. NNN. 1991. Things Will Never Be the Same - Roxette
284. NNN. 2005. Kanały - Lao Che
285. NNN. 2014. Nie mam dla ciebie miłości - Skubas
286. 223. 1998. Come With Me - Puff Daddy & Jimi Page
287. 162. 1999. Around The World - Red Hot Chili Peppers
288. NNN. 2008. Devour - Shinedown
289. NNN. 1985. Sztuka latania - Lady Pank
290. NNN. 1992. King - T.Love
291. NNN. 2006. Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków - Coma
292. NNN. 2010. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
293. 568. 1981. Romeo And Juliet - Dire Straits
294. NNN. 2012. The Future Is Now - The Offspring
295. NNN. 2010. Say You'll Haunt Me - Stone Sour
296. 241. 1998. Ava Adore - The Smashing Pumpkins
297. 469. 2007. Brothers In Arms - Metallica
298. 379. 1982. Should I Stay Or Should I Go - The Clash
299. NNN. 1991. Losing My Religion - R.E.M.
300. 200. 2000. Beautiful Day - U2
301. NNN. 2005. Przebicie do Śródmieścia - Lao Che
302. 262. 1999. Freestyler - Bomfunk MC's
303. NNN. 1991. Jeremy - Pearl Jam
304. 236. 1995. You Don't Fool Me - Queen
305. 218. 1990. Send Me An Angel - Scorpions
306. 452. 2005. I Bet You Look Good On The Dancefloor - Arctic Monkeys
307. NNN. 2008. Use Somebody - Kings of Leon
308. 195. 1982. Jolka, Jolka pamiętasz… - Budka Suflera
309. 532. 1990. Blaze Of Glory - Jon Bon Jovi
310. 246. 2000. 7th Son - Reamonn
311. NNN. 2008. Siedmiu nie zawsze wspaniałych - Lao Che
312. 371. 2004. Chomiczówka - Sidney Polak
313. NNN. 2000. The Road To Mandalay - Robbie Williams
314. 282. 1982. Biała flaga - Republika
315. NNN. 2009. That Look You Give That Guy - Eels
316. NNN. 1996. Taki ze mnie Maxi Kaz - T-Raperzy znad Wisły
317. NNN. 1991. 6 lat później - Kult
318. NNN. 2008. mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che
319. 317. 2003. Mundialeiro - Pudelsi
320. 284. 1993. Every Generation Got It's Own Disease - Fury In The Slaughterhouse
321. NNN. 2009. Żyję w kraju - Strachy Na Lachy
322. 348. 2006. Surrender - Billy Talent
323. 319. 2005. Be Yourself - Audioslave
324. NNN. 2003. Dygoty - Grabaż i Strachy Na Lachy
325. NNN. 2011. Set Fire to the Rain - Adele
326. 351. 1998. I Belong To You - Lenny Kravitz
327. NNN. 2007. The Pretender - Foo Fighters
328. NNN. 1977. God Save The Queen - Sex Pistols
329. 235. 1985. Walk Of Life - Dire Straits
330. NNN. 2000. Blood Brothers - Iron Maiden
331. NNN. 2011. Someone Like You - Adele
332. NNN. 2013. Graffiti On the Train - Stereophonics
333. 521. 1998. If You Can't Say No - Lenny Kravitz
334. NNN. 1998. Right Here, Right Now - Fatboy Slim
335. 366. 2005. Precious - Depeche Mode
336. 355. 1995. Scatman's World - Scatman John
337. 375. 1998. Pay The Man - The Offspring
338. NNN. 2008. Many Shades Of Black - The Raconteurs
339. 242. 1998. Goopya Peezda - Kult
340. NNN. 2007. Icky Thump - The White Stripes
341. NNN. 1994. Piosenka księżycowa - Varius Manx
342. NNN. 1998. The Rockafeller Skank - Fatboy Slim
343. 552. 1995. Scyzoryk - Liroy
344. 169. 1993. Without You - Mariah Carey
345. 400. 2004. Goodbye My Lover - James Blunt
346. NNN. 2010. Kobiety jak te kwiaty - Piotr Bukartyk
347. 580. 2007. AutumnSong - Manic Street Preachers
348. NNN. 2008. Chłopacy - Lao Che
349. NNN. 2012. Jeżeli kiedyś zabraknie mnie (Ostateczne rozwiązanie naszej kwestii II) - Afro Kolektyw
350. NNN. 2010. Another Way To Die - Disturbed
351. 306. 1997. Pink - Aerosmith
352. 175. 1979. Another Brick In The Wall (Part II) - Pink Floyd
353. 67. 1984. Skóra - Aya RL
354. 187. 1996. Makumba - Big Cyc
355. 215. 1992. Cats In The Cradle - Ugly Kid Joe
356. NNN. 2009. Bad Company - Five Finger Death Punch
357. 385. 2005. Załoga G - Hurt
358. 225. 1999. The Dolphin's Cry - Live
359. NNN. 2007. Walka Jakuba z Aniołem - Strachy na Lachy
360. NNN. 1982. Run To The Hills - Iron Maiden
361. 293. 2000. Supreme - Robbie Williams
362. 261. 2003. Frantic - Metallica
363. 416. 1979. Where Do You Think You're Going? - Dire Straits
364. 260. 1999. Brand New Day - Sting
365. 308. 2002. Czy te oczy mogą kłamać - Raz, Dwa, Trzy
366. NNN. 2013. The Phone Book - Editors
367. 583. 2004. Tego chciałam - Ania
368. 94. 1977. We Are The Champions - Queen
369. 230. 2002. Fuck The System - System Of A Down
370. NNN. 2013. Sugar - Editors
371. 231. 1993. I'd Do Anything For Love (But I Won't Do That) - Meatloaf
372. NNN. 2013. Bosco - Placebo
373. NNN. 1999. Run To The Water - Live
374. 464. 1989. The Look - Roxette
375. NNN. 1999. Alexander - Myslovitz
376. 572. 1996. Twoya coorka - Liroy
377. 318. 1997. Song 2 - Blur
378. 300. 2001. Prison Song - System Of A Down
379. NNN. 1990. Warszawa - T.Love
380. 248. 1997. Not About Us - Genesis
381. 118. 1993. Moja baby - Wilki
382. 561. 1991. List do M. - Dżem
383. 359. 1987. I've Had The Time Of My Life - Bill Medley & Jennifer Warnes
384. 311. 2007. Bleed It Out - Linkin Park
385. 387. 1990. More Than Words - Extreme
386. 232. 1999. Here With Me - Dido
387. NNN. 2008. Drogi Panie - Lao Che
388. 199. 1991. Come As You Are - Nirvana
389. 167. 1996. Killing Me Softly - Fugees
390. 99. 1990. Knockin' On Heaven's Door - Guns N'Roses
391. 512. 1992. It's My Life - Dr. Alban
392. NNN. 1992. Czarny blues o czwartej nad ranem - Stare Dobre Małżeństwo
393. NNN. 2010. Zamrożona Wyborowa - Die Toten Hosen
394. 349. 2003. Daddy Cool - Placebo
395. 414. 2002. Chic 'N' Stu - System Of A Down
396. 430. 1991. Senza Una Donna (Without A Woman) - Zucchero & Paul Young
397. 426. 1991. Civil War - Guns N'Roses
398. NNN. 2005. Dzień dobry kocham cię - Strachy na Lachy
399. 259. 1998. Frozen - Madonna
400. NNN. 1991. Good Vibrations - Marky Mark And The Funky Bunch
401. NNN. 1991. Give In To Me - Michael Jackson & Slash
402. 507. 2001. X - System Of A Down
403. 406. 2001. Forever May Not Be Long Enough - Live
404. 374. 1991. Everything About You - Ugly Kid Joe
405. 178. 1983. Every Breath You Take - The Police
406. 356. 2000. Black-Eyed - Placebo
407. 330. 1985. Kayleigh - Marillion
408. NNN. 2004. Leszek Żukowski - Coma
409. NNN. 1988. Tak… tak… to ja - Obywatel G.C.
410. NNN. 1994. Zanim zrozumiesz - Varius Manx
411. 577. 2004. Yeah! - Usher
412. 106. 1993. Eat the Rich - Aerosmith
413. NNN. 1991. Ride The Wild Wind - Queen
414. 250. 2001. God Gave Me Everything - Mick Jagger & Lenny Kravitz
415. 482. 1996. Peggy Brown - Myslovitz
416. NNN. 2007. This Is The Life - Amy Macdonald
417. NNN. 2012. What Are We Gonna Do? - Glen Hansard & Marketa Irglova
418. 211. 2006. Daleka droga do domu - Coma
419. 277. 1991. Live and Let Die - Guns N' Roses
420. NNN. 1987. Bad - Michael Jackson
421. NNN. 2011. Nie ma nieba - Frontside
422. 340. 2002. Streamline - System Of A Down
423. NNN. 2014. Magiczna kraina - Bracia Figo Fagot
424. NNN. 2009. Ona Movie - Sofa
425. 265. 1998. Auld Lang Syne - Die Toten Hosen
426. 251. 1992. Stay - Shakespears Sister
427. 454. 1993. Polski - Human
428. NNN. 2007. Piosenka starych kochanków - Raz, Dwa, Trzy
429. 208. 2000. It's My Life - Bon Jovi
430. NNN. 2009. Tell Me It's Not Over - Starsailor
431. NNN. 1988. Nie pytaj o Polskę - Obywatel G.C.
432. NNN. 2008. Pussylicker - Frutti di Mare
433. NNN. 2010. Letter From Hell - Cochise
434. NNN. 1997. Karma Police - Radiohead
435. 203. 1995. Can't Stop Loving You - Van Halen
436. NNN. 2012. Figure It Out - Serj Tankian
437. 350. 2001. Side - Travis
438. 325. 1970. Child In Time - Deep Purple
439. NNN. 1987. It's a Sin - Pet Shop Boys
440. NNN. 1996. Brazen (Weep) - Skunk Anansie
441. NNN. 1983. New Year's Day - U2
442. NNN. 1991. No Son Of Mine - Genesis
443. NNN. 1984. Robin (The Hooded Man) - Clannad
444. 458. 2002. Bezsenni - Ira
445. 526. 1999. Poison Girl - HIM
446. 427. 2003. Jak zapomnieć - Jeden Osiem L
447. NNN. 2000. Nobody - Kasia Kowalska
448. NNN. 2005. 1939 / Przed burzą - Lao Che
449. 553. 1993. Informer - Snow
450. 530. 1995. Cotton Eye Joe - Rednex
451. 443. 1992. Jump Around - House Of Pain
452. 299. 1991. Give It Away - Red Hot Chili Peppers
453. 422. 2001. Forum internetowe - Kult
454. NNN. 2010. Nothing - Qube
455. 401. 1997. Rowery dwa - Yaro
456. NNN. 2011. People Help The People - Birdy
457. NNN. 1987. Dirty Diana - Michael Jackson
458. NNN. 2008. Standing Next To Me - The Last Shadow Puppets
459. NNN. 2007. Moherowy ninja - L-Dópa
460. NNN. 2012. Follow Me - Muse
461. 467. 2006. Gnijący świat - T.Love
462. NNN. 2013. Dope - Lady GaGa
463. NNN. 2004. Boulevard of Broken Dreams - Green Day
464. NNN. 1991. Mój dom - Ira
465. 322. 2001. No co ty robisz - Kabaret Hi-Fi
466. 237. 1990. The Shoop Shoop Song - Cher
467. NNN. 2010. Friend - Made of Hate
468. NNN. 2006. Accidental Babies - Damien Rice
469. 254. 1965. Yesterday - The Beatles
470. NNN. 2011. W chorym sadzie - Coma
471. 566. 1998. Wymyśliłem ciebie - Grzegorz Markowski & Mika Urbaniak
472. 398. 1997. If God Will Send His Angels - U2
473. NNN. 2008. Rozprawa o robokach - Kazik
474. NNN. 2011. Skinny Love - Birdy
475. NNN. 2012. Piosenka z praniem w tle - Piotr Bukartyk i Katarzyna Groniec
476. NNN. 2002. Here Without You - 3 Doors Down
477. NNN. 2014. Walcz - Totentanz
478. 420. 1999. The Bad Touch - The Bloodhound Gang
479. 314. 1962. Misirlou - Dick Dale & His Del-Tones
480. NNN. 2008. Stop, I Don't Love You Anymore - Sharleen Spiteri
481. 475. 1987. Nightrain - Guns N' Roses
482. NNN. 2000. Silvertown Blues - Mark Knopfler
483. 245. 1988. Zostawcie Titanika - Lady Pank
484. 316. 2000. Swim - Reamonn
485. 297. 2002. The Scientist - Coldplay
486. 257. 1996. Salvation - The Cranberries
487. 438. 2000. Carmen Queasy - Maxim & Skin
488. 270. 1995. 24.11.94 - Golden Life
489. 312. 1999. Prawy do lewego - Kayah & Bregovic
490. 287. 2000. Want You Bad - The Offspring
491. 226. 1997. Save Tonight - Eagle-Eye Cherry
492. NNN. 2013. Słoń - Łagodna Pianka
493. 281. 2005. Lost In Hollywood - System Of A Down
494. 347. 2003. Kiedyś cię znajdę - Reni Jusis
495. 267. 2006. Tonight - Reamonn
496. NNN. 2014. Would You Fight For My Love? - Jack White
497. NNN. 1998. Raz na milion lat - Republika
498. NNN. 2012. To się nie uda - Piotr Bukartyk
499. 573. 2004. Everybody's Gotta Learn Sometime - Beck
500. 296. 1994. Where Did You Sleep Last Night - Nirvana
09.08.2015 05:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #879
RE: mój top wszech czasów (2014)
I miejsca 501-1000:

501. NNN. 2011. I Can't Be Without You - Lenny Kravitz
502. 408. 1994. Teksański - Hey
503. NNN. 1991. Nadzieja - Ira
504. NNN. 1992. Drive - R.E.M.
505. 397. 2003. Some Kind Of Monster - Metallica
506. 459. 2003. Running Up That Hill - Placebo
507. 154. 1995. Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me - U2
508. 388. 2005. Hung Up - Madonna
509. 407. 1991. Love Is Blindness - U2
510. 227. 1969. Epitaph - King Crimson
511. NNN. 1987. Paradise City - Guns N' Roses
512. 570. 1995. Old Pop In An Oak - Rednex
513. 518. 1992. Koniec - Elektryczne Gitary
514. 264. 2003. In The Shadows - The Rasmus
515. 333. 1990. Thunderstruck - AC/DC
516. 206. 1988. Mała wojna - Lady Pank
517. NNN. 1987. Sweet Child o' Mine - Guns N' Roses
518. NNN. 1989. Another Day In Paradise - Phil Collins
519. NNN. 2009. Opuszczone porty - Spięty
520. 493. 1993. Go West - Pet Shop Boys
521. 559. 1980. Tunnel Of Love - Dire Straits
522. 524. 1968. What A Wonderful World - Louis Armstrong
523. 137. 1998. Wannabe Your Lover - Young Deenay
524. NNN. 1987. Wiosna, ach to ty - Marek Grechuta
525. 298. 2007. If You Were a Sailboat - Katie Melua
526. 320. 1989. Sealed with a Kiss - Jason Donovan
527. NNN. 2008. Violet Hill - Coldplay
528. NNN. 2007. Nieprzygoda - Happysad
529. 269. 1995. No More I Love You's - Annie Lennox
530. 329. 1995. Ostatni - Edyta Bartosiewicz
531. 538. 2000. Narcyz - Łzy
532. NNN. 2009. Fuck U - Placebo
533. 258. 2001. Youth Of The Nation - P.O.D.
534. 370. 1991. Sen o Victorii - Dżem
535. 465. 1999. Duel Of The Fates - John Williams & The London Symphony Orchestra
536. NNN. 2010. My Companjera - Gogol Bordello
537. 382. 2004. Twenty Years - Placebo
538. 486. 1964. You Never Can Tell - Chuck Berry
539. NNN. 1970. Since I've Been Loving You - Led Zeppelin
540. 594. 2005. First Day - Timo Maas & Brian Molko
541. 256. 1997. Torn - Natalie Imbruglia
542. 584. 2007. Your Love Alone Is Not Enough - Manic Street Preachers
543. 279. 1994. A to co mam - Kasia Kowalska
544. 274. 1967. The End - The Doors
545. 421. 2004. Dawna dziewczyno - Pudelsi
546. NNN. 1994. High Hopes - Pink Floyd
547. 523. 1969. Przygoda - Wiślanie 69
548. NNN. 1996. Zehn Kleine Jägermeister - Die Toten Hosen
549. NNN. 2012. Z tylu chmur - Piotr Bukartyk
550. 449. 1994. Na co komu dziś - Lady Pank
551. NNN. 2011. Vermillion - Guillemots
552. NNN. 2014. Pył - Fisz Emade Tworzywo
553. 433. 1993. It's Alright - East 17
554. 194. 1998. Sweetest Thing - U2
555. 496. 2007. Ruby - Kaiser Chiefs
556. 494. 1992. Jump - Kris Kross
557. 381. 1992. This Used To Be My Playground - Madonna
558. 546. 1991. My Parties - Dire Straits
559. 220. 1997. It's No Good - Depeche Mode
560. 519. 1997. Poniedziałek - Blenders
561. NNN. 2009. Kalikimaka - Spięty
562. 357. 1971. Imagine - John Lennon
563. NNN. 1991. Prisoners In Paradise - Europe
564. 472. 1996. Dobra dobra dobra - Golden Life
565. 484. 1989. Like a Prayer - Madonna
566. NNN. 2008. The Day Before The Day - Dido
567. NNN. 2005. Czarny chleb i czarna kawa - Strachy Na Lachy
568. 423. 1999. Gone With The Sin - HIM
569. NNN. 2012. Take Off Your Shoes - Sinead O'Connor
570. 466. 1995. Don't Look Back In Anger - Oasis
571. NNN. 2013. Ready To Rock - Airbourne
572. NNN. 2010. Old Mary - The Dead Weather
573. 354. 1998. We Believe - C-Block
574. NNN. 1961. Runaway - Del Shannon
575. 244. 1993. '74-'75 - The Connells
576. NNN. 1985. The Whole Of The Moon - The Waterboys
577. NNN. 1999. Tańcz! Parlando - Mirosław Czyżykiewicz
578. NNN. 1995. Heaven For Everyone - Queen
579. 216. 1996. The Only Thing That Looks Good On Me Is You - Bryan Adams
580. NNN. 2006. Dlaczego - Zabili Mi Żółwia
581. 372. 1997. Fuel - Metallica
582. NNN. 2012. Jo chca - Oberschlesien
583. 253. 2001. Can't Get You Out Of My Head - Kylie Minogue
584. NNN. 1983. Party - Oddział Zamknięty
585. 463. 1993. I Got You Babe - Cher & Beavis & Butthead
586. NNN. 1987. Welcome to the Jungle - Guns N' Roses
587. 161. 1972. Always On My Mind - Elvis Presley
588. 409. 1997. Ameno - Era
589. 305. 1993. Mary Jane's Last Dance - Tom Petty And The Heartbreakers
590. NNN. 2011. Irresistible Force - Jane's Addiction
591. 582. 1994. Ja sowa - Hey
592. NNN. 1991. Calling Elvis - Dire Straits
593. 295. 1991. Perfect Day - Roxette
594. 499. 1986. Who Wants To Live Forever - Queen
595. 222. 1994. When I Come Around - Green Day
596. 229. 1969. Let It Be - The Beatles
597. 363. 1975. Wish You Were Here - Pink Floyd
598. 271. 2004. Prócz ciebie nic - Krzysztof Kiljański & Kayah
599. NNN. 1987. Crockett's Theme - Jan Hammer
600. 291. 1989. La Luna - Belinda Carlisle
601. NNN. 1984. Heaven - Bryan Adams
602. 377. 1995. Goldeneye - Tina Turner
603. 448. 2002. Without Me - Eminem
604. 487. 1989. Lily Was Here - Candy Dulfer & Dave Stewart
605. 71. 1995. Wonderful Tonight - Edyta Bartosiewicz
606. NNN. 2011. Rolling In The Deep - Adele
607. NNN. 1982. When The Smoke Is Going Down - Scorpions
608. NNN. 1982. Eye Of The Tiger - Survivor
609. NNN. 1986. Almaz - Randy Crawford
610. NNN. 2011. Rikki Tikki Tavi - Fair To Midland
611. NNN. 2005. Zrzuty - Lao Che
612. NNN. 2012. Yon Two Crows - Mark Knopfler
613. NNN. 1983. Jump - Van Halen
614. NNN. 1997. Jest super - T.Love
615. NNN. 1998. If You Tolerate This Your Children Will Be Next - Manic Street Preachers
616. 353. 1999. Śpij kochanie śpij - Kayah & Bregovic
617. NNN. 2009. Hate Worldwide - Slayer
618. 436. 2006. The Saints Are Coming - U2 & Green Day
619. 228. 1977. We Will Rock You - Queen
620. 307. 2000. Special K - Placebo
621. 332. 2000. Dammit, I Changed Again - The Offspring
622. NNN. 1982. Beat It - Michael Jackson
623. 501. 2004. Amerika - Rammstein
624. 424. 2000. Polowanie na wielbłąda - Myslovitz
625. 221. 1995. Korrba - Liroy
626. 290. 1993. All For Love - Bryan Adams, Rod Steward & Sting
627. NNN. 1982. Rock The Casbah - The Clash
628. 341. 1998. The Power Of Good-bye - Madonna
629. 555. 2004. Kilka wyjść - eM
630. 280. 2006. The 80's - Robbie Williams
631. NNN. 2005. Piła tango - Strachy Na Lachy
632. 207. 1997. Co ty tutaj robisz - Elektryczne Gitary
633. 327. 2005. Mimo wszystko - Hey
634. NNN. 2013. A Ton of Love - Editors
635. 339. 1994. Is It Strange? - Hey
636. 286. 1994. Lewe Lewe Loff - Kult
637. 411. 2001. Poor Misguided Fool - Starsailor
638. 534. 2007. Imperial Bodybags - Manic Street Preachers
639. NNN. 2012. Banał - Astrid Lindgren
640. NNN. 2009. Ma czar karma - Spięty
641. NNN. 2008. Second Chance - Shinedown
642. 331. 1992. Runaway Train - Soul Asylum
643. NNN. 2009. For What It's Worth - Placebo
644. NNN. 1983. Zamki na piasku - Lady Pank
645. 283. 1995. White Dove - Scorpions
646. NNN. 2009. Niejasności - Gaba Kulka
647. 581. 1990. Hello Africa - Dr. Alban
648. 368. 1994. The Man Who Sold The World - Nirvana
649. NNN. 1990. Z nim będziesz szczęśliwsza - Stare Dobre Małżeństwo
650. NNN. 2013. Shepherd Of Fire - Avenged Sevenfold
651. NNN. 2013. Crimson Day - Avenged Sevenfold
652. NNN. 1984. Careless Whisper - George Michael
653. 399. 1992. Let's Get Rocked - Def Leppard
654. 275. 1992. I Will Always Love You - Whitney Houston
655. NNN. 2011. I Should Have Known - Foo Fighters
656. NNN. 2013. Hail To The King - Avenged Sevenfold
657. NNN. 2005. Godzina W - Lao Che
658. NNN. 2008. Better - Guns N' Roses
659. NNN. 1989. Falling - Julee Cruise
660. NNN. 1998. Odchodząc - Republika
661. NNN. 1969. Whole Lotta Love - Led Zeppelin
662. 415. 1997. Barrel Of A Gun - Depeche Mode
663. 410. 1995. Prawie do nieba - Robert Chojnacki i ...
664. NNN. 2012. I Know Where You Live - Placebo
665. 364. 1988. Don't Worry, Be Happy - Bobby McFerrin
666. NNN. 2011. Pod rap - Bajzel
667. NNN. 2012. Zażenowany - Astrid Lindgren
668. NNN. 2008. Take On Me - L-Dópa
669. 432. 2005. Vicinity of Obscenity - System of a Down
670. NNN. 2014. Oooooo! - Bracia Figo Fagot
671. 289. 2000. Cztery pokoje - Kazik & Edyta Bartosiewicz
672. NNN. 2009. Bullets - Archive
673. NNN. 2008. Love Is Noise - The Verve
674. 560. 1990. Ice Ice Baby - Vanilla Ice
675. 247. 2001. Dream On - Depeche Mode
676. 288. 2001. One Wild Night'2001 - Bon Jovi
677. 276. 2001. Freelove - Depeche Mode
678. 326. 2004. Trudno tak - Krzysztof Krawczyk & Edyta Bartosiewicz
679. 527. 2001. Visions Of Paradise - Mick Jagger
680. 219. 1999. Born To Make You Happy - Britney Spears
681. NNN. 1984. Radio Ga Ga - Queen
682. NNN. 1993. If I Ever Lose My Faith In You - Sting
683. NNN. 1988. Never Tear Us Apart - INXS
684. NNN. 1993. What's Up? - 4 Non Blondes
685. NNN. 2008. Hammerhead - The Offspring
686. NNN. 1984. Ucieczka z tropiku - Marek Biliński
687. NNN. 2012. Hymn - Luxtorpeda
688. 386. 1993. Baranek - Kult
689. NNN. 2009. Fruhling in Paris - Rammstein
690. 508. 1995. List - Hey
691. 313. 1991. Under the Bridge - Red Hot Chili Peppers
692. 255. 1997. I'll Be Missing You - Puff Daddy & Faith Evans & 911
693. 522. 2002. Growing Up - Peter Gabriel
694. 238. 1994. Love Is All Around - Wet Wet Wet
695. 541. 2005. Saeglopur - Sigur Rós
696. NNN. 1992. Friday I'm In Love - The Cure
697. 537. 1994. Immortality - Pearl Jam
698. NNN. 1983. Going Home: Theme of the Local Hero - Mark Knopfler
699. NNN. 2010. Any Which Way - Scissor Sisters
700. NNN. 2013. Soothe My Soul - Depeche Mode
701. NNN. 2011. Rumour Has It - Adele
702. 343. 1999. Deliciously Down - Cree Summer
703. 392. 2001. Łączmy się w pary, kochajmy się - Kult
704. 492. 1993. No Limit - 2 Unlimited
705. NNN. 1978. Das Model - Kraftwerk
706. 369. 2001. May It Be - Enya
707. NNN. 2008. … and We Dance - Gasmac Gilmore
708. 252. 2001. Czarno-biały świat - Yugoton & Kazik
709. NNN. 2013. Pusty parking - 5 Litrów Czerwieni
710. 367. 2005. Lift Me Up - Moby
711. NNN. 2012. Richter - Oberschlesien
712. 309. 1996. Love Rollercoaster - Red Hot Chili Peppers
713. 402. 1996. Ready Or Not - Fugees
714. 405. 1995. Ironic - Alanis Morissette
715. NNN. 1992. Creep - Radiohead
716. 344. 1993. Dzieci - Elektryczne Gitary
717. NNN. 1995. Diane - Therapy?
718. NNN. 2009. Underground - Armia
719. 602. 1991. Obsession - Army Of Lovers
720. 498. 1999. Desert Rose - Sting & Cheb Mami
721. NNN. 1981. In The Air Tonight - Phil Collins
722. 365. 1992. Hope Of Deliverance - Paul McCartney
723. 593. 1997. Two Shots Of Happy One Shot Of Sad - U2
724. NNN. 2010. Barbra Streisand - Duck Sauce
725. NNN. 2011. Days Are Forgotten - Kasabian
726. NNN. 1999. Thursday's Child - David Bowie
727. 361. 1998. Dumka na dwa serca - Edyta Górniak & Mietek Szcześniak
728. 567. 1989. If You Don't Know Me By Now - Simply Red
729. 394. 1991. To Be With You - Mr. Big
730. NNN. 2012. Skyfall - Adele
731. 551. 2002. Why Aye Man - Mark Knopfler
732. 504. 2006. Steady, as She Goes - The Raconteurs
733. 473. 2006. Open Your Eyes - Snow Patrol
734. 418. 1995. I'll Be There for You - The Rembrandts
735. 362. 2001. Path (Vol. 2) - Apocalyptica & Sandra Nasic
736. 352. 2004. Miss U Less, See U More - Faithless
737. 595. 2005. Ty, ty, ty - Hey
738. 476. 1987. Hangman Jury - Aerosmith
739. 328. 2003. Hey Ya! - OutKast
740. NNN. 1980. Love Will Tear Us Apart - Joy Division
741. NNN. 1985. W moim ogrodzie - DAAB
742. NNN. 1999. Ich Verlasse Heut' Dein Herz - Lacrimosa
743. NNN. 2009. Karinga - Kult
744. NNN. 2014. Looking Too Closely - Fink
745. NNN. 1991. I'm Too Sexy - Right Said Fred
746. NNN. 1983. Hello - Lionel Richie
747. 616. 1979. I Don't Like Mondays - The Boomtown Rats
748. 451. 2005. Galvanize - The Chemical Brothers
749. 323. 1987. Beds are Burning - Midnight Oil
750. NNN. 2011. AstroBlues - Triquetra
751. NNN. 1980. The Winner Takes It All - ABBA
752. NNN. 2004. Somebody Told Me - The Killers
753. NNN. 1993. Are You Gonna Go My Way - Lenny Kravitz
754. 591. 1993. Wszystko to co mam - Golden Life
755. 302. 2003. I Just Don't Know What To Do With Myself - The White Stripes
756. 539. 1993. Twoje radio - Budka Suflera
757. 516. 1999. I Love You (Prelude To Tragedy) - HIM
758. 214. 1992. Why - Annie Lennox
759. NNN. 1991. Something Got Me Started - Simply Red
760. 440. 1963. Be My Baby - The Ronettes
761. 471. 1995. Wonderwall - Oasis
762. NNN. 1988. Autobusy i tramwaje - T.Love
763. 445. 1973. Dream On - Aerosmith
764. 334. 1999. Mean Sleep - Cree Summer & Lenny Kravitz
765. NNN. 1990. Scream - Ice MC
766. NNN. 2010. Mój miły rolniku - Żywiołak
767. NNN. 2011. No Other Way - Whiterose
768. NNN. 1980. Babooshka - Kate Bush
769. NNN. 2014. Pusta studnia - Luxtorpeda
770. 574. 2005. Walk Away - Franz Ferdinand
771. NNN. 1966. Sen o Warszawie - Czesław Niemen
772. NNN. 1984. Private Dancer - Tina Turner
773. NNN. 2012. Miłości kwiat nieśmiały - Wilki
774. 547. 1964. The Sound of Silence - Simon & Garfunkel
775. NNN. 2014. Pitbull Terrier - Die Antwoord
776. 502. 1995. Lucky Love - Ace Of Base
777. 468. 2005. Hypnotize - System of a Down
778. NNN. 1987. Wspaniała nowina - Kult
779. NNN. 2000. Jolene - The White Stripes
780. 358. 2005. Feel Good Inc. - Gorillaz
781. 535. 2000. Million Miles Away - The Offspring
782. 303. 1997. C U When U Get There - Coolio
783. NNN. 1991. Stars - Simply Red
784. NNN. 2012. Euro 2012 - The Andrzejs
785. 554. 1995. Pour Que Tu M'aimes Encore - Celine Dion
786. NNN. 2008. Sex On Fire - Kings Of Leon
787. NNN. 2013. No One Fits Me (Better Than You) - Airbourne
788. NNN. 1993. Insane In The Brain - Cypress Hill
789. 396. 1995. Aeroplane - Red Hot Chili Peppers
790. 268. 1981. Nie płacz Ewka - Perfect
791. NNN. 1983. Sweet Dreams (Are Made of This) - Eurythmics
792. NNN. 1979. All My Love - Led Zeppelin
793. 579. 2007. Summer Wine - Ville Valo & Natalia Avelon
794. 428. 2004. Mass Destruction - Faithless
795. NNN. 2009. Upadam - Lipali
796. 461. 1996. Wannabe - Spice Girls
797. NNN. 2012. Glanki i pacyfki - Artur Andrus
798. NNN. 2013. Prosto - Kult
799. NNN. 1981. Down Under - Men At Work
800. NNN. 1989. The Best - Tina Turner
801. 604. 2001. Pretending - HIM
802. NNN. 2007. Radio Nowhere - Bruce Springsteen
803. 376. 1999. Resurrection - HIM
804. 542. 2003. Nazywaj rzeczy po imieniu - Raz, Dwa, Trzy
805. NNN. 2014. Serce - Kabanos
806. 378. 1992. Damn, I Wish I Was Your Lover - Sophie B. Hawkins
807. 447. 2004. To co dobre - Kasia Kowalska
808. 536. 1999. Brothers In Arms - Gregorian
809. 441. 2003. Bad Day - R.E.M.
810. 456. 2000. Music - Madonna
811. 453. 2003. Tak mówi pismo - Raz, Dwa, Trzy
812. NNN. 2009. Your Decision - Alice In Chains
813. 437. 2003. Four To The Floor - Starsailor
814. 380. 1999. Revelation Sunshine - Cree Summer
815. 419. 2002. Sprzedawcy marzeń - Myslovitz
816. NNN. 1992. I'm Easy - Faith No More
817. NNN. 2011. Lovesong - Adele
818. NNN. 2010. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
819. 412. 1997. Men In Black - Will Smith
820. 517. 1991. I Can't Dance - Genesis
821. NNN. 2002. A Sorta Fairytale - Tori Amos
822. NNN. 2013. Anthem for a Lost Cause - Manic Street Preachers
823. NNN. 2002. Klucznik / Rozdziobią nas kruki i wrony / - Lao Che
824. 556. 1995. Wish You Were Here - Rednex
825. NNN. 2010. Love Lives - Steven Tyler
826. NNN. 2000. Hemorrhage (In My Hands) - Fuel
827. 500. 2003. Uważaj na niego - Pudelsi
828. NNN. 1968. Sympathy For The Devil - The Rolling Stones
829. 558. 1990. The Great Song Of Indifference - Bob Goldof
830. NNN. 1987. Fragile - Sting
831. 588. 2005. Sarenka - Haiku Fristajl
832. 310. 2000. Big In Japan - Guano Apes
833. 478. 1972. Smoke On The Water - Deep Purple
834. 345. 1993. Wild World - Mr. Big
835. NNN. 1985. We Are The World - USA For Africa
836. NNN. 1995. Boombastic - Shaggy
837. 403. 1999. Unchained Melody - U2
838. NNN. 2010. Ostatki - nie widzisz stawki[/b] - Strachy Na Lachy
839. NNN. 2006. Wiosna - Zabili Mi Żółwia
840. NNN. 1965. Help! - The Beatles
841. 483. 1998. Freak On A Leash - Korn
842. NNN. 1999. Dla ciebie - Myslovitz
843. 544. 1968. Lady Madonna - The Beatles
844. NNN. 2013. Łagodną pianką - Łagodna Pianka
845. NNN. 2014. Without a Map - Markéta Irglová
846. NNN. 1983. Time After Time - Cyndi Lauper
847. 417. 2002. Baśka - Wilki
848. NNN. 1997. Chłopaki nie płaczą - T.Love
849. 389. 2001. Ajrisz - T.Love
850. 529. 2001. Imitation Of Life - R.E.M.
851. NNN. 2008. Snuff - Slipknot
852. NNN. 1974. You Are So Beautiful - Joe Cocker
853. NNN. 2012. Kiedyś mi powiesz kim chcesz być - Ania
854. 360. 1995. Back For Good - Take That
855. 485. 2002. A Little Less Conversation - Elvis Presley & JXL
856. NNN. 2012. Cornucopia - Serj Tankian
857. NNN. 2013. Easy Easy - King Krule
858. NNN. 2014. Kiedy w Polsce będą Chiny - Zacier
859. 549. 2003. Wolność słowa (jedzie, jedzie wózek) - Pudelsi
860. NNN. 1983. Obudź się - Oddział Zamknięty
861. NNN. 1968. Twisted Nerve - Bernard Herrmann
862. 490. 1998. Why Don't You Get A Job? - The Offspring
863. NNN. 1996. Śmierć poety - Kult
864. 528. 2006. Supermassive Black Hole - Muse
865. 439. 2003. Kazelot - Kult
866. 488. 2003. Nie było - Sweet Noise & Edyta Górniak
867. 446. 1994. As I Lay Me Down - Sophie B. Hawkins
868. NNN. 1988. Jeźdźcy - Kult
869. 481. 1997. Bitch - Meredith Brooks
870. NNN. 1973. D'yer mak'er - Led Zeppelin
871. NNN. 1989. Epic - Faith No More
872. NNN. 2005. Filandia - Świetliki & Bogusław Linda
873. 525. 2006. Maria i Józef - Muzyka Końca Lata
874. NNN. 2010. The Sign - Red Box
875. NNN. 1961. Let's Twist Again - Chubby Checker
876. NNN. 1990. Candy - Iggy Pop & Katie Pierson
877. 607. 1991. Ticket To Heaven - Dire Straits
878. NNN. 1988. Tan - Kult
879. 531. 2001. One Day in Your Life - Anastacia
880. 586. 2004. Kraków, Ocean Wolnego Czasu - Maanam
881. NNN. 1990. Freedom - George Michael
882. 395. 1965. (I Can't Get No) Satisfaction - The Rolling Stones
883. 515. 2007. Alinka - Pogodno
884. NNN. 2008. Nostalgia - Mirror & Dave Gahan
885. 346. 1992. Song Instead Of A Kiss - Alannah Myles
886. NNN. 2013. Metalowcy - Baaba & Gabriela
887. 342. 2003. Nigdy więcej - Pudelsi
888. 575. 1999. Maria - Blondie
889. 462. 2002. Hands Clean - Alanis Morissette
890. NNN. 2010. Gate 21 - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
891. NNN. 2008. Snake - Gasmac Gilmore
892. 444. 1992. Queen Of Rain - Roxette
893. NNN. 2014. Nadzieja - Totentanz
894. NNN. 1975. Kashmir - Led Zeppelin
895. NNN. 2002. This Love - Maroon 5
896. NNN. 1993. Shape Of My Heart - Sting
897. 587. 2005. Why Do You Love Me - Garbage
898. NNN. 1996. Wszystko się może zdarzyć - Anita Lipnicka
899. 249. 1998. Lewy czerwcowy - Kult
900. 457. 1973. Angie - The Rolling Stones
901. NNN. 2008. Piwko - Kazik
902. 477. 1994. To nie ja - Edyta Górniak
903. 272. 1993. Babe - Take That
904. NNN. 1991. Always On The Run - Lenny Kravitz
905. NNN. 2011. Come With Me Now - Kongos
906. NNN. 2011. Finansowy - 5 Litrów Czerwieni
907. 615. 1998. Blue (Da Ba Dee) - Eiffel 65
908. NNN. 2013. Get Lucky - Daft Punk
909. 608. 1993. Cisza jak ta - Budka Suflera
910. NNN. 2009. Peacemaker - Green Day
911. NNN. 1982. Przeżyj to sam - Lombard
912. 474. 2002. She Will Be Loved - Maroon 5
913. NNN. 1984. Forever Young - Alphaville
914. NNN. 2011. Baba i dziad - Kabanos
915. 285. 2003. Muka! - Hey
916. NNN. 1994. Secret - Madonna
917. 431. 2000. Agnieszka już dawno... - Łzy
918. NNN. 1967. Hey Joe - Jimi Hendrix
919. 460. 1995. Budzikom Śmierć - Robert Chojnacki i ...
920. NNN. 1991. Living In The Moonlight - Collage
921. NNN. 2009. No You Girls - Franz Ferdinand
922. 603. 2001. Nas Ne Dogonyat - Tatu
923. 393. 1992. I Want You - Sophie B. Hawkins
924. NNN. 2010. Iridescent - Linkin Park
925. 480. 2004. (Reach Up For The) Sunrise - Duran Duran
926. 391. 1995. You'll See - Madonna
927. 503. 1998. Strong Enough - Cher
928. 597. 1996. Get Down (You're The One For Me) - Backstreet Boys
929. 233. 1969. Dziewczyna o perłowych włosach (Gyöngyhajú Lány) - Omega
930. 513. 2003. Out of Time - Blur
931. 578. 1972. Time In A Bottle - Jim Croce
932. 605. 1986. Take My Breath Away - Berlin
933. 540. 2001. Underneath Your Clothes - Shakira
934. 564. 1983. 99 LuftBallons - Nena
935. NNN. 2011. Za daleko mieszkasz miły - Ania Rusowicz
936. NNN. 2012. Speeddance - Reptile Youth
937. NNN. 2012. Can't You Wait - Kamp!
938. NNN. 2009. Morning Sun - Robbie Williams
939. 304. 1977. Wonderful Tonight - Eric Clapton
940. NNN. 1994. Hallelujah - Jeff Buckley
941. NNN. 2013. Violins and Tambourines - Stereophonics
942. 601. 1991. Close Encounters - Clouseau
943. 533. 2003. Siłacz - Marcin Rozynek
944. 565. 2004. Broken - Seether & Amy Lee
945. NNN. 1984. Dance Me To The End Of Love - Leonard Cohen
946. 606. 1966. What Becomes Of The Broken Hearted - Jimmy Ruffin
947. NNN. 1974. No Woman, No Cry - Bob Marley & The Wailers
948. NNN. 2013. Acid Rain - Avenged Sevenfold
949. 450. 2002. Dres - Big Cyc
950. NNN. 1970. W Polskę idziemy - Wiesław Gołas
951. 489. 1996. Sometimes - Pearl Jam
952. NNN. 2011. If You Wanna - The Vaccines
953. 425. 1989. Wicked Game - Chris Isaak
954. 373. 1996. Big Bang Baby - Stone Temple Pilots
955. 548. 2003. Kraków - Myslovitz & Marek Grechuta
956. 592. 1990. Havin' A Roni - Vanilla Ice
957. 563. 1982. Come On Eileen - Dexy's Midnight Runners
958. NNN. 1982. Telefony - Republika
959. NNN. 2001. Overcome - Live
960. NNN. 1966. Yellow Submarine - The Beatles
961. 543. 2004. Ikar - Ira
962. NNN. 2006. All Good Things - Nelly Furtado
963. 479. 2003. So Beautiful - Pete Murray
964. NNN. 2011. Awangarda, jazz i podziemie - Strachy na Lachy
965. NNN. 2008. Watercolor - Loaded Moses
966. 434. 1996. You Must Love Me - Madonna
967. NNN. 1993. Fields Of Gold - Sting
968. NNN. 2008. Alles was War - Die Toten Hosen
969. NNN. 1991. Into The Great Wide Open - Tom Petty And The Heartbreakers
970. NNN. 2009. Say It - Blue October
971. NNN. 2009. Amnezja - Kult
972. 324. 1996. Aicha - Khaled
973. 571. 1996. Zabić siebie - Yokashin
974. NNN. 2013. Take Me - Stereophonics
975. 429. 1994. An Angel - The Kelly Family
976. NNN. 2012. Ostatnia nocka - Yugopolis 2 & Maciej Maleńczuk
977. NNN. 2009. Wither - Dream Theater
978. 545. 1999. A wszystko to... (bo ciebie kocham)! - Ich Troje
979. 562. 1999. Livin' La Vida Loca - Ricky Martin
980. NNN. 2010. Czarne auto - Cuba de Zoo
981. NNN. 2014. The Devil In I - Slipknot
982. NNN. 2014. Europa Geht Durch Mich - Manic Street Preachers
983. NNN. 2008. Disco - Die Toten Hosen
984. NNN. 1984. Drive - The Cars
985. 510. 1998. Sugar - System Of A Down
986. NNN. 1965. I Got You (I Feel Good) - James Brown
987. NNN. 1986. Blue Hotel - Chris Isaak
988. 613. 1994. 7 Seconds - Youssou N'Dour & Neneh Cherry
989. NNN. 1956. Love Me Tender - Elvis Presley
990. NNN. 1976. Music - John Miles
991. 491. 2003. It's My Life - No Doubt
992. NNN. 2012. Łono - Domowe Melodie
993. NNN. 2014. Eez-eh - Kasabian
994. NNN. 2014. Lepszy dzień - Support
995. 576. 1964. House Of The Rising Sun - The Animals
996. 599. 1997. Takie tango - Budka Suflera
997. NNN. 2010. Czarne loki - Plagiat 199 & Kazik
998. NNN. 1991. Spalam się - Kazik
999. 600. 2005. Sorry - Madonna
1000. NNN. 1957. Jailhouse Rock - Elvis Presley
09.08.2015 05:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #880
RE: mój top wszech czasów (2014)
I to koniec...
Chyba że ktoś ma jeszcze jakieś pytania dotyczące statystyk albo innych rzeczy Icon_smile2.
09.08.2015 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  płyta wszech czasów ku3a 140 36 263 12.06.2021 09:29 PM
Ostatni post: Yacy
  top wszech czasów (2019) ku3a 648 70 001 14.04.2021 08:41 PM
Ostatni post: ku3a
  top wszech czasów (2016) ku3a 551 133 169 19.08.2018 08:45 PM
Ostatni post: Miszon
  moje płyty wszech czasów ku3a 19 9 230 24.07.2011 11:53 PM
Ostatni post: ku3a
  moje piosenki wszech czasów (2007) ku3a 233 97 058 09.02.2009 10:56 PM
Ostatni post: abd3mz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości