Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 93 z 22.08.08
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #21
 
Wow ależ w tym tygodniu mnie cieszy Twoja lista. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Z kilku powodów . Z nowego lidera, z poprzedniej liderki , z kilku dinozaurów Icon_mrgreen z niebieskiego koloru (a to juz ostatnio regularnie) oraz w wiekszosci z zielonego , z wszystkich nowości . Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
W poczekalni także znalazłem kilka kąsków o których wspomnę za jakis czas jak im sie uda wejść do podstawowego zestawienia. Icon_wink2 . Pozdrawiam .
26.08.2008 06:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 731
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
zbyszu napisał(a):1* 4 Anny to nie 7 Lao, prawda?
2* Ciagle wysoko Stacy Kent (rozumem)...
3* ...ciagle długo Band Of Horses (nie rozumem - wyscig z Yacym?) Icon_wink2
4* 2/30 - w ostatniej chwili (bo na 30-tym) załapał się Travis. No swietny!
1* Byłoby więcej, gdyby nie zasady, które mnie ograniczają. A jak ktoś lubi Lao, to ma je na swojej liście. Chociaż mam wrażenie, że nie Lao miało najliczniejszą reprezentację, bo chyba widziałem pewnego razu na jednej liście z 15 Coldplayów.
2* To są typowo moje klimaty.
3* Ja w żadnym wyścigu i tak bym wszans nie miał, bo moje zasady i tak nie dają mi szans na zwycięstwo. Ale długi staż ten utwór zawdzięcza faktycznie Yacy'emu.
4* Na chwilę obecną, ale pewnie znalazłby się u mnie utwory, które u Ciebie były i Wicek Wersal.
26.08.2008 06:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 731
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Aro napisał(a):1. Wow ależ w tym tygodniu mnie cieszy Twoja lista. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Z kilku powodów .
2. Z nowego lidera,
3. z poprzedniej liderki , z kilku dinozaurów Icon_mrgreen
4. z niebieskiego koloru (a to juz ostatnio regularnie) oraz w wiekszosci z zielonego ,
5. z wszystkich nowości . Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
6. W poczekalni także znalazłem kilka kąsków o których wspomnę za jakis czas jak im sie uda wejść do podstawowego zestawienia. Icon_wink2.
7. Pozdrawiam .
1. Nie dziwi mnie to, szczególnie po obejrzeniu Twojej listy.
2. Jaki on tam nowy. A tak po cichu mam nadzieję, że będziesz czwartym do brydża.
3. Nic dziwnego, bo u Ciebie wysoki debiut.
4. Za dwa z niebieskich Ty odpowiadasz, bo zniknęły z powodu krótkiej nieobecności Twojej listy.
5. Dwie z nich pojawiły się dzięki Tobie, przy czym Klone długo się przebijało, a 123 od razu, jak tylko dałeś im szansę.
6. Jak im się uda, bo u mnie z poczekalni trudno wyjść.
7. Pozdrawiam takoż.
26.08.2008 06:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Aby napisać parę ciepłych słów 46. P 20 LYRA - Kate Bush - dobrze, że wraca

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.08.2008 07:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #25
 
kajman napisał(a):2. Jaki on tam nowy. A tak po cichu mam nadzieję, że będziesz czwartym do brydża.
"Nowy" miałem na mysli biezące notowanie, z checią się piszę na brydża [a tak na poważnie to niedawno wypadł nam po turnieju partner który wyjechał sobie zagramanicę i na treningach ostała sie gra z "dziadkiem" Icon_confused ] z tym że konkurenci w tej chwili bardzo mocni i będzie ciężko na szczyt.
kajman napisał(a):6. Jak im się uda, bo u mnie z poczekalni trudno wyjść.
Szansa zawsze istnieje i na to liczę Icon_smile2
26.08.2008 07:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 731
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Konrad napisał(a):Aby napisać parę ciepłych słów 46. P 20 LYRA - Kate Bush - dobrze, że wraca
Przecież to taki stary grzyb. Icon_lol
26.08.2008 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
kajman napisał(a):Przecież to taki stary grzyb.

ale za to jaki głos

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.08.2008 08:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 731
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):2. Jaki on tam nowy. A tak po cichu mam nadzieję, że będziesz czwartym do brydża.
"Nowy" miałem na mysli biezące notowanie, z checią się piszę na brydża
1. [a tak na poważnie to niedawno wypadł nam po turnieju partner który wyjechał sobie zagramanicę i na treningach ostała sie gra z "dziadkiem" Icon_confused ]
3. z tym że konkurenci w tej chwili bardzo mocni i będzie ciężko na szczyt.
2. To jeszcze tylko 2 oczka w górę (o ile dobrze pamiętam i dołączysz do SGPW: P.U.R.H., yavosz & kajman.
1. To i tak masz dobrze, bo ja praktycznie nigdy nie miałem stałego partnera i razdko mi było na turniejach grywać.
3. Z tego co piszesz, to bałbym się grać z Tobą. Icon_biggrin3
26.08.2008 08:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 731
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Konrad napisał(a):
kajman napisał(a):Przecież to taki stary grzyb.
ale za to jaki głos
Ja to wiem, ale Ty zawsze narzekałeś na weteranów na mojej liście.
Nota bene, gdyby kompozycja była lepsza to ten utwór by Kasia nie wracała, bo by nie wypadała z zestawienia.
26.08.2008 08:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
narzekam na jedną weterankę Annę Marię J Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.08.2008 08:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #31
 
proponuję powrót 'Babushki' - wszyscy bbęda zadowoleni i nikt nie będzie nosem kręcił Icon_wink2
26.08.2008 08:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 731
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Listoholik napisał(a):proponuję powrót 'Babushki' - wszyscy bbęda zadowoleni i nikt nie będzie nosem kręcił Icon_wink2
Nic z tego. To jedyny utwór Kate, którego nie lubię.
26.08.2008 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #33
 
to jak wszystkie pozostałe lubisz, to na chybił-trafił wybierz coś, może być nawet z pierwszej płyty Icon_mrgreen
26.08.2008 09:12 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 731
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Listoholik napisał(a):to jak wszystkie pozostałe lubisz, to na chybił-trafił wybierz coś, może być nawet z pierwszej płyty Icon_mrgreen
Tylko że u mnie pojawiają się tylko utwory z ostatnich płyt wykonawcy.
26.08.2008 09:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #35
 
to może 'Nocturn' z ostatniej płyty Kate Bush, chyba najlepszy na płycie!? Icon_smile2
26.08.2008 09:43 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 731
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Listoholik napisał(a):to może 'Nocturn' z ostatniej płyty Kate Bush, chyba najlepszy na płycie!? Icon_smile2
O ile pamiętam, to Nocturnowi kiedyś już się nie udało, bo akurat z tej płyty inne utwory podobały mi się bardziej, a do tego obecnie już płyta przekroczyła limit wieku.
26.08.2008 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #37
 
czyli jednak bycie ostatnią płytą danego wykonawcy nie jest jedynym kryterium.
trzeba jeszcze czegoś tam nie przekroczyć...

co to jest "limit wieku"?
wiek to 100 lat. czyli trzeba mieć mniej niz 100 lat :?: Icon_lol



***
Kate Bush czyba nie jest już taka wiekowa? Icon_mrgreen
26.08.2008 10:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 731
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Listoholik napisał(a):co to jest "limit wieku"?
wiek to 100 lat. czyli trzeba mieć mniej niz 100 lat :?: Icon_lol
Mam wrażenie, że jednak wiesz, że wiek nie jest pojęciem jednoznacznym. Icon_biggrin3 W tym konkretnym przypadku płyta nie może być wydana przed więcej niż 2 latami (Lata to w tym przypadku liczba mnoga od roku, a nie 1 os. cz. ter. czasownika latać Icon_lol ).
26.08.2008 11:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
kajman napisał(a):Lata to w tym przypadku liczba mnoga od roku
a, to dobrze, że wyjasniles, bo myslalem, że chodzi o liczbe mnogą od "lato" (ale nie Grzegorz, jakby co), czyli wiosna by się juz nie łapałą Icon_mrgreen .
26.08.2008 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #40
 
kajman napisał(a):"Lata" to w tym przypadku liczba mnoga od roku, a nie 1 os. cz. ter. czasownika latać

chciałeś być błyskotliwy, ale jednak nie popisałeś sie znajomością koniugacji Icon_razz
bo ewentualnie mogłaby to być 3 osoba, a nie 1. Icon_biggrin3
26.08.2008 11:17 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości