Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 43 z 16 czerwca 2007r.
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Bardzo inspirująca lista Icon_biggrin3

Po pierwsze: The White Stripes. Skoro tak się wszystkim podoba ich najnowsza płyta, to ja jestem już bardzo blisko... kupienia jej w ciemno Icon_biggrin3 W tym roku kupiłem jak na razie tylko dwie płyty (obie z 2006 roku). Ze względu na cenę odpuszczę sobie raczej Manic Street Preachers. Cena "Icky Thump" jest dużo bardziej przystępna i pewnie się skuszę. Do tego dołożę chyba jeszcze najnowszy Myslovitz, który chcę kupić już od siedmiu miesięcy, a ostatni singiel ostatecznie mnie do tej płyty przekonał.

Po drugie: Kombajn do zbierania kur po wioskach. Już dawno z mojej listy wyleciały "Dekodery i Anteny" i do tej pory nie zadebiutował kolejny utwór z tej płyty. Skoro u Ciebie wchodzą "Uczucia", u mnie ten utwór będzie miał większe szanse.

Poza tym... Cieszy debiut Toola, ale wolałbym, żeby to było "Right In Two" albo coś innego z najnowszej płyty... Jednak jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, więc... właśnie odsłuchuję ten "No Quarter". Raczej w tej jakości bez szans na moją listę... Może gdybym dorwał ten utwór w nieco lepszej jakości, to za kilka-klkanaście tygodni pojawiłby się w propozycjach...

Placebo wraca do dziesiątki Icon_biggrin3 Czekam aż pojawi się w trójkowym zestawie, ale na pewno nie będzie to bierne czekanie, bo w tym czasie pewnie u mnie nieco podskoczy na liście... Icon_wink2
Wysoko debiutuje "No Cars Go". Szkoda, bo pewnie będzie trochę blokować "Intervention"...

Jeszcze co do Thirteen Senses... Słyszałem chyba dwa razy tę piosenkę: raz w Trójce i raz na youtube. Niestety mnie nie złapało. Jednak ostatnio dzięki "Naszej Liście" wreszcie ściągnąłem "Thru The Glass", którego jakieś 2 lata temu szukałem (gdybym wtedy znalazł, pewnie odniósłby duży sukces na mojej liście..)
Po raz pierwszy usłyszałem "Thru The Glass" przypadkowo... Sciągnąłem audycję Active Rock Show, a tam na początku była końcówka audycji "Słodko-Gorzkie", która to poprzedza program Acrive Rock Show w Radiu Kampus. Tak się złożyło, że ostatnią piosenką w audycji było właśnie "Thru The Glass" Thirteen Senses. Mimo, że była to tylko końcówka utworu, stał się on celem moich poszukiwań... Znalazłem kiedyś ten utwór u kolegi na iPodzie i przesłuchałem kilkakrotnie. Jednak dopiero teraz, dzięki Garemu, mogę się dowoli rozkoszować tym utworem Icon_razz Może z tej okazji uda się wejść na listę któremuś z najnowszych utworów Thirteen Senses....

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
19.06.2007 03:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
mrsap napisał(a):Po pierwsze: The White Stripes. Skoro tak się wszystkim podoba ich najnowsza płyta, to ja jestem już bardzo blisko... kupienia jej w ciemno Icon_biggrin3
Na razie to się podoba tylko mi, Campariemu i Saferłelowi, więc przynajmniej ja reklamacji nie przyjmuję Icon_wink2 Myślę jednak, że WS to zespół, którego płytę można kupić w ciemno. Życzyłbym wszystkim wykonawcom takich słabszych płyt jak ich poprzednia. Zresztą po "Elephancie" inna raczej być nie mogła. Icon_smile2
mrsap napisał(a):Cieszy debiut Toola, ale wolałbym, żeby to było "Right In Two" albo coś innego z najnowszej płyty... Jednak jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, więc... właśnie odsłuchuję ten "No Quarter". Raczej w tej jakości bez szans na moją listę... Może gdybym dorwał ten utwór w nieco lepszej jakości, to za kilka-klkanaście tygodni pojawiłby się w propozycjach...
Zaraz Ci prześlę, ale piosenka ma 7 lat. Icon_mrgreen
mrsap napisał(a):Placebo wraca do dziesiątki Icon_biggrin3 Czekam aż pojawi się w trójkowym zestawie, ale na pewno nie będzie to bierne czekanie, bo w tym czasie pewnie u mnie nieco podskoczy na liście... Icon_wink2
A u mnie z pewnością to nie ostatnia piosenka Placków na liście. Icon_wink2
mrsap napisał(a):Wysoko debiutuje "No Cars Go". Szkoda, bo pewnie będzie trochę blokować "Intervention"...
To nie jest przesądzone jeśli spojrzy się na przykład Blackfielda, gdzie zdarzały się 2 piosenki w pierwszej trójce, a przez dłuższy czas w 10. Podobnie zresztą było z Placebo. Icon_smile2
19.06.2007 04:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Gary napisał(a):
mrsap napisał(a):Po pierwsze: The White Stripes. Skoro tak się wszystkim podoba ich najnowsza płyta, to ja jestem już bardzo blisko... kupienia jej w ciemno Icon_biggrin3
Na razie to się podoba tylko mi, Campariemu i Saferłelowi, więc przynajmniej ja reklamacji nie przyjmuję Icon_wink2 Myślę jednak, że WS to zespół, którego płytę można kupić w ciemno. Życzyłbym wszystkim wykonawcom takich słabszych płyt jak ich poprzednia. Zresztą po "Elephancie" inna raczej być nie mogła. Icon_smile2
Zachęcająca jest też recenzja w "Teraz Rocku".

Gary napisał(a):
mrsap napisał(a):Cieszy debiut Toola, ale wolałbym, żeby to było "Right In Two" albo coś innego z najnowszej płyty... Jednak jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, więc... właśnie odsłuchuję ten "No Quarter". Raczej w tej jakości bez szans na moją listę... Może gdybym dorwał ten utwór w nieco lepszej jakości, to za kilka-klkanaście tygodni pojawiłby się w propozycjach...
Zaraz Ci prześlę, ale piosenka ma 7 lat. Icon_mrgreen
Dzięki Icon_biggrin3 Ale pewnie w takim razie się u mnie nie pojawi...

Gary napisał(a):
mrsap napisał(a):Placebo wraca do dziesiątki Icon_biggrin3 Czekam aż pojawi się w trójkowym zestawie, ale na pewno nie będzie to bierne czekanie, bo w tym czasie pewnie u mnie nieco podskoczy na liście... Icon_wink2
A u mnie z pewnością to nie ostatnia piosenka Placków na liście. Icon_wink2
Nie wierzę!!! Icon_lol

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
19.06.2007 05:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
kajman napisał(a):Już i tak poszarżowałem sobie z Running
Moim zdaniem nie poszarżowałeś, bo "Running up that hills" wyszedł również w tym roku na płycie "Covers" Icon_smile2 Jeśli jakaś piosenka z wymienionych poniżej będzie na którejkolwiek liście i będzie Ci się podobać to możesz śmiało wstawiać na swoją. Icon_smile2

1 Running Up That Hill 4:57
2 Where Is My Mind 3:44
3 Bigmouth Strikes Again 3:54
4 Johnny and Mary 3:25
5 20th Century Boy 3:40
6 The Ballad of Melody Nelson 3:58
7 Holocaust 4:27
8 I Feel You 6:26
9 Daddy Cool 3:21
10 Jackie

wydana 5 marca 2007r.
Przynajmniej u mnie się nie zanosi, ale może u kogoś kiedyś przed wydaniem następnego albumu się pojawi. Icon_smile2
19.06.2007 05:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Gary napisał(a):
kajman napisał(a):Już i tak poszarżowałem sobie z Running
Moim zdaniem nie poszarżowałeś, bo "Running up that hills" wyszedł również w tym roku na płycie "Covers" Icon_smile2 Jeśli jakaś piosenka z wymienionych poniżej będzie na którejkolwiek liście i będzie Ci się podobać to możesz śmiało wstawiać na swoją. Icon_smile2
1 Running Up That Hill 4:57
2 Where Is My Mind 3:44
3 Bigmouth Strikes Again 3:54
4 Johnny and Mary 3:25
5 20th Century Boy 3:40
6 The Ballad of Melody Nelson 3:58
7 Holocaust 4:27
8 I Feel You 6:26
9 Daddy Cool 3:21
10 Jackie
wydana 5 marca 2007r.
Przynajmniej u mnie się nie zanosi, ale może u kogoś kiedyś przed wydaniem następnego albumu się pojawi. Icon_smile2
Również to nie to samo jako pierwsze, ale pewnie jeżeli będzie okazja, to się skuszę z wyjątkiem numeru 9, bo już był na LP3. Najbardziej podobało by mi się, gdyby to była Jackie.
19.06.2007 07:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Notowanie 97 z dnia 28 czerwca 2008 r. Gary 0 601 05.07.2008 11:27 PM
Ostatni post: Gary
  Notowanie 96 z dnia 21 czerwca 2008 r. Gary 7 1 376 26.06.2008 05:51 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 95 z dnia 14 czerwca 2008 r. Gary 6 1 207 22.06.2008 04:30 PM
Ostatni post: saferłel
  Notowanie 94 z dnia 7 czerwca 2008 r. Gary 15 2 458 14.06.2008 06:13 PM
Ostatni post: Konrad
  Notowanie 71 z dnia 29 grudnia 2007r. Gary 11 1 942 01.01.2008 10:41 PM
Ostatni post: Gary
  Notowanie 70 z dnia 22 grudnia 2007r. Gary 14 3 179 27.12.2007 11:57 PM
Ostatni post: kajman
  Notowanie 69 z dnia 15 grudnia 2007r. Gary 11 2 097 21.12.2007 09:58 PM
Ostatni post: Gary
  Notowanie 56 z 15 września 2007r. Gary 13 2 635 19.09.2007 04:48 PM
Ostatni post: kajman
  Notowanie 55 z 8 września 2007r. Gary 19 4 232 14.09.2007 04:20 AM
Ostatni post: mr.vingoe
  Notowanie 54 z 1 września 2007r. Gary 8 2 200 09.09.2007 10:11 PM
Ostatni post: ku3a

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości