Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 43 z 16 czerwca 2007r.
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 43 z 16 czerwca 2007r.
Na początek rozwieję wątpliwości co do numeru 1. Po ubiegłotygodniowym powrocie na to miejsce w tym tygodniu "Icky thump" bez problemu utrzymał się na szczycie. W obrębie czołowej siódemki zmiany kosmetyczne. Jedynie Muse zamieniło się miejscami z Archive oraz "Tarantula" wskoczyła na 5 miejsce spychając odpowiednio Porcupine Tree i Manic Street Preachers o jedno miejsce w dół. W czołowej 10 tylko jedna nowa piosenka, a jest nią "wahadełko" mojej listy, które chyba jest najczęściej podróżującym utworem to w górę - to w dół. Icon_smile2 Chodzi oczywiście o "Running up that hill", które po raz trzeci awansuje do czołowej 10.
Nadal znakomicie sobie radzą piosenki Interpolu i zwłaszcza Editors...za to trochę wyhamował "Motorek", choć i tak "oczko' w górę awansował Icon_wink2
Pora teraz parę słów o nowościach. W trzydziestce pojawia się zgodnie z oczekiwaniami "No cars go" i od razu wyprzedza "Intervention". Natomist 2 pozostałe nowości są trochę zaskakujące. Pierwszej z nich w sumie można było się spodziewać, bo skoro mam taki numer 1 jaki mam oraz pieję z zachwytu nad płytą White Stripes to nie mogło zabraknąć 2 reprezentanta z tej płyty Icon_smile2 "Rag and bone" nie jest może najlepszą piosenką na płycie, ale dla mnie jest jej duszą. Niby taki trochę żart, ale przynajmniej w moim przypadku szybko wpadająca do ucha. Icon_smile2 Druga nowość jest dla mnie samego niespodzianką, bo po pierwsze zdążyłem się do utworu uprzedzić zanim go poznałem, po drugie już trochę broda mu rośnie i to podwójna. Piosenka ma 22 lata, ale wersja, która debiutuje na mojej liście około 5 lat. Poprzednio przymierzałem się do tego zespołu 3 razy i zawsze coś mi brakowało. Teraz już wiem czego....Led Zeppelin Icon_lol Także pierwszy raz w historii mojej listy pojawia się Tool z piosenką "No Quarter". Wprawdzie to nie to co Zeppelini, ale to naprawdę znakomity cover.
W czwartej dyszce debiutuje Kombajn do Zbierania Kur po Wioskach piosenką "Uczucia". Trochę zapomniałem o płycie "Lewa strona literki M", a to nadal jest skarbnica świetnych piosenek. Debiutuje już z 3 utworem Manic Street Preachers. Dla następnych postawiłem na razie tamę Icon_wink2 Zwłaszcza, że tuż za 40tką aż roi się od piosenek z szansą na poważne zaistnienie na liście. W środku tygodnia przewietrzyłem trochę i odświeżyłem playlistę z propozycjami do listy, przesłuchałem w tym celu parę płyt, ściągnąłem kilka piosenek no i już przebierają nogami tuż za 40tką m.in. Myslovitz...., Bjork, Bloc Party, Porcupine Tree, Placebo i inni. Ale jak sobie poradzą to zobaczymy za tydzień.
Teraz już najnowsze notowanie. Icon_smile2



Notowanie 43 z 16.06.2007r.


01 01 07 ICKY THUMP - The White Stripes
02 02 06 STADIUM ARCADIUM - Red Hot Chili Peppers
03 04 06 MAP OF THE PROBLEMATIQUE - Muse
04 03 04 LIGHTS - Archive
05 07 03 TARANTULA - The Smashing Pumpkins
06 05 10 FEAR OF A BLANK PLANET - Porcupine Tree
07 06 06 UNDERDOGS - Manic Street Preachers
08 11 14 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
09 09 11 BRIANSTORM - Arctic Monkeys
10 08 10 MY GIFT OF SILENCE - Blackfield

11 15 05 THE HEINRICH MANEUVER - Interpol
12 19 03 SMOKERS OUTSIDE THE HOSPITAL DOORS - Editors
13 14 04 MOTOREK - Grzegorz Turnau
14 10 14 1000 PEOPLE - Blackfield
15 13 13 ALL THE LOVE IN YOUR HANDS - Thirteen Senses
16 17 09 YOUR LOVE ALONE IS NOT ENOUGH - Manic Street Preachers
17 12 07 SOMEWHERE OVER THE RAINBOW - Katie Melua & Eva Cassidy
18 20 05 ERA RETUSZERA - Nosowska
19 35 01 NO CARS GO - Arcade Fire
20 26 02 SURRENDER - Billy Talent

21 16 24 MEDS - Placebo
22 21 04 LIVING IS A PROBLEM BECAUSE EVERYTHING DIES - Biffy Clyro
23 29 02 INTERVENTION - Arcade Fire
24 18 09 MY HUMPS - Alanis Morissette
25 NE 01 RAG AND BONE - The White StripesKillershttp://www.youtube.com/watch?v=uLcnPZbnX5c
26 24 22 DEKODERY I ANTENY - Kombajn do zbierania kur po wioskach
27 NE 01 NO QUARTER - Toolhttp://www.youtube.com/watch?v=W0e1Lbny6...ed&search=
28 22 11 GREEN FIELDS - The Good, The Bad & The Queen
29 25 07 WHAT I'VE DONE - Linkin Park
30 23 05 FROM YESTERDAY - 30 Seconds to Mars



31 32 WORKING CLASS HERO - Green Day
32 28 THE KILL - 30 Seconds to Mars
33 36 ONE MAN REVOLUTION - The Nightwatchman
34 NE AUTUMNSONG - Manic Street Preachers
35 30 SET ME FREE (LAUTLOS MIX) - Jam & Spoon feat. Rea Garvey
36 33 LEAVING EDEN - Antimatter
37 NE UCZUCIA - Kombajn do zbierania kur po wioskach
38 38 THNKS FR TH MMRS - Fall Out Boy
39 31 WHISTLE FOR THE CHOIR - The Fratellis
40 40 FOR REASONS UNKNOWN - The
16.06.2007 08:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Ha no proszę. Rag And Bone! U mnie też się powinno pojawić w niedługim czasie. Jeszcze bardziej cieszy No Cars Go - dobrze, że będzie singlem. Tool najmniej, ale cieszy, więc dla nowości duży plus.
W poczekalni The Manics i The Killers Icon_smile Świetne top 3 i niespodziewanie wysoko Underdogs. Chyba Autumnsong będzie 1 w takim razie. Nie wypada być niżej od takiego zwykłego downloada ;P
Interpol lekko w górę. Pewnie będzie w topie, ale chyba nie w trójce. Szkoda, że Era Retuszera na dobrym 18 miejscem, ale liczę na więcej!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.06.2007 09:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
nr ! świetny niezmiennie Icon_smile2
jesli jestem przy White Stripes to napiszę że płytę znam tylko z jednego przesłuchania w Liście Piotra Metza i na razie nie chcę się wypowiadać. Za tydzien już pewnie będę po "normalnym" przesłuchaniu płyty i zobaczymmy.
Inna nowość No cars go miało szansę się już u mnie pojawić ale jednak na razie weszło Intervention - Lista juz gotowa ale pojawi się za parę dłuższych chwil....
Ostatniej nowości nie znam


Skok Tarantuli nie wielki ale tu juz nie ma miejsca na duże skoki i każdy awans to ogromny sukces. u mnie też do góry Icon_smile2

na 31 kolejny cover Lennona - a u mnie jeszcze inny choć Green Day też mi się podoba.
Era ... juz chyba wiele nie zdziała :-9
W końcu w tym tygodniu wrzucam StadiumArcadium do playlisty i zobaczymy czy pójdzie tak dobrze jak u Ciebie...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.06.2007 10:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
Re: Notowanie 43 z 16 czerwca 2007r.
Fajnie że tarantula zbliża się do pierwszego i super że debiutuje Tool, co prawda już trochę starawy (u mnie to był duży przebój w 2002 roku Icon_wink2 ), ale na genialne covery genialnych utworów nigdy nie jest za późno Icon_smile2

A teraz zobaczymy jak wypadasz w porównaniu z kajmanem:

Gary napisał(a):01 01 07 ICKY THUMP - The White Stripes Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
02 02 06 STADIUM ARCADIUM - Red Hot Chili Peppers Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
04 03 04 LIGHTS - Archive Icon_biggrin3
05 07 03 TARANTULA - The Smashing Pumpkins Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
06 05 10 FEAR OF A BLANK PLANET - Porcupine Tree Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
10 08 10 MY GIFT OF SILENCE - Blackfield Icon_biggrin3

11 15 05 THE HEINRICH MANEUVER - Interpol Icon_biggrin3
14 10 14 1000 PEOPLE - Blackfield Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
18 20 05 ERA RETUSZERA - Nosowska Icon_biggrin3
25 NE 01 RAG AND BONE - The White Stripes Icon_biggrin3 (tutaj daję na kredyt, bo nie słyszałem jeszcze, ale skoro to TWS, to powinno być dobre Icon_razz )
26 24 22 DEKODERY I ANTENY - Kombajn do zbierania kur po wioskach Icon_biggrin3
27 NE 01 NO QUARTER - Tool Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
30 23 05 FROM YESTERDAY - 30 Seconds to Mars Icon_biggrin3

Wychodzi 49 punktów, zabrakło ci jednego Icon_lol

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
16.06.2007 10:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
spodziewalem sie, ze "Icky" pozostanie na szczycie. W nocy zamowilem plyte, zobaczymy kiedy bede mogl ja odebrac.
ciesze sie z malego kroczku Muse i z waznych dwoch oczek "Tarantuli".
super, ze wraca "Running Up That Hill"! Icon_smile2 Licze, ze to jeszcze nie ostatnie slowo.
Nosowska bardzo ostroznie do gory, zupelnie inaczej niz na pozostalych listach.
"Surrender" 6 do gory Icon_exclaim I na razie nic wiecej nie pisze, tylko z niecierpliwoscia czekam na nastepne notowania Icon_smile2.
jesli chodzi o Arcade Fire to ja teraz jestem na etapie poznawania "Intervention" i musze przyznac, ze szanse na trzydziestke sa spore, choc nie wiem czy akurat w tym tygodniu, bo doszlo jeszcze kilka piosenek z "Naszej listy".
no wlasnie, skoro juz przy tym plebiscycie jestem, to moze kilka slow na temat Twoich propozycji. The Futureheads - przyznam, ze nie przeszli pierwszego etapu moich eliminacji. Jest jednak duza szansa, ze po prostu przez te 2 przesluchania (po dwoch przesluchaniach szescdziesiatki zrobilem pierwszy odsiew) nie zdazylo mi sie odpowiednio spodobac. Mars Volta - prawdopodobnie byloby w pierwszej piatce... od konca Icon_razz. Nie moge tego sluchac, odrzuca mnie wokal Icon_razz. Raczej ciezko bedzie, zeby spodobalo mi sie jakiekolwiek nagranie tego zespolu. No i Thirteen Senses - na poczatku nie chwycilo, ale pierwszy etap przeszlo, potem podobalo sie coraz bardziej i bardziej. Nie dalo jednak rady zalapac sie do mojej siodemki, pewnie byloby na miejscach 9-10. Pozniej jednak wciaz coraz bardziej sie podobalo i teraz jest zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych piosenek z plebiscytu, nie bez szans na moja trzydziestke Icon_smile2.
wracajac do listy - trzeba bedzie chyba zapoznac sie z tym 15. miejscem Icon_wink2
Aalnis na wylocie, ale i tak ladnie sobie radzila.
drugie Stripes - nie znam tego, ale sam fakt, ze wchodzi cos co nie jest singlem, bardzo mnie cieszy.
u mnie tez "AutumnSong" sie szykuje na liste. Wreszcie, bo juz dawno zadnego kawalka MSP u mnie nie bylo Icon_lol .
"Whistle For The Choir" juz raczej ostatni raz. W ciagu kilku ostatnich tygodni przekonalem sie, ze chyba jednak bardziej podoba mi sie "Chelsea Dagger", choc wyniki na mojej liscie osiagnely bardzo podobne.
16.06.2007 10:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
ku3a napisał(a):wracajac do listy - trzeba bedzie chyba zapoznac sie z tym 15. miejscem

Ja chciałem wrzucić na listę Thru the glass - w końcu u mnie 3 pozycja a teraz myślę że powinna być 2 - ale jest nowy singel Follow me i właśnie on jest u mnie w poczekalni - polecam!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.06.2007 12:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
saferłel napisał(a):Świetne top 3 i niespodziewanie wysoko Underdogs. Chyba Autumnsong będzie 1 w takim razie. Nie wypada być niżej od takiego zwykłego downloada ;P
Moja lista nie jest "singlowa", choć takowe też się pojawiają. Co do MSP to wszystko zależy od konkurencji jaka będzie....nawet za listą jest silna jak nigdy. Icon_smile2
saferłel napisał(a):Rag And Bone! U mnie też się powinno pojawić w niedługim czasie.
Sądzę, że to nie koniec jeśli chodzi o tę płytę. Icon_smile2
16.06.2007 01:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
wstawiłem 2 linki do piosenek Icon_cool2



Yacy napisał(a):jesli jestem przy White Stripes to napiszę że płytę znam tylko z jednego przesłuchania w Liście Piotra Metza i na razie nie chcę się wypowiadać. Za tydzien już pewnie będę po "normalnym" przesłuchaniu płyty i zobaczymmy.
Znaczy się, że się nie zniechęciłeś. Moje prywatne zdanie jest takie jak Metza. Piosenka "Icky thump" jest taką "brzytwą"....jeśli ona się nie spodoba to nie spodoba się cała płyta. Icon_smile2
Yacy napisał(a):na 31 kolejny cover Lennona - a u mnie jeszcze inny choć Green Day też mi się podoba.
jestem ciekawy tej płyty...ciekawe jaki jest u Ciebie, bo chyba nie REM ? Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):W końcu w tym tygodniu wrzucam StadiumArcadium do playlisty i zobaczymy czy pójdzie tak dobrze jak u Ciebie...
No to już zaciskam kciuki Icon_smile2
Yacy napisał(a):Ja chciałem wrzucić na listę Thru the glass - w końcu u mnie 3 pozycja a teraz myślę że powinna być 2 - ale jest nowy singel Follow me i właśnie on jest u mnie w poczekalni - polecam!
U mnie "Follow me" było nawet w nieszczęśliwej, ale wybrałem inny z płyty...moim zdaniem lepszy i on teraz będzie walczył o wejście. Co tu dużo mówić gdzie mu ("Follow me") do "Thru the glass". Napiszę więcej w odpowiedzi dla ku3y....powiem tyle, że znałem ten utwór o 3 przesłuchania więcej od Was przed rozpoczęciem konkursu. Icon_smile2
16.06.2007 01:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
p.u.r.h. napisał(a):Wychodzi 49 punktów, zabrakło ci jednego
K** mogłem Ci wysłać to Arcade Fire Icon_wink2 Icon_lol
16.06.2007 01:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Gary napisał(a):jestem ciekawy tej płyty...ciekawe jaki jest u Ciebie, bo chyba nie REM ?

już za chwileczkę juz za momencik Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.06.2007 02:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
ku3a napisał(a):super, ze wraca "Running Up That Hill"! Icon_smile2 Licze, ze to jeszcze nie ostatnie slowo.
Po piosence jak i po zespole można się wszystkiego spodziewać. Icon_smile2
ku3a napisał(a):Nosowska bardzo ostroznie do gory, zupelnie inaczej niz na pozostalych listach.
Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale w uwadze jaką napisał Yacy do jednej z poprzednich list stwierdził, że słabo radzą sobie polskie utwory i coś w tym jest skoro najwyżej będący "Motorek" jest na 13 i to z nim ścigać się będzie raczej Kasia. Na razie nie widzę szans na 10, bo już w tej chwili chciałbym, żeby top 10 zmieściło z 15 utworów. Icon_smile2
ku3a napisał(a):u mnie tez "AutumnSong" sie szykuje na liste. Wreszcie, bo juz dawno zadnego kawalka MSP u mnie nie bylo Icon_lol
Icon_lol
tylko mam nadzieję, że nie kosztem "Underdogs" choć to wydaje się nieuniknione. Icon_smile2
ku3a napisał(a):"Whistle For The Choir" juz raczej ostatni raz. W ciagu kilku ostatnich tygodni przekonalem sie, ze chyba jednak bardziej podoba mi sie "Chelsea Dagger", choc wyniki na mojej liscie osiagnely bardzo podobne.
"Chealsea Dagger" jest jedną z ofiar reorganizacji mojej listy po przejściu na to forum i jak słyszę same reklamy Open'era czuję, że niesłusznie. Zastanawiam się czy nie dać jej ponownie szansy, bo "Flathead" nie może opuścić mojej poczekalni. Icon_smile2 A Chelsea zaliczyła u mnie tylko 2 tygodnie na liście.
Cytat:wracajac do listy - trzeba bedzie chyba zapoznac sie z tym 15. miejscem Icon_wink2
Chyba jest jednak słabsza od tej, o której myślę. Gdyby ta wtedy tak mocno nie trzymała to raczej nie poświęciłbym jej na konkurs Icon_wink2 Jeśli chodzi o 13 Senses to poznałem ten zespół nie gdzie indziej tylko w naszej kochanej.....trójeczce Icon_smile2 To było albo "3maj z nami" albo "Pastelowy świat rocka" (czy jakoś tam). W każdym bądź razie u Stelki. I wszystko jasne. Icon_smile2 Tyle tylko, że u Stelki to ja poznałem ich inną piosenkę "Into the fire", którą pierwotnie chciałem wystawić do konkursu. W ostatniej chwili zdecydowałem się na "Thru the glass"(które znałem z 2 przesłuchań, a 3 to było przed zapakowaniem paczki konkursowej) i jak się okazało to był strzał w 10. Choć szczerze mówiąc nie liczyłem na aż na taki wynik...zwłaszcza szokuje mnie to 2 miejsce w 1 rundzie.
Szczerze mówiąc to bardziej liczyłem, na:
ku3a napisał(a):Mars Volta - prawdopodobnie byloby w pierwszej piatce... od konca Icon_razz . Nie moge tego sluchac, odrzuca mnie wokal Icon_razz . Raczej ciezko bedzie, zeby spodobalo mi sie jakiekolwiek nagranie tego zespolu.
właśnie Mars Voltę, ale jeśli chodzi o wokal to rozumiem...myślałem, że bardziej przeszkadza to zakończenie. Wprawdzie mogłem, ale nie chciałem oszukiwać i nie przycinałem piosenki tylko wysłałem wersję, którą miałem. Wprawdzie utwór wyszedł na singlu, ale nie wiem jaka to wersja. Gdy pozostały te 2 moje piosenki na placu boju(na "Hounds of love" nie liczyłem w ogóle) cały czas byłem przekonany, że MV to pewniak a 13 Senses sprawia niespodziankę za niespodzianką i z każdą rundą moje zdziwienie było coraz większe. Czasami można się przeliczyć.
Jeśli chodzi o konkurs to ja zastosowałem metodę selekcji na 3 grupy:pewniacy, średniacy (ale z szansami) i piosenki bez szans (choć też dostały 2gą szansę). 1 selekcja odbywała się po przesłuchaniu fragmentu piosenki. Po prostu ja czekałem z odsłuchaniami do końca zgłoszeń i ta selekcja pozwoliła mi sprawnie prowadzić to wszystko dalej. Następnie odsłuchiwałem już w całości (no może oprócz O-Zone Icon_lol ) i przesuwałem do wyższych lub niższych grup. Po tym etapie zostały mi 2 grupy. 2 piosenki, na które ostatecznie zagłosowałem przez 2 kolejki znajdowały się w grupie średniaków z szansami, ale 3 przesłuchanie spowodowało, że trafiły do "7" (Akurat i Sunrise Ave). Pewniakami za to były od samego początku Usta bilizowane, XIII Stoleti i Avenged 7Fold i tak pozostało do samego końca selekcji. Choć teraz patrząc już z perspektywy upływu czasu to zdecydowanie na 1 miejsce przebiłby się Godsmack, a z 7 wypadłby Sunrise Ave. Top 7 wybierałem z 20 piosenek, z których tuż za top 7 były: 8. Oceansize, 9. Milenium, 10. Acroma (to, że odpadli w eliminacjach to największa niespodzianka dla mnie). Następnych już nie klasyfikowałem: Dzioło, Sylvan, Mr. Hyde, The Twilight Singers, 650 North, Clint Mansell, Homegrown, Mazzy Star, Beatalica, L. Andersson. 20 piosenek bardzo dobrych + 25 średnich(czyli suma sumarum dobrych, ale wybierałem tylko z bdb Icon_smile2 )
Pewnie niektóre piosenki zostały skrzywdzone moją oceną, bo jednak decydowała chwila i moment, w której o tym decydowałem...sam sobie zdaję z tego sprawę od czasu do czasu słuchając niektórych piosenek....pewnie w bardziej dogodnej chwili dla nich. Icon_smile2
16.06.2007 02:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Gary napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):Wychodzi 49 punktów, zabrakło ci jednego
K** mogłem Ci wysłać to Arcade Fire Icon_wink2 Icon_lol
Hehe, nie wiem czy to coś by dało Icon_wink2 Osłuchałem ich dokładnie na YouTubie i chyba nic z tego nie będzie Icon_razz Większe szanse na dodatkowy punkt miałby nowy kawałek Strajpsów, gdybym go wcześniej znał, ale teraz już za późno Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
16.06.2007 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Gary napisał(a):Zastanawiam się czy nie dać jej ponownie szansy, bo "Flathead" nie może opuścić mojej poczekalni. Icon_smile2 A Chelsea zaliczyła u mnie tylko 2 tygodnie na liście.
oj, u mnie 7 tygodni w samej pierwszej dziesiatce i zaliczone trzecie miejsce
Gary napisał(a):właśnie Mars Voltę, ale jeśli chodzi o wokal to rozumiem...myślałem, że bardziej przeszkadza to zakończenie.
zakonczenie tylko troche, natomiast wokal calkowicie mnie odrzuca Icon_razz
wielkie gratulacje za drugie miejsce! Icon_biggrin3
16.06.2007 04:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
p.u.r.h. napisał(a):Większe szanse na dodatkowy punkt miałby nowy kawałek Strajpsów, gdybym go wcześniej znał, ale teraz już za późno Icon_mrgreen
heh, za póżno link wstawiłem Icon_mrgreen
Cytat:wielkie gratulacje za drugie miejsce! Icon_biggrin3
Dzięki! Icon_biggrin3
16.06.2007 07:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #15
 
Widzę, że z "Lewej strony..." wykopałeś "Uczucia" Icon_smile2
Green Day zgodnie z moimi przewidywaniami średnio sobie radzą (choć u mnie będzie debiut dzisiaj Icon_smile2 )
W silnej stawce bardzo dobrze radzi sobie Motorek Icon_biggrin3

.
16.06.2007 11:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
stavanger napisał(a):Green Day zgodnie z moimi przewidywaniami średnio sobie radzą (choć u mnie będzie debiut dzisiaj Icon_smile2 )
Moim zdaniem w tak świetnej stawce +1 to co najmniej bardzo dobry wynik Icon_smile2
stavanger napisał(a):Widzę, że z "Lewej strony..." wykopałeś "Uczucia" Icon_smile2
no co innego zrobić z polskimi zespołami, które tak się (nie)promują. Z drugiej to może dobrze, bo wtedy łatwiej jest wybrać dwoją ulubioną piosenkę, a nie tą niejako narzuconą.
16.06.2007 11:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Nowy Muse dopiero teraz poznałem i coś w tym utworze jest. Muszę jeszcze posłuchać

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
17.06.2007 02:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 736
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
Re: Notowanie 43 z 16 czerwca 2007r.
01 01 07 ICKY THUMP - The White Stripes
To najlepszy utwór z obecnej pierwszej trójki i cieszy mnie, że tam pozostał, chociaż...
04 03 04 LIGHTS - Archive
...wolałbym na szczycie zobaczć jednak jaśniejące Archiwalne Światła.
08 11 14 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
Może przestanie się bawić w jojo i zacznie poważnie awansować.
13 14 04 MOTOREK - Grzegorz Turnau
Szkoda, że ten awans jest taki malutki, ale zawsze lepiej to niż ruch w drugą stronę.
17 12 07 SOMEWHERE OVER THE RAINBOW - Katie Melua & Eva Cassidy
Ot i przykrość. Ale u mnie spadły jeszcze bardziej.
24 18 09 MY HUMPS - Alanis Morissette
I Alanis powoli odchodzi, a u mnie jakoś zawsze podczas ostatniego przesłuchania przeżywa kryzys.
25 NE 01 RAG AND BONE - The White Stripes
No cóż, jeszcze nie znam, ale jak poznam to może u mnie zamiesza.
26 24 22 DEKODERY I ANTENY - Kombajn do zbierania kur po wioskach
Sterany weteran powoli, ale chyba jednak niedługo opuści zestawienie. Ale wtedy pewnie nowy go zastąpi.
27 NE 01 NO QUARTER - Tool
Znakomity utwór, ale u mnie ma szlaban. Już i tak poszarżowałem sobie z Running. Nota bene, w/g moich informacji ta wersja ma lat 7.
28 22 11 GREEN FIELDS - The Good, The Bad & The Queen
I kolejna świetna piosenka opuszcza Twoją listę.
18.06.2007 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 736
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
ku3a napisał(a):Nosowska bardzo ostroznie do gory, zupelnie inaczej niz na pozostalych listach.
No u mnie też olśniewających skoków nie miała i nawet do 4 dziesiątki nie zdołała wejść i na razie nie zanosi się na to, żeby coś się zmieniło.
18.06.2007 09:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
kajman napisał(a):08 11 14 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
Może przestanie się bawić w jojo i zacznie poważnie awansować.
2 miesiące temu było już przecież na 4 miejscu. To i tak dobry wynik w tym "wieku" 3 raz wejść do top 10 Icon_smile2
Cytat:04 03 04 LIGHTS - Archive
...wolałbym na szczycie zobaczć jednak jaśniejące Archiwalne Światła.
sądze, że jak w dobrej formie przetrzyma lato to wtedy może na jesień Icon_smile2
18.06.2007 09:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Notowanie 97 z dnia 28 czerwca 2008 r. Gary 0 601 05.07.2008 11:27 PM
Ostatni post: Gary
  Notowanie 96 z dnia 21 czerwca 2008 r. Gary 7 1 376 26.06.2008 05:51 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 95 z dnia 14 czerwca 2008 r. Gary 6 1 207 22.06.2008 04:30 PM
Ostatni post: saferłel
  Notowanie 94 z dnia 7 czerwca 2008 r. Gary 15 2 458 14.06.2008 06:13 PM
Ostatni post: Konrad
  Notowanie 71 z dnia 29 grudnia 2007r. Gary 11 1 941 01.01.2008 10:41 PM
Ostatni post: Gary
  Notowanie 70 z dnia 22 grudnia 2007r. Gary 14 3 177 27.12.2007 11:57 PM
Ostatni post: kajman
  Notowanie 69 z dnia 15 grudnia 2007r. Gary 11 2 095 21.12.2007 09:58 PM
Ostatni post: Gary
  Notowanie 56 z 15 września 2007r. Gary 13 2 634 19.09.2007 04:48 PM
Ostatni post: kajman
  Notowanie 55 z 8 września 2007r. Gary 19 4 230 14.09.2007 04:20 AM
Ostatni post: mr.vingoe
  Notowanie 54 z 1 września 2007r. Gary 8 2 198 09.09.2007 10:11 PM
Ostatni post: ku3a

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości