Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 905 - 13.07.2008
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #41
 
wiedziałem, że to padnie Icon_mrgreen

od niczego, raz mi się napisało gdzieś tak, ładnie wyglądało, więc zostawiłem Icon_wink2
znajomi się kiedyś śmiali, że od moich zainteresowań w sensie "anonimowi alkoholicy kontra tanie tirówy" ( Icon_lol ), ale to nie ma nic wspólnego z prawdą Icon_biggrin3
tak naprawdę jestem grzeczny i siedzę nocami przed komputerem Icon_mrgreen (lub śpię)

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.07.2008 10:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
Icon_lol Icon_lol

a "kutrza" to nie tylko Ty czytasz, znam jeszcze inne osoby...
16.07.2008 10:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
Ja się pochwalę, że czytam po dziś dzień KUJA Icon_razz2, nie wiem czemu, to był chyba nawyk pod pierwszego wejrzenia Icon_razz2

A ten KUTZA to jakiś krewny Kazimierza KUTZA ?Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.07.2008 10:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
saferłel napisał(a):Ja się pochwalę, że czytam po dziś dzień KUJA Icon_razz2
no o takim sposobie czytania to jeszcze nie slyszalem Icon_mrgreen
16.07.2008 11:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #45
 
uff, chociaż tak myślałem, że trochę dziwnie, ale myślę "aaktt" też jest dziwne XD
nie mogę się przestawić nadal, żeby to czytać jak "kuba" Icon_redface2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.07.2008 11:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
To i ja się wyżalę, że saferłel jest dziwne...eh wtedy jak DM wydali płytę to mnie naszło na ten nick i tak mi został...chwila i już...a teraz np. chętniej widziałbym siebie pod nickiem, który towarzyszy mi od samego początku moich kontaktów z internetem czyli: drunk albo munken, to trochę nowszy wymysł, ale mi się podoba bardzo Icon_razz2, tylko już nie ma go gdzie zastosować bo wszystkie konta na ważnych stronach obstawione Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.07.2008 11:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
a tak w ogole to czemu "drunk"?
16.07.2008 11:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #48
 
aaktt napisał(a):A skąd się w ogóle wziął nick "abd3mz", bo jestem ciekaw? Icon_wink2
Ilekroć nań spojrzę, wydaje mi się, że to jakiś wzór matematyczno-fizyczny Icon_mrgreen
I bardzo dobrze Ci się wydaje. A abd3mz to po prostu skrót od: analiza badanych danych 3[trzema] metodami zakręcenia. Moim największym osiągnięciem jest równanie x=x-10
17.07.2008 03:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
Cytat:Wysłany: Dzisiaj 3:05
abd3mz napisał(a):Moim największym osiągnięciem jest równanie x=x-10
O tej porze wszystko jest możliwe.
17.07.2008 03:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #50
 
abd3mz napisał(a):I bardzo dobrze Ci się wydaje. A abd3mz to po prostu skrót od: analiza badanych danych 3[trzema] metodami zakręcenia. Moim największym osiągnięciem jest równanie x=x-10
Wczoraj w TV pokazywali gościa, który zna na pamięć liczbę "Pi" do 2500 miejsc po przecinku, ale to nic w porównaniu z tym równaniem. Icon_mrgreen

.
17.07.2008 10:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
o cholera, to ja znam tylko z 50 miejsc Icon_mrgreen
(kiedys w liceum uczylismy sie kumplem na matmie jak nam sie nudzilo po tym jak juz zrobilismy wszystkie zadania Icon_lol )
17.07.2008 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #52
 
znalazłem stronę z ... 50 000 znaków po przecinku. W czasie urlopu sobie poczytam Icon_mrgreen Mój wynik to ok. 25-30, a teraz jak się sprawdziłem to zostało ... 10 Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.07.2008 12:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
 
heh, wypisalem sobie teraz na kartce co pamietam i wyszlo 39 cyfr.
to niedopuszczalne, trzeba sobie odswieżyć pamiec Icon_mrgreen .
17.07.2008 12:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
Też widziałem ten program, ale matematyki kompletnie nie łapię, jestem humanistą i wiem tylko, że jest 3,14, nie?
W każdym razie on mi zaimponował swoim Islandzkim Icon_razz2 Też bym tak chciał łykać języki w tydzień ;]

z ''drunkiem'' to stara historia, miałem kiedyś program do zgrywania muzyki, taki dupny, ale mój 1, zaraz jak założyłem neta bodajże w 2003 roku musiałem wybrać sobie nick do tego programu i kompletnie pomysłu nie miałem. Załączyłem sobie płytkę PSB - Nightlife (99) i tam był taki kawałek, który bardzo mnie zainteresował swoim tytułem, choć wtedy angielskiego szczerze mówiąc nie znałem Icon_razz2 - ''You Only Tell Me You Love Me Whne You're DRUNK'' - oryginalna pisownia tego numeru taka nie jest, ale w tagach miałem tak dziwnie podkreślone to drunk i nie zastanawiając się wiele co to znaczy, wpisałem ten nick i tak mi już zostało, nawet potem kiedy odkryłem co to znaczy raczej nie wstydziłem się go w żaden sposób, podoba mi się, czasem pisze też drank, przez ''a''
W każdym razie ten nick KOMPLETNIE nie reprezentuje mojej natury ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.07.2008 12:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
 
saferłel napisał(a):jestem humanistom
własnie widzę Icon_lol
saferłel napisał(a):W każdym razie ten nick KOMPLETNIE nie reprezentuje mojej natury ;]
no wlasnie, bylem ciekaw Icon_mrgreen
17.07.2008 12:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
 
Icon_biggrinIcon_biggrin, o kurcze Icon_biggrinIcon_biggrin Już widzę....hhe a kto powiedział, że ja takim zwykłym humaniSTĄ Icon_razz2 jestem? Icon_biggrin

Dobra, w każdym razie zeedytuje bo znając mychartsowych detektywów posypie się zaraz lawina postów ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.07.2008 12:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #57
 
ja w sumie nie mogłem nigdy wymyślić niczego takiego dla siebie co podobałoby mi się w 100%, aaktt było takie neutralne i raczej nigdzie przez nikogo nieużywane, a to plus Icon_mrgreen

jeszcze używam loamysoil lub loamysoulsoil, a na niektórych forach np. ukmix, so_done, ale w sumie teraz bym chętnie zmienił na sodone, bo to nic nie znaczy pisane razem, a wygląda nawet nawet Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.07.2008 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
Z nowości popieram Duffy

A co do Lao Che to mam nadzieje, że przeminie wraz zurlopem - przynajmniej częściowo Icon_wink2

A powiedzcie mi o co chodzi z tym hydropiekłowstąpieniem. Przecież ten tekst nie trzyma się kupy

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
20.07.2008 11:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
 
32. NN. 01. Noc Kupały - Żywiołak
Sprawdza się powiedzenie "Lepiej późno niż później" Icon_smile2
saferłeldrunk napisał(a):miałem kiedyś program do zgrywania muzyki, taki dupny, ale mój 1
A zdradzisz jaki? :->
21.07.2008 02:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
 
Konrad napisał(a):A powiedzcie mi o co chodzi z tym hydropiekłowstąpieniem. Przecież ten tekst nie trzyma się kupy
Icon_eek2
what??
22.07.2008 06:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości