Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28 notowanie z 12.07.2008
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #21
 
Jak ja nie lubię takich zmasowanych ataków jednego wykonawcy na liście... Icon_frown *

*Napisał ten, który ma 3 x Sarę Bareilles w top 5, 3 x Carrie Underwood w top 30 i 4 x Sheryl Crow w top 100 Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.07.2008 06:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
Yacy napisał(a):czyli koncert bedzie na 100%!!!
Icon_lol Powiedzmy 99 % Icon_wink2
aaktt napisał(a):Jak ja nie lubię takich zmasowanych ataków jednego wykonawcy na liście... *
Ja też nie lubię, ale co ja mogę. Icon_wink2
16.07.2008 07:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #23
 
Buehehe, bardzo dużo, uwierz, bardzo dużo Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.07.2008 09:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #24
 
Podejrzewałem, że bedziesz miał nastroje raz na Lao raz na AMJ . Taka tendencja objawia sie co jakis czas Icon_wink2 . Oczywiscie ja nie mam nic przeciwko. I przyznam się, że ten akurat układ bardziej mi odpowiada Icon_wink2 Widze takze że pociąga Cie ostatnio Sigur . Mamy 8 wspolnych utwórów w pięćdziesiątkach, czyli jest całkiem nieżle Icon_wink2
Cieszy mnie także awans do trzydziestki mojego lidera i duzy skok Chromoli Icon_mrgreen .
Ciekawostka jest fakt że podoba mi sie ostatnio utwór który wczesniej do mnie kompletnie nie trafiał, a niedawno zaskoczył Icon_biggrin3 .
17.07.2008 08:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
Mam info nt. koncertu Lao Che w Trójce. A raczej tego, że koncertu nie będzie Icon_frown

No moje pytanie czy koncert się odbędzie 14.08.2008. dostałem taką odpowiedź, od osoby odpowiedzialnej za koncerty:

Witam,

Niestety nie.
Pierwotnie były jednak takie plany.
Koncert odbędzie sie przy innej okazji i w innym terminie (po wakacjach).


szkoda... bo miałem pewien przebiegły plan... Icon_frown Icon_wink2 No coż jak nie Warszawa... to mam plan B Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.07.2008 03:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
buu, a ja już kombinowalem jakby tu zrobic, żeby jednak sie tam pojawic...
ale skoro bedzie przy innej okazji, to może uda sie pojawic bez kombinowania...
17.07.2008 04:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
no widzisz to zupełnie inaczej niż u mnie... akurat TEN dzień mógłbym mieć wolny, a weekend nie da rady Icon_frown No a wwrześniu też może być róznie... No nic trudno... wcielam plan B Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.07.2008 06:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
Yacy napisał(a):Mam info nt. koncertu Lao Che w Trójce. A raczej tego, że koncertu nie będzie
No moje pytanie czy koncert się odbędzie 14.08.2008. dostałem taką odpowiedź, od osoby odpowiedzialnej za koncerty:
Niestety to prawda. Icon_confused2 Oto odpowiedź, którą dostałem od innej osoby z managementu:
Witaj,

Nie. Planowali to wstępnie w 3, potem sie wycofali.
Bedzie za to we wrześniu, szczegóły potem.


:roll:
Yacy napisał(a):szkoda... bo miałem pewien przebiegły plan... No coż jak nie Warszawa... to mam plan B
Trzeci sierpnia?
18.07.2008 02:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
abd3mz napisał(a):Trzeci sierpnia?
Co trzeci sierpnia?
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.07.2008 04:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #30
 
Ok, rozumiem że to tajemnica. Icon_wink2
19.07.2008 04:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości