Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28 notowanie z 12.07.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #1
28 notowanie z 12.07.2008
W sporej części ten tydzień nie był dla mnie za wesoły i na tym wytłumaczeniu tego co się stało na liście chyba zakończę. Icon_smile2

01 01 24 24 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (24)
02 08 25 25 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
03 15 27 27 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
04 03 22 21 CZAS - Katarzyna Groniec
05 PP 11 01 PIERWSZY DZIEŃ RESZTY NASZEGO ŻYCIA - Anna Maria Jopek [pozycja przed wypadkiem: 40]
06 28 16 16 NIEPOJĘTE I ULOTNE - Anna Maria Jopek
07 NN 01 01 SAMEJ CIĘ NIE ZOSTAWIĘ - Anna Maria Jopek
08 02 03 03 ÁRA BÁTUR - Sigur Rós
09 25 15 14 CHODŹMY - Grzegorz Turnau
10 11 07 07 LOVE ME LIKE A RIVER DOES - Melody Gardot
11 18 25 25 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy
12 26 23 22 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
13 32 20 19 13TH STAR - Fish
14 37 14 11 WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo
15 27 11 03 ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
16 10 14 12 RIGHT IN TWO - Tool
17 05 05 05 SUMMERS LOST - Hurt
18 04 10 10 CZARNE KOWBOJE - Lao Che
19 14 14 14 10.000 DAYS (WINGS PART 2) - Tool
20 06 16 16 SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
21 30 07 06 THE FISH AND THE BIRD - Mark Knopfler
22 46 02 01 ALL ALRIGHT - Sigur Rós
23 07 10 10 CHŁOPACY - Lao Che
24 19 15 15 TY CZŁOWIEK JESTEŚ? - Lao Che
25 21 12 11 THE FRAGRANT TASTE OF RAIN - Jason Reeves
26 12 04 04 ALTUS SILVA - Peter Gabriel feat. Joseph Arthur, Ronan Browne, Deep Forest, James McNally, Iarla Ó Lionáird, Vernon Reid
27 17 02 02 PIERRE RIVIRE - Kovlo
28 09 04 04 ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
29 38 17 12 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
30 40 02 01 I DON'T WANNA HURT - Anouk

31 47 06 02 CHROMOLĘ - Waglewski Fisz Emade
32 16 10 07 mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che
33 31 05 03 BREAKFAST ON THE MORNING TRAM - Stacey Kent
34 22 18 15 BÓG ZAPŁAĆ - Lao Che
35 13 09 07 DO SYNA JÓZEFA CIEŚLAKA - Lao Che
36 29 06 01 AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
37 20 18 17 HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
38 33 23 13 DYBUK - Żywiołak
39 NN 01 00 LIGHTS IN THE SKY - Nine Inch Nails
40 23 06 01 (YOUR LOVE KEEPS LIFTING ME) HIGHER AND HIGHER - Michael McDonald
41 24 18 14 DROGI PANIE - Lao Che
42 35 14 11 ROSETTA STONED - Tool
43 34 05 00 STAIRWAY TO HEAVEN - Rodrigo y Gabriela
44 NN 01 00 PUSH YOUR HEAD TOWARDS THE AIR - Editors
45 41 17 04 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
46 36 03 01 SENAMOU (C'EST L'AMOUR) - Angélique Kidjo feat. Amadou & Mariam
47 39 03 01 DEVOUR - Shinedown
48 42 05 00 PORCELAIN HEART - Opeth
49 43 13 01 WIOŚNIE NIE! - Basia Stępniak-Wilk i Wojciech Mann
50 45 08 00 FIRE - Zbigniew Hołdys

wypadły:
44 42 21 13 WE CLOSE OUR EYES - British Sea Power
48 37 10 07 TO FIND - Zbigniew Preisner i Teresa Salgueiro
49 48 06 03 IF I DON'T SEE YOU AGAIN - Neil Diamond
50 49 06 03 I WISH I WAS IN NEW ORLEANS - Scarlett Johansson

premiery - 4 [+3 powroty], bez zmian - 1, w dół - 13, do góry - 8
Nowości: http://chomikuj.pl/abd3mz/mycharts-abd3mz/28notowanie
12.07.2008 12:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
notowanie 24 z 12 lipca 2008 r.
01. Lao Che - Powstanie Warszawskie
02. Lao Che - Gusła
03. Anna Maria Jopek - ID

04. Dave Koz - Double Feature
05. Lao Che - Gospel

06. Katie Melua - Pictures
07. Neil Diamond - Home Before Dark
08. John McLaughlin - Floating Point
09. Joe Satriani - Professor Satchafunkilus And The Musterion Of Rock

10. Oxygen - Dziewczyny
11. Eno - Stea. Alto
12. Fossil - Insomnia

+1 płyta Muse
12.07.2008 12:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #3
Re: 28 notowanie z 12.07.2008
nadchodzące tygodnie będą... [polecenie: wstaw dowolny przymiotnik z wyłączeniem tego, który już został użyty w tym tygodniu Icon_mrgreen ].
więc ja zaczekam chwilę, żeby móc pełną parą zakrzyknąć 'hurrrrrraaaaaa!!!' Icon_mrgreen . w zeszłym tygodniu nie zakrzyknęłam, a w tym mi nie do końca dałeś szansę Icon_razz . chociaż i tak jest super, bo to pierwsze miejsce tuż za paniami będącymi tym razem poza konkurencją. [a jak się ma top sekund? Icon_smile2 obstawiam, że na miejscu 1 są 7:40 - 8:30 ze wskazaniem na 8:07 - 8:30 Icon_biggrin3 , a gdzieś niedaleko dalej 3:45 - 4:10. no i cała siódma minuta...].
no a to: Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
abd3mz napisał(a):22 46 02 01 ALL ALRIGHT - Sigur Rós
to głównie z powodu zabawy ciszą?...
abd3mz napisał(a):12 26 23 22 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
ale w dobre tygodnie ta piosenka też ma piękne słowa Icon_smile2 . mogłaby tu sobie jeszcze posiedzieć...
abd3mz napisał(a):15 27 11 03 ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
no u Ciebie to nie może wynikać z przesłuchań NL-owych Icon_wink2
abd3mz napisał(a):30 40 02 01 I DON'T WANNA HURT - Anouk
muszę chyba zajrzeć do Ciebie po tą balladę. wykonuje niespodziewane ruchy... Icon_wink2
abd3mz napisał(a):43 34 05 00 STAIRWAY TO HEAVEN - Rodrigo y Gabriela
a to z kolei niedobrze wróży NL...

czerwonego koloru w ogóle nie widzę, w ogóle.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
12.07.2008 06:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
Cytat:nadchodzące tygodnie będą... [polecenie: wstaw dowolny przymiotnik z wyłączeniem tego, który już został użyty w tym tygodniu Icon_mrgreen ].
Kurcze to wesoły nie może być. Icon_mrgreen
neon.ka napisał(a):więc ja zaczekam chwilę, żeby móc pełną parą zakrzyknąć 'hurrrrrraaaaaa!!!' Icon_mrgreen . w zeszłym tygodniu nie zakrzyknęłam, a w tym mi nie do końca dałeś szansę Icon_razz .
Ja nie dałem szansy?!?! Icon_wink2
neon.ka napisał(a):a jak się ma top sekund? Icon_smile2
Dokładniej sprawdzę później, a na razie z pamięci:
1. początek drugiej części utworu
2. pierwsze walnięcie orkiestry
3. trzecie walnięcie orkiestry
4. sam koniec, ostatnich kilka uderzeń w klawisze
5. drugie walnięcie orkiestry
6. początek

Nie wiem czy da się coś z tego zrozumieć. Icon_wink2 Najwyżej dopiszę. Icon_smile2
neon.ka o ALL ALRIGHT napisał(a):to głównie z powodu zabawy ciszą?...
Raczej tak. Nie przypuszczam, żeby był dużo wyżej, ale ostatnio boję się pisać takie rzeczy. Icon_wink2
neon.ka o Gdziekolwiek napisał(a):ale w dobre tygodnie ta piosenka też ma piękne słowa Icon_smile2 . mogłaby tu sobie jeszcze posiedzieć...
I przecież w dobre też była wysoko. Icon_smile2 No i przecież trochę już siedzi. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):no u Ciebie to nie może wynikać z przesłuchań NL-owych Icon_wink2
Trochę chyba tak, bo doszły 4 przesłuchania. Icon_wink2
neon.ka I don't wanna hurt napisał(a):muszę chyba zajrzeć do Ciebie po tą balladę. wykonuje niespodziewane ruchy... Icon_wink2
Awans w drugim tygodniu to niespodziewany ruch? Icon_wink2
neon.ka napisał(a):a to z kolei niedobrze wróży NL...
Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Icon_wink2
12.07.2008 01:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
a ta lista charakteryzuje się zespołem kajmana i ku3y - za dużo Jopek i za dużo Lao Che

tu najbardziej kibicuję Gabrielowi aby się przebił jak najwyżej

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.07.2008 02:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #6
 
abd3mz napisał(a):
Cytat:nadchodzące tygodnie będą... [polecenie: wstaw dowolny przymiotnik z wyłączeniem tego, który już został użyty w tym tygodniu Icon_mrgreen ].
Kurcze to wesoły nie może być. Icon_mrgreen
no wiedziałam, wiedziałam, że to zrobisz! Icon_wink2 że też musiałeś tak nietypowo ten tydzień sformułować.
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):w zeszłym tygodniu nie zakrzyknęłam, a w tym mi nie do końca dałeś szansę Icon_razz .
Ja nie dałem szansy?!?! Icon_wink2
no w tym tygodniu to Ty Icon_smile2 .
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):a jak się ma top sekund? Icon_smile2
Dokładniej sprawdzę później, a na razie z pamięci:
z trzech walnięć orkiestry wyróżniam tylko dwa Icon_mrgreen , myślałam, że wyłanianie się chórku też Cię rusza. A co do miejsca 1, to rzeczywiście na Ciebie jednak najbardziej działa cisza Icon_smile2 .
abd3mz o 'Gdziekolwiek' napisał(a):I przecież w dobre też była wysoko. Icon_smile2 No i przecież trochę już siedzi. Icon_wink2
ale jakoś mi w tym tygodniu szczególnie do serca przypadła.
abd3mz o "I don't wanna hurt napisał(a):
neon.ka napisał(a):muszę chyba zajrzeć do Ciebie po tą balladę. wykonuje niespodziewane ruchy... Icon_wink2
Awans w drugim tygodniu to niespodziewany ruch? Icon_wink2
jak na popową balladkę na tej liście to dosyć niespodziewany Icon_mrgreen

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
12.07.2008 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
Konrad napisał(a):a ta lista charakteryzuje się zespołem kajmana i ku3y - [wycięto] dużo Jopek i [wycięto] dużo Lao Che
Cóż mogę powiedzieć... Takie są fakty. Icon_mrgreen
Konrad napisał(a):tu najbardziej kibicuję Gabrielowi aby się przebił jak najwyżej
Już się przebijał. Icon_wink2
Cytat:no wiedziałam, wiedziałam, że to zrobisz! Icon_wink2
Mimo posiadanej wiedzy weszłaś w maliny. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):no w tym tygodniu to Ty Icon_smile2 .
Już nie narzekaj, bo miałaś całe pięć dni. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):z trzech walnięć orkiestry wyróżniam tylko dwa Icon_mrgreen ,
Jak dla mnie to tam są 4 duże [7:44, 8:07, 8:11, 8:15] 4 mniejsze i kilka małych. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):myślałam, że wyłanianie się chórku też Cię rusza.
Cholera, no! Pewnie, że rusza!!! Pisałem z niczego i to dlatego. Icon_wink2 To moje trzecie miejsce. A jeszcze misie przypomniało. Na czwartym sigurowe [kiedyś trzeba będzie się dowiedzieć kto gra i śpiewa w sigurkach. Icon_wink2] "I saw you"... Chyba, że źle słyszę... [Reszta w dół.]
neon.ka napisał(a):jak na popową balladkę na tej liście to dosyć niespodziewany Icon_mrgreen
No tak. "tej". Icon_mrgreen [Dobry Zbieg miała i to dlatego.]
12.07.2008 11:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #8
 
abd3mz napisał(a):No tak. "tej". Icon_mrgreen [Dobry Zbieg miała i to dlatego.]
Icon_wink2
Miałem w planach wrzucić Anouk do NL, ale nie z tą piosenką Icon_cool2

.
12.07.2008 11:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
A ja sobie chyba przesłucham jej płytę. Icon_smile2
12.07.2008 11:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Masz widzę ''fazę'' na Anne Marie Jopek, choć pewnie nie po żadnym Sopot Top Trendy Icon_razz2...
Zabawna ta twoja lista, kilku różnych wykonawców co pewien czas zapełnia większość pozycji w czołówce swoimi piosenkami Icon_biggrin Brakuje mi tylko takiego ataku Pani Groniec, która jednak za to ma najważniejsze miejsce ciągle pod swoim panowaniem. Może Sigur Ros teraz Icon_biggrin? Cieszt mnie skok Sleepmakesów. To takie mocne uderzenie w dość spokojnej czołówce. Leci Peter Gabriel. Żal mi Piotrka, oczywiście, ale mógłbyś lepiej jednak wybrać z pośród jego nowych piosenek. I jaka załamka formy Lao Che. Czyżby zdradzili ideały grając na Openerze, czy jak Icon_biggrin??
Editorsi dopiero teraz docierają z trochę już wiekowym singlem, jak dla mnie jednym ze słabszych numerów na płycie i nie mam pojęcia czemu na singla nie poszła chociażby Waga Świata :/ Ja wtedy wstawiłem Lullaby z b-strony...
W płytach mały przestój, trzeba więc przeczekać trochę....może to tylko cisza przed burzą heh.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.07.2008 01:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
saferłel napisał(a):Masz widzę ''fazę'' na Anne Marie Jopek, choć pewnie nie po żadnym Sopot Top Trendy Icon_razz2...
Nawet nie wiem, że tam była. Bo wnioskuję, że była.
saferłel napisał(a):Zabawna ta twoja lista, kilku różnych wykonawców co pewien czas zapełnia większość pozycji w czołówce swoimi piosenkami Icon_biggrin
Może i zabawna, ale bardzo prawdziwa. Icon_smile2
saferłel napisał(a):Brakuje mi tylko takiego ataku Pani Groniec, która jednak za to ma najważniejsze miejsce ciągle pod swoim panowaniem.
Dzisiaj słuchałem ponownie płyty i raczej się nie zanosi na przybycie kolejnego utworu.
saferłel napisał(a):Leci Peter Gabriel. Żal mi Piotrka, oczywiście, ale mógłbyś lepiej jednak wybrać z pośród jego nowych piosenek.
Ten nie jest? Nie wiem jak sprawdzić, które są nowe.
saferłel napisał(a):I jaka załamka formy Lao Che. Czyżby zdradzili ideały grając na Openerze, czy jak Icon_biggrin??
Nic mi o tym nie wiadomo. Icon_razz
saferłel napisał(a):Editorsi dopiero teraz docierają z trochę już wiekowym singlem, jak dla mnie jednym ze słabszych numerów na płycie
U mnie nie jest ważne kiedy coś było singlem [i czy w ogóle nim było]. Od kilku tygodni dobijał się coraz mocniej i dziwne by było, żeby najlepszy utwór Editorsów jaki znam nie pojawił się chociaż w poczekalni.
saferłel napisał(a):W płytach mały przestój, trzeba więc przeczekać trochę....może to tylko cisza przed burzą heh.
Nie wiem jak będzie u mnie z czasem w tym tygodniu. Mam nadzieję, że źle.
13.07.2008 01:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Tak, była na Top Trendy, sam oglądałem, bo czekałem na występ Hey, który był ostatni i zagrał i tak tylko dwa numery, a w międzyczasie musiałem posłuchać Dody, Feela i jeszcze czegoś tam...Oczywiście moja młodsza kuzynka i jej mama (rzecz się działa na wsi) zachwycone były Feelem, nawet chciały bym im na komórkę nagrał :/ Icon_biggrin

Z tym Peterem i określeniem ''nowe'' chodziło mi w ogóle o inne piosenki z NOWEJ płyty. Ja też teraz za bardzo się nie orientuje które są nowsze, które starsze. W każdym razie chyba wszystkie pochodzą z lat 91-93, więc....nie ma co szukać nowszych czy starszych Icon_biggrin

Wiem, wiem, słyszę to od ciebie po raz enty, że nie ważne co jest single, przy okazji tylko pisze jak wyglądała sprawa Icon_wink...ale w sumie gdyby to nie wyszło na singlu to nie wydali by też b-sida, którym było Lullaby Icon_razz2

''Nie wiem jak będzie z czasem u mnie w tym tygodniu. Mam nadzieję, że źle''
??

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.07.2008 02:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #13
 
saferłel napisał(a):Tak, była na Top Trendy, sam oglądałem, bo czekałem na występ Hey, który był ostatni i zagrał i tak tylko dwa numery, a w międzyczasie musiałem posłuchać Dody, Feela i jeszcze czegoś tam...
Jak dla mnie to za ten wyczyn powinni Cię przyjąć do każdego liceum. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Oczywiście moja młodsza kuzynka i jej mama (rzecz się działa na wsi) zachwycone były Feelem, nawet chciały bym im na komórkę nagrał :/ Icon_biggrin
Moja rodzina już wie czym grozi puszczenie Feela w mojej obecności. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Z tym Peterem i określeniem ''nowe'' chodziło mi w ogóle o inne piosenki z NOWEJ płyty. Ja też teraz za bardzo się nie orientuje które są nowsze, które starsze. W każdym razie chyba wszystkie pochodzą z lat 91-93, więc....nie ma co szukać nowszych czy starszych Icon_biggrin
Aha. Myślałem, że niektóre są nowe i to dlatego.
Cytat:''Nie wiem jak będzie z czasem u mnie w tym tygodniu. Mam nadzieję, że źle''??
Mało czasu = mało muzyki, a ja chcę mieć w tym tygodniu mało czasu. Bardzo. [We wtorek więcej napiszę jak będzie o czym.]
13.07.2008 04:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #14
 
abd3mz napisał(a):10. Oxygen - Dziewczyny
u mnie zdecydowanie numer 1 wśród płyt i tak już od dwóch tygodni Icon_lol

[Obrazek: kleschko.png]
13.07.2008 08:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #15
 
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):no wiedziałam, wiedziałam, że to zrobisz! Icon_wink2
Mimo posiadanej wiedzy weszłaś w maliny. Icon_wink2
[wygrałeś, wygrałeś... Icon_lol ].
abd3mz napisał(a):Już nie narzekaj, bo miałaś całe pięć dni. Icon_wink2
gdzież bym śmiała narzekać! Icon_biggrin3 napisałam przecież, że jest super, i naprawdę tak uważam. tylko jeszcze krzyczenie duszę w sobie Icon_smile2 . a tak w ogóle to myślałam, że zdążę zanim wkleisz nowe notowanie. coraz wcześniej to robisz... :roll: Icon_smile2
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):z trzech walnięć orkiestry wyróżniam tylko dwa Icon_mrgreen ,
Jak dla mnie to tam są 4 duże [7:44, 8:07, 8:11, 8:15] 4 mniejsze i kilka małych. Icon_wink2
a, no to dla Ciebie uderzenia orkiestry to są uderzenia talerzy wraz z bębnami Icon_smile2 , a dla mnie to jest nagła zmiana natężenia grania instrumentów, stąd ta rozbieżność Icon_smile2 . [no to żeśmy rozłożyli ten utwór na czynniki pierwsze Icon_wink2 . teraz pozostaje tylko o tym zapomnieć Icon_mrgreen ]
abd3mz napisał(a):Na czwartym sigurowe [kiedyś trzeba będzie się dowiedzieć kto gra i śpiewa w sigurkach. Icon_wink2] "I saw you"... Chyba, że źle słyszę... [Reszta w dół.]
chyba źle Icon_mrgreen . Jonsi śpiewa po angielsku tylko w 'All Alright'. Reszta po islandzku albo w języku 'hopelandic' [jeśli chcesz się dowiedzieć co to, posłuchaj '( )' Icon_smile2 ].

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
13.07.2008 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #16
 
neon.ka napisał(a):[wygrałeś, wygrałeś... Icon_lol ].
aaa!!! Jupi!!! Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_lol
neon.ka napisał(a):a tak w ogóle to myślałam, że zdążę zanim wkleisz nowe notowanie. coraz wcześniej to robisz... :roll: Icon_smile2
Chciałem mieć je jak najwcześniej za sobą... [Jak już wszystko mam zrobione to nie chce misie czekać. Icon_wink2 Ale publikuję między piątkiem a niedzielą.]
neon.ka napisał(a):[no to żeśmy rozłożyli ten utwór na czynniki pierwsze Icon_wink2 . teraz pozostaje tylko o tym zapomnieć Icon_mrgreen ]
Icon_mrgreen
neon.ka napisał(a):chyba źle Icon_mrgreen . Jonsi śpiewa po angielsku tylko w 'All Alright'.
Brałem taką możliwość pod uwagę. Icon_wink2 [Co nie zmienia faktu, że bardzo misie ta sekunda podoba. Icon_wink2]
neon.ka napisał(a):Reszta po islandzku albo w języku 'hopelandic' [jeśli chcesz się dowiedzieć co to, posłuchaj '( )' Icon_smile2 ].
[No pewnie, że to nie jest agitacja! Icon_wink2]
13.07.2008 09:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #17
 
na koniec jeszcze tu zajrzalam Icon_smile2
abd3mz napisał(a):01 01 24 24 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (24)
Kasia szczęśliwa ze na pierwszym z magicznym 24 Icon_wink2

Czy jest szansa ze którys z Lao Che dotrwa do 14 sierpnia? Icon_wink2 Icon_razz
a właśnie Sebastianie, czy gdzies pisze oficjalnie o koncercie Trójkowym czy informacja o koncercie Lao Che 14 sierpnia pochodzi tylko ze źródła Owczarkowego?
[bede wdzieczna, jesli pozbawisz mnie wątpliwości Icon_wink2 ]

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
15.07.2008 01:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #18
 
Lilian napisał(a):na koniec jeszcze tu zajrzalam Icon_smile2
Dzięki i zapraszam na początek. Icon_wink2
Lilian napisał(a):Kasia szczęśliwa ze na pierwszym z magicznym 24 Icon_wink2
Skoro to stwierdzenie faktu to nie mogę dyskutować. Icon_wink2
Lilian napisał(a):Czy jest szansa ze którys z Lao Che dotrwa do 14 sierpnia? Icon_wink2 Icon_razz
Mam nadzieję, że wszyscy, bo nie wyobrażam sobie koncertu w niepełnym składzie. Icon_wink2
Lilian napisał(a):a właśnie Sebastianie, czy gdzies pisze oficjalnie o koncercie Trójkowym czy informacja o koncercie Lao Che 14 sierpnia pochodzi tylko ze źródła Owczarkowego?
[bede wdzieczna, jesli pozbawisz mnie wątpliwości Icon_wink2 ]
Oficjalnie to chyba nie, ale jest zdanie kogoś z managmentu na forum i ten link: http://www.wirtualnemedia.pl/article/235...ncerty.htm

Jak dla mnie bardziej prawdopodobna jest zmiana lidera na mojej liście niż odwołanie koncertu. Icon_smile2
16.07.2008 07:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
zaczynam ogladanie od drugiej dziesiatki Icon_wink2.
ech, ale co tu ogladac jak sie widzi takie czerwone tytulu... :roll: U mnie chłopacy mogą liczyc na znacznie rowniejszą forme Icon_wink2.
w sumie ciezko tu cos konkretnie skomentowac, bo za tydzien wszystko sie moze znowu przewrocic do gory nogami, a nastrojów nie ma co komentowac. pozostaje jedynie życzyć, żeby w nastepnych tygodniach byly takie, żeby AMJ mogla spokojnie pospadac Icon_wink2. trzymaj sie.
16.07.2008 10:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
 
abd3mz napisał(a):Jak dla mnie bardziej prawdopodobna jest zmiana lidera na mojej liście niż odwołanie koncertu.
czyli koncert bedzie na 100%!!! Icon_mrgreen
ja znalazłem jeszcze tu : http://polskieradio.pl/trojka/terazpolsk...x?id=49423 , ale to chyba trochę mało pewna informacja...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.07.2008 05:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości