Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guns N' Roses - Chinese Democracy
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
 
Ale masz tych oryginalnych-oryginalnych, bo wiesz jak to jest Icon_biggrin Jak masz wersje gdzie jest 14 numerów, a Better jest 3 na trackliście i trwa 4:58 zamiast 5:12 to jesteś GOŚĆ Icon_wink

KIllersów wrzucę za 2 godziny.

EDIT:
A jednak wgram teraz, szybko spakowałem i się ładuje, powinno być za jakieś 5-10 minut.
Nie słuchałem jeszcze całośći, ale polecam The World We Live In [wreszcie patent PSB działa Icon_biggrin]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.11.2008 07:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
 
saferłel napisał(a):Ale masz tych oryginalnych-oryginalnych, bo wiesz jak to jest Icon_biggrin Jak masz wersje gdzie jest 14 numerów, a Better jest 3 na trackliście i trwa 4:58 zamiast 5:12 to jesteś GOŚĆ Icon_wink
A Ty jesteś swoich pewien? Icon_mrgreen Bo ja spotkałem "obszerniejsze" rozmiarowo pliki ok. 160 mb, a Twoje są tylko setki". Icon_wink2
19.11.2008 07:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
 
Tak, ja jestem swoich pewien ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.11.2008 08:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #64
 
saferłel napisał(a):to jesteś GOŚĆ Icon_wink
no to jestem Icon_wink2 chociaż nie wiem czy to było takie trudne... Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.11.2008 09:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
 
"This I love" jest całkiem inne, niż to co znałem z tamtych próbnych balonów. Ale podtrzymuję, że płyta jest świetna! Icon_smile2 Niektórzy mogą kręcić nosem, że jest sporo spokoju na płycie, ale mi to odpowiada. Zwłaszcza, że dzięki temu jest sporo pianina Axla. A wiadomo, że do pianina Axla mam pewną słabość. Icon_wink2

EDIT: tylko przy solówkach, mimo że świetnych, to żal że gra je kto inny.... Icon_frown
19.11.2008 09:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #66
 
Saferłel mam to samo [a ściągnąłem od Ciebie dla porównania, a co... Icon_wink2 ] własciwie to prawie... mam dwie sekundy dłuższą płytę !!! Icon_mrgreen

A sama płyta... no cóż chyba ... jest świetna! "Better" podoba misie bardziej od "chinszczyzny", a dawny "The Blues" podoba misie jeszcze bardziej od "Better". Nawet nowy tytuł misie też bardziej podoba! Zobaczymy jak będzie dalej... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.11.2008 09:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
 
Better też mi wpadł w ucho od razu! To drugi singiel.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.11.2008 10:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
 
kurde, premiera płyty pojutrze, a na merlinie wciąż tylko w wersji "polska cena" Icon_confused2 .
19.11.2008 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
 
Ciekawy artykuł o Gunsach znalazłem w Dzienniku
Najlepsze cytaty:

"O co chodzi? Wszędzie piszą o Axlu, który wydał miliony na nagranie płyty i przez kilkanaście lat nie zaprezentował żadnej piosenki. Ja przez ten czas zrobiłem mnóstwo rzeczy, a wszystkich interesuje ten pokręcony gnojek" - żalił się niedawno prasie Jon Bon Jovi. Icon_lol

Axl i Izzy dorastali wspólnie w miasteczku Lafayette w Indianie. "To zadupie, gdzie nie ma nic do roboty. Całe dnie jeździliśmy na rowerach, paliliśmy zioło i szukaliśmy kłopotów" - wspomina Izzy.
22.11.2008 07:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #70
 
No to jeszcze niecałe 27 minut... Icon_smile2

Moja prywatna galeria
23.11.2008 12:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
 
czy ktoś ma jakieś informacje na temat tego czy w Polsce ukaże się jakaś inna wersja tej płyty niż "polska cena" :?: chciałbym w końcu podjąć jakieś kroki w kierunku zakupu albumu, a nie mam zamiaru się pchać w tą zubożoną wersję jeśli wyjdzie normalna, ale z drugiej strony mogę czekać nie wiadomo ile Icon_confused2 . szukałem troche w sieci, ale nie znalazłem nic na ten temat... :roll:
24.11.2008 11:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
 
Przecież na allegro jest dostępna w tym ''oryginalnym wydaniu''.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.11.2008 12:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #73
 
Zwykle jest tak, że prawdziwe wersje płyt dostępne są prawie wyłącznie w sklepach internetowych Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.11.2008 06:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
 
no przecież ja patrzę w Merlinie...
24.11.2008 06:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #75
 
http://www.allegro.pl/item489330745_guns...ewnie.html

Na alegro w opisie piszee, że: Pod hasłem "zagraniczna płyta - polska cena" tym razem znajduje się pełna wersja albumu w super niskiej cenie !
24.11.2008 06:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #76
 
Czasami tak robią. Np. ostatnia Badu czy Sheryl Crow tak wyszły - mam obie i jestem zadowolony Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.11.2008 08:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #77
 
Tylko w sumie nie wiadomo, czy "pełna wersja albumu" oznacza:
a/ że są wszystkie nagrania
b/ że okładka jest w wersji FULL
24.11.2008 09:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #78
 
Gary napisał(a):a/ że są wszystkie nagrania
To mnie bardzo rozbawiło, od razu wymyśliłem sobie niepełne wersje płyt i to wszelkich możliwych.

''Ze względu na SUPER PROMOCYJNĄ cenę, specjalnie na twoje potrzeby drogi klience, zrezygnowaliśmy ze wszystkich utworów powyżej 5 minut'' Icon_mrgreen

''Natomiast okładka pojawia sięw wersji czarno białej lub fluoryzowanej. W środku eko pudełka stworzonego oczywiście z materiałów recyklingowych znajdziesz specjalny kod, przy użyciu którego możliwe stanie się pobranie i wydrukowanie na własne potrzeby FULL WERSJI OKŁADKI'' Icon_mrgreen

FUTURE!!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.11.2008 09:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
 
saferłel napisał(a):To mnie bardzo rozbawiło, od razu wymyśliłem sobie niepełne wersje płyt i to wszelkich możliwych.
Nie wiem co w tym zabawnego. Przecież na takich płytach często nie ma bonusów itp. Może nie pamiętasz (bo i nie możesz) jak były jeszcze kasety magnetofonowe, to nierzadko wersja kasetowa była uboższa od CD, pomimo tego, że zaliczała się do oficjalnych wyników sprzedaży. Ja miałem chyba kasetę Hey - "Ho', na której nie było nagrania tytułowego.
24.11.2008 10:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #80
 
Ale ja nie wracam do kaset, to inne czasy, chodzi mi ''teraz'' i o kolejne następstwa ''kampanii tanich płyt'' w krzywym zwierciadle. No bo wyobraźcie sobie takie cięcia o których wyżej napisałem Icon_wink
Twój post sam w sobie mi się już jakąś ironią wydał, znaczy się ten punkt odnośnie ilości nagrań - ale rozumiem, że to był powrót do kaset Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.11.2008 11:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Cranberries - Roses Szymek79 55 9 526 15.06.2012 10:34 PM
Ostatni post: Dobromiera
  Guns 'N' Roses - Greatest Hits saferłel 5 1 777 19.05.2008 04:06 PM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości