Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guns N' Roses - Chinese Democracy
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #1
Guns N' Roses - Chinese Democracy
Oczekiwany od lat album Guns N' Roses wyciekł do internetu. Na wyraźnie żądanie zespołu, pliki muzyczne szybko usunięto z sieci.

Na muzycznym blogu Antiquiet znalazło się 6 skończonych piosenek z "Chinese Democracy" oraz trzy nowe utwory w wersjach demo: "Rhiad and the Bedouins", "If the World" i jeden niezatytułowany.

[Obrazek: kleschko.png]
20.06.2008 12:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Jeśli album już wyciekł znaczy..., że wycieknie już niedługo. Czyżby taki surprise jak z In Rainbows, że z dnia na dzień pojawia się plyta w sieci?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.06.2008 02:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
kleschko, saferłel - słyszeliście już?
Kod:
http://peb.pl/albumy-rock-i-metal/325687-rapidshare-guns-n-roses-chinese-democracy.html
25.06.2008 12:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
OO? Nie, nie słyszałem, dziś dopiero na necie jestem teraz, bo nie miałem łącza. Już zgrywam w ciemno Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.06.2008 07:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Dobra, file is illegal i koniec zabawy ;[ Poszukam alternatywnych linków.

edit: innych linków nie znalazłem, na wikipedii ani słowa nie piszą o kolejnym wycieku tym razem w wersji 10 trackowej...nie wiem czy to było w ogóle oryginalne. Jak zgrałeś to możesz przesłuchać i coś opisać, ale nie sądzę by to było już TO.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.06.2008 07:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
Nie, nie zgrywałem bo sądzę tak jak Ty.
25.06.2008 08:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Sądząc po tytule to nie ma lepszej daty wypuszczenia tego albumu jak 08.08.08. Icon_wink2
27.06.2008 03:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #8
 
na torrentach są dostępne utwory z tej płyty, kilka niby w wersjach ostatecznych; słuchał ktoś?; jak wrażenia?

[Obrazek: kleschko.png]
10.07.2008 10:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #9
 
od 2001 roku widze "wyciekniete" utwory w wersjach ostatecznych z chinese democracy w sieci a plyty ciagle nie ma...jakos mnie to nie przestalo interesowac do momentu az wlasciwa plyta sie ukaze...

https://radio-orbit.pl/
25.07.2008 02:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Śpieszę się do szkoły, więc bezmyślnie cytuje niusa, nie przerabiając go, ale najważniejsze jest to co piszą:

Trudno w to uwierzyć, ale 23 listopada do sklepów sieci Best Buy w Stanach Zjednoczonych trafi album "Chinese Democracy" Guns N' Roses. Krążek nietypowo ukaże się w niedzielę.
Jak podaje serwis Billboard.com, informację o rychłej premierze dzieła Axla Rose'a i jego kolegów potwierdziły "źródła zbliżone do wydarzenia". Wcześniej będzie okazja poznać dwa utwory z wydawnictwa. "Shackler's Revenge" znajdzie się w grze "Rock Band 2" z kolei numer "If the World" wybrzmi w obrazie "W sieci kłamstw" z Leonardo DiCaprio i Russellem Crowe w rolach głównych.

Materiał powstaje od 1994 roku. Produkcja pochłonęła już około 14 milionów dolarów.

Ostatnie wydawnictwo Guns N' Roses to "The Spaghetti Incident?" z listopada 1993 roku.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.10.2008 07:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
tu do głosu dochodzi moje drugie imię - ale póki nie dotknę, nie uwierzę.
10.10.2008 10:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Ja w to nie wierzę Icon_razz

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
10.10.2008 12:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Mi wystarczy potwierdzenie wydania w niedziele i plik mp3 wysokiej jakości i uwierzę, zresztą już wierzę ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.10.2008 03:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
saferłel napisał(a):Trudno w to uwierzyć
...i na tym stwierdzeniu poprzestańmy. Icon_confused2
10.10.2008 05:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #15
 
Cytat:Materiał powstaje od 1994 roku. Produkcja pochłonęła już około 14 milionów dolarów.
No to czas najwyższy Icon_wink2

.
10.10.2008 10:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
To 14 mln dolarów to naprawdę dziwne....na co to poszło wszystko? [ciekawe czy ktoś ma jakieś sprawdzone informacje i nie będzie pisał tylko: Alkohol Icon_razz2]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.10.2008 10:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #17
 
Dziś mamy blizej jak dalej nowego albumu "Chinese Democracy". Icon_wink2

Pierwszego singla mozna posłuchać tutaj : http://www.q1043.com/pages/news/gunsnroses/

EDIT ; Wiadomość na poczatku wydawała sie niewiarygodna a jednak potwierdzona.
Okazuje sie że w sieci pojawiały sie rózne wersje albumu Chinese democracy juz od kilku lat , natomiast wczoraj lub/i dzis wyciekła na torrencie ta wlasciwa Icon_wink2

Przy okazji w bardzo dobrej wersji singiel Chinese Democracy do pobrania u podkarmionego zwierzaka Icon_wink2
22.10.2008 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
i jak wrażenia po przesłuchaniu singla?
ja się zastanawiam czy to u mnie w ogóle wejdzie do 50-ki... :roll:
kilka wcześniejszych kawalkow, poznanych w ostatnich latach, było znacznie lepszych...
23.10.2008 10:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #19
 
Singla na razie wrzuciłem do folderu kandydatów na listę Icon_wink2 . Wersja studyjna czyli ta własciwa faktycznie na razie nie zrobiła na mnie oszałamiającego wrażenia , może dlatego że kawałek znany jest nam od ...kilku lat w w gorszych czy lepszych wersjach koncertowych.
Natomiast wczoraj miałem przyjemność posłuchać płyty w wersji własciwej-studyjno-torentowej Icon_mrgreen , i wczesniej nam znane IRS , Madagascar a zwłaszcza The Blues i Catcher In The Rye jak dla mnie są najlepsze ... Obawiam się że płyta wydana po 14 latach w wielkich mękach moze okazać się dla wielu rozczarowaniem .
23.10.2008 11:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Aro napisał(a):może dlatego że kawałek znany jest nam od ...kilku lat w w gorszych czy lepszych wersjach koncertowych.
komu znany, temu znany Icon_mrgreen .
ja tak jak z Metalliką - nie miałem zamiaru poznawać materiały wcześniej, choć w tym przypadku to naprawdę było wielkie wyrzeczenie - tyle czasu odpychać pokusy Icon_lol . a czy grali to na Legii, to nie pamiętam.
Aro napisał(a):i wczesniej nam znane IRS , Madagascar a zwłaszcza The Blues i Catcher In The Rye jak dla mnie są najlepsze ...
ja znam właśnie tylko "I.R.S." i "Madagascar". obydwa mi się podobały w wersjach które znałem.
23.10.2008 11:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Cranberries - Roses Szymek79 55 9 510 15.06.2012 10:34 PM
Ostatni post: Dobromiera
  Guns 'N' Roses - Greatest Hits saferłel 5 1 774 19.05.2008 04:06 PM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości