Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22 notowanie z 01.06.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
kajman napisał(a):1. To już w piątek lub w sobotę. Na razie nie powiem ani tak, ani nie. Ale i tak wygląda skromnie przy 4 nowościach znikąd w 50 (może spróbujesz zgadnąć Icon_mrgreen , zdradzę, jeżeli trafisz).
Hmm... Czy ten uśmiech sugeruje, że te nowości mają coś wspólnego ze mną? Icon_wink2 No to tak typy według szansy pojawienia się u Ciebie:
1. THE FRAGRANT TASTE OF RAIN - Jason Reeves [u neon.ki coś wspominałeś. Icon_wink2]
2. mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che [coś wspominałeś, że może zapoznasz się z Lao Che w tym tygodniu. przypuszczam, że to ten utwór.]
3. BÓG WIE GDZIE - Zakopower.
4. jakiś jazz. Icon_wink2
5. coś od p.u.r.h.a Icon_wink2
6. I WILL POSSESS YOUR HEART - Death Cab For Cutie [jest w zestawie trójkowym i na kilku listach, więc może się zapoznałeś, chociaż nie wiem czy to do końca Twoje klimaty.]
kajman napisał(a):3. Gdyby nie były w moim stylu, to nie miałyby 2 szansy.
Racja. Bardziej chodziło mi o to, że np. utwór Melody jest dość skromnie zaaranżowany, a Ty chyba lubisz bogatsze utwory.
kajman napisał(a):4. I dużo i mało. Ale przy stadach odrzucanych od razu wygląda to dobrze.
I to mi właśnie chodziło. Icon_wink2
kajman napisał(a):5. Tym razem o piosenkę, która niespodziewanie chciała się u mnie pojawić.
Pewnie w ostatniej dziesiątce. Icon_razz [Tak jak pisałem u mnie nie poszaleją, ale pewnie kilka tygodni będą w 30-tce. Nie wiem czy to jest dla Ciebie dobra sytuacja... Z drugiej strony, jeśli nie ja je umieszczę na liście to kto to zrobi? Icon_wink2]
05.06.2008 03:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
05.06.2008 06:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 785
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):1. To już w piątek lub w sobotę. Na razie nie powiem ani tak, ani nie. Ale i tak wygląda skromnie przy 4 nowościach znikąd w 50 (może spróbujesz zgadnąć Icon_mrgreen , zdradzę, jeżeli trafisz).
Hmm... Czy ten uśmiech sugeruje, że te nowości mają coś wspólnego ze mną? Icon_wink2 No to tak typy według szansy pojawienia się u Ciebie:
1. THE FRAGRANT TASTE OF RAIN - Jason Reeves [u neon.ki coś wspominałeś. Icon_wink2]
2. mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che [coś wspominałeś, że może zapoznasz się z Lao Che w tym tygodniu. przypuszczam, że to ten utwór.]
3. BÓG WIE GDZIE - Zakopower.
4. jakiś jazz. Icon_wink2
5. coś od p.u.r.h.a Icon_wink2
6. I WILL POSSESS YOUR HEART - Death Cab For Cutie [jest w zestawie trójkowym i na kilku listach, więc może się zapoznałeś, chociaż nie wiem czy to do końca Twoje klimaty.]
kajman napisał(a):3. Gdyby nie były w moim stylu, to nie miałyby 2 szansy.
Racja. Bardziej chodziło mi o to, że np. utwór Melody jest dość skromnie zaaranżowany, a Ty chyba lubisz bogatsze utwory.
kajman napisał(a):5. Tym razem o piosenkę, która niespodziewanie chciała się u mnie pojawić.
Pewnie w ostatniej dziesiątce. Icon_razz [Tak jak pisałem u mnie nie poszaleją, ale pewnie kilka tygodni będą w 30-tce. Nie wiem czy to jest dla Ciebie dobra sytuacja... Z drugiej strony, jeśli nie ja je umieszczę na liście to kto to zrobi? Icon_wink2]
1. Ten uśmiech miał znaczyć, że znowu proponuję Ci zabawę w zgadywankę. A skoro podałeś aż 6 propozycji to się do nich ustosunkuję:
1. Chyba niepreczyzyjnie się wyraziłem. Na razie te piosenki się tasują i żadna na tym nie zyskuje.
2. Zapoznałem się ze Zbawicielem dieslem, ale na razie mnie nie zachwycił.
3. A to gdzieś można znaleźć?
4. Jeżeli jako jazz uznajesz np. Worrisome heart i The ice hotel, to ten utwór też nazwiesz jazzem. Powiem więcej, że pojawienie się tego utworu na mojej liście da tej piosence około 50 p. do Forumowej. Wygląda to na absurd, ale chyba jest to ujęte w zasadach tworzenia Forumowej.
5. Dopiero na 5 to postawiłeś? Tak, tutaj trafiłeś.
6. Czeka na kolejne przesłuchanie, więc na razie nie.
3. No cóż, mam wrażenie, że sporo u mnie utworów ze skromną aranżacją. Że wymienię chociażby SDM-y.
5. Nie wiem, czy myślimy o tej samej piosence. Mi chodziło o Sleepcośtam.
05.06.2008 07:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
kajman napisał(a):1. Ten uśmiech miał znaczyć, że znowu proponuję Ci zabawę w zgadywankę.
To też brałem pod uwagę. Icon_wink2
kajman napisał(a):2. Zapoznałem się ze Zbawicielem dieslem, ale na razie mnie nie zachwycił.
No tak zapomniałem o liście Ara...
kajman napisał(a):3. A to gdzieś można znaleźć?
Z tego co kojarzę to u mnie, ale nie wiem czy to nie jest rip... Innej wersji na razie nie będzie, bo to utwór biorący udział w Premierach czy Debiutach.
kajman napisał(a):4. Jeżeli jako jazz uznajesz np. Worrisome heart i The ice hotel, to ten utwór też nazwiesz jazzem. Powiem więcej, że pojawienie się tego utworu na mojej liście da tej piosence około 50 p. do Forumowej. Wygląda to na absurd, ale chyba jest to ujęte w zasadach tworzenia Forumowej.
Uznaję. Icon_wink2 [Aż tak to się nie wczytywałem w zasady. Icon_smile2]
kajman napisał(a):5. Dopiero na 5 to postawiłeś? Tak, tutaj trafiłeś.
Duża konkurencja była. Icon_mrgreen
kajman napisał(a):3. No cóż, mam wrażenie, że sporo u mnie utworów ze skromną aranżacją. Że wymienię chociażby SDM-y.
To prawda, ale jeśli chodzi o jazz to chyba wolisz bardziej pozakręcany i bogatszy.
kajman napisał(a):5. Nie wiem, czy myślimy o tej samej piosence. Mi chodziło o Sleepcośtam.
Inna raczej nie wchodzi w grę. Icon_wink2

Z innej beczki. Przed chwilą przesłuchałem Discipline do topu Crimsonów i może na razie napiszę tylko: Icon_eek2 .
05.06.2008 08:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 785
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
abd3mz napisał(a):Z innej beczki. Przed chwilą przesłuchałem Discipline do topu Crimsonów i może na razie napiszę tylko: Icon_eek2 .
Zupełnie Ci się z King Crimson nie kojarzy? Stąd Icon_eek2 ? Nie tylko Tobie. To muzycznie dwa inne zespoły.
05.06.2008 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
Miałem nie pisać, ale skoro pytasz. Icon_wink2 Dokładnie o to chodzi. Nie znam historii Crimsonów [dopiero 3 tygodnie temu dowiedziałem się, że zespół nadal istnieje], ale dziwi mnie że po takich płytach, na których dużo ciekawych rzeczy się dzieje można nagrać taką płytę... Może na razie tyle żeby za bardzo nie zbaczać z tematu. Icon_wink2
05.06.2008 10:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #27
 
Smuci, ze Lao juz sie zmywa...
a ja jeszcze troche z innej beczki Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):
Martyr napisał(a):co do glosow abd3mz, baarrrdzo podoba mi sie miejsce 1 Icon_exclaim Icon_biggrin (bardziej niz miejsce 2).
To tak samo jaki mi! Icon_biggrin Wcale nie żartuje! Wiesz dlaczego ułożyłem taką kolejność, ale odkąd ściągnąłem ten utwór przesłuchałem go pewnie z 40 razy Icon_exclaim Icon_biggrin Przyznam, że nie bardzo wiem co misie tak podoba. Może jak nabiorę dystansu. Icon_smile
jakis Martyr dyskutowal z Toba swego czasu o "Lilian".
co z tym dystansem? Icon_wink2 podobno sie podoba? Icon_smile2
a przy okazji padło tez:
abd3mz napisał(a):
Cytat:Wysłany: Poniedziałek, 11.06.2007, 22:52 Temat postu: nasz Top Depeche Mode
Pociągniemy temat do rocznicy? Icon_wink2 Icon_mrgreen
zbliża sie!!! Icon_mrgreen , wiec moje pytanie ma uzasadnienie Icon_biggrin3 Icon_mrgreen
06.06.2008 01:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
Lilian napisał(a):Smuci, ze Lao juz sie zmywa...
Zarządzam częściowe zanurzenie. Icon_wink2
Lilian napisał(a):a ja jeszcze troche z innej beczki Icon_mrgreen
Proszę bardzo. Icon_mrgreen
Lilian napisał(a):jakis Martyr dyskutowal z Toba swego czasu o "Lilian".
Icon_lol Icon_lol Icon_lol [Jak się usunie cudzysłów to przezabawnie to wygląda. Icon_biggrin3 ]
Lilian napisał(a):co z tym dystansem? Icon_wink2 podobno sie podoba? Icon_smile2
Dystansu już chyba nie będzie, bo kojarzy misie z bardzo miłą osobą. Icon_smile2 [Cały czas się podoba. Icon_smile2]

[Ależ optymizm bije z Twojego postu! Icon_biggrin3 ]
06.06.2008 08:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości