Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22 notowanie z 01.06.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #1
22 notowanie z 01.06.2008
Wiele rzeczy, ale chyba najbardziej powodowanie że Lao spada. Icon_frown Wracam do huśtania listą, bo męczyło mnie pilnowanie czy utwór mieści się w 30-tce czy nie.
Jako drugi opis tematu proponuję "nareszcie". Icon_wink2 I na tym zakończę komentarz o zmianach na liście i przechodzę do opisu nowości.

15 - to ten sąsiad. Icon_wink2 Pod wpływem listy neon.ki ściągnąłem płytę i chociaż podoba misie singiel to ten utwór jest moim zdaniem dużo lepszy. Jest bardziej w moim stylu, a dodatkowo ma kilka smaczków jak zmiany tempa [może dla niektórych drobne] i kończenie części utworu zaśpiewanym tytułem. Cudo. A w ogóle to cała płyta jest rewelacyjna.
17 - piękny głos kobiety o pięknym imieniu. Mam problemy ze sklasyfikowaniem płyty, ale nie jest mi to do niczego potrzebne. Utwór dość nietypowy, bo raczej skromnie zaaranżowany: piano, głos i trąbka. Raczej jazz niż blues.
20 - Scarlett Johansson śpiewa utwory Toma Waitsa! Płyta równa, ale bez rewelacji. Oprócz tego utworu. Icon_wink2 Ot taka pozytywka...
32 - szkoda, że w wersji albumowej nie jest na początku -tak jak na koncercie- flet...

01 01 18 18 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (18)
02 05 05 04 TO FIND - Zbigniew Preisner i Teresa Salgueiro
03 03 06 05 THE FRAGRANT TASTE OF RAIN - Jason Reeves
04 02 04 04 CZARNE KOWBOJE - Lao Che
05 07 12 12 HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
06 19 19 19 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
07 24 21 21 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
08 06 08 06 RIGHT IN TWO - Tool
09 22 10 10 NIEPOJĘTE I ULOTNE - Anna Maria Jopek
10 08 08 08 10.000 DAYS (WINGS PART 2) - Tool
11 20 19 19 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy
12 10 08 08 WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo
13 12 10 10 SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
14 09 04 04 CHŁOPACY - Lao Che
15 NN 01 01 IF I DON'T SEE YOU AGAIN - Neil Diamond
16 13 09 09 CHODŹMY - Grzegorz Turnau
17 NN 01 01 LOVE ME LIKE A RIVER DOES - Melody Gardot
18 38 17 09 DYBUK - Żywiołak
19 04 12 11 BÓG ZAPŁAĆ - Lao Che
20 NN 01 01 I WISH I WAS IN NEW ORLEANS - Scarlett Johansson
21 11 03 03 DO SYNA JÓZEFA CIEŚLAKA - Lao Che
22 15 14 14 13TH STAR - Fish
23 17 09 09 TY CZŁOWIEK JESTEŚ? - Lao Che
24 14 04 04 mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che
25 16 11 11 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
26 27 02 02 I'M NOT DROWNING - Steve Winwood
27 21 16 16 CZAS - Katarzyna Groniec
28 29 05 02 JEDNOCZAS - Stare Dobre Małżeństwo
29 25 17 17 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
30 26 08 08 REPENTANCE - Dream Theater

31 23 08 07 ROSETTA STONED - Tool
32 NN 01 00 THE FISH AND THE BIRD - Mark Knopfler
33 30 04 01 POZA TYM ŚWIATEM - Tomasz Budzyński
34 18 12 11 DROGI PANIE - Lao Che
35 28 05 01 ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
36 33 19 08 FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
37 37 07 01 WIOŚNIE NIE! - Basia Stępniak-Wilk i Wojciech Mann
38 43 02 00 FIRE - Zbigniew Hołdys
39 40 13 10 DARK STAR - Fish
40 41 10 00 PIERWSZY DZIEŃ RESZTY NASZEGO ŻYCIA - Anna Maria Jopek
41 31 09 07 MASTERS OF WAR - RPWL
42 PP 11 02 WITCH'S BREW - Peter Cincotti (pozycja przed wypadkiem: 44)
43 36 16 13 WE CLOSE OUR EYES - British Sea Power
44 34 18 16 GOOD DAY MY ANGEL (live) - Myslovitz
45 35 10 05 RUBEN'S TATOO - Songdog
46 39 10 07 BROKEN HARP - PJ Harvey
47 32 04 00 COSMOLOGY - Dhafer Youssef i Wolfgang Muthspiel
48 42 02 00 WINTER OF DECEIT - George Dorn Screams
49 45 04 00 GDYBY NIE NASZ FART - Soomood
50 47 05 00 PHOTOGRAPHS AND MEMORIES - Jason Reeves

wypadły:
44 29 10 09 CAVALETTAS - The Mars Volta
46 41 17 14 DŁUGA DROGA W DÓŁ - happysad
48 43 08 05 AUTOPORTRET WITKACEGO - Strachy na Lachy
49 48 07 00 HOUSE OF CARDS - Radiohead
50 49 07 00 NAJWAŻNIEJSZE JEST - Stare Dobre Małżeństwo

premiery - 3 (+1 powrót), bez zmian - 2, w dół - 14, do góry - 8
Podkreślone nowości, pogrubione premiery, zazielenione 4 największe awanse i zaczerwienione 4 największe spadki.

Nowości/premiery na chomiku: http://chomikuj.pl/abd3mz/mycharts-abd3mz/22notowanie
i na 4shared:
Neil_Diamond_-_If_I_dont_see_you_again
Melody_Gardot_-_Love_Me_Like_A_River_Does
Scarlett_Johansson_-_I_wish_I_was_in_New_Orleans
Mark_Knopfler_-_The_Fish_And_The_Bird

EDIT: Zmieniłem tytuł, bo dopiero zobaczyłem że maj ma 30 dni. Icon_cool2
31.05.2008 08:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Nie lubię bardzo Scarlett Johansson jako osoby, bo aktorką nie jest najgorszą. Jej wokalnych popisów nie chcę kwestionować, bo nie słyszałem, więc skorzystam i sprawdzę Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
31.05.2008 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #3
 
abd3mz napisał(a):Wracam do huśtania listą
No i z tego najbardziej cieszą mnie huśtnięcia na miejscach 6 i 7! Icon_mrgreen a najmniej huśtnięcie na 47... No, ale jak to z huśtawkami bywa - za tydzień wszystko się może zdarzyć!
31.05.2008 08:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
notowanie 18 z 31 maja 2008 r.
01. Lao Che - Powstanie Warszawskie
02. Lao Che - Gusła
03. Anna Maria Jopek - ID
04. Aga Zaryan - Picking Up The Pieces

05. Lao Che - Gospel
Lao Che - Trójka Live!
06. Melody Gardot - Worrisome Heart
07. Neil Diamond - Home Before Dark

08. Diana Ross - I Love You
09. Marilyn Mazur & Jan Garbarek - Elixir
Coma - Małe sprawy zyskują moc
10. Mark Knopfler - Kill To Get Crimson
Mark Knopfler - Live in Torwar/Warsaw/ [ Icon_wink2]
11. Jason Reeves - The Magnificent Adventures Of Heartache
12. Nosound - Lightdark

13. Marek Napiórkowski - Wolno
14. Scarlett Johansson - Anywhere I Lay My Head
15. Paul McCartney - Memory Almost Full
16. Band Of Horses - Cease To Begin
17. The String Quartet - Tribute to Coldplay Icon_wink2

18. Kronos Quartet And Wu Man - Terry Riley The Cusp Of Magic
19. Organizm - Głowa w dół
20. Ira - Londyn 8:15

21. Alanis Morissette - Flavors Of Entanglement
22. Czesław Śpiewa - Debiut

+7 płyt Dżemu
+1 płyta King Crimson
31.05.2008 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
abd3mz napisał(a):01. Lao Che - Powstanie Warszawskie
jeszcze tu wrócę, ale teraz tylko napiszę, że dziś w nocy / chyba już po 2.00/ wrzuciłem sobię tę płytę i "nie mogłem w nocy spać"!!! Poprzednio słuchalem jej z dobry rok temu... Rewelacyjnie sie słuchałe!!! Niezmiennie nr 1 to Stare Miasto!!!
To mnie tylko utwierdziło ze to ich najlepsza płyta!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
31.05.2008 08:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #6
Re: 22 notowanie z 31.05.2008
No i się obroniła. Kasia… Ale ona chyba tu jest jak Orkiestra Owsiaka – do końca świata i jeden dzień dłużej na pierwszym Icon_wink
To nie był dobry tydzień dla Lao-Ptysiów-Che. Tylko Hydro lekko powróciło do góry, a cała reszta w dół, a niektóre na łeb, na szyję.
Ale za to dobry tydzień dla ANI. WSZYSTKIE do góry, w tym aż trzy w dyszce. Brawo!!!
Nowy –stary Neil – świetny. Jeden z moich ulubionych na płycie.
U Scarlet – pozytywka, u Melody – fortepian. Subtelne i piękne nagrania.
Powrót Petera Cincottiego z najlepszą według mnie kompozycją z East Of Angel Town też jest dużym plusem Twojej Listy.
Małe minusiki – wypadki happysad i SDM.
Ale ogólnie – dobra Lista, bardzo dobra Icon_smile2
Jak długo dziś trwała?
Dzięki i pozdrawiam
P.s. Widzę, że wciąż próbujesz, starasz się, ale wciąż „nie jest jasno”… Icon_wink
01.06.2008 01:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
Jopkolog napisał(a):No i z tego najbardziej cieszą mnie huśtnięcia na miejscach 6 i 7! Icon_mrgreen
A 9 to nie?
Yacy napisał(a):
abd3mz napisał(a):01. Lao Che - Powstanie Warszawskie
jeszcze tu wrócę, ale teraz tylko napiszę, że dziś w nocy / chyba już po 2.00/ wrzuciłem sobię tę płytę i "nie mogłem w nocy spać"!!! Poprzednio słuchalem jej z dobry rok temu... Rewelacyjnie sie słuchałe!!! Niezmiennie nr 1 to Stare Miasto!!!
To mnie tylko utwierdziło ze to ich najlepsza płyta!!!
Cieszę się, że ją znasz i Ci się podoba. Icon_smile2 Misie chyba bardziej od Starego Miasta podoba Barykada, Przebicie do Śródmieścia i Kanały. A Czerniaków wolę z singla. [Wszystko misie ogromnie podoba. Nie potrafię wskazać lidera.]
jotem3 napisał(a):No i się obroniła. Kasia… Ale ona chyba tu jest jak Orkiestra Owsiaka – do końca świata i jeden dzień dłużej na pierwszym Icon_wink
Icon_smile2 Mam nadzieję, że ktoś czasem będzie ją zmieniał na prowadzeniu.
jotem3 napisał(a):Ale ogólnie – dobra Lista, bardzo dobra Icon_smile2
Z tygodnia na tydzień coraz lepsza. Icon_wink2
jotem3 napisał(a):Jak długo dziś trwała?
Nawet nie zauważyłeś jak minęło te 5 godzin, 2 minuty i 14 sekund? Icon_mrgreen [trzydziestka - 3:08:04, dziesiątka - 1:10:37]
jotem3 napisał(a):Nowy –stary Neil – świetny. Jeden z moich ulubionych na płycie.
A teraz w Tanim Graniu - Pretty Amazing Grace. Icon_smile2 [Ale dzisiejsza audycja jest rewelacyjna. Icon_biggrin3]
jotem3 napisał(a):P.s. Widzę, że wciąż próbujesz, starasz się, ale wciąż „nie jest jasno”… Icon_wink
Staram się, żeby lista była jak najmniej sztuczna, więc za tydzień pewnie się pojawi. Nisko, bo nisko, ale będzie. [Już wiem, że będziecie mnie "motywować" Icon_wink2 Ale niestety to nie jest utwór na wielką karierę u mnie...]
jotem3 napisał(a):Dzięki i pozdrawiam
Również dziękuję i zapraszam za tydzień. Icon_smile2
01.06.2008 10:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #8
Re: 22 notowanie z 01.06.2008
abd3mz napisał(a):Wiele rzeczy, ale chyba najbardziej powodowanie że Lao spada. Icon_frown
z większym trudem przychodzi Ci poruszanie Kasią Icon_wink2 .
abd3mz napisał(a):15 - to ten sąsiad. Icon_wink2 Pod wpływem listy neon.ki ściągnąłem płytę i chociaż podoba misie singiel to ten utwór jest moim zdaniem dużo lepszy.
miło mi, ale ja czegoś nie rozumiem - co ja mam wspólnego z Neilem? Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Jest bardziej w moim stylu, a dodatkowo ma kilka smaczków jak zmiany tempa [może dla niektórych drobne]
a to by się spodobało pewnie Kubie - o ile nie jest to zmiana tempa z bardzo wolnego na wolne Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):20 - Scarlett Johansson śpiewa utwory Toma Waitsa! Płyta równa, ale bez rewelacji. Oprócz tego utworu. Icon_wink2 Ot taka pozytywka...
trzeba sprawdzić!
abd3mz napisał(a):32 - szkoda, że w wersji albumowej nie jest na początku -tak jak na koncercie- flet...
już ten komentarz cos mi zasugerował, a zestaw płyt oczywiście potwierdził Icon_biggrin3 . no to oczywiście że mam pytania - jak wrażenia po przesłuchaniu koncertu i czy atmosfere dało się odczuć i co Ci się najbardziej spodobało. i tyle na razie Icon_smile2 .
a debiut Marka baaardzo cieszy!
abd3mz napisał(a):02 05 05 04 TO FIND - Zbigniew Preisner i Teresa Salgueiro
w zeszłym tygodniu odsłuchałam i dokładnie tego miał się tyczyć mój komentarz - dlaczego oni jeszcze nie są w sąsiedztwie Kasi?! Icon_smile2 ale już są, wszystko gra i pasuje. przynajmniej dla mnie to jasne jest Icon_smile2 . to nie moja muzyka ale jeśli chodzi o Twoją to jest to dla niej najlepsze miejsce - tylko obawiam się [jednak Icon_wink2 ], że polubi je tak jak pani znajdująca się przed nią.
abd3mz napisał(a):03 03 06 05 THE FRAGRANT TASTE OF RAIN - Jason Reeves
super, super!!!
Lao ciągle w nie do końca dobrej kolejności Icon_wink2 . no i rozbiegli się chłopaki już dosyć mocno...
najbardziej cieszy ten awans Anny:
abd3mz napisał(a):06 19 19 19 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
abd3mz napisał(a):35 28 05 01 ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
w zeszłym tygodniu napisałeś przewidując moją reakcję na ten utwór: "nie ta pora roku" i "nie na moją listę". masz rację tylko w połowie Icon_razz . jest rewelacyjny [przypomina mi fragmentami Sigur Rós, a innymi Explosions In The Sky, a może więc także California Stories Uncovered. wszystkie są u mnie bardzo na plus], ale trafił na razie do mojego nowego folderu - 'na chłody' [może już kojarzysz jego istnienie Icon_wink2 ]. ale z poznaniem płyty rzeczywiście zaczekam [zachowaj dla mnie link, proszę].
abd3mz napisał(a):50 47 05 00 PHOTOGRAPHS AND MEMORIES - Jason Reeves
Icon_cry Icon_cry Icon_cry i tu też:
abd3mz napisał(a):wypadły:
46 41 17 14 DŁUGA DROGA W DÓŁ - happysad

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
01.06.2008 09:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
no co narobil!?
widze, ze wyniki Lao musze wziac na siebie Icon_wink2. u mnie stabilniejsze Icon_wink2.
no i jeszcze DDWD wypadla...
zdecydowanie poprzednie notowanie bardziej mi podchodzilo Icon_mrgreen .
02.06.2008 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
neon.ka napisał(a):z większym trudem przychodzi Ci poruszanie Kasią Icon_wink2 .
Wyobraź sobie, że to akurat mnie nie martwi. Icon_razz [no może trochę...]
neon.ka napisał(a):miło mi, ale ja czegoś nie rozumiem - co ja mam wspólnego z Neilem? Icon_smile2
Jeszcze nic. Icon_mrgreen [ Icon_redface2 Aro u siebie w komentarzu napisał, że nowości są też od Ciebie i na dodatek przekręciłaś listę do góry nogami, a potem już nie sprawdzałem... i misie pomyliło. Icon_redface2 A znasz jakiś utwór Neila? Icon_smile2]
neon.ka napisał(a):a to by się spodobało pewnie Kubie - o ile nie jest to zmiana tempa z bardzo wolnego na wolne Icon_mrgreen
Obawiam się, że jest. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):już ten komentarz cos mi zasugerował, a zestaw płyt oczywiście potwierdził Icon_biggrin3 . no to oczywiście że mam pytania - jak wrażenia po przesłuchaniu koncertu i czy atmosfere dało się odczuć i co Ci się najbardziej spodobało. i tyle na razie Icon_smile2 .
Myślę, że jakąś część tego co przeżyliście udało się nagrać. Icon_wink2 Najbardziej utkwiły mi w pamięci: "inna" Prawdziwa miłość, flet na początku Ryby i Ptaka [gdyby dalsza część była przynajmniej taka jak na albumie to już w tym tygodniu byłby debiut w 30-tce. Ale może się jeszcze przekonam...] i Droga Telegraficzna. A najmniej spodobali misie Towarzysze Broni. A tak w ogóle to fajne uczucie gdy się słyszy gwiżdżącą neon.kę, najgłośniej klaskającego ku3ę i krzyczącą "Brawo!" Martyrkę. Icon_mrgreen [trwają ustalenie co robiła reszta forowiczów Icon_wink2].
neon.ka napisał(a):w zeszłym tygodniu odsłuchałam i dokładnie tego miał się tyczyć mój komentarz - dlaczego oni jeszcze nie są w sąsiedztwie Kasi?! Icon_smile2 ale już są, wszystko gra i pasuje. przynajmniej dla mnie to jasne jest Icon_smile2 . to nie moja muzyka ale jeśli chodzi o Twoją to jest to dla niej najlepsze miejsce - tylko obawiam się [jednak Icon_wink2 ], że polubi je tak jak pani znajdująca się przed nią.
Chyba nie, bo to jednak bardzo niemuzyczny utwór jest. Właściwie gdyby wyciąć ciszę to byłby o połowę krótszy. Ale mi to nie przeszkadza, bo od dawna mam problemy z ciszą... [Chyba jednak Tobie dam zastępstwo w prowadzeniu mojej listy. Icon_wink2]
neon.ka napisał(a):super, super!!!
Kibicuj, bo słońce pali niemiłosiernie. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):Lao ciągle w nie do końca dobrej kolejności Icon_wink2 . no i rozbiegli się chłopaki już dosyć mocno...
najbardziej cieszy ten awans Anny:
Nic nie może wiecznie trwać jak śpiewała inna Anna. Icon_wink2 [no dobra. prawie nic. Icon_wink2]
neon.ka napisał(a):w zeszłym tygodniu napisałeś przewidując moją reakcję na ten utwór: "nie ta pora roku" i "nie na moją listę". masz rację tylko w połowie Icon_razz . jest rewelacyjny [przypomina mi fragmentami Sigur Rós, a innymi Explosions In The Sky, a może więc także California Stories Uncovered. wszystkie są u mnie bardzo na plus]
Wow! No to bardzo się cieszę! Icon_biggrin3 Dostaję informację o kilku zespołach tygodniowo z tego gatunku, ale ten przykuł moją uwagę nazwą.
neon.ka napisał(a):ale trafił na razie do mojego nowego folderu - 'na chłody' [może już kojarzysz jego istnienie Icon_wink2 ]
No to już cieszy mniej. Icon_wink2 [kojarzę i coś misie wydaje, że głównie to ja go zapełniam. Icon_razz]
neon.ka napisał(a):ale z poznaniem płyty rzeczywiście zaczekam [zachowaj dla mnie link, proszę].
A nie możesz go ode mnie teraz wziąć i później z niego skorzystać? W Twoich rękach czułby się lepiej. Icon_wink2 [zachowam. a nawet jak zgubię to płytę mam na dysku. Icon_smile2]
neon.ka napisał(a):Icon_cry Icon_cry Icon_cry i tu też:
No nie! Zdecydowanie proszę, żeby mi tu nie płakać! :roll:
ku3a napisał(a):no co narobil!?
widze, ze wyniki Lao musze wziac na siebie Icon_wink2 . u mnie stabilniejsze Icon_wink2 .
Byłbym wdzięczny. Icon_wink2 [przynajmniej do koncertu. Icon_wink2]
ku3a napisał(a):zdecydowanie poprzednie notowanie bardziej mi podchodzilo Icon_mrgreen .
Jakoś mnie to nie dziwi. Icon_wink2
02.06.2008 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #11
 
abd3mz napisał(a):5. Paul McCartney - Memory Almost Full
Czy są jakieś szanse na to, że coś z tej płyty trafi na listę utworów? Od momentu mojej rejestracji na tym forum sir Paul zagościł tylko u mnie Icon_frown

[Obrazek: kleschko.png]
02.06.2008 07:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
 
Niestety nie. Jedyny utwór, który mnie zachwyca znałem wcześniej. A tak w ogóle to oprócz niego podobają misie tylko 2, ale nie na debiut. [Chyba ta płyta jest u mnie trochę niżej. Icon_wink2]
02.06.2008 08:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Przede wszystkim podoba mi się wszystko zielone w Twoim zestawieniu.
Nowości w 20 trochę mnie rozczarowały, bo dwie dostaną drugą szansę (ale na razie nie bardzo wygląda, żeby mogły ją wykorzystać), a tylko jedna wejdzie do poczekalni (z szansami na wyżej).
Chyba będzie test prawdy - czy znajdzie się piosenka Marka, która ma szansę na mojej liście (bo jeśli nie ta, to jaka?). A chyba, bo nie wiadomo, czy zadebiutuje u Ciebie w 30.
No i chyba zrobiłeś krzywdę czemuś u mnie.
04.06.2008 09:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
kleschko napisał(a):
abd3mz napisał(a):5. Paul McCartney - Memory Almost Full
Czy są jakieś szanse na to, że coś z tej płyty trafi na listę utworów? Od momentu mojej rejestracji na tym forum sir Paul zagościł tylko u mnie Icon_frown
Ale przedtem było go tutaj sporo.
04.06.2008 09:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
abd3mz napisał(a):Jedyny utwór, który mnie zachwyca znałem wcześniej.
Jako że nie ma szans u Ciebie, to chyba możesz napisać, który to. Icon_biggrin3
04.06.2008 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Wyjątkowo długo zwlekałem z komentem do tej listy Icon_wink Bardzo cieszę się, że na podium mimo spadku utrzymały się Czarne Kowboje....tak dobrze rozumiesz, na podium Icon_wink, a lidera nie znam....lidera Icon_wink Znów Jopkomania cię ogarnia. Trochę za dużo z tą Jopek w tle się dzieję i mnie to męczy powoli Icon_razz2, chociaż nie mam nic przeciw niej, wiecie, ze lubię. Za to Leo odpływa w siną dal, naprawdę twoja lista jest dziwna i pełna niespodzianek co tydzień. Chociażby dlatego warto tu wpadać Icon_wink Z nowości z 30 znam Diamonda i Johanson, która śpiewać nie umie, jest nudna i w ogóle Beee. I trochę przykro mi ją widzieć i u ciebie tak wysoko Icon_cry2 Rekompensuje mi to Jednoczas w 30!!!

Widzę, że Strin Quartet słuchałeś Icon_biggrin Ja mam ich interpretacje Cure, R.e.M i Garbage - bardzo to sympatyczne ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.06.2008 09:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #17
 
kajman napisał(a):Przede wszystkim podoba mi się wszystko zielone w Twoim zestawieniu.
Bo jeszcze w zielone gramy. Icon_wink2
kajman napisał(a):Nowości w 20 trochę mnie rozczarowały, bo dwie dostaną drugą szansę (ale na razie nie bardzo wygląda, żeby mogły ją wykorzystać), a tylko jedna wejdzie do poczekalni (z szansami na wyżej).
Pewnie Neil wejdzie do poczekalni. Tak myślałem, że raczej nie są w Twoim stylu, ale w końcu to moja lista. Icon_wink2 Drugie przesłuchanie to i tak dużo. Icon_wink2
kajman napisał(a):Chyba będzie test prawdy - czy znajdzie się piosenka Marka, która ma szansę na mojej liście (bo jeśli nie ta, to jaka?). A chyba, bo nie wiadomo, czy zadebiutuje u Ciebie w 30.
Połowa utworów z listy już przesłuchana. Icon_wink2
kajman napisał(a):No i chyba zrobiłeś krzywdę czemuś u mnie.
Znowu? Komu tym razem?
kajman napisał(a):Jako że nie ma szans u Ciebie, to chyba możesz napisać, który to. Icon_biggrin3
Ten sam, który Tobie bardzo się podoba. [Chyba gdzieś o nim pisałeś.] House of Wax. [Pamiętam jak Niedźwiedź mówił gdy Dance Tonight sobie nie radzi, że może wstawi ten utwór do zestawu...]
04.06.2008 11:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #18
 
saferłel napisał(a):Bardzo cieszę się, że na podium mimo spadku utrzymały się Czarne Kowboje....tak dobrze rozumiesz, na podium Icon_wink, a lidera nie znam....lidera Icon_wink
No i teraz tak jak neon.ka będę musiał sprawdzać czy nic nie namieszałem. Icon_razz [Chociaż z innego powodu. Icon_wink2]
saferłel napisał(a):Znów Jopkomania cię ogarnia. Trochę za dużo z tą Jopek w tle się dzieję i mnie to męczy powoli Icon_razz2, chociaż nie mam nic przeciw niej, wiecie, ze lubię.
Nie zaglądaj do następnego notowania. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Za to Leo odpływa w siną dal, naprawdę twoja lista jest dziwna i pełna niespodzianek co tydzień. Chociażby dlatego warto tu wpadać Icon_wink
A misie wydaje, że robi się coraz nudniejsza. Icon_wink2 [A Leo lepiej niech nie odpływa. :roll: ]
saferłel napisał(a):Johanson, która śpiewać nie umie, jest nudna i w ogóle Beee. I trochę przykro mi ją widzieć i u ciebie tak wysoko Icon_cry2
Ciekawy pomysł na płytę, dobrze zaaranżowana, charakterystyczny głos i takie dziwadełko to przepis na moją listę. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Jednoczas w 30!!!
Liczę, że będę mógł napisać to samo u Ciebie. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Widzę, że Strin Quartet słuchałeś Icon_biggrin Ja mam ich interpretacje Cure, R.e.M i Garbage - bardzo to sympatyczne ;]
Rzeczywiście sympatyczne, ale jak na moją listę zbyt proste.
04.06.2008 11:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Przede wszystkim podoba mi się wszystko zielone w Twoim zestawieniu.
1. Bo jeszcze w zielone gramy. Icon_wink2
kajman napisał(a):Nowości w 20 trochę mnie rozczarowały, bo dwie dostaną drugą szansę (ale na razie nie bardzo wygląda, żeby mogły ją wykorzystać), a tylko jedna wejdzie do poczekalni (z szansami na wyżej).
2. Pewnie Neil wejdzie do poczekalni.
3. Tak myślałem, że raczej nie są w Twoim stylu, ale w końcu to moja lista. Icon_wink2
4. Drugie przesłuchanie to i tak dużo. Icon_wink2
kajman napisał(a):No i chyba zrobiłeś krzywdę czemuś u mnie.
5. Znowu? Komu tym razem?
1. To także widać i akurat tutaj podwójnie zielone.
2. To już w piątek lub w sobotę. Na razie nie powiem ani tak, ani nie. Ale i tak wygląda skromnie przy 4 nowościach znikąd w 50 (może spróbujesz zgadnąć Icon_mrgreen, zdradzę, jeżeli trafisz).
3. Gdyby nie były w moim stylu, to nie miałyby 2 szansy.
4. I dużo i mało. Ale przy stadach odrzucanych od razu wygląda to dobrze.
5. Tym razem o piosenkę, która niespodziewanie chciała się u mnie pojawić.
04.06.2008 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #20
 
abd3mz napisał(a):A znasz jakiś utwór Neila? Icon_smile2]
tak, ten który jest na szczycie u Yacego, i w innych miejscach na kilku innych listach Icon_smile2
abd3mz napisał(a):A tak w ogóle to fajne uczucie gdy się słyszy gwiżdżącą neon.kę, najgłośniej klaskającego ku3ę i krzyczącą "Brawo!" Martyrkę. Icon_mrgreen [trwają ustalenie co robiła reszta forowiczów Icon_wink2].
Icon_lol tadzio3 nagrywał Icon_wink2 , zeta przytupywała [słabo słychać w tym materiale Icon_wink2 ]
abd3mz napisał(a):Chyba nie, bo to jednak bardzo niemuzyczny utwór jest. Właściwie gdyby wyciąć ciszę to byłby o połowę krótszy.
a Kasia niby jest muzyczna? dla mnie te utwory mają baaaardzo dużo wspólnego ze sobą. w tekst się nie wsłuchiwałam Icon_wink2
abd3mz napisał(a):[Chyba jednak Tobie dam zastępstwo w prowadzeniu mojej listy. Icon_wink2]
Icon_wink2 ale pamiętaj, że po swojemu ustawię Lao Che Icon_smile2 [a do Prima Aprilis trochę daleko Icon_smile2 ]
abd3mz napisał(a):Dostaję informację o kilku zespołach tygodniowo z tego gatunku, ale ten przykuł moją uwagę nazwą.
jak Ci to nie sprawi kłopotu to możesz mi podsyłać. razem z linkiem do Sleepmakesvawes Icon_smile2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
05.06.2008 03:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości