Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21 notowanie z 25.05.2008
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #21
 
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):może jeszcze wrócę.
Może? Icon_frown
miałam na myśli, że może jeszcze dzisiaj Icon_razz .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
25.05.2008 11:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
Taką miałem nadzieję. Icon_wink2 [Jak widać udało się. Icon_razz]
Teraz to definitywnie idę spać!
25.05.2008 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #23
Re: 21 notowanie z 25.05.2008
wróciłam jeszcze. dzisiaj? jutro? Icon_smile2
tak tak, Steve'a Winwooda też poznam z dużą przyjemnością [hm, chyba jakoś jako 8 płyta w kolejności może się ustawić... to da radę w tym tygodniu? chyba nie...]. i super, że od razu się przebił do pierwszej 30 - to dobrze zapowiada na przyszłość!
Sleepmakeswaves też miałam posłuchać. i co? i nic na razie... Icon_confused [9 w kolejce? Icon_wink2 ]
abd3mz napisał(a):42 - jeśli dobrze kojarzę to polski zespół. George Dorn Scream dużo lepiej prezentuje się muzycznie niż wokalnie, więc debiutuje utwór instrumentalny.
całkowicie się zgadzam. to jeszcze jedno wspomnienie z zeszłorocznego Off-u. zasłużyli wtedy sobie tylko na rozpoczęcie festiwalowego dnia ale wydaje sie, że mają potencjał, więc zobaczymy, co z tego będzie. a gdzie ich znalazłeś tak w ogóle?
wbrew wszystkiemu, wbrew nietypowości tego utworu, wbrew temu, że może sie wydawać, że na płycie są inne bardziej listowe piosenki - bardzo, bardzo się cieszę, że ten właśnie Jason dotarł aż na podium!
no teraz piosenki Lao są ustawione w zdecydowanie lepszej kolejności. Icon_biggrin3 [ale jeszcze nie idealnej Icon_razz ].
'Gdziekolwiek' się ładnie trzyma. <kciuk do góry>
abd3mz napisał(a):47 42 04 00 PHOTOGRAPHS AND MEMORIES - Jason Reeves
Icon_cry . no ale wiem, zapowiadałeś to...

płyty:
abd3mz napisał(a):06. Jason Reeves - The Magnificent Adventures Of Heartache
Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
[ale widze, że do Jamesa nie wróciłeś w tym tygodniu...]

*
[mój Znawca gotowy. jednak ustawiłam 20 pozycji, a nie 10. jak już będzie czas, to dajcie znać, to wkleję Icon_smile2 ].

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
26.05.2008 12:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #24
 
abd3mz napisał(a):[Nie bardzo wiem o co chodzi z nowościami, bo ja mam tylko dwie. ]
No tak , bo dla mnie nowosci to 27, 42 i 43. A u Ciebie podkreslone nowosci a pogrubione premiery. Icon_smile2 To takie masło maslane Icon_wink2 Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):A co to za zwierz te 4shared?
To moze jest nornik :roll: Icon_mrgreen taki bliski kuzyn chomika o niewielkich rozmiarach, krępej budowie ciała, dużej głowie. Wiem, że nie zapadają w sen zimowy, co w przypadku chomika wielokrotnie sie zdarzało Icon_wink2
26.05.2008 09:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #25
 
Dopiero teraz zauważyłem, że mam trzy nowości. Icon_mrgreen Wcale go nie zabrałem, ale zwracam honor. Icon_wink2 Icon_smile2
26.05.2008 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
neon.ka napisał(a):wróciłam jeszcze. dzisiaj? jutro? Icon_smile2
Jeśli jeszcze nie spałaś to dzisiaj. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):tak tak, Steve'a Winwooda też poznam z dużą przyjemnością [hm, chyba jakoś jako 8 płyta w kolejności może się ustawić... to da radę w tym tygodniu? chyba nie...].
Utworu dobrze nie znasz [chyba, że o czymś nie wiem Icon_wink2] a chcesz poznać płytę? Icon_smile2 No ładnie, ładnie... [Taktyka na abd3mza? Icon_wink2 To bardzo czasochłonna taktyka, więc nie polecam. Ja do płyty wrócę za kilka tygodni jak utwór przestanie mnie hipnotyzować. Icon_wink2]
neon.ka napisał(a):i super, że od razu się przebił do pierwszej 30 - to dobrze zapowiada na przyszłość!
Bo to jest przebój! Icon_wink2
neon.ka napisał(a):Sleepmakeswaves też miałam posłuchać. i co? i nic na razie... Icon_confused [9 w kolejce? Icon_wink2 ]
Może najpierw zrób mały kroczek? Icon_smile2 [czytaj: przesłuchaj ten utwór. Icon_wink2]
neon.ka o George Dorn Scream napisał(a):a gdzie ich znalazłeś tak w ogóle?
I tu mnie masz. Icon_wink2 Przypomnieli misie, [ale dlaczego to nie pamiętam. Chyba był jakiś utwór w Mikrokosmosie i skojarzyli misie z Naszą Listą.] a że płyta spełniała moje zasady, więc wystarczyło tylko ją znaleźć i przesłuchać. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):wbrew wszystkiemu, wbrew nietypowości tego utworu, wbrew temu, że może sie wydawać, że na płycie są inne bardziej listowe piosenki - bardzo, bardzo się cieszę, że ten właśnie Jason dotarł aż na podium!
Dzięki temu o czym piszesz to się udało. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):no teraz piosenki Lao są ustawione w zdecydowanie lepszej kolejności. Icon_biggrin3 [ale jeszcze nie idealnej Icon_razz ].
Pewnie dlatego nie jest idealna, bo zapomniałem zajrzeć do Twoich podpowiedzi. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):'Gdziekolwiek' się ładnie trzyma. <kciuk do góry>
Powiedziałbym, że bardzo ładnie, bo to bardzo trudna część listy. Icon_smile2 [Szkoda, że nie udało misie wykonać to co planowałem w tym tygodniu... +5...]
neon.ka napisał(a):Icon_cry . no ale wiem, zapowiadałeś to...
Spójrz na to pozytywnie. [Icon_wink2] Może to dzięki temu tak wysoko wyskoczył drugi Jason? Icon_smile2 [A tak w ogóle to bardzo mnie dziwi, że utwór o takim tytule nie jest na Twojej liście. Icon_wink2]
neon.ka napisał(a):[ale widze, że do Jamesa nie wróciłeś w tym tygodniu...]
Ja w ogóle bardzo rzadko wracam do płyt... Do średnich chyba w ogóle, a do dobrych niewiele częściej... [Przy Jamesie zaznaczyłem sobie 3 podwójne plusy. To trzecia w kolejności ocena. Niestety tylko najwyższa gwarantuje debiut na liście. Szczęśliwe numerki to: 6,9,10. Jeśli dobrze pamiętam to chyba 1 i 2 były niewiele słabsze. Kto wie może sięgnę po nią w tym tygodniu. Icon_wink2 ]
neon.ka napisał(a):[mój Znawca gotowy. jednak ustawiłam 20 pozycji, a nie 10. jak już będzie czas, to dajcie znać, to wkleję Icon_smile2 ].
Nie wiem o której jutro wstanę, ale jak znawczynie będą gotowe to top chyba mógłby być około południa. Icon_smile2 [Jak dla mnie to możesz już wkleić. Chyba, że są jakieś ustalenia o których nie wiem. Icon_wink2]
26.05.2008 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Podoba mi się fakt, iż ta lista ewoluuje. Jedynym mankamentem jest Lao Cheisis, którą skutecznie rozsiewa ku3a

06 11 07 05 RIGHT IN TWO - Tool - cieszy mnie wysoka pozycja Tool na Twej liście

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.05.2008 10:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
Aro napisał(a):To moze jest nornik :roll: Icon_mrgreen taki bliski kuzyn chomika o niewielkich rozmiarach, krępej budowie ciała, dużej głowie. Wiem, że nie zapadają w sen zimowy, co w przypadku chomika wielokrotnie sie zdarzało Icon_wink2
Ma 4 nogi, więc to pewnie on. Icon_wink2 Icon_mrgreen
Konrad napisał(a):Podoba mi się fakt, iż ta lista ewoluuje.
Może konkretniej? Icon_wink2
Konrad napisał(a):Jedynym mankamentem jest Lao Cheisis, którą skutecznie rozsiewa ku3a
No to już wiem od kogo się zaraziłem. Icon_wink2
26.05.2008 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #29
 
abd3mz napisał(a):Utworu dobrze nie znasz [chyba, że o czymś nie wiem Icon_wink2] a chcesz poznać płytę? Icon_smile2
pamiętam, że jak słyszałam u pana Kaczora, to zrobiło na mnie dobre wrażenie, więc jak dla mnie utwór znam dostatecznie, żeby chcieć poznać płytę Icon_smile2 . a słuchac całych płyt lubię po to, żeby wybrać z nich to, co rzeczywiście podoba mi się najbardziej [ale jak wiadomo robię teraz wyjątek dla Band Of Horses Icon_smile2 ]
abd3mz napisał(a):Może najpierw zrób mały kroczek? Icon_smile2 [czytaj: przesłuchaj ten utwór. Icon_wink2]
tak zrobię, bo nie mogę wynaleźć całej płyty. może się udam po pomoc, ale na razie jeszcze nie Icon_wink2 .
abd3mz napisał(a):[A tak w ogóle to bardzo mnie dziwi, że utwór o takim tytule nie jest na Twojej liście. Icon_wink2]
powoli... zaczęłam stosować taktykę jotema - najpierw coś musi spaść Icon_wink2 .
abd3mz napisał(a):[Przy Jamesie zaznaczyłem sobie 3 podwójne plusy. To trzecia w kolejności ocena. Niestety tylko najwyższa gwarantuje debiut na liście. Szczęśliwe numerki to: 6,9,10. Jeśli dobrze pamiętam to chyba 1 i 2 były niewiele słabsze.
ooo, to widzę, że raczej ta część płyty, która mi się mniej podoba. no ale jeszcze się będę dalej wsłuchiwać. na razie wolę początek.
abd3mz napisał(a):Nie wiem o której jutro wstanę, ale jak znawczynie będą gotowe to top chyba mógłby być około południa. Icon_smile2 [Jak dla mnie to możesz już wkleić. Chyba, że są jakieś ustalenia o których nie wiem. Icon_wink2]
to zaczekam na wyrażenie też gotowości przez Lilian Icon_smile2 .
abd3mz napisał(a):
Konrad napisał(a):Jedynym mankamentem jest Lao Cheisis, którą skutecznie rozsiewa ku3a
No to już wiem od kogo się zaraziłem. Icon_wink2
taaaa Icon_wink2 Icon_lol

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
26.05.2008 11:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #30
 
neon.ka napisał(a):
abd3mz napisał(a):Nie wiem o której jutro wstanę, ale jak znawczynie będą gotowe to top chyba mógłby być około południa. Icon_smile2 [Jak dla mnie to możesz już wkleić. Chyba, że są jakieś ustalenia o których nie wiem. Icon_wink2]
to zaczekam na wyrażenie też gotowości przez Lilian Icon_smile2 .
pewnie najlepiej wypadłoby gdybyśmy obie wkleiły mniej więcej w tym samym czasie (np. umówiona godzina Icon_wink2 )
jeśli mogłabym, to tym razem ja prosze o chwilowe odroczenie.
dam znać jak juz bede miala gotowy (powinno to byc w którymś z najbliższych dni, ale jutro priorytetowo jest Metallica Icon_wink2 a potem sie zobaczy Icon_mrgreen )

pozdrówki Icon_smile2
27.05.2008 12:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #31
 
neon.ka napisał(a):tak zrobię, bo nie mogę wynaleźć całej płyty. może się udam po pomoc, ale na razie jeszcze nie Icon_wink2 .
Adres znasz. Icon_wink2 [Linków nie zapisuje, ale przed chwilą sprawdziłem ile czasu potrzebuję na znalezienie tego linka. 60 sekund. Drugi link po założeniu gogli na "Sleepmakeswaves - In Today Already Walks Tomorrow". Icon_wink2 Ja chyba ściągnąłem z innego źródła, więc za nie nie ręczę. Icon_wink2 ]
Lilian napisał(a):pewnie najlepiej wypadłoby gdybyśmy obie wkleiły mniej więcej w tym samym czasie (np. umówiona godzina Icon_wink2 )
jeśli mogłabym, to tym razem ja prosze o chwilowe odroczenie.
dam znać jak juz bede miala gotowy (powinno to byc w którymś z najbliższych dni, ale jutro priorytetowo jest Metallica Icon_wink2 a potem sie zobaczy Icon_mrgreen )
Jak się zsynchronizujecie to możecie wkleić nawet minuta po minucie. Icon_wink2 [Widzę, że niezłe manewry robią się z tego topu Icon_wink2] To może dogadajcie się poza anteną, a ja jak tylko będę przy komputerze to wkleję top. Icon_smile2
27.05.2008 10:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Lao wciaz rewelacyjnie!
cieszy mnie debiut "Fire".
w czolowce kibicuje tez "Right In Two".
27.05.2008 03:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
No to sobie trochę ponarzekam. Trzy piosenki, którym kibicowałem wypadły z 30 (w zeszłym tygodniu chyba jeszcze więcej), Jopki lecą w dół, Raz Dwa Trzy takoż. Niedługo już na Twojej liście nie będę miał do oglądania. Icon_wink2 W 30 4 nowości, z których 3 najwyższe mnie nie przekonały, a na 4 może skuszę się kiedyś (Budzyński kojarzy mi się z zespołami, których nigdy nie lubiłem). Pociesza mnie trochę, że idą w górę Toole i Turnauy, a poza tym Fish i Drzewko Porcupinkowe, ale co to jest w porównaniu ze stratami?
27.05.2008 05:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
aaktt napisał(a):
Cytat:27 NN 01 01 I'M NOT DROWNING - Steve Winwood
To kolejny singiel jest?
Jest kilka osób na tym forum, których to czy coś wyszło na singlu zupełnie nie obchodzi. Ich listy są listami ich ulubionych utworów i interesowanie się czy coś wyszło na singlu pozostaje poza kręgiem ich zainteresowań.
27.05.2008 05:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #35
 
ku3a napisał(a):cieszy mnie debiut "Fire".
bo wreszcie coś co znasz? Icon_wink2
kajman napisał(a):No to sobie trochę ponarzekam.
Myślałem, że poczekasz aż Anna się odbije, ale miło że wpadłeś. Icon_wink2
kajman napisał(a):W 30 4 nowości, z których 3 najwyższe mnie nie przekonały,
Czyli zero szans na debiut u Ciebie? [U mnie za bardzo też nie poszaleją.]
kajman napisał(a):a na 4 może skuszę się kiedyś (Budzyński kojarzy mi się z zespołami, których nigdy nie lubiłem).
Nie wiem czy zdążysz. Icon_wink2 [Z ciekawości sprawdziłem co to za zespoły. "Znany jest przede wszystkim jako wokalista zespołów Armia, 2Tm2,3 oraz Budzy i Trupia Czaszka. Swego czasu śpiewał także w zespole Siekiera." Icon_eek2 Znam tylko Armię i Siekierę, ale nigdy bym nie wpadł na to, że ma coś z nimi wspólnego...]
kajman napisał(a):Pociesza mnie trochę, że idą w górę Toole i Turnauy, a poza tym Fish i Drzewko Porcupinkowe, ale co to jest w porównaniu ze stratami?
Chyba w sobotę nowe notowanie. Wpadnij wtedy to pogadamy. Icon_wink2 Icon_mrgreen
kajman napisał(a):Jest kilka osób na tym forum, których to czy coś wyszło na singlu zupełnie nie obchodzi.
Te osoby mają specyficzny gust i/lub lubią długasy. Icon_wink2
27.05.2008 05:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):No to sobie trochę ponarzekam.
1. Myślałem, że poczekasz aż Anna się odbije, ale miło że wpadłeś. Icon_wink2
kajman napisał(a):W 30 4 nowości, z których 3 najwyższe mnie nie przekonały,
2. Czyli zero szans na debiut u Ciebie? [U mnie za bardzo też nie poszaleją.]
kajman napisał(a):a na 4 może skuszę się kiedyś (Budzyński kojarzy mi się z zespołami, których nigdy nie lubiłem).
3. [Z ciekawości sprawdziłem co to za zespoły. "Znany jest przede wszystkim jako wokalista zespołów Armia, 2Tm2,3 oraz Budzy i Trupia Czaszka. Swego czasu śpiewał także w zespole Siekiera." Icon_eek2 Znam tylko Armię i Siekierę, ale nigdy bym nie wpadł na to, że ma coś z nimi wspólnego...]
kajman napisał(a):Pociesza mnie trochę, że idą w górę Toole i Turnauy, a poza tym Fish i Drzewko Porcupinkowe, ale co to jest w porównaniu ze stratami?
4. Chyba w sobotę nowe notowanie. Wpadnij wtedy to pogadamy. Icon_wink2 Icon_mrgreen
kajman napisał(a):Jest kilka osób na tym forum, których to czy coś wyszło na singlu zupełnie nie obchodzi.
5. Te osoby mają specyficzny gust i/lub lubią długasy. Icon_wink2
1. Zaglądałem wcześnie, ale ostatnio brakowało mi czasu, a w ostatnim czasie robiłem porządki, bo już totalnie mnie mkurzało, kiedy miałem na jednym dysku 5 MB wolnego miejsca, a na drugim 10. W tym tygodniu znalazłem trochę czasu i dlatego piszę (gdybym nie wpadł w czasochłonny pomysł wiwisekcji układania mojej listy, to pewnie miałbym go więcej.
2. No raczej nie, może jedynie do Jednoczasu się przekonam.
3. Misię kojarzy z Armią i Siekierą i to już mi wystarcza.
4. Proszę mnie nie straszyć.
5. Specyficzny gust na pewno. Od siebie dodam, że na single ambitniejsi wykonawcy dobierają najczęściej prostsze utwory ze swego repertuaru (często zarazem najsłabsze, a już na pewno te najambitniejsze nie mają żadnych szans). Dodatkową wadą singli jest to, że często zawierają okrojone lub uproszczone wersje utworów z longów.
27.05.2008 07:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
kajman napisał(a):No to sobie trochę ponarzekam
nie poznaje kolegi Icon_wink2
abd3mz napisał(a):bo wreszcie coś co znasz? Icon_wink2
rowniez. choc nie wystarczy znac Icon_wink2. "Fire" mi sie po prostu bardzo podoba.
27.05.2008 07:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):No to sobie trochę ponarzekam
nie poznaje kolegi Icon_wink2
Wiem, ale to specyficzny przypadek. Icon_wink2
27.05.2008 09:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #39
 
kajman napisał(a):Zaglądałem wcześnie, ale ostatnio brakowało mi czasu, a w ostatnim czasie robiłem porządki, bo już totalnie mnie mkurzało, kiedy miałem na jednym dysku 5 MB wolnego miejsca, a na drugim 10.
Uuuu to malutko. Ja ostatnio usunąłem około 25 płyt, bo nie miałem miejsca na nowe.
kajman napisał(a):Proszę mnie nie straszyć.
Ja jestem grzeczny. Icon_wink2
kajman napisał(a):Od siebie dodam, że na single ambitniejsi wykonawcy dobierają najczęściej prostsze utwory ze swego repertuaru
Bo stają przed dylematem czy ma być grany słabszy utwór z płyty czy żaden... [Z drugiej strony dla stacji radiowopodobnych te słabsze utwory też mogą być za trudne...]
ku3a napisał(a):nie poznaje kolegi Icon_wink2
Icon_lol
kajman napisał(a):Wiem, ale to specyficzny przypadek. Icon_wink2
Icon_lol Icon_lol
27.05.2008 09:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #40
Re: 21 notowanie z 25.05.2008
Jak można nie lubić listy, na której liderem [od ... notowań niezmiennymIcon_wink2 ] jest KASIA GRONIEC i w sumie trudno to nazwać piosenką - utwór, monodeklamacja, w każdym razie NIE ZABIJAJ. Przez 17 tygodni dzielnie się broni przed wszelkimi najazdami na top, ale czy za tydzień da radę? Bo kowboje mogą zaatakować dosyć mocno, i prośba Kasi, aby Nie zabijali może nie być usłyszana... Ale to za tydzień...
Aż 18 piosenek mogę nazwać moimi faworytami. Tylko przydałaby się jeszcze dziewiętnasta... (a trzecia pewnego dobrego, a niemłodego już związku Icon_wink2 )
To tylko powiem, że ciesze się z Wierszu o płaczu już na dziesiątym. I z dużego awansu miniaturki Jasona. Chociaż nie jest to mój ulubiony "kawałek" z jego płyty [którą wreszcie wysłuchałem od początku do końca...]. Ale jeden z lepszych. Szczególnie, że dużo fortepiano tam jest , I, że krótki Icon_wink2
Dużo minusów - spadki Ani Marii, drugiej Kasi, 1,2,3...
dzięki za możliwość wysłuchania Listy Icon_smile2
28.05.2008 12:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości