Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21 notowanie z 25.05.2008
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #61
 
abd3mz napisał(a):Absolutnie nie dzisiaj. Icon_wink2
trzymam kciuki Icon_wink2
mieszający abd3mz napisał(a):
Lilian nie napisał(a):Na neon.kowym chomiku jest mp3 a odbiór wrażeń wzrockowych to pewnie Cię nie interesuje.
heh, ale ktoś tu mieszał i namieszał... Icon_razz
abd3mz napisał(a):Icon_mrgreen [Muzyka do słuchania, a jak oglądać to tylko koncerty.]
juz wczesniej neon.ka Ci przecież pisała ze tą piosenke Myslo wykonuje tylko podczas koncertów Icon_wink2 więc w tych linkach, które podałam nie może być nic innego jak kawałek koncertu! Icon_smile2
zaskoczony :mrgreen: abd3mz napisał(a):
Lilian napisał(a):hmm.. hmm... a więc zdaje sie ze dla kajmana... Icon_mrgreen
Nie wiedziałem, że pozycje są już ustalone. Icon_wink2
tak było i w kwietniu i we wrześniu Icon_wink2
btw - a Ty jakie preferujesz? Icon_smile2
abd3mz napisał(a):[pewnie kajman zdziwi się jak wybiegniesz z trybun i będziesz do niego strzelała. Icon_mrgreen ]
Icon_lol
zdaje sie ze chyba nie tylko kajman by się zdziwił Icon_lol Icon_biggrin3
29.05.2008 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #62
 
Lilian napisał(a):trzymam kciuki Icon_wink2
Dzięki. Icon_smile2 "Twój" przedmiot już zaliczony. Icon_wink2
Lilian napisał(a):heh, ale ktoś tu mieszał i namieszał... Icon_razz
Przecież to sama prawda. Icon_razz
Lilian napisał(a):juz wczesniej neon.ka Ci przecież pisała ze tą piosenke Myslo wykonuje tylko podczas koncertów Icon_wink2 więc w tych linkach, które podałam nie może być nic innego jak kawałek koncertu! Icon_smile2
Mi bardziej chodziło o oglądanie koncertu na żywo. Icon_wink2 [rzadko, bo rzadko ale robię wyjątki.]
Lilian napisał(a):btw - a Ty jakie preferujesz? Icon_smile2
Moja ulubiona pozycja jest bardzo pozioma. Icon_mrgreen [Od jakiegoś czasu sport wywołuję u mnie mniejsze emocje, ale proszę nie traktować tych słów wiążąco. Icon_wink2]
30.05.2008 06:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #63
 
abd3mz napisał(a):Dzięki. Icon_smile2 "Twój" przedmiot już zaliczony. Icon_wink2
to super! Icon_biggrin3
abd3mz napisał(a):Mi bardziej chodziło o oglądanie koncertu na żywo. Icon_wink2 [rzadko, bo rzadko ale robię wyjątki.]
np. na Lao Che Icon_mrgreen
są już plany na sierpień? Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Moja ulubiona pozycja jest bardzo pozioma. Icon_mrgreen
a to ciekawe... Icon_razz /a moze coś źle rozumiem.../
abd3mz napisał(a):[Od jakiegoś czasu sport wywołuję u mnie mniejsze emocje, ale proszę nie traktować tych słów wiążąco. Icon_wink2]
oki Icon_smile2
30.05.2008 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #64
 
Lilian napisał(a):np. na Lao Che Icon_mrgreen
Dokładnie. Icon_wink2 Chociaż nie do końca, bo teledysków nie obejrzę, a jedyny koncert jaki widziałem to ten transmitowany 2 lata temu w TVP1. Oprócz tego kilka fragmentów z youtube, ale jakość była za słaba żeby ocenić czy prezentują się lepiej niż na płycie.
Lilian napisał(a):są już plany na sierpień? Icon_wink2
Plany są. Icon_wink2 [Ja jestem na tak, ale jest kilka znaków zapytania, np. w jakiej części kraju wtedy będę. Icon_wink2]
Lilian napisał(a):a to ciekawe... Icon_razz /a moze coś źle rozumiem.../
Myślałem o pozycji leżącej. Icon_mrgreen
30.05.2008 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
Re: 21 notowanie z 25.05.2008
abd3mz napisał(a):01 01 17 17 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (17)
Icon_eek2 Ścigasz się z Kajmanem? Icon_razz
abd3mz napisał(a):06 11 07 05 RIGHT IN TWO - Tool
08 12 07 07 10.000 DAYS (WINGS PART 2) - Tool
16 26 10 10 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
Icon_biggrin3
Icon_biggrin3
Icon_biggrin3
abd3mz napisał(a):28 34 04 01 ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
Spodobało się Icon_smile2 Ale czy zadebiutuje? Tego nie wiem Icon_wink2

abd3mz napisał(a):44 29 10 09 CAVALETTAS - The Mars Volta
wypadły:
45 34 09 05 GOLIATH - The Mars Volta
Icon_evil
Icon_evil


Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
30.05.2008 09:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #66
 
p.u.r.h., po co tyle enterów? :roll: nie można emotek w jednej linijce dać?
30.05.2008 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #67
 
abd3mz napisał(a):Pozwolę sobie szczegółowo odpowiedzieć.
ooo, a ja wcześniej nie spytałam o pozwolenie... :roll: Icon_wink2
abd3mz napisał(a):
neon.ka o pozycji Czytanki dla niegrzecznych napisał(a):ale nie strasz dorosłych - to tylko dla dzieci! Icon_mrgreen
Icon_lol Sugerujesz zmianę tytułu? [widzę, że Twój brzmi inaczej, ale nie mogę znaleźć oficjalnego potwierdzenia. Icon_wink2]
i nie znajdziesz Icon_wink2 . Icon_redface2 - wszystko mi się z dziećmi kojarzy Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):
neon.ka o pozycji Jamesa i kolegów ;-) napisał(a):Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
Ten szok to z jakiego powodu? Icon_smile2
z powodu aż takiego spadku!
abd3mz napisał(a):
neon.ka o Deszczu, ale nie z pierwszej płyty ;-) napisał(a):kolejny Icon_eek2
Dlaczego?
no wiesz - taki wypadek i miałby mnie nie zszokować? wystarczy spojrzec na którym miejscu ja go umieściłam, że niby Ty Icon_wink2 .
abd3mz napisał(a):A ja niemal wyłącznie przez przeglądarkę, bo jest szybciej i nie męczę w ten sposób zwierząt. Icon_wink2
Icon_lol . ale za to ja mogę sobie wybrać bitrate jaki mi odpowiada [nie za ciężki, nie za lekki Icon_smile2 ] i nie mam niespodzianek.
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):to ide na razie po ten jeden utwór do Ciebie...
"nie ta pora roku" i "nie na moją listę". Icon_wink2 Już pisałem, że u mnie też nie poszaleję.
skomentuję to w następnym notowaniu Icon_smile2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
31.05.2008 01:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #68
 
p.u.r.h. napisał(a):Icon_eek2 Ścigasz się z Kajmanem? Icon_razz
Wolę gonić Kasię. Icon_wink2 [Nie bardzo pamiętam jaki jest rekord kajmana. 24?]
p.u.r.h. napisał(a):Spodobało się Icon_smile2 Ale czy zadebiutuje? Tego nie wiem Icon_wink2
Icon_eek2 Żartujesz? Icon_wink2
neon.ka napisał(a):ooo, a ja wcześniej nie spytałam o pozwolenie... :roll: Icon_wink2
Ty je masz z urzędu, a ja muszę się o nie za każdym razem starać. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):i nie znajdziesz Icon_wink2 . Icon_redface2 - wszystko mi się z dziećmi kojarzy Icon_mrgreen
Icon_lol
neon.ka napisał(a):z powodu aż takiego spadku!
Według mnie wcale nie jest taki duży, jeśli wziąć pod uwagę że wyprzedziło go 13 nowości.
neon.ka napisał(a):no wiesz - taki wypadek i miałby mnie nie zszokować?
Nie wzięłaś pod uwagę, że wtedy sklasyfikowałem wszystkie znane mi utwory. 27 miejsce na 28 utworów w takim przypadku chyba nie jest za wysokie? Icon_wink2
neon.ka napisał(a):wystarczy spojrzec na którym miejscu ja go umieściłam, że niby Ty Icon_wink2 .
Ten utwór bardzo różnie odbieram, bo raz misie nie podoba, a innym razem trochę podoba. Icon_wink2 Ogólny przekaz bardzo tak, ale muzyka nie bardzo...
neon.ka napisał(a):skomentuję to w następnym notowaniu Icon_smile2 .
Jesteś mocno tajemnicza... [ Icon_wink2]
31.05.2008 11:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości