Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20 notowanie z 18.05.2008
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
abd3mz napisał(a):02 PP 02 02 CHŁOPACY - Lao Che (pozycja przed wypadkiem: 26)
03 PP 02 02 CZARNE KOWBOJE - Lao Che (pozycja przed wypadkiem: 13)
04 PP 02 02 mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che (pozycja przed wypadkiem: 17)
05 27 10 09 BÓG ZAPŁAĆ - Lao Che
06 03 08 08 SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
07 NN 01 01 DO SYNA JÓZEFA CIEŚLAKA - Lao Che
08 06 10 10 HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
09 PP 10 10 DROGI PANIE - Lao Che (pozycja przed wypadkiem: 38)
10 09 07 07 TY CZŁOWIEK JESTEŚ? - Lao Che
ale jazda Icon_mrgreen .
ciekawe tylko co bedzie za tydzien. oby chociaz częsc z nich sie utrzymala w scislej czolowce. licze, ze "Bog zaplac" juz na stale teraz wejdzie do czolowki.
abd3mz napisał(a):Został jednomyślnie zdyskwalifikowany ze względu na wiek.
buuu, nie podoba mi sie.

to teraz pozostaje czekac na forumową i zestawienie wykonawcow Icon_mrgreen .
20.05.2008 12:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
Lilian napisał(a):jak na razie nie wyekstrahowałam szczepionki Icon_mrgreen
Nie musisz się śpieszyć. Icon_wink2
Lilian napisał(a):ale ... mozesz ją sobie sam opracowac ... jak przedawkujesz Lao-dostarczanie Icon_wink2
(tj. jak sie znudzi Icon_razz )
Pozwolę sobie zwrócić uwagę pani profesor, że przedawkowanie a znudzenie to co innego. Icon_razz Staram się unikać tego pierwszego, a to drugie jest niemożliwe. Icon_razz Icon_wink2
Lilian napisał(a):znamy sie, ale ... niektóre z nas - tylko z widzenia :roll:
W takim razie koniecznie musisz wybrać się na zlot. Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):ciekawe tylko co bedzie za tydzien. oby chociaz częsc z nich sie utrzymala w scislej czolowce.
Nie wiem jakie miejsca na mojej liście uznajesz za ścisłą czołówkę, ale mam już pewną wizję tego co będzie się działo w następnym notowaniu. Icon_wink2
ku3a napisał(a):buuu, nie podoba mi sie.
A podobało by Ci się żeby w tym notowaniu współczynnik "Laoche-maniakalizm" wynosił 29/30? A za kilka tygodni jak emocje opadną lista zamieniłaby się w top wszech czasów? Wiem, że Ty nie masz zasad, ale moim zdaniem drobne ograniczenia służą liście. Icon_smile2
ku3a napisał(a):to teraz pozostaje czekac na forumową i zestawienie wykonawcow Icon_mrgreen .
Masz jakieś przypuszczenia? Icon_mrgreen
20.05.2008 06:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Następny zainfekowany Lao Cheisis Icon_lol

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
20.05.2008 06:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
abd3mz napisał(a):A podobało by Ci się żeby w tym notowaniu współczynnik "Laoche-maniakalizm" wynosił 29/30?
wszystko jedno. po prostu nie jestem w stanie pojąć tego, ze piosenka podoba Ci sie mniej, ale dajesz ją na pierwszym, bo druga jest starsza.
abd3mz napisał(a):Wiem, że Ty nie masz zasad
mam zasady, najnaturalniejsze jakie mogą byc - brak sztucznosci. brak ograniczen co do liczby piosenek wykonawcy, brak ograniczen wiekowych, brak ograniczen na powroty.
abd3mz napisał(a):Masz jakieś przypuszczenia? Icon_mrgreen
mysle, ze jakby odpowiednio podzielic punkty dla Lao, to zdobyliby 2 pierwsze miejsca Icon_razz.
20.05.2008 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #25
 
Cytat:wszystko jedno. po prostu nie jestem w stanie pojąć tego, ze piosenka podoba Ci sie mniej, ale dajesz ją na pierwszym, bo druga jest starsza.
Po pierwsze "podoba się" to nie jest odpowiednie słowo do utworów tego typu. Po drugie to nie odniosłeś się do drugiego pytania. Icon_smile2
ku3a napisał(a):mam zasady
W takim razie jeśli mocno "wzięłoby" Cię na Brothers In Arms to wróciłby na Twoją listę? [Założyłem, że był ale nie jestem pewien.] Ja w przypadku moich utworów wszech czasów nie wiedziałbym jak je porównać z innymi. A jak taki utwór później wyrzucić? Dzięki ograniczeniom nie muszę się o to martwić.

Dawno nie pisałem nic o koncercie, prawda?
Koncert pocięty na utwory można znaleźć na chomiku Lao_Che oraz na mediafire:
lao_che-koncert_w_3-01-09.zip
lao_che-koncert_w_3-10-17.zip
[Nie wiem jak się robi party, więc w pierwszej paczce jest pierwszych dziewięć utworów, a w drugiej reszta.]
Bardzo wygodne, bo pozwala wracać do ulubionych fragmentów koncertu. Icon_biggrin3
20.05.2008 08:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #26
 
abd3mz napisał(a):
Lilian napisał(a):ale ... mozesz ją sobie sam opracowac ... jak przedawkujesz Lao-dostarczanie Icon_wink2(tj. jak sie znudzi Icon_razz )
przedawkowanie a znudzenie to co innego. Icon_razz
w tym przypadku jedno i drugie sa w stalym i zaleznym od siebie zwiazku Icon_wink2 Icon_razz
abd3mz napisał(a):Pozwolę sobie zwrócić uwagę pani profesor ...
nie widzialam tu takiej... na forum jest jakis professor? Icon_eek2 przyznac sie, kto sie nie chce ujawnic... ! Icon_biggrin3
abd3mz napisał(a):Staram się unikać tego pierwszego, a to drugie jest niemożliwe. Icon_razz Icon_wink2
tak trzymaj, chlopaku...!
abd3mz napisał(a):
Lilian napisał(a):znamy sie, ale ... niektóre z nas - tylko z widzenia :roll:
W takim razie koniecznie musisz wybrać się na zlot. Icon_mrgreen
gdzies mi sie zapodziala miotla Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):
abd3mz napisał(a):Masz jakieś przypuszczenia? Icon_mrgreen
mysle, ze jakby odpowiednio podzielic punkty dla Lao, to zdobyliby 2 pierwsze miejsca Icon_razz.
na pierwszym miejscu Lao a na drugim Che? Icon_lol Icon_mrgreen
20.05.2008 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
abd3mz napisał(a):Po drugie to nie odniosłeś się do drugiego pytania. Icon_smile2
bo nie mialem nic do napisania, proste Icon_smile2.
abd3mz napisał(a):W takim razie jeśli mocno "wzięłoby" Cię na Brothers In Arms to wróciłby na Twoją listę?
oczywiscie, ze tak. zreszta kilka razy pojawialo sie na mojej liscie, tyle ze po raz ostatni wiele lat temu. oczywiscie musialoby to byc cos wiecej niz jedno, dwa czy nawet trzy przesluchania.
abd3mz napisał(a):A jak taki utwór później wyrzucić? Dzięki ograniczeniom nie muszę się o to martwić.
normalnie, w pewnym momencie przestaje sie sluchac. ja sluchalem BIA kilka razy przed koncertem, ale teraz juz odszedlem od plyt Marka, bo skupilem sie na innych.
20.05.2008 09:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
Lilian napisał(a):w tym przypadku jedno i drugie sa w stalym i zaleznym od siebie zwiazku Icon_wink2 Icon_razz
No tak i pewnie jeszcze chemicznym? Icon_wink2 Icon_razz
Lilian napisał(a):nie widzialam tu takiej... na forum jest jakis professor? Icon_eek2 przyznac sie, kto sie nie chce ujawnic... ! Icon_biggrin3
Icon_lol
Rozumiem, że bardziej adekwatne jest słowo "adept" i "mistrz"? Icon_mrgreen Icon_wink2
Lilian napisał(a):gdzies mi sie zapodziala miotla Icon_mrgreen
Mam nadzieję, że się szybko znajdzie. Chyba, że na inne zloty wybierasz mniej atrakcyjne środki komunikacji to jestem spokojniejszy. Icon_wink2
Lilian napisał(a):na pierwszym miejscu Lao a na drugim Che? Icon_lol Icon_mrgreen
Szkoda, że chłopacy wybrali sobie taką krótką nazwę. Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):bo nie mialem nic do napisania, proste Icon_smile2 .
No widzisz, a to jest dla mnie kluczowa sprawa. Icon_smile2 Czy lista będzie statyczną listą czy [niemal] martwym topem wszech czasów.
Cytat:normalnie, w pewnym momencie przestaje sie sluchac.
Po dwóch latach? Icon_wink2 To już wolę zostać przy moich zasadach. Icon_smile2 [Misie po prostu najlepsze utwory bardzo wolno osłuchują.]
21.05.2008 06:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #29
Re: 20 notowanie z 18.05.2008
chociaż napisałam, że po Twoim komentarzu na sąsiednim forum wszystko było jasne, to jednak sama nietypowość i niespotykaność [proszę nie czepiac się wyrazów Icon_wink2 ] takiego rozwiązania nieco zaskoczenia dała Icon_smile2 .
ja bym ustawiła w takiej kolejności:
abd3mz napisał(a):08 06 10 10 HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
05 27 10 09 BÓG ZAPŁAĆ - Lao Che
03 PP 02 02 CZARNE KOWBOJE - Lao Che (pozycja przed wypadkiem: 13) [jednak na dziś przed panem Cieślakiem]
07 NN 01 01 DO SYNA JÓZEFA CIEŚLAKA - Lao Che
09 PP 10 10 DROGI PANIE - Lao Che (pozycja przed wypadkiem: 38)
02 PP 02 02 CHŁOPACY - Lao Che (pozycja przed wypadkiem: 26)
04 PP 02 02 mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che (pozycja przed wypadkiem: 17)
06 03 08 08 SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
10 09 07 07 TY CZŁOWIEK JESTEŚ? - Lao Che
no i Kasia zupełnie tu nie pasuje Icon_wink2
Stare Dobre Małżeństwo nie miało najlepszego tygodnia...
Jason Reeves trochę ładnie i trochę nieładnie... Fotografie walczą u mnie o 30... ale nie tylko one, więc w końcu może to się skończyć kiepsko dla nich wszystkich.
tak, Soomood wcale nie zaskakuje - bardzo w Twoim stylu Icon_smile2 . ale rozpęd jakiś kiepski ma. ja tam bym go tu spokojnie widziała w trzydziestce...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
22.05.2008 01:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #30
 
neon.ka napisał(a):[proszę nie czepiac się wyrazów Icon_wink2 ]
Misie bardzo podobają. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):ja bym ustawiła w takiej kolejności:
Jednak dobrze, że tyle ich wpuściłem na listę, bo teraz wiem jaka jest Twoja kolejność. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):no i Kasia zupełnie tu nie pasuje Icon_wink2
Bardziej by pasowała gdybym wpuszczał starsze utwory Lao. Icon_razz [Głównie myślę o Gusłach.]
neon.ka napisał(a):tak, Soomood wcale nie zaskakuje - bardzo w Twoim stylu Icon_smile2 . ale rozpęd jakiś kiepski ma. ja tam bym go tu spokojnie widziała w trzydziestce...
Nie mam kogo wyrzucić. Nie wiem czy się nie skończy na poczekalni, bo na razie jest szósty w kolejce do trzydziestki...
neon.ka napisał(a):(...) takiego rozwiązania nieco zaskoczenia dała
Dobrze, że chociaż tyle, bo już się zastanawiałem czy nie wpuścić Madonny z budzikiem. Icon_wink2
22.05.2008 02:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #31
 
abd3mz napisał(a):Bardziej by pasowała gdybym wpuszczał starsze utwory Lao. Icon_razz [Głównie myślę o Gusłach.]
wtedy jej by tam nie było Icon_razz

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
23.05.2008 09:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #32
 
Zaraz, zaraz... Zacytowałaś utwory z pierwszej dziesiątki. Myślisz, że by się nie zmieściła? Icon_razz
23.05.2008 09:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #33
 
abd3mz napisał(a):Zaraz, zaraz... Zacytowałaś utwory z pierwszej dziesiątki. Myślisz, że by się nie zmieściła? Icon_razz
a widzisz... za bardzo na skróty chciałam Icon_smile2 . albo podświadomość chciała ją umieścić tam, gdzie bym ją chciała widzieć. a to nie jest pierwsza dziesiątka Icon_wink2 . [temat sytuacji Kasi na Twojej liście uważam za zamknięty Icon_smile2 ].

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
23.05.2008 09:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #34
 
neon.ka napisał(a):[temat sytuacji Kasi na Twojej liście uważam za zamknięty Icon_smile2 ].
Icon_lol Skoro tak to nie mam więcej pytań. Icon_wink2
23.05.2008 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości