Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista not. 1200 (16.03.2013)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: lista not. 1200 (16.03.2013)
thestranglers napisał(a):Ale to nie zmienia faktu że w Top3 to hoho, kiedy to oni ostatnio byli... i czy jeszcze kiedyś tam będą?
A Suede są Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.03.2013 12:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 182
Dołączył: Dec 2014
Post: #22
RE: lista not. 1200 (16.03.2013)
A widzisz, znajdujmy pozytywy! Pamiętam jak się bałeś o nich, przyznam że sam nie wiedziałem wtedy co to się urodzi z tego utworu, a tu proszę, jaki ładny łabądek, oczywiście czarny Icon_wink ale już nie pytam czy Natalie Cię oczarowała Icon_razz2
16.03.2013 12:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: lista not. 1200 (16.03.2013)
Przyznam, że nie przepadam za Natalie Icon_wink

A o Suede bałem się jak o każdego kto wraca zza grobu, ma dobry materiał, ale konfrontacja z listami mycharts ciągle przed nim. Generalnie jednak widzę, że wielu artystów daje radę, co tylko przekonuje mnie, że mam rację promując Suede, Garbage czy PSB Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.03.2013 12:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 182
Dołączył: Dec 2014
Post: #24
RE: lista not. 1200 (16.03.2013)
Właśnie słucham In Absentia - e tam, nie znacie się Icon_wink
Jest jeden Forumowicz który będzie piał z zachwytu, ale on tu nie zagląda ;P

michal91d napisał(a):Gratulacje! Piękna liczba notowań!
Dzięki Michał. W liczbie utworów to mnie pewnie niedługo przegonisz Icon_wink
michal91d napisał(a):03.02.09 SUEDE barriers
wolałbym ich widzieć na szczycie...
Tydzień temu brakło paru głosów, naprawdę.
michal91d napisał(a):16.24.02 ESBEN AND THE WITCH deathwaltz
kiedyś pisano o nich jako dobrych debiutantach. Przesłucham, bo widzę, że dobrze sobie radzą

Takie granie to lubię, jest bardzo sugestywnie, robią swoje nie oglądając się na konkurencję. Co prawda można doszukać się podobieństw z 2:54 ale kto tam by się przejmował takim szczegółem Icon_wink
michal91d napisał(a):31.32.02 SUEDE it starts and ends with you
ale właśnie, co się dzieje z "It Starts..."...

Jej, miejsce w czołówce jest dla jednego Zamszaka i wyszło na Barriers.
michal91d napisał(a):nowości w tym tygodniu chyba nie dla mnie
A ja myślę akurat że tegotygodniowe trochę posiedzą na liście...
16.03.2013 12:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #25
RE: lista not. 1200 (16.03.2013)
Gratuluję jubileuszu! Do szczytu mam podobne podejście co Artur, ale Ludzie Psy jak najbardziej cieszą! Icon_biggrin
16.03.2013 01:43 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
marsvolta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 507
Dołączył: Mar 2008
Post: #26
RE: lista not. 1200 (16.03.2013)
Wszystkiego najlepszego z okazji 1200 listy!

thestranglers napisał(a):01.NE.01 THE MARS VOLTA in absentia
I akurat dzisiaj The Mars Volta debiutuje na pierwszym. Niesamowite! Co się stało?

"In Absentia" to naprawdę świetna piosenka, tak samo zresztą jak cały ostatni album.
thestranglers napisał(a):MARIA PESZEK ludzie psy
Dopiero teraz? U mnie już wypadała po 14 tygodniach. Nad "Sorry Polsko" się zastanawiam.
Szymek79 napisał(a):CRYSTAL CASTLES affection
Może i spada, ale co by nie mówić to kolejny numer jeden Crystal Castles! na twojej liście był!
Szkoda, że "Sad Eyes" nie jest singlemIcon_smile
16.03.2013 01:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #27
RE: lista not. 1200 (16.03.2013)
gratuluję ilości komentarzy

pees. przy jakiej ulicy mieszkasz, że wzbudzasz takie emocje?
może też się tam przeprowadzę Icon_wink
16.03.2013 02:13 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 182
Dołączył: Dec 2014
Post: #28
RE: lista not. 1200 (16.03.2013)
adik 303 napisał(a):Gratuluję jubileuszu! Do szczytu mam podobne podejście co Artur, ale Ludzie Psy jak najbardziej cieszą!
Dzięki. No proszę Cię bardzo, dla każdego coś miłego w moim kramiku.
marsvolta napisał(a):Wszystkiego najlepszego z okazji 1200 listy!
Dziękuję. Oby w tej setce doszły i wrażenia koncertowe, bo ostatnio ich brakowało.
marsvolta napisał(a):"In Absentia" to naprawdę świetna piosenka, tak samo zresztą jak cały ostatni album.
Wiedziałem że mogę na Ciebie liczyć Icon_wink zgadzam się, a album rzeczywiście świetny i mówię to ja, kompletny laik w temacie TMV. Ale jest jeszcze jeden Forumowicz, który ma nawet In Absentia na liście.
marsvolta napisał(a):I akurat dzisiaj The Mars Volta debiutuje na pierwszym. Niesamowite! Co się stało?
Ano właśnie postanowiłem zrobić sobie prezent na jubileusz. Utwór podobał się od pierwszych przesłuchań albumu latem ubiegłego roku no i tak sobie czekał i czekał...
marsvolta napisał(a):MARIA PESZEK ludzie psy
Dopiero teraz? U mnie już wypadała po 14 tygodniach. Nad "Sorry Polsko" się zastanawiam.
A ja może wpuszczę od razu drugi i wtedy Maria coś zdziała? No późno, ale to taki numer który na liście trzeba mieć, później, wcześniej, nevermind.
Listoholik napisał(a):CRYSTAL CASTLES affection
Może i spada, ale co by nie mówić to kolejny numer jeden Crystal Castles na twojej liście był!
Szkoda, że "Sad Eyes" nie jest singlem
A ja słyszałem że jest/ma być...
Listoholik napisał(a):przy jakiej ulicy mieszkasz, że wzbudzasz takie emocje? może też się tam przeprowadzę
hehe, Grota Icon_wink
16.03.2013 05:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #29
RE: lista not. 1200 (16.03.2013)
thestranglers napisał(a):01.NE.01 THE MARS VOLTA in absentia
nie dziwię się, że in absentia tak ci się spodobało. To wyśmienita kompozycja. Zasłużenie debiutuje na szczycie. gratuluję 1200 notowania - wynik kosmiczny! Poza tym cieszy obecność DAUGHTER i docenionego po dwóch latach Capital cities!

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
18.03.2013 10:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 182
Dołączył: Dec 2014
Post: #30
RE: lista not. 1200 (16.03.2013)
dziobaseczek napisał(a):nie dziwię się, że in absentia tak ci się spodobało. To wyśmienita kompozycja. Zasłużenie debiutuje na szczycie.
Dziobas potrafi milutko podziobać dzióbkiem Icon_wink
dziobaseczek napisał(a):gratuluję 1200 notowania - wynik kosmiczny!
Dzięki, dzięki. A niedługo stówa z Wami Icon_smile
dziobaseczek napisał(a):Poza tym cieszy obecność DAUGHTER i docenionego po dwóch latach Capital cities!
To ja Ci ogromnie dziękuję za Daughter! Oby trafił się drugi That Ain't Right! A Szymkowe Capital fajne, oby na dłużej zostało w głowie.
18.03.2013 02:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 821
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
RE: lista not. 1200 (16.03.2013)
thestranglers napisał(a):Ale jest jeszcze jeden Forumowicz, który ma nawet In Absentia na liście.
Chyba do mnie pijesz. W każdym razie chyba jeszcze nigdy mnie nic na Twojej liście tak nie ucieszyło jak ten utwór.
Robię sobie przesłuchania utworów do mojej listy i akurat słucham In absentia. Przypadek? Nie ma przypadków.Icon_wink
19.03.2013 11:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 182
Dołączył: Dec 2014
Post: #32
RE: lista not. 1200 (16.03.2013)
kajman napisał(a):Chyba do mnie pijesz.
Si!
kajman napisał(a):W każdym razie chyba jeszcze nigdy mnie nic na Twojej liście tak nie ucieszyło jak ten utwór.
Hehe, trudno mi się z Tobą nie zgodzić Icon_wink
kajman napisał(a):Robię sobie przesłuchania utworów do mojej listy i akurat słucham In absentia. Przypadek? Nie ma przypadków.
Myślę że w takim razie jeszcze przez jakiś czas nie pozbędziesz się mojego lidera z listy.
19.03.2013 11:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości