Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 854
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 464
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 854
Karnawał się co prawda skończył, ale na szczycie dalej utwór o tematyce związanej z minionym okresem. I tak będzie co najmniej aż do finału, który 9 marca, albo i nawet do Wielkanocy... albo i dłużej. Zobaczymy. Korea wciąż w cieniu najważniejszego w Szwecji muzycznego wydarzenia, bo wśród nowości tylko jeden rodzynek z tego azjatyckiego kraju - grupa B.A.P. która już od debiutu robi na mnie wrażenie - choć najwyższe ich lokaty to maksimum druga dziesiątka, ale robią to regularnie i nie spoczywają na laurach, a to się chwali.
Co jeszcze? Z ostatniego koncertu w Szwecji debiutują panowie z Ravaillacs, którzy w finale mogą zagrozić czołowym wykonawcom, tak jak w zeszłym roku uczynił to Torsten Flinck. A jeszcze jest w Andra Chansen Eric Gadd... Cascada dawno nie miała dobrego kawałka od czasów Przeboju Lata A.D.2009 czyli EVACUATE THE DANCEFLOOR, a ostatnim utworem na liście była w 2010 PYROMANIA. Ten utwór może pomóc tej grupie, którą tworzą m.in wokalistka Nicole Horner oraz DJ Manian wyjść z cienia. Avicii też powinno coś zwojować. Riverside. Ostatnio mam skłonność do rockowych kawałków - kiedyś zresztą lubiłem ten gatunek i lubię go do dziś - coś mi jeszcze zostało jednak z Trójkowych czasów. Każdy utwór rockowy, jeżeli jest melodyjny może liczyć na moją sympatię, a tak jest w tym właśnie przypadku. Jedyną wadą jest to, że utwór jest bardzo długi - trwa ponad 7 minut, co mnie nieco nuży i może być znaczącą przeszkodą w osiągnięciu dobrego wyniku na liście, choć do drugiej dziesiątki powinni wejść bez problemu.


[Obrazek: 854.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.02.2013 10:52 PM przez kolej_grzesiek.)
17.02.2013 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: LPGP notowanie 854
No, Cascada zadziwiająco mocna, także na żywo. Nie sądzę, że im to pomoże w karierze, ale...
Franka Batelić!
Co do Aviciego, to polecam jeszcze: https://soundcloud.com/dj_selim/indian-l...sonu-nigam
I jeszcze Amaranthe - The Nexus Icon_smile
18.02.2013 01:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 702
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #3
RE: LPGP notowanie 854



















[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
20.02.2013 04:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości