Największe forum list przebojów Mycharts.pl
LPGP notowanie 854 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: LPGP - Lista Przebojów Obywatela G.T.P. (/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Wątek: LPGP notowanie 854 (/showthread.php?tid=18059)



LPGP notowanie 854 - kolej_grzesiek - 17.02.2013 10:51 PM

Karnawał się co prawda skończył, ale na szczycie dalej utwór o tematyce związanej z minionym okresem. I tak będzie co najmniej aż do finału, który 9 marca, albo i nawet do Wielkanocy... albo i dłużej. Zobaczymy. Korea wciąż w cieniu najważniejszego w Szwecji muzycznego wydarzenia, bo wśród nowości tylko jeden rodzynek z tego azjatyckiego kraju - grupa B.A.P. która już od debiutu robi na mnie wrażenie - choć najwyższe ich lokaty to maksimum druga dziesiątka, ale robią to regularnie i nie spoczywają na laurach, a to się chwali.
Co jeszcze? Z ostatniego koncertu w Szwecji debiutują panowie z Ravaillacs, którzy w finale mogą zagrozić czołowym wykonawcom, tak jak w zeszłym roku uczynił to Torsten Flinck. A jeszcze jest w Andra Chansen Eric Gadd... Cascada dawno nie miała dobrego kawałka od czasów Przeboju Lata A.D.2009 czyli EVACUATE THE DANCEFLOOR, a ostatnim utworem na liście była w 2010 PYROMANIA. Ten utwór może pomóc tej grupie, którą tworzą m.in wokalistka Nicole Horner oraz DJ Manian wyjść z cienia. Avicii też powinno coś zwojować. Riverside. Ostatnio mam skłonność do rockowych kawałków - kiedyś zresztą lubiłem ten gatunek i lubię go do dziś - coś mi jeszcze zostało jednak z Trójkowych czasów. Każdy utwór rockowy, jeżeli jest melodyjny może liczyć na moją sympatię, a tak jest w tym właśnie przypadku. Jedyną wadą jest to, że utwór jest bardzo długi - trwa ponad 7 minut, co mnie nieco nuży i może być znaczącą przeszkodą w osiągnięciu dobrego wyniku na liście, choć do drugiej dziesiątki powinni wejść bez problemu.


[Obrazek: 854.jpg]


RE: LPGP notowanie 854 - prz_rulez - 18.02.2013 01:37 AM

No, Cascada zadziwiająco mocna, także na żywo. Nie sądzę, że im to pomoże w karierze, ale...
Franka Batelić!
Co do Aviciego, to polecam jeszcze: https://soundcloud.com/dj_selim/indian-levels-sonu-nigam
I jeszcze Amaranthe - The Nexus Icon_smile


RE: LPGP notowanie 854 - Szymek79 - 20.02.2013 04:09 PM