Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19 notowanie z 11.05.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
Cytat:O tak, Tool już Right at No. Two Icon_mrgreen
Ja już wiem, że to będzie ciężko tydzień dla Toola.
p.u.r.h. napisał(a):A Down jednak nie wypadł, co za radość Icon_razz
Jeszcze się uratował. Icon_wink2
vingoe napisał(a):Hehe, wychodzi na to, że u mnie jest ich z 60 Icon_wink2
Coś misie pomyliło. Miało być "dwie trzecie". Icon_wink2
ku3a napisał(a):mam wrazenie, ze w poczatkowych notowaniach Twojej listy mielismy wiecej wspolnych piosenek Icon_smile2 .
Też mam takie wrażenie, ale wtedy znałem dużo mniej utworów. A poza tym w pierwszych czterech tygodniach nie ściągałem płyt.
ku3a napisał(a):no coz, trzeba spojrzec optymistycznie - a wiec teraz mozemy wiecej od siebie nawzajem wyciagac Icon_smile2 .
Chyba na przeszkodzie stoi mój specyficzny gust. Icon_wink2
ku3a napisał(a):mam nadzieje, ze kryzys Lao Che jest chwilowy.
byc moze pisales, ale wybacz, nie pamietam albo nie czytalem w masie tych wszystkich postow - czy "Czarne kowboje" maja szanse wejsc na liste?
Ja też nie pamiętam. Icon_wink2 Zresztą teraz to nie ma znaczenia co o tym pisałem. [Dlaczego niedziele od siebie dzieli tyle dni? :roll: ]
13.05.2008 06:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Icon_mrgreen
(w sumie moge napisac podobnie... Icon_mrgreen )
13.05.2008 08:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
02 06 05 03 RIGHT IN TWO - Tool - oby do szczytu

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
16.05.2008 09:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #24
 
abd3mz napisał(a):16 - dwa tygodnie temu myślałem, że męczy mnie już ten utwór i że już tylko chwila... Zobaczyłem, że u kajmana osiągnął dużo lepsze wyniki, więc jest znaczący awans. Icon_wink2 Do tej pory najwyżej był na 20.
czy to znaczy ze pozazdrościłes kajmanowi? i uznałes ze u Ciebie tez musi byc wyżej? Icon_wink2

a Lao u Ciebie na miejscach wielokrotności cyfry 3... To przypadek? Czy Trójka ma z tym coś wspólnego? Icon_wink2
(jakbys zapomniał, Miss Marple działa Icon_mrgreen )
16.05.2008 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #25
 
Jak mógłbym zapomnieć? Icon_biggrin3 Niestety dzisiaj w nocy/jutro rano Lao Che nie będzie na miejscach wielokrotności cyfry 3...
Lilian napisał(a):czy to znaczy ze pozazdrościłes kajmanowi? i uznałes ze u Ciebie tez musi byc wyżej? Icon_wink2
Icon_biggrin3 Dokładnie. Icon_wink2
17.05.2008 08:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości