Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19 notowanie z 11.05.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #1
19 notowanie z 11.05.2008
Niedawno skończyłem podsumowywać dotychczasowe notowania i ostatecznie zadecydowałem, że pod uwagę będę brał pierwszą trzydziestkę. W grę wchodził jeszcze dziesiątka, ale chyba jest zbyt statyczna. Z tego powodu kilka zmian w wyglądzie listy.
1. Najważniejsza dla mnie jest trzydziestka i dlatego wszelkie statystyki [i kolory będą dotyczyły tylko niej]. Dodatkowo dodałem kolor dla pierwszego miejsca. Icon_wink2
2. Dodałem czwartą kolumnę, która przedstawia liczbę tygodnie w 30-tce.
3. Nowości w 50 podkreślam.
To chyba tyle. Icon_smile2
Najważniejsze wydarzenia:
4 [i inne] - czy ja mówiłem coś o Teorii Najwyższego Miejsca? Icon_wink2 [chyba muszę wycofać się z tej teorii. Icon_smile2]
9 - myślałem, że ten utwór będzie albo na drugim albo wcale... Jednak jest, ale chyba teraz tylko w dół...
14 - gdy tylko mam odpowiedni nastrój i mogę się skupić ten utwór odsłania wszystkie swoje zalety.
16 - dwa tygodnie temu myślałem, że męczy mnie już ten utwór i że już tylko chwila... Zobaczyłem, że u kajmana osiągnął dużo lepsze wyniki, więc jest znaczący awans. Icon_wink2 Do tej pory najwyżej był na 20.
17 - to się musiało tak skończyć. Icon_wink2 Krótki, niezwykły utwór z którego sączy się klimat.
20 - tak się zastanawiam jaki to gatunek? Możliwe, że ociera się o muzykę poważną [w innych językach też tak dziwnie się nazywa?]. Cudownie oswaja ciszę.
29 - nie radzi sobie na liście. W tym tygodniu sięgnę po płytę. Posłucham jak prezentuje się nadzieja.
30 - bardzo mnie cieszy, że rewelacyjna stylizacja zmieściła się w 30-tce. Jak będzie sobie dobrze radzić to zastanowię się nad moim numerem dwa z płyty.

36 - Luna to dziwna płyta i może jak sobie ją oswoję to inny utwór będzie wyżej. Gdyby w tym utworze nie było wokalu to pewnie byłby wyżej...
37 - drugi czy trzeci tydzień oswajam Glow, ale na razie nic misie tak nie podoba jak Cosmology. Pewnie gdyby nie ID Dhafer nie byłby w kręgu moich zainteresowań.
40 - najlepszy utwór na bardzo nierównej składance "Te 30. urodziny". Dwa czy trzy razy słyszałem u Owczarka. Nie znam oryginału, ale właśnie takie covery misie podobają. Nawet nie wiem/pamiętam w jakim to języku.

Widzę, że takie uporządkowanie komentarzy powoduję u mnie rozpisywanie się, więc jeszcze tylko słowo o tym, że zmęczyłem się zarówno Lao Che jaki i Anną Marią.

pozycja|pozycja przed tygodniem|liczba tygodni w 50|liczba tygodni w 30 (ilość tygodni na pierwszym)

01 01 15 15 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (15)
02 06 05 03 RIGHT IN TWO - Tool
03 03 07 07 SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
04 08 05 05 WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo
05 09 05 05 10.000 DAYS (WINGS PART 2) - Tool
06 04 09 09 HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
07 05 16 16 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
08 07 07 07 NIEPOJĘTE I ULOTNE - Anna Maria Jopek
09 02 06 06 TY CZŁOWIEK JESTEŚ? - Lao Che
10 11 16 16 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy
11 13 07 07 CHODŹMY - Grzegorz Turnau
12 15 05 05 ROSETTA STONED - Tool
13 12 15 15 GOOD DAY MY ANGEL (live) - Myslovitz
14 27 13 12 WE CLOSE OUR EYES - British Sea Power
15 10 18 18 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
16 22 13 13 CZAS - Katarzyna Groniec
17 30 03 02 THE FRAGRANT TASTE OF RAIN - Jason Reeves

18 18 05 05 REPENTANCE - Dream Theater
19 23 08 08 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
20 31 02 01 TO FIND - Zbigniew Preisner i Teresa Salgueiro
21 14 06 06 MASTERS OF WAR - RPWL
22 17 14 14 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
23 25 08 08 CAVALETTAS - The Mars Volta
24 16 07 05 RUBEN'S TATOO - Songdog
25 19 07 07 BROKEN HARP - PJ Harvey
26 24 10 10 DARK STAR - Fish
27 20 09 08 BÓG ZAPŁAĆ - Lao Che
28 21 11 11 13TH STAR - Fish

29 26 05 05 THE DULL FLAME OF DESIRE - Björk i Antony Hegarty
30 32 04 01 WIOŚNIE NIE! - Basia Stępniak-Wilk i Wojciech Mann

31 33 02 00 ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
32 28 15 14 DŁUGA DROGA W DÓŁ - happysad
33 29 06 05 AUTOPORTRET WITKACEGO - Strachy na Lachy
34 35 08 05 GOLIATH - The Mars Volta
35 43 02 00 JEDNOCZAS - Stare Dobre Małżeństwo
36 NN 01 00 POZA TYM ŚWIATEM - Tomasz Budzyński
37 NN 01 00 COSMOLOGY - Dhafer Youssef i Wolfgang Muthspiel

38 41 02 00 PHOTOGRAPHS AND MEMORIES - Jason Reeves
39 34 07 00 PIERWSZY DZIEŃ RESZTY NASZEGO ŻYCIA - Anna Maria Jopek
40 NN 01 00 LOULE EL NESS (GDYBY NIE NASZ FART) - Soomood
41 38 05 00 SAVED - Bauhaus
42 37 17 07 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
43 42 14 08 DYBUK - Żywiołak
44 39 16 08 FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
45 36 05 00 NAJWAŻNIEJSZE JEST - Stare Dobre Małżeństwo
46 40 06 00 TALK TO THE RIVER - RPWL
47 44 04 00 FABRYKA ZŁA - Freak Of Nature
48 45 05 00 HOUSE OF CARDS - Radiohead
49 48 02 00 NOTHING IN RETURN (WALK AWAY) - Down
50 49 12 02 NOTHING COMPARES 2U - Jimmy Scott

wypadły:
46 48 11 04 KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy
47 38 02 00 THREADS - Portishead
50 35 06 01 9-29-045 - Green Carnation

premiery - 2, bez zmian - 3, w dół - 14, do góry - 13
Podkreślone nowości, pogrubione premiery, zazielenione 3 największe awanse i zaczerwienione 4 największe spadki. Aha i zaniebieszczony (?) numer jeden...

Nowości: http://chomikuj.pl/abd3mz/mycharts-abd3mz/19notowanie [ja z chomika prawie nie korzystam, więc ustawiłem dla tego folderu możliwość pobierania na koszt transferu właściciela. 50MB to niedużo, ale prawie wystarczy Icon_wink2 na pobranie każdego pliku trzy razy. Pewnie niedługo będzie tylko w alternatywnym miejscu.]

Za chwilę notowanie płyt, a top Myslovitz na życzenie. Icon_wink2
11.05.2008 12:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
notowanie 14 z 11 maja 2008 r.

01. Tommy Emmanuel - The Mystery
02. Dhafer Youssef And Wolfgang Muthspiel - Glow
03. Robert Kasprzycki - Światopodgląd
04. Lao Che - Gospel
05. Basia Stępniak-Wilk - Obce kraje
06. Tomasz Budzyński - Luna
07. Fish - 13th Star

08. Riverside - Rapid Eye Movement
09. Nick Cave & The Bad Seeds - Dig, Lazarus, Dig!!!
10. Michael McDonald - Soul Speak
11. Wynton Marsalis - Standards And Ballads
12. Martyna Jakubowicz - Te 30. urodziny

13. Chris Potter - Follow The Red Line
14. Timesbold - Ill Seen Ill Sung

15. Anna Ternheim - Halfway To Fivepoints
16. Goldfrapp - Seventh Tree
17. Bryan Adams - 11

18. Shining Star - Reset

19. Hey - MTV Unplugged
20. Muchy - Terroromans
21. The Kills - Midnight Boom
22. The Kooks - Konk

Dwa zdania.
1. Muszę się wytłumaczyć dlaczego na liście przebojów nie ma Tommiego Emmanuela i Roberta Kasprzyckiego. Utwory, które najbardziej misie podobają znałem już wcześniej, więc... [Z płyty Roberta nie znałem chyba trzech utworów i to tych najsłabszych... Prawie całą płytę przepiłował Janusz Deblessem i Teresa Drozda w -wtedy- poniedziałkowym Gitarą i piórem.
2. Oswajam miejsce 13 i 14, a płyty poniżej tych miejsc drugiej szansy już nie dostaną [no może 15 jeszcze będzie ją miała].
11.05.2008 12:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #3
 
abd3mz napisał(a):01 01 15 15 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (15)
Interesuje mnie kiedy pojawi się godny kandydat by zastąpić Katarzynę na miejscu pierwszym. I ciekawe kto to będzię :?:

[Obrazek: kleschko.png]
11.05.2008 01:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #4
 
abd3mz napisał(a):notowanie 14 z 11 maja 2008 r.
+ X płyt Metallici
+ X płyt Myslovitz ? Icon_wink2 Icon_mrgreen

abd3mz napisał(a):17. Bryan Adams - 11
ooo!!! jakie sa Twoje wrazenia z odsłuchu? Icon_smile2

A "Good Day My Angel" chyba ma duze szanse byc w czołówce w Twoim topie? Icon_biggrin3 Icon_mrgreen
11.05.2008 03:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #5
 
kleschko napisał(a):Interesuje mnie kiedy pojawi się godny kandydat by zastąpić Katarzynę na miejscu pierwszym. I ciekawe kto to będzię :?:
Mam Ci to powiedzieć? Icon_wink2 Jak tylko poznam wystarczająco dobry utwór i będę dysponował nagraniem w odpowiedniej jakości to dowiecie się o tym zaraz po mnie. Icon_wink2 [Właściwie wszystko co miałem do napisania na temat tego utworu już napisałem.]
Lilian napisał(a):+ X płyt Metallici
+ X płyt Myslovitz ? Icon_wink2 Icon_mrgreen
Icon_lol Nie było. Na Metallicę nie miałem czasu [wolalem przesłuchać coś co może trafić na moją listę], a na Myslovitz przeznaczyłem około kilkanaście godzin i nie miałem czasu słuchać czegoś co nie ma szans na pojawienie się w topie. [Czasem zabrakło bardzo mało żeby to była cała płyta.]
Lilian napisał(a):ooo!!! jakie sa Twoje wrazenia z odsłuchu? Icon_smile2
Wpadł do szuflady: "przyjemne, ale żeby samemu po to sięgać?" Icon_wink2
Lilian napisał(a):A "Good Day My Angel" chyba ma duze szanse byc w czołówce w Twoim topie? Icon_biggrin3 Icon_mrgreen
Nic już ze mnie nie wyciągniecie. Icon_mrgreen Icon_razz
11.05.2008 03:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #6
 
abd3mz napisał(a):Nic już ze mnie nie wyciągniecie. Icon_mrgreen Icon_razz
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
no no no, trzeba sie poważnie zastanowic które z Myslosongów mogły Cie najbardziej ruszyc Icon_wink2
11.05.2008 03:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #7
 
abd3mz napisał(a):Mam Ci to powiedzieć? Icon_wink2
Myślałem, że któryś z utworów Lao Che zasługuje na miejsce pierwsze u Ciebie. A to dlatego, że bardzo pomagasz w promocji tej grupy na tym i na innych zaprzyjaźnionych forach. ALe chyba się pomyliłem Icon_razz
PS.: Masz profil na Lastfm?

[Obrazek: kleschko.png]
11.05.2008 03:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
To ty człowiek jesteś!?, że tak dobre numery jak ten z pozycji 9 spadają u ciebie Icon_sad Dla równowagi za to widzę ogromny skok BSP...ogromny. Prawie całe notowanie przeskoczyli ;] Myslovitz wolno osuwa się w dół. Do 20 tyg. powinien dojść. Czyżby druga Katarzyna Groniec chciała powtórzyć sukces poprzedniczki, bo tak niebezpiecznie pnie się w górę ;]? Spada Pj Harvey....hmm zdawało mi się, że już tydzień temu ostro oberwała...a może to przez to, że u kajmana ten numer siedzi gdzieś tak daleko na końcu i mi się pomieszało ;]
Prawie cały sztab Lao na minus. Hydro, Człowiek i w dodatku jeszcze Bóg i znów na czerwono! W dół poszła też Bjork, jeszcze trochę i zniknie i stąd i z listy kajmana co za tym idzie, chyba, że ktoś inny ''męczy'' te numer.
Sleepmakesvawes nie wszedł to 30 jednak, a szkoda. Blisko 30 Jednoczas ;]...Kurcze...ja też przez tą zmiane ''zabarwienia'' listy i deklaracje że 30 najważniejsza zaczynam chyba traktować pozostałe miejsca bardziej jak poczekalnie Icon_biggrin

Z listy płyt chętnie poznałbym płyte Obce Kraje. Nie mam jej i nie wiem jak trafić.
Widzę, że stosujesz jakieś nowe nazewnictwo Icon_razz2 Seventh Tree zmieniłeś w 7Tree Icon_biggrin Jest w top 16...nie tak źle. U mnie ciagle top 5 tego roku. Cave na 9....no no no. To już very good wynik. Widzę, że końcówka listy jak zwykle dobra....dla mnie przynajmniej. Cała ostatnia 4 to fajne płytki, które lubię. Trochę mnie zdziwiłeś, że Killsi za Adamsem, ale pewnie cię ujął jakimś pieknym spokojnym numerem ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.05.2008 03:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
Lilian napisał(a):no no no, trzeba sie poważnie zastanowic które z Myslosongów mogły Cie najbardziej ruszyc Icon_wink2
Myślę, że pierwsza siódemka jest dość łatwa do odgadnięcia. Icon_smile2[Może nie kolejność, ale to że będą u mnie wysoko.]
kleschko napisał(a):Myślałem, że któryś z utworów Lao Che zasługuje na miejsce pierwsze u Ciebie. A to dlatego, że bardzo pomagasz w promocji tej grupy na tym i na innych zaprzyjaźnionych forach. ALe chyba się pomyliłem Icon_razz
Nie pomyliłeś się. Icon_wink2 Kilka utworów zasługuje na pierwsze miejsce, ale -tak jak już pisałem- nie wyobrażam sobie, żeby słabszy utwór zastąpił dobry. A co do Lao to według mnie "najsłabsza" [żeby inni nagrywali takie słabe płyty] ich płyta, ale oni poniżej pewnego poziomu nie schodzą. Poprzednie dwie to moja pierwsza dwójka wszech czasów. Dawno nie słyszałem Powstania Warszawskiego, ale może tam by się coś znalazło co mogło by zastąpić Kasię. Chociaż płytę cenię jako całość za niesamowity, gęsty klimat.
kleschko napisał(a):PS.: Masz profil na Lastfm?
Już kiedyś pisałem dlaczego nie.
11.05.2008 03:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
saferłel napisał(a):To ty człowiek jesteś!?, że tak dobre numery jak ten z pozycji 9 spadają u ciebie Icon_sad
Za to u Ciebie nawet się nie pojawił...
saferłel napisał(a):Czyżby druga Katarzyna Groniec chciała powtórzyć sukces poprzedniczki, bo tak niebezpiecznie pnie się w górę ;]?
Możliwe, że chce, ale nie powtórzy. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Spada Pj Harvey....hmm zdawało mi się, że już tydzień temu ostro oberwała...a może to przez to, że u kajmana ten numer siedzi gdzieś tak daleko na końcu i mi się pomieszało ;]
Oto historia tego utworu w trzydziestce: 18-24-14-29-24-19-25 Widać kiedy mocno oberwała? Icon_wink2 Potem były dwa duże awanse, ale Ty wolisz widzieć spadki. Icon_razz
saferłel napisał(a):Kurcze...ja też przez tą zmiane ''zabarwienia'' listy i deklaracje że 30 najważniejsza zaczynam chyba traktować pozostałe miejsca bardziej jak poczekalnie Icon_biggrin
Bo to coś na kształt poczekalni. Icon_smile2 To najbardziej sztuczna część listy. Nie pojawiają się na niej utwory wykonawców, którzy już są w trzydziestce [z kilkoma wyjątkami], a debiutują tylko te utwory, które mogą powalczyć o trzydziestkę.
saferłel napisał(a):Z listy płyt chętnie poznałbym płyte Obce Kraje. Nie mam jej i nie wiem jak trafić.
Postaram się jak najszybciej ją udostępnić. Jak bym zapomniał to napisz mi priva.
saferłel napisał(a):Widzę, że stosujesz jakieś nowe nazewnictwo Icon_razz2 Seventh Tree zmieniłeś w 7Tree Icon_biggrin
Tak mam nazwany folder. Icon_wink2 Już zmieniam.
saferłel napisał(a):Trochę mnie zdziwiłeś, że Killsi za Adamsem, ale pewnie cię ujął jakimś pieknym spokojnym numerem ;P
Icon_lol
11.05.2008 04:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Nie pojawił się racja, jest za to inny Lao. A teraz na każdy mój post w którym wyrażę smutek, że coś spada odpowiedz: U ciebie tego i tak nie ma Icon_biggrin?

Heh czyli pomieszało mi się jakoś z kajmanową listą. Może sobie wyobraziłem, że tutaj była na 24, a potem zleciała na 44 (tak jak u kajmana właśnie Icon_razz2)....w każdym razie w jej przypadku naprawdę SPADKÓW NIE LUBIĘ! ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.05.2008 04:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
Re: 19 notowanie z 11.05.2008
abd3mz napisał(a):16 - dwa tygodnie temu myślałem, że męczy mnie już ten utwór i że już tylko chwila... Zobaczyłem, że u kajmana osiągnął dużo lepsze wyniki, więc jest znaczący awans. Icon_wink2 Do tej pory najwyżej był na 20.
No tak, a na mojej liście pojawił się tylko dlatego, że jest na Twojej. To się nazywa sprzężenie zwrotne.
Na Twojej liście podobnie tak jak u Aro. Radość z awansów przyćmiewa niezadowolenie ze spadków wymuszonych tymi awansami. No ale niestety to notowanie jak dla mnie na minus z powodu spadków Anny Marii.
11.05.2008 05:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #13
 
abd3mz napisał(a):37 NN 01 00 COSMOLOGY - Dhafer Youssef i Wolfgang Muthspiel
Z całego bogactwa utworów Twojej listy dzisiaj zdecydowanie wyławiam ten powyższy! Cieszę się, że dostrzegłeś album GLOW. U mnie niebawem panowie wystartują z kawałkiem "Sand Dance".
11.05.2008 06:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #14
 
saferłel napisał(a):A teraz na każdy mój post w którym wyrażę smutek, że coś spada odpowiedz: U ciebie tego i tak nie ma Icon_biggrin?
Nie w każdym, ale jak będziesz przesadzał to tak. Icon_wink2 Po pięciu tygodniach na drugim spadek na dziewiąte to taka straszna wiadomość? Icon_razz
saferłel napisał(a):w każdym razie w jej przypadku naprawdę SPADKÓW NIE LUBIĘ! ;]
Ja nie lubię żadnych spadków, ale póki co nie znalazłem sposobu, żeby były awanse bez spadków. To znaczy znalazłem, ale ten sposób misie nie podoba. Icon_wink2
kajman napisał(a):To się nazywa sprzężenie zwrotne.
A ja myślałem, że wsparcie. Icon_wink2
kajman napisał(a):No ale niestety to notowanie jak dla mnie na minus z powodu spadków Anny Marii.
Cóż... Nie zawsze jest niedziela [wiem, że to dziwnie brzmi w kontekście dnia postowania mojej listy Icon_wink2]. Obawiam się, że dla Anny jest dopiero środa...
Jopkolog napisał(a):Cieszę się, że dostrzegłeś album GLOW.
A ja się cieszę, że poprosiłeś o ten album jotema3, bo gdyby nie to to bym go nie przesłuchał. Icon_smile2
Jopkolog napisał(a):U mnie niebawem panowie wystartują z kawałkiem "Sand Dance".
Wsłucham się dokładnie w ten utwór, bo póki co mam mętlik w głowie jakie nagranie najbardziej misie podoba. Cosmology jest rewelacyjne od połowy, a wcześniej trochę mniej.
11.05.2008 10:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #15
 
saferłel napisał(a):Z listy płyt chętnie poznałbym płyte Obce Kraje. Nie mam jej i nie wiem jak trafić.
Dla wszystkich zainteresowanych: http://www.4shared.com/account/file/4724...nvwgDAiXtd Icon_smile2
11.05.2008 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #16
 
Dużo polskości masz Icon_smile2

Ale nie ukrywajmy...nasze listy, to dwa różne światy. Co nie znaczy, że któryś z nich jest gorszy Icon_smile2
12.05.2008 03:14 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #17
 
vingoe napisał(a):Dużo polskości masz Icon_smile2
Dwie może trzy. Icon_wink2 Dwie ciekawostki.
1. W tym notowaniu została przerwana seria trzech notowań bez polskiej premiery. Ostatnią polskim debiutem w 30-tce był WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo w 15 notowaniu. Notabene została przerwana dużo groźniejsza seria. W ostatnich trzech notowaniach miałem po jednej premierze...
2. Ostatni raz zagraniczny utwór był na drugim miejscu w drugim notowaniu i był to WHAT A WONDERFUL WORLD - Katie Melua & Eva Cassidy [zresztą w pierwszym notowaniu to też był mój numer jeden wśród zagranicznych utworów.]
vingoe napisał(a):Ale nie ukrywajmy...nasze listy, to dwa różne światy. Co nie znaczy, że któryś z nich jest gorszy Icon_smile2
Dokładnie. Nic dodać nic ująć. Icon_smile2
12.05.2008 06:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
O tak, Tool już Right at No. Two Icon_mrgreen Chociaż Pani Katarzyna pewnie łatwo nie odpuści :->
Zresztą czołówka generalnie całkiem przytoolnie wygląda Icon_smile2 Cieszą też wyniki DT i PT Icon_wink2 Trochę gorzej z Goliatem... A Down jednak nie wypadł, co za radość Icon_razz

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
12.05.2008 09:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #19
 
abd3mz napisał(a):vingoe napisał/a:
Dużo polskości masz

Dwie może trzy.

Hehe, wychodzi na to, że u mnie jest ich z 60 Icon_wink2
12.05.2008 11:54 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
mam wrazenie, ze w poczatkowych notowaniach Twojej listy mielismy wiecej wspolnych piosenek Icon_smile2.
no coz, trzeba spojrzec optymistycznie - a wiec teraz mozemy wiecej od siebie nawzajem wyciagac Icon_smile2.
mam nadzieje, ze kryzys Lao Che jest chwilowy.
byc moze pisales, ale wybacz, nie pamietam albo nie czytalem w masie tych wszystkich postow - czy "Czarne kowboje" maja szanse wejsc na liste?
13.05.2008 04:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości