Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18 notowanie z 04.05.2008
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #41
 
kajman napisał(a):2. A swoją drogą nieźle Ci przywaliła. Icon_wink2 Szczególnie podoba mi się negatywny wydźwięk.
kajmanie, po takiej Twojej odpowiedzi zastanawiam sie czy wiesz o czym naprawde jest ten utwór? Icon_razz próbowałes go zrozumiec i sie wczuc? Icon_wink2

abd3mz napisał(a):A kto przywrócił jedną z moich poprzednich list?
juz o tym zapomaniałam Icon_smile2

abd3mz napisał(a):Lilian ma wiele zdolności. Icon_wink2 Icon_biggrin3
o, jak miło! Icon_smile2 tym razem to ja ... Icon_redface2
07.05.2008 12:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
Lilian napisał(a):
kajman napisał(a):2. A swoją drogą nieźle Ci przywaliła. Icon_wink2 Szczególnie podoba mi się negatywny wydźwięk.
kajmanie, po takiej Twojej odpowiedzi zastanawiam sie czy wiesz o czym naprawde jest ten utwór? Icon_razz próbowałes go zrozumiec i sie wczuc? Icon_wink2
Nie o chodzi o negatywny wydźwięk jako taki, bo to jest oczywiste. Textowo to jest niesamowicie przygnębiający utwór.
Mi chodziło o określenie Negatywny wydźwięk w kontekście całości odpowiedzi.
07.05.2008 12:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):8. Wystarczy popatrzeć na SDM na Forumowej. A w tym tygodniu obie były u mnie i u nikogo więcej.
To mnie właśnie olśniło. A skąd wziąłeś te rybki i przewóz?
kajman napisał(a):4. Chodziło mi o Kobietę, bo na fali sympatii do Lao nie będę słuchał RPWL, które kojarzy mi się z tym, czego nie lubię w Radioheadzie.
W sumie to się nie dziwię, że wolisz Kobietę od Wojny. Tak jak pisałem wydaje misie, że Kobietę możesz sobie darować. [Chociaż jutro przesłucham i spróbuję ocenić Twoimi kryteriami.] Nic nie jest Cię w stanie przekonać do RPWL? To cover Dylana. Icon_mrgreen
kajman napisał(a):5. Może te kryteria są tylko pozornie tak różne?
Hmm... Możliwe. Do zastanowienia.
8. To mój własny patent. Uwielbiam słowo i to, co można z nim zrobić. Chociaż wolę zabawy wewnątrzsłowne (nawet stworzyłem własny słownik), a nie międzysłowne, ale takie też uwielbiam.
4. To już w ogóle, bo jestem pacyfistą. Podziwiam, bo ja sam mam problemy z ustaleniem swoich kryteriów, a Ty się bierzesz do oceniania nimi. A na RPWL na razie się tylko przejeżdżałem i to znacznie mocniej niż na Lao.
5. Myślę, że głowny trzon odbioru muzyki mamy dosyć podobny. Podobne rzeczy wydają się nam prostackie i raczej mamy problemy z ich odbiorem. Obydwaj chyba podobnie odbieramy pozakręcanie muzyki i chyba obydwaj to lubimy. Różnica tkwi w tej muzyce pomiędzy. Tutaj Ty większą niż ja nadajesz wartość waestwie słownej (i chyba też w niej inne nieco rzeczy nam najbardziej pasują) i są tam klimaty, w których się rozmijamy.
07.05.2008 12:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #44
 
kajman napisał(a):Mi chodziło o określenie Negatywny wydźwięk w kontekście całości odpowiedzi.
Niestety nie podołałem i nie wiem jak to rozumieć. Icon_frown [W sumie nic dziwnego, bo Ty jesteś lepszą langustą.]
kajman napisał(a):
kajman napisał(a):Podziwiam, bo ja sam mam problemy z ustaleniem swoich kryteriów, a Ty się bierzesz do oceniania nimi.
To mój własny patent. Uwielbiam słowo i to, co można z nim zrobić. Chociaż wolę zabawy wewnątrzsłowne (nawet stworzyłem własny słownik), a nie międzysłowne, ale takie też uwielbiam.
No tak. Przecież pisałeś w sąsiedztwie, że jesteś zdolny. Icon_wink2 Icon_biggrin3 [Przypomniało misie, że kiedyś wspominałeś o Antysłowniku. Co to jest? Nic na ten temat nie znalazłem.]
kajman napisał(a):To już w ogóle, bo jestem pacyfistą.
Szczerze mówiąc to tak czułem.
kajman napisał(a):Podziwiam, bo ja sam mam problemy z ustaleniem swoich kryteriów, a Ty się bierzesz do oceniania nimi.
Mądrzę się? Może trochę. Icon_wink2
kajman napisał(a):A na RPWL na razie się tylko przejeżdżałem i to znacznie mocniej niż na Lao.
Ale utwory z zestawu przesłuchałeś. Icon_wink2
kajman napisał(a):Myślę, że głowny trzon odbioru muzyki mamy dosyć podobny. Podobne rzeczy wydają się nam prostackie i raczej mamy problemy z ich odbiorem. Obydwaj chyba podobnie odbieramy pozakręcanie muzyki i chyba obydwaj to lubimy. Różnica tkwi w tej muzyce pomiędzy. Tutaj Ty większą niż ja nadajesz wartość waestwie słownej (i chyba też w niej inne nieco rzeczy nam najbardziej pasują) i są tam klimaty, w których się rozmijamy.
Zgadzam się, ale chyba właśnie tej muzyki pomiędzy jest najwięcej. A te różne kryteria to głównie mi chodziło o to, o czym już mówiliśmy. Ty -jeśli dobrze rozumiem- szukasz głównie interesującej muzyki, a dla mnie najważniejsze są emocje, klimat [chociaż bardzo interesujące utwory też potrafią zajść wysoko na mojej liście]. Poza tym wydaje misie, że Ty masz ostrzejsze kryteria. Więcej rzeczy Ci się nie podoba.

Może taka informacja, choć trochę pomoże w ułożeniu Znawcy mojego topu Myslovitz. Icon_smile2
Do pierwszej dziesiątki zakwalifikowałem 12 utworów, do drugiej również 12, a do trzeciej 28. :roll:
07.05.2008 11:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #45
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Mi chodziło o określenie Negatywny wydźwięk w kontekście całości odpowiedzi.
Niestety nie podołałem i nie wiem jak to rozumieć. Icon_frown [W sumie nic dziwnego, bo Ty jesteś lepszą langustą.]
abd3mz, nie rozumiesz mnie czy kajmana (odnośnie wypowiedzi o negatywnych wydżwiekach) ? Icon_wink2
kajman napisał(a):Podziwiam, bo ja sam mam problemy z ustaleniem swoich kryteriów, a Ty się bierzesz do oceniania nimi.
przyznaje, ze ja tez podziwiam Icon_mrgreen (nie lada wyczyn!)
kajman napisał(a):Uwielbiam słowo i to, co można z nim zrobić.
tego nie da sie nie zauważyc przy spotkaniu z Tobą face to face Icon_mrgreen
ale bywa, ze trudno Cie zrozumiec Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Więcej rzeczy Ci się nie podoba.
jesli moge wyrazic swoja opinie, to masz racje abd3mz... Kajmanie, nie gniewasz sie chyba za moje słowa?
abd3mz napisał(a):Może taka informacja, choć trochę pomoże w ułożeniu Znawcy mojego topu Myslovitz. Icon_smile2
Do pierwszej dziesiątki zakwalifikowałem 12 utworów, do drugiej również 12, a do trzeciej 28. :roll:
to oznacza ze do trzydziechy próbujesz zmieścić 52 utwory! Icon_biggrin3 ciekawe jak zdołasz je poupychac? moze wejda wszystkie? Icon_mrgreen
08.05.2008 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #46
 
Lilian napisał(a):abd3mz, nie rozumiesz mnie czy kajmana (odnośnie wypowiedzi o negatywnych wydżwiekach) ? Icon_wink2
kajmana.
Lilian napisał(a):przyznaje, ze ja tez podziwiam Icon_mrgreen (nie lada wyczyn!)
To nie jest takie trudne, choć trudne do zdefiniowania. Icon_wink2 Wystarczy skorzystać z tego co kajmanowi podobało się do tej pory, wziąć poprawkę na to co przeszkadza mu w innych utworach Lao. Bardziej zwrócić uwagę na muzykę, a mniej na tekst. Chyba, że znajduje się w nim coś co może denerwować kajmana. Przesłuchać, zastanowić się, wrzucić do maszyny losującej i gotowe. Icon_mrgreen Icon_wink2

Przesłuchałem i nadal nie wiem. Icon_razz Jak masz/będziesz miał wsparcie to możesz przesłuchać, ale na swoją odpowiedzialność. Icon_wink2
Lilian napisał(a):to oznacza ze do trzydziechy próbujesz zmieścić 52 utwory! Icon_biggrin3
Przed chwilą zobaczyłem, że zapomniałem przynajmniej o dwóch, które będą walczyły o pierwszą dziesiątkę. [nie są uwzględnione w żadnej dziesiątce.] :roll:
Lilian napisał(a):ciekawe jak zdołasz je poupychac? moze wejda wszystkie? Icon_mrgreen
Poprosiłbym Cię o pomoc, ale wtedy nie mogłabyś pobawić się w Znawcę. Icon_wink2 Icon_mrgreen
08.05.2008 03:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #47
 
abd3mz napisał(a):
Lilian napisał(a):ciekawe jak zdołasz je poupychac? moze wejda wszystkie? Icon_mrgreen
Poprosiłbym Cię o pomoc, ale wtedy nie mogłabyś pobawić się w Znawcę. Icon_wink2 Icon_mrgreen
o pomoc najlepiej poprosić Niedźwiedzia Icon_mrgreen .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
08.05.2008 06:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #48
 
Jasne, a potem się przyzwyczaję i zostanie mi jedno miejsce na liście. Icon_wink2 Icon_mrgreen
08.05.2008 06:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Mi chodziło o określenie Negatywny wydźwięk w kontekście całości odpowiedzi.
Niestety nie podołałem i nie wiem jak to rozumieć. Icon_frown [W sumie nic dziwnego, bo Ty jesteś lepszą langustą.]
kajman napisał(a):Chociaż wolę zabawy wewnątrzsłowne (nawet stworzyłem własny słownik), a nie międzysłowne, ale takie też uwielbiam.
No tak. Przecież pisałeś w sąsiedztwie, że jesteś zdolny. Icon_wink2 Icon_biggrin3 [Przypomniało misie, że kiedyś wspominałeś o Antysłowniku. Co to jest? Nic na ten temat nie znalazłem.]
kajman napisał(a):Podziwiam, bo ja sam mam problemy z ustaleniem swoich kryteriów, a Ty się bierzesz do oceniania nimi.
Mądrzę się? Może trochę. Icon_wink2
kajman napisał(a):A na RPWL na razie się tylko przejeżdżałem i to znacznie mocniej niż na Lao.
Ale utwory z zestawu przesłuchałeś. Icon_wink2
A te różne kryteria to głównie mi chodziło o to, o czym już mówiliśmy. Ty -jeśli dobrze rozumiem- szukasz głównie interesującej muzyki, a dla mnie najważniejsze są emocje, klimat [chociaż bardzo interesujące utwory też potrafią zajść wysoko na mojej liście].
Postaram się odnieść do częśći.
Lubię się przyczepiać, ale raczej nigdy ze złą myślą. [Dalszą część wypowiedzi usunąłem, bo mógłbym niechcący urazić 2 osoby, a nie o to mi chodzi. Jeżeli ktoś przeczytał wcześniej, to przepraszam.]
Antysłownik to stworzony przeze mnie własny słownik z nowymi znaczeniami wielu wyrazów. Zasadę może zdradzę później, najpierw zapytam, jakie znaczenie oprócz tego ogólnie znanemu można nadać wyrazom: akcent, armata, bandyta, kartka, paleocen, waligóra i żyletka (to niektóre słowa ze słownika)?
Z tymi kryteriami fajnie brzmiało, więc skomentowałem. Icon_wink2
RPWL przesłuchałem z zestawu tylko ostatni utwór i to tylko dlatego, że polecałeś mi zespół. Inne nagrania znałem znacznie wcześniej.
Zostawmy emocje i zatrzymajmy się na klimacie. Trudno mi wyobrazić sobie interesujjącą muzykę bez klimatu i świetny klimat w beznadzej muzyce. Klimat tworzy się operując dźwiękami, a te mogą być proste lub wyszukane, ale nie mogą być złe, bo wtedy nie są na tyle nośne, żeby stworzyć odpowiedni klimat.
08.05.2008 07:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #50
 
kajman napisał(a):Lubię się przyczepiać, ale raczej nigdy ze złą myślą. [Dalszą część wypowiedzi usunąłem, bo mógłbym niechcący urazić 2 osoby, a nie o to mi chodzi. Jeżeli ktoś przeczytał wcześniej, to przepraszam.]
Przeczytał i nie poczuł się urażony. Icon_smile2
kajman napisał(a):Antysłownik to stworzony przeze mnie własny słownik z nowymi znaczeniami wielu wyrazów.
Dlaczego mnie to nie dziwi? Icon_wink2 Icon_biggrin3
kajman napisał(a):Zasadę może zdradzę później, najpierw zapytam, jakie znaczenie oprócz tego ogólnie znanemu można nadać wyrazom: akcent, armata, bandyta, kartka, paleocen, waligóra i żyletka (to niektóre słowa ze słownika)?
Ja mówiłem, że jestem na razie wyeksploatowany, więc spróbuje jutro. Icon_smile2 [Jeśli ktoś ma ochotę odpowiedzieć to nie mam nic przeciwko.]
kajman napisał(a):Zostawmy emocje i zatrzymajmy się na klimacie.
Jeżeli tylko teoretycznie albo to Twoje zdanie to zgoda możemy zostawić. W każdym innym przypadku zdecydowanie nie. Muzyka bez emocji byłaby dla mnie mniej ważna i nie poświęcałbym Jej tyle czasu.
08.05.2008 11:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Zostawmy emocje i zatrzymajmy się na klimacie.
Jeżeli tylko teoretycznie albo to Twoje zdanie to zgoda możemy zostawić. W każdym innym przypadku zdecydowanie nie. Muzyka bez emocji byłaby dla mnie mniej ważna i nie poświęcałbym Jej tyle czasu.
Zupełnie nie o to mi chodziło. Moim zdaniem klimat jest czymś obiektywnym i jest elementem wynikającym z działalności muzyków. Natomiast emocje są czymś kompletnie subiektywnym, zależą od konkretnego odbiopcy, mogą być wywoływane bardzo różnymi rzeczami, często także nie związanymi z samą muzyką i na pewno nie są (przynajmniej nie w każdym przypadku) od jej jakości. I dlatego rozmowa o nich w tym kontekście do niczego nie prowadzi (moim zdaniem).
09.05.2008 07:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #52
 
kajman napisał(a):Moim zdaniem klimat jest czymś obiektywnym i jest elementem wynikającym z działalności muzyków.
Obiektywny? A na przykład Autobiografia ma obiektywny klimat czy nie?
kajman napisał(a):Natomiast emocje są czymś kompletnie subiektywnym, zależą od konkretnego odbiopcy, mogą być wywoływane bardzo różnymi rzeczami, często także nie związanymi z samą muzyką i na pewno nie są (przynajmniej nie w każdym przypadku) od jej jakości.
Zgoda, ale moim zdaniem wpływają na jakość muzyki. Może bardziej na odbiór.
kajman napisał(a):I dlatego rozmowa o nich w tym kontekście do niczego nie prowadzi (moim zdaniem).
Rozmowa o nich może tak, ale póki co ja je tylko wymieniłem, bo temat dotyczył kryteriów oceny muzyki. A one są jednym z moich kryteriów. Icon_smile2
09.05.2008 09:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #53
Re: 18 notowanie z 04.05.2008
z Twojego komentarza wynika, że powinnam być najbardziej zadowoloną z forum z Twojego notowania Icon_wink2 .
właściwie to nie mam co pisać, bo już wszystko jak na dłoni wyłożyłeś Icon_razz .
szkoda znów DDWD...
jestem naprawdę ciekawa tego debiutu z ciekawym tytułem...
ta niższa nowość z panem Reeves'em to kolejna moja ulubiona z płyty (ale ja tam chyba nie mam nie_ulubionych Icon_smile2 . no, może prawie...), ale moją ulubioną ostatnio perełką jest 'Sunbeam Lights'. takie maleńkie, a takie ujmujące.
no! to teraz jak wejdzie następne SDM to już będzie to, o które mi chodzi Icon_wink2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
09.05.2008 01:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):1. Moim zdaniem klimat jest czymś obiektywnym i jest elementem wynikającym z działalności muzyków.
Obiektywny? A na przykład Autobiografia ma obiektywny klimat czy nie?
kajman napisał(a):2. Natomiast emocje są czymś kompletnie subiektywnym, zależą od konkretnego odbiorcy, mogą być wywoływane bardzo różnymi rzeczami, często także nie związanymi z samą muzyką i na pewno nie są (przynajmniej nie w każdym przypadku) od jej jakości.
Zgoda, ale moim zdaniem wpływają na jakość muzyki. Może bardziej na odbiór.
kajman napisał(a):3. I dlatego rozmowa o nich w tym kontekście do niczego nie prowadzi (moim zdaniem).
Rozmowa o nich może tak, ale póki co ja je tylko wymieniłem, bo temat dotyczył kryteriów oceny muzyki. A one są jednym z moich kryteriów. Icon_smile2
1. Ma, a subiektywny może być tylko odbiór tego klimatu.
2. Przede wszystkim na odbiór. Na jakość nie bardzo sobie wyobrażam jak.
3. Ty wymieniłeś, a ja napisałem, że w rozmowie je pomijam.
09.05.2008 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #55
 
neon.ka napisał(a):z Twojego komentarza wynika, że powinnam być najbardziej zadowoloną z forum z Twojego notowania Icon_wink2 .
W takim razie zapytam: Czy ktoś się czuje bardziej zadowolony od neon.ki? Icon_wink2 [A następne notowanie zapowiada się równie dobre dla Ciebie. Może nie za bardzo jeśli chodzi o czołówkę, ale wydaje misie, że ze środka trzydziestki będziesz zadowolona...]
neon.ka napisał(a):no! to teraz jak wejdzie następne SDM to już będzie to, o które mi chodzi Icon_wink2 .
Icon_smile2 Pewnie za słabo się staram. Icon_wink2 Zobaczę jak sobie poradzi Jednoczas.
kajman napisał(a):1. Ma, a subiektywny może być tylko odbiór tego klimatu.
Nieprzypadkowo zapytałem o Autobiografię, bo wiem że Ci się nie podoba.
09.05.2008 05:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #56
 
kajman napisał(a):Zasadę może zdradzę później, najpierw zapytam, jakie znaczenie oprócz tego ogólnie znanemu można nadać wyrazom: akcent, armata, bandyta, kartka, paleocen, waligóra i żyletka (to niektóre słowa ze słownika)?
Niewiele mi przychodzi do głowy... Chodzi o to, że można ich użyć jako przymiotników?
10.05.2008 11:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #57
 
saferłel napisał(a):Kurcze, no lubię Coldplay i to bardzo, ale nie rozumiem czemu trwa taka masowa promocja tego, która już widzę przeradza się w jakieś wymuszanie tego utworu na liście Icon_biggrin Dobrze, że u mnie na 15 bo połowa komentarzy byłaby identyczna: Gdzie Coldplay Icon_biggrin?
Ha! U mnie na #99 Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.05.2008 12:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Zasadę może zdradzę później, najpierw zapytam, jakie znaczenie oprócz tego ogólnie znanemu można nadać wyrazom: akcent, armata, bandyta, kartka, paleocen, waligóra i żyletka (to niektóre słowa ze słownika)?
Niewiele mi przychodzi do głowy... Chodzi o to, że można ich użyć jako przymiotników?
To może podam, jakie przybrały znaczenie u mnie, to zasada chyba sama z siebie stanie się zrozumiała:
akcent - waluta Armii Krajowej, 1/100 AKdolara
armata - posłanie dla wielkich papug
bandyta - kiepski hokeista obijający się o bandy
kartka - artysta tkający motywy karania
peleocen - uczniowski zwyczaj palenia kartek ze złymi ocenami
waligóra - wielkie stado wielorybów
żyletka - krew płynąca w żyłach.
11.05.2008 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #59
 
kajman napisał(a):To może podam, jakie przybrały znaczenie u mnie, to zasada chyba sama z siebie stanie się zrozumiała:
Icon_lol Icon_lol Icon_lol [No tak teraz wszystko jasne. Mówiłeś, że lubisz zabawy wewnątrzsłowne. :roll: ] To jest rewelacyjne! Icon_biggrin3
11.05.2008 06:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #60
 
Sebastianie, radyjko ustawione wyraźnie? Pewnie nie bedzie Cie na forum w tym czasie Icon_wink2
więc pięknego endżojowania tych chwil z Lao Che Icon_smile2
11.05.2008 08:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości