Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18 notowanie z 04.05.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #1
18 notowanie z 04.05.2008
...ale nie napiszę, że będzie krótko bo misie to nie udaje. Icon_wink2
- na kilku drobnych zmianach w dziesiątce najlepiej wyszedł Tool, pierwsza czwórka bez zmian co ucieszy kilka osób [chyba najbardziej ku3ę Icon_wink2]. Na ósme miejsce wraca SDM [co pewnie ucieszy neon.kę Icon_wink2], a na dziesiąte spada Zrób co możesz [co zasmuci pół forum, a ucieszy drugą połowę Icon_wink2]. Na 22 awansuje Cavalettas, ale Goliath spada na 35 [co zasmuci p.u.r.h.a, a ucieszy neon.kę Icon_wink2]. O pięć oczek spada happysad [nie wiem czy kogoś to ucieszy, a zasmuci wielu...] i raczej to ostatnie notowanie w punktowanej części listy... Dzięki awansowi o trzy pozycje Jason Reeves po raz pierwszy melduje się w trzydziestce [co pewnie... Icon_wink2]. Ale to nie koniec osiągnięć tego artysty. Na 41 miejscu debiutuje inny utwór z płyty, ale tym razem mogę powiedzieć z całą stanowczością: chyba na pewno nie zmieszczę go w trzydziestce. Icon_wink2
- nowości w tym tygodniu dopisały bardziej niż przed tygodniem. Jedna z nich otarła się o trzydziestkę, ale ja naprawdę nie wiem co jeszcze mógłbym z niej wyrzucić... Zastanawia mnie jedno. Do jakiego gatunku zaliczyć ostatnią płytę Zbigniewa Preisnera? Ja nie mam pojęcia... Chyba najlepiej określił tę płytę Piotr Kaczkowski kilka miesięcy temu: To muzyka do nienakręconego filmu...
Dwa oczka niżej debiutuje utwór z płyty, która ma niezwykłe tytuły. Chyba najlepsze jakie widziałem od kilku miesięcy. Jeśli nic nie pomyliłem to niedawno kilka utworów z tej płyty zagrał Owczarek. Żeby bardziej Wam nakreślić jakie to granie to napiszę, że wokal chyba nie występuje, a cała płyta składa się z 6 utworów. Płyta jest krótka -37 minut- ale to dobrze, bo takie granie w większych dawkach mogłoby męczyć.
Kolejny SDM debiutuje na 43 miejscu. W tym utworze podoba misie to co w Kantacie Marka Grechuty. Za pomocą muzyki i wokalnej interpretacji podkreślono tekst.
48 miejsce ucieszy p.u.r.h.a. ale od razu mówię, że to raczej na chwilę...

pozycja|pozycja przed tygodniem|ilość tygodni w zestawieniu (ilość tygodni na pierwszym)

01 01 14 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (14)
02 02 05 TY CZŁOWIEK JESTEŚ? - Lao Che
03 03 06 SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
04 04 08 HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
05 07 15 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
06 09 04 RIGHT IN TWO - Tool
07 06 06 NIEPOJĘTE I ULOTNE - Anna Maria Jopek
08 12 04 WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo
09 10 03 10.000 DAYS (WINGS PART 2) - Tool
10 05 17 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
11 13 15 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy
12 08 14 GOOD DAY MY ANGEL (live) - Myslovitz
13 11 06 CHODŹMY - Grzegorz Turnau
14 14 05 MASTERS OF WAR - RPWL
15 21 04 ROSETTA STONED - Tool
16 22 06 RUBEN'S TATOO - Songdog

17 18 13 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
18 15 04 REPENTANCE - Dream Theater
19 24 06 BROKEN HARP - PJ Harvey
20 25 08 BÓG ZAPŁAĆ - Lao Che
21 19 09 13TH STAR - Fish
22 27 12 CZAS - Katarzyna Groniec
23 17 07 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
24 16 09 DARK STAR - Fish
25 29 07 CAVALETTAS - The Mars Volta
26 26 04 THE DULL FLAME OF DESIRE - Björk i Antony Hegarty
27 20 12 WE CLOSE OUR EYES - British Sea Power
28 23 14 DŁUGA DROGA W DÓŁ - happysad
29 30 05 AUTOPORTRET WITKACEGO - Strachy na Lachy
30 33 02 THE FRAGRANT TASTE OF RAIN - Jason Reeves
31 NN 01 TO FIND - Zbigniew Preisner i Teresa Salgueiro
32 32 03 WIOŚNIE NIE! - Basia Stępniak-Wilk i Wojciech Mann
33 NN 01 ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
34 31 06 PIERWSZY DZIEŃ RESZTY NASZEGO ŻYCIA - Anna Maria Jopek
35 28 07 GOLIATH - The Mars Volta
36 40 04 NAJWAŻNIEJSZE JEST - Stare Dobre Małżeństwo
37 47 16 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
38 37 04 SAVED - Bauhaus
39 46 15 FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
40 34 05 TALK TO THE RIVER - RPWL
41 NN 01 PHOTOGRAPHS AND MEMORIES - Jason Reeves
42 42 13 DYBUK - Żywiołak
43 NN 01 JEDNOCZAS - Stare Dobre Małżeństwo
44 41 03 FABRYKA ZŁA - Freak Of Nature
45 43 04 HOUSE OF CARDS - Radiohead
46 48 11 KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy
47 38 02 THREADS - Portishead
48 NN 01 NOTHING IN RETURN (WALK AWAY) - Down
49 45 11 NOTHING COMPARES 2U - Jimmy Scott
50 35 06 9-29-045 - Green Carnation

wypadły:
36 12 02 VIGINTI TRES - Tool
39 39 03 MATULU - Digitalllove
44 42 03 YOU DON'T UNDERSTAND ME - The Raconteurs
49 49 02 THANK YOU FOR LISTENNING - Hurt
50 37 13 IDŹ SWOJĄ DROGĄ - Raz, Dwa, Trzy

nowości - 5, bez zmian - 8, w dół - 19, do góry - 18
Pogrubione nowości, zazielenione 4 największe awanse i zaczerwienione 4 największe spadki.
48 utworów z mojej listy nie ma w zestawie do głosowania na LP3 (poprzednio: 46).

Nowości: http://www.chomikuj.pl/abd3mz/mycharts-a...8notowanie a za kilka chwil w alternatywnym miejscu.

W tym tygodniu napiszę coś tylko przy kilku listach, bo ja chyba chciałbym za rok zdawać maturę...

EDIT: Usunięty: 40 NN 01 TALKING BIRD - Death Cab for Cutie. Reszta oczko wyżej.
05.05.2008 02:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
notowanie 13 z 04 maja 2008 r.

01. Anna Maria Jopek - ID
02. Lao Che - Gospel
03. Stare Dobre Małżeństwo - Jednoczas
04. Zbigniew Preisner - Silence, Night & Dreams
05. Sleepmakeswaves - In Today Already Walks Tomorrow
06. No-man - Schoolyard Ghosts
07. Jason Reeves - The Magnificent Adventures Of Heartache
08. Songdog - A Wretched Sinners Song
09. Basia Stępniak-Wilk - Obce kraje
10. Strachy na Lachy - Autor

11. Joni Mitchell - Clouds
12. Porcupine Tree - Fear Of The Blank Planet
13. Dream Theater - Systematic Chaos
14. Robert Kasprzycki - Światopodgląd
15. Rufus Wainwright - Release the Stars
16. Klimt - Jesienne Odcienie Melancholii
17. Jaared - Addiction
18. Death Cab for Cutie - Narrow Stairs [FAKE Icon_exclaim ]
19. Elbow - The Seldom Seen Kid
20. Manic Street Preachers - Send Away The Tigers
21. dEUS - Vantage Point

22. Kyuss - Sky Valley
23. Whitesnake - Good To Be Bad
24. Yoav - Charmed And Strange

+ 2 płyty Metallici
+ 4 płyty Myslovitz [byłoby więcej, ale trzy płyty przesłuchałem bez dwóch, trzech utworów]

Jak widać za dużo czasu w poprzednim tygodniu nie miałem... A w tym będzie pewnie o połowę mniej...

Mały top Icon_wink2
01. Portishead - Third
02. Rufus Wainwright - Release the Stars
03. Elbow - The Seldom Seen Kid
04. dEUS - Vantage Point

I jak? Pewnie myślałeś, że wygra Rufus. Icon_smile2

Jeśli nazwy wykonawców i tytuły płyt nic Wam nie mówią to najprawdopodobniej ściągnąłem te płyty z jakiegoś blogu. Może napiszę coś o nich jak będę miał więcej czasu.

W tym tygodniu przesłucham 50 miejsc swojej listy + kilka znanych płyt w autobusie, a reszta płyt [trudno mi powiedzieć ile ich będzie] to będą nieznane płyty.

PS. Poza listą w tym tygodniu nie ma.
05.05.2008 02:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
na razie tylko jedno pytanko: GDZIE JEST VIOLET HILL??? Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.05.2008 02:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
Yacy napisał(a):na razie tylko jedno pytanko: GDZIE JEST VIOLET HILL??? Icon_wink2
Za siedmioma górami, za siedmioma rzekami... Inaczej mówiąc daleko. Icon_wink2
05.05.2008 02:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Kurcze, no lubię Coldplay i to bardzo, ale nie rozumiem czemu trwa taka masowa promocja tego, która już widzę przeradza się w jakieś wymuszanie tego utworu na liście Icon_biggrin Dobrze, że u mnie na 15 bo połowa komentarzy byłaby identyczna: Gdzie Coldplay Icon_biggrin?
Wyjątkowo się spóźniłem i nie udało mi się wstawić komentarza zanim jeszcze napisałeś listę płyt Icon_razz2
Lao Che naprawdę dominuję. Poukładał się ładnie na samym czele listy...jak dla mnie to lista zaczyna się od Lao właśnie Icon_razz2 Jest pięknie. Przesłucham kilka numerów, tych, które są zresztą na twojej liście i niedługo coś postaram się wpuścić u siebie. Ładnie radzi sobie Tool <ok> Szkoda, że Bjork i Anthony trochę przystopowali. Top 30 to bardzo dobry wynik jednak, więc nie narzekam. Żal mi oczywiście spadku BSP.
Hmm Death Cab....u mnie debiutują niedługo z 1 singlem z płyty...kapitalnym 8 minutowym numerem! Ale tutaj ośmielę się zapytać, czy jesteś pewny, że to prawidzwe Death? Wokół Narrow Straits zrobiło się wielkie zamieszanie bo w April Fool's Day do internetu wyciekł Fake, i do tego jeszcze później kolejne faki tej płyty doszły i ja osobiście na soulseeku same takie lewe nagrania znalazłem. Zaraz zgram od ciebie ten numer i zobacze czy to prawdziwy kawałek czy nie (trzeba porównać z pewnym wiarygodnym źródłem gdzie jest tracklista i czas trwania utworu) Pozostałe nowości dość mało mi mówią.

Heh top płyt....a czy przypadkiem Lukathera tam nie powinno być w tej 4 zamiast Portishead bodajże? Z tego co pamiętam to właśnie taki skład miał być....mniejsza teraz o to. Ja sądziłem, że Lukather właśnie wygra, przed Rufusem, a dwa kolejne miejsca też sie zgadzają Icon_razz2, więc w sumie....no dobrze typowałem ;] Przyznam się uczciwie. Czułem, że takie spokojniejsze płyty będą na przedzie, chociaż Elbow chyba najbardziej spokojny ze wszystkich, a jak na MOJĄ płytę roku MNIE rozczarowuje jego pozycja tutaj Icon_sad

Aha. Portishead gdyby wtedy się pojawiło jako 5 kandydat to chyba bym na koniec jednak dał Icon_razz2 Nie myślałem, że cię ''złapią''
W każdym razie patrząc na ogólny zestaw płyt znów widzę najlepsze pozycje w drugiej części ;0

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.05.2008 02:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
saferłel napisał(a):Ale tutaj ośmielę się zapytać, czy jesteś pewny, że to prawidzwe Death? Wokół Narrow Straits zrobiło się wielkie zamieszanie bo w April Fool's Day do internetu wyciekł Fake, i do tego jeszcze później kolejne faki tej płyty doszły i ja osobiście na soulseeku same takie lewe nagrania znalazłem. Zaraz zgram od ciebie ten numer i zobacze czy to prawdziwy kawałek czy nie (trzeba porównać z pewnym wiarygodnym źródłem gdzie jest tracklista i czas trwania utworu)
O kurcze. Przyznam, że nie sprawdzałem, a płytę mam od jakiegoś czasu....
saferłel napisał(a):Heh top płyt....a czy przypadkiem Lukathera tam nie powinno być w tej 4 zamiast Portishead bodajże?
Chyba masz rację. :roll: W takim razie usuwam Portishead, reszta oczko w górę, a Lukather na ostatnim.
05.05.2008 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
05.05.2008 02:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Hmm to jednak niespodzianka więc dla mnie, że Lukather ostatni ;]

A co do Death Cab to płyta już wyciekła 2 maja, ale ciężko ją znaleźć. Jestem prawie pewny, że to FAKE. ''Prawdziwy'' Talking trwa o 5 sekund dłużej. Twoja wersja (3:24) to utwór bodajże grupy Velveteen. Niby te 5 sekund to podobny czas, ale widze, że ta wersja, która jest u ciebie jest zawarta na tej ''złej płycie'', gdzie między innnymi utwór numer 1 ma 40 sekund, trójka 4:48 itp....tak jest?

http://en.wikipedia.org/wiki/Narrow_Stairs - to jest korekt Icon_razz2

Tylko numer 2 jest prawdziwy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.05.2008 02:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
saferłel napisał(a):Niby te 5 sekund to podobny czas, ale widze, że ta wersja, która jest u ciebie jest zawarta na tej ''złej płycie'', gdzie między innnymi utwór numer 1 ma 40 sekund, trójka 4:48 itp....tak jest?
Niestety tak jest. Icon_frown Wielkie dzięki za informacje. Zaraz usunę ten utwór z listy.
05.05.2008 02:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Skoro cię się podoba i zasłużył na bycie w top 50 to czemu masz tak robić? To pewnie jakiś numer, tak jak pisałem - Velveteen - który pochodzi z ich ostatniej płyty, całkiem niedawno wydanej (2007). Dotarcie do odpowiedniego tytułu przy pewnym wysiłku na pewno nie jest nie możliwe Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.05.2008 03:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Niezłe to SDM z 43 miejsca, to samo tyczy się numeru 33.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.05.2008 03:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
 
Chwilę poszukałem i niewiele znalazłem. Przesłuchałem kilkusekundowe fragmenty z myspace i nie ma tam tego utworu. Nie mam czasu bawić się w szukanie. Tym bardziej, że moja wersja może być zremiksowana.
05.05.2008 03:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Tak...sam z ciekawości chciałem poszukać, ale na soulseeku jest mało tego, w dodatku nie znalazłem wśród ich kompozycji żadnego utwory co trwa 3:29...jest 3:27 Icon_biggrin...i 40 sekundowego też nie, a więc kto tam wie co to dokładnie jest ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.05.2008 03:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
saferłel napisał(a):ale nie rozumiem czemu trwa taka masowa promocja tego, która już widzę przeradza się w jakieś wymuszanie tego utworu na liście Icon_biggrin
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
DUŻYMI LITERAMI: TO BYŁ ŻART

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.05.2008 03:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Hehe a myślisz, że ja nie napisałem tego z przymrużeniem oka i naprawdę się wkurzyłem Icon_razz2?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.05.2008 03:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Trudno mi na tej liście znaleźć coś czemu bym kibicował. To się chyba nazywa konflkt pokoleń Icon_mrgreen Icon_lol

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
05.05.2008 05:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #17
Re: 18 notowanie z 04.05.2008
Dzięki bardzo muzycznie przezytej majówce Icon_wink2 poznałam Twój nr 1.
I nasunęło mi sie kilka refleksji. Jestem pod wrazeniem primo - Twojej dojrzałości, secundo - tego ze negatywny wydźwiek nie zniechęcił Cie do tej piosenki...
abd3mz napisał(a):pierwsza czwórka bez zmian co ucieszy kilka osób [chyba najbardziej ku3ę Icon_wink2].
a co tam, napisze: mnie tez! Icon_biggrin3
podobają mi sie równiez awansiki Strachów na Lachy Icon_smile2

Zyczyłabym jeszcze miejscu 18. obrót kierunku o 180 stopni... Icon_wink2
...heh, ciekawi mnie jak bedzie wyglądac Twój Myslotop. Czekam z niecierpliwością Icon_mrgreen
05.05.2008 06:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #18
 
saferłel napisał(a):Niezłe to SDM z 43 miejsca, to samo tyczy się numeru 33.
Tak myślałem, że Jednoczas może Ci się trochę spodobać, ale że Sleepmakeswaves to tego nie przypuszczałem. Icon_smile2
Konrad napisał(a):Trudno mi na tej liście znaleźć coś czemu bym kibicował. To się chyba nazywa konflkt pokoleń Icon_mrgreen Icon_lol
Chyba to nie to. Icon_razz prz_rulez jest w podobnym wieku, a znacznie różnimy się zainteresowaniami muzycznymi. A np. kajman który jest kilka lat ode mnie starszy ma w tej chwili 24 nagrania, które są na mojej liście. Icon_smile2
Lilian napisał(a):Dzięki bardzo muzycznie przezytej majówce Icon_wink2 poznałam Twój nr 1.
Tak się zastanawiam kto mógł podrzucić Ci to nagranie. Icon_wink2
Lilian napisał(a):I nasunęło mi sie kilka refleksji. Jestem pod wrazeniem primo - Twojej dojrzałości, secundo - tego ze negatywny wydźwiek nie zniechęcił Cie do tej piosenki...
Bardzo dziękuje. Icon_smile2 Aż nie wiem co napisać. Icon_redface2
Lilian napisał(a):a co tam, napisze: mnie tez! Icon_biggrin3
Następnym razem będę pamiętał. Icon_wink2
Lilian napisał(a):podobają mi sie równiez awansiki Strachów na Lachy Icon_smile2
Powoli wychodzą z kryzysu, bo kiedyś były trzy w 30....
Lilian napisał(a):Zyczyłabym jeszcze miejscu 18. obrót kierunku o 180 stopni... Icon_wink2
No to mnie zaskoczyłaś. Icon_wink2 Myślę, że jest to możliwe. Icon_smile2
Lilian napisał(a):...heh, ciekawi mnie jak bedzie wyglądac Twój Myslotop. Czekam z niecierpliwością Icon_mrgreen
Powoli możecie się z neon.ką szykować do Znawcy. Icon_smile2 Chyba zdążę do soboty.
05.05.2008 07:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Heh Jednoczas ma bardzo dobry tekst, lubię takie pokręcone, ale dość spójne jednocześnie nagrania, gdzie ''inny'' nie znaczy ''głupawy'' Icon_wink A do tego dochodzi niezła linia melodyczna. Jak jeszcze nad tym popracuje to może i na liście się pojawi Icon_razz2 Mój tata będzie bardzo zdziwiony wtedy Icon_razz2 Eh pewnie niedługo tak pokocham jeszcze to SDM Icon_razz2, że będę żałował, że nie zgodziłem się pojechać z nim na ich koncert :/ Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.05.2008 07:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #20
 
saferłel napisał(a):Heh Jednoczas ma bardzo dobry tekst
Nic dziwnego, bo to wiersz.
saferłel napisał(a):Jak jeszcze nad tym popracuje to może i na liście się pojawi Icon_razz2 Mój tata będzie bardzo zdziwiony wtedy Icon_razz2
Icon_wink2 To Twój tata podgląda Twoją listę? Icon_smile2
05.05.2008 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości