Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18 notowanie z 04.05.2008
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
Re: 18 notowanie z 04.05.2008
abd3mz napisał(a):To Twój tata podgląda Twoją listę?
a u mnie z rodzinki tylko jedna osoba czasem zagląda do mojej listy Icon_frown

abd3mz napisał(a):01 01 14 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (14)
jestem pod dużym wrażeniem...
abd3mz napisał(a):14 14 05 MASTERS OF WAR - RPWL
coś ta nowa płyta (to co znam) nie może mnie do siebie przekonać...
abd3mz napisał(a):31 NN 01 TO FIND - Zbigniew Preisner i Teresa Salgueiro
koniecznie muszę posłuchać![

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.05.2008 10:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #22
 
abd3mz napisał(a):
Lilian napisał(a):Zyczyłabym jeszcze miejscu 18. obrót kierunku o 180 stopni... Icon_wink2
No to mnie zaskoczyłaś. Icon_wink2 Myślę, że jest to możliwe. Icon_smile2
O! to byłoby genialnie! Icon_wink2 Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):
Lilian napisał(a):...heh, ciekawi mnie jak bedzie wyglądac Twój Myslotop. Czekam z niecierpliwością Icon_mrgreen
Powoli możecie się z neon.ką szykować do Znawcy. Icon_smile2 Chyba zdążę do soboty.
hmm... Znawca mówisz... nie bedzie to łatwe, chłopaki nagrali wiele świetnych piosenek Icon_smile2
Licze na jakies podpowiedzi Icon_wink2
a tak ogólnie bardziej podobają Ci sie starsze płyty z początków istnienia zespołu, ostatnie czy te pomiędzy? Icon_smile2
co bardziej cenisz - teksty czy muzyke Myslo? ballady czy bardziej rockowe granie?
05.05.2008 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
abd3mz napisał(a):
saferłel napisał(a):Heh Jednoczas ma bardzo dobry tekst
Nic dziwnego, bo to wiersz.
saferłel napisał(a):Jak jeszcze nad tym popracuje to może i na liście się pojawi Icon_razz2 Mój tata będzie bardzo zdziwiony wtedy Icon_razz2
Icon_wink2 To Twój tata podgląda Twoją listę? Icon_smile2

Czasami....Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.05.2008 10:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
Yacy napisał(a):a u mnie z rodzinki tylko jedna osoba czasem zagląda do mojej listy Icon_frown
Na moją nikt nie zagląda. Siostra kiedyś spojrzała, ale żaden tytuł nic jej nie mówił. Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):coś ta nowa płyta (to co znam) nie może mnie do siebie przekonać...
Nic na to nie poradzę, że single to najsłabsze utwory na płycie... Płyta jest dość nierówna... Jeśli nie znasz tego utworu to polecam.
Yacy napisał(a):koniecznie muszę posłuchać![
Wydaje misie, że dla Ciebie lepszy byłby jakiś prostszy [i krótszy] utwór. Polecam całą płytę, a pewnie znajdziesz na niej coś dla siebie.
Lilian napisał(a):O! to byłoby genialnie! Icon_wink2 Icon_mrgreen
Już kiedyś byli w dziesiątce, więc czemu nie mieliby tego powtórzyć? Icon_wink2
Lilian napisał(a):Licze na jakies podpowiedzi Icon_wink2
Będą, ale mam nadzieję, że małe. Icon_smile2
Lilian napisał(a):co bardziej cenisz - teksty czy muzyke Myslo? ballady czy bardziej rockowe granie?
Ja w przypadku polskich artystów zawsze bardziej cenię teksty. [W przypadku Myslovitz właściwie tylko jedno nagranie jest wyjątkiem.] Ballady czy rockowe granie? Wydaje misie, że odpowiedź sama się nasuwa. Icon_razz
Lilian napisał(a):a tak ogólnie bardziej podobają Ci sie starsze płyty z początków istnienia zespołu, ostatnie czy te pomiędzy? Icon_smile2
Wydali dziewięć płyt, więc powiedzmy, że te pomiędzy. Icon_smile2 Ale pamiętaj że na płycie, która misie średnio podoba może być perła. Icon_wink2
05.05.2008 10:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
Re: 18 notowanie z 04.05.2008
abd3mz napisał(a):48 miejsce ucieszy p.u.r.h.a. ale od razu mówię, że to raczej na chwilę...
Skoro tak to nie będę chwalić Icon_razz
Ale i tak muszę pochwalić, za to że lista robi się coraz bardziej przyTOOLna Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
05.05.2008 10:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
abd3mz napisał(a):Na moją nikt nie zagląda. Siostra kiedyś spojrzała, ale żaden tytuł nic jej nie mówił.
to trzeba zrobic taką promocję jak ja :
wydruk, katalog z utworami wgrany do komputera tej osoby, plik lista.mu3, skrót na pulpicie Icon_wink2 Wystarczy kliknąć i MOJA LISTA poleciała od 1 do 50 (chyba do 50 ). Nawet łącznie z całym Niemenem!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.05.2008 10:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #27
 
p.u.r.h. napisał(a):Ale i tak muszę pochwalić, za to że lista robi się coraz bardziej przyTOOLna Icon_mrgreen
Nie wiem jak długo lista utrzyma trzy nagrania Toola, ale dwa to mogą długo posiedzieć...
Yacy napisał(a):to trzeba zrobic taką promocję jak ja :
wydruk, katalog z utworami wgrany do komputera tej osoby, plik lista.mu3, skrót na pulpicie Icon_wink2 Wystarczy kliknąć i MOJA LISTA poleciała od 1 do 50 (chyba do 50 ).
Myślisz, że jest moja lista jest do przebrnięcia dla zwykłego śmiertelnika? Icon_wink2 Tak od pierwszego do ostatniego miejsca? Właśnie. Od pierwszego...
05.05.2008 11:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #28
 
Cytat:Na moją nikt nie zagląda. Siostra kiedyś spojrzała, ale żaden tytuł nic jej nie mówił. Icon_mrgreen
skąd to znam Icon_cool2

.
05.05.2008 11:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
abd3mz napisał(a):Właśnie. Od pierwszego...
dla tej osoby która to sluchala - zdecydowanie. Razem byliśmy na koncercie gdzie śpiewała m.in. Kasia Icon_wink2 Niestety na Jej solowym koncercie być nie mogłem Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.05.2008 11:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
abd3mz napisał(a):pierwsza czwórka bez zmian co ucieszy kilka osób [chyba najbardziej ku3ę ].
a pewnie, ze mnie cieszy, i to bardzo Icon_smile2.
ciesza mnie skoki Toola. ciekawy czy ktorys z nich bedzie na tyle silny, zeby powalczyc o podium.
szkoda, ze Raconteursi wypadli.
06.05.2008 01:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
Re: 18 notowanie z 04.05.2008
01 01 14 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (14)
Idziesz na mój rekord? To jeszcze tylko kilkanaście tygodni. Icon_biggrin3
03 03 06 SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
I niespodziewanie cieszy mnie Lao na Twoim podium, chociaż nie do końca, bo tydzień temu...
05 07 15 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
07 06 06 NIEPOJĘTE I ULOTNE - Anna Maria Jopek
10 05 17 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
To co u mnie awansuje, to u Ciebie spada i Vice Wersal
08 12 04 WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo
I tylko u mnie i rybki i przewóz (tylko co jest czym?).
06 09 04 RIGHT IN TWO - Tool
09 10 03 10.000 DAYS (WINGS PART 2) - Tool
15 21 04 ROSETTA STONED - Tool
Czyżbyś lubił się ostatnio toolić?
13 11 06 CHODŹMY - Grzegorz Turnau
17 18 13 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
Tym razem u mnie Turnau stoi znacznie lepiej.
28 23 14 DŁUGA DROGA W DÓŁ - happysad
U Ciebie to nigdy nie wiadomo, chociaż w tym tempie to byłaby całkiem krótka.
32 32 03 WIOŚNIE NIE! - Basia Stępniak-Wilk i Wojciech Mann
Akurat wiosna to mi najmniej przeszkadza.
34 31 06 PIERWSZY DZIEŃ RESZTY NASZEGO ŻYCIA - Anna Maria Jopek
I chyba się nie doczekam.
wypadły:
36 12 02 VIGINTI TRES - Tool
39 39 03 MATULU - Digitalllove
Krótkie kariery. Chyba wrzucę wersję live Matuli do gryzonia, to może wróci. Kiedyś bardzo mi leżała.
06.05.2008 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Konrad napisał(a):Trudno mi na tej liście znaleźć coś czemu bym kibicował. To się chyba nazywa konflkt pokoleń Icon_mrgreen Icon_lol
Ty chyba masz konflikt pokoleń w dwie strony. Icon_wink2 A najzabawniejsze jest w tym, że ja z abd3mzem tego konfliktu nie mam.
06.05.2008 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
abd3mz napisał(a):
Konrad napisał(a):Trudno mi na tej liście znaleźć coś czemu bym kibicował. To się chyba nazywa konflkt pokoleń Icon_mrgreen Icon_lol
1. Chyba to nie to. Icon_razz prz_rulez jest w podobnym wieku, a znacznie różnimy się zainteresowaniami muzycznymi. A np. kajman który jest kilka lat ode mnie starszy ma w tej chwili 24 nagrania, które są na mojej liście. Icon_smile2
Lilian napisał(a):I nasunęło mi sie kilka refleksji. Jestem pod wrazeniem primo - Twojej dojrzałości, secundo - tego ze negatywny wydźwiek nie zniechęcił Cie do tej piosenki...
2. Bardzo dziękuje. Icon_smile2 Aż nie wiem co napisać. Icon_redface2
Lilian napisał(a):...heh, ciekawi mnie jak bedzie wyglądac Twój Myslotop. Czekam z niecierpliwością Icon_mrgreen
3. Powoli możecie się z neon.ką szykować do Znawcy. Icon_smile2 Chyba zdążę do soboty.
1. Jak miło, że mnie tak odmładzasz. Icon_biggrin3
2. A swoją drogą nieźle Ci przywaliła. Icon_wink2 Szczególnie podoba mi się negatywny wydźwięk.
3. Być może pytam o oczywistości, ale czy przy układaniu Topa będziesz słuchał też Bestoffa? Tam jest kilka świetnych utworów, których nigdzie indziej raczej nie uświadczysz (z tego co wiem, ale ja jestem małomyślowcowy).
4. Pytanie extra: Co mi polecałeś poza Siedmioma? Bo może się na to skuszę, jak Lao wejdzie do mojej 30.
06.05.2008 08:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Lilian napisał(a):hmm... Znawca mówisz... nie bedzie to łatwe, chłopaki nagrali wiele świetnych piosenek Icon_smile2
Jak przypominam sobie top Marka to bardzo proste przynajmniej jeżeli chodzi o podium. Wystarczy przepisać moje tylko niekoniecznie w tej samej kolejności. Icon_lol
06.05.2008 08:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #35
 
kajman napisał(a):01 01 14 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (14)
Idziesz na mój rekord? To jeszcze tylko kilkanaście tygodni. Icon_biggrin3
Niestety pewnie tak. Icon_frown
kajman napisał(a):03 03 06 SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
I niespodziewanie cieszy mnie Lao na Twoim podium, chociaż nie do końca, bo tydzień temu...
I tu się zdanie urywa. Icon_wink2 [Jeśli mówisz o Annie to ona była na podium dwa tygodnie temu.]
kajman napisał(a):08 12 04 WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo
I tylko u mnie i rybki i przewóz (tylko co jest czym?).
Już miałem pisać, że nie rozumiem, ale mnie olśniło. Icon_wink2 Poproszę w tym tygodniu bez takich zagadek, bo jestem w dołku intelektualnym. [Kto i kiedy użył "rybek i przewozu"? Icon_wink2]
kajman napisał(a):28 23 14 DŁUGA DROGA W DÓŁ - happysad
U Ciebie to nigdy nie wiadomo, chociaż w tym tempie to byłaby całkiem krótka.
Czyżbyś miał teorię na temat średniego stażu na mojej liście?
kajman napisał(a):34 31 06 PIERWSZY DZIEŃ RESZTY NASZEGO ŻYCIA - Anna Maria Jopek
I chyba się nie doczekam.
Niestety raczej masz racje.
kajman napisał(a):35 28 07 GOLIATH - The Mars Volta
36 40 04 NAJWAŻNIEJSZE JEST - Stare Dobre Małżeństwo
37 47 16 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
A te utwory wypisałeś z jakiegoś konkretnego powodu? Icon_wink2
kajman napisał(a):Krótkie kariery. Chyba wrzucę wersję live Matuli do gryzonia, to może wróci. Kiedyś bardzo mi leżała.
Jak mnie ani ziębi ani grzeje to wypada. Zresztą Matuli chyba nawet nie przesłuchałem w tym tygodniu. Możesz wrzucić zobaczę co da się zrobić. Icon_wink2
06.05.2008 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #36
 
kajman napisał(a):1. Jak miło, że mnie tak odmładzasz. Icon_biggrin3
Szczerze mówiąc to chciałem siebie postarzyć. :roll:
kajman napisał(a):2. A swoją drogą nieźle Ci przywaliła. Icon_wink2 Szczególnie podoba mi się negatywny wydźwięk.
To jeszcze nic. Icon_wink2 Czytałeś jak mnie wkręciła z Hydroksypropylowęglowodorem? A kto przywrócił jedną z moich poprzednich list? Lilian ma wiele zdolności. Icon_wink2 Icon_biggrin3
kajman napisał(a):3. Być może pytam o oczywistości, ale czy przy układaniu Topa będziesz słuchał też Bestoffa? Tam jest kilka świetnych utworów, których nigdzie indziej raczej nie uświadczysz (z tego co wiem, ale ja jestem małomyślowcowy).
Już słuchałem. Kilka? Misie na uszy rzuciły trzy, ale sprawdzę jeszcze raz. [A swoją drogą wiem o jaki utwór szczególnie Ci chodzi.]
kajman napisał(a):4. Pytanie extra: Co mi polecałeś poza Siedmioma? Bo może się na to skuszę, jak Lao wejdzie do mojej 30.
Masters of War - RPWL. Icon_mrgreen Wydaje misie, że na tej płycie nic bardziej Ci się nie spodoba. Od reszty płyty różni się mój numer 2. Kilka tygodni temu wymieniałem też Kobietę, ale teraz bym Ci jej raczej nie polecił.
Cytat:Jak przypominam sobie top Marka to bardzo proste przynajmniej jeżeli chodzi o podium. Wystarczy przepisać moje tylko niekoniecznie w tej samej kolejności. Icon_lol
Icon_biggrin3 Na 99% wiem jaki jest Twój numer jeden. Icon_razz Wiem też co zajęło u Ciebie 10 miejsce. I nic więcej na ten temat nie powiem. Szczerze mówiąc to nie pamiętam jaki utwór wygrał mój top. :roll: Na razie nigdzie nie zaglądam i nie zdradzaj mi tego. [Ale pewnie dość znacznie będziemy się różnić w ocenie niektórych utworów. Ja i tak bardzo się dziwię, że przy tak różnych kryteriach oceny muzyki tyle nas łączy. Icon_biggrin3]
06.05.2008 11:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):01 01 14 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (14)
Idziesz na mój rekord? To jeszcze tylko kilkanaście tygodni. Icon_biggrin3
Niestety pewnie tak. Icon_frown
kajman napisał(a):03 03 06 SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
I niespodziewanie cieszy mnie Lao na Twoim podium, chociaż nie do końca, bo tydzień temu...
I tu się zdanie urywa. Icon_wink2 [Jeśli mówisz o Annie to ona była na podium dwa tygodnie temu.]
kajman napisał(a):08 12 04 WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo
I tylko u mnie i rybki i przewóz (tylko co jest czym?).
Już miałem pisać, że nie rozumiem, ale mnie olśniło. Icon_wink2 Poproszę w tym tygodniu bez takich zagadek, bo jestem w dołku intelektualnym. [Kto i kiedy użył "rybek i przewozu"? Icon_wink2]
kajman napisał(a):28 23 14 DŁUGA DROGA W DÓŁ - happysad
U Ciebie to nigdy nie wiadomo, chociaż w tym tempie to byłaby całkiem krótka.
Czyżbyś miał teorię na temat średniego stażu na mojej liście?
kajman napisał(a):35 28 07 GOLIATH - The Mars Volta
36 40 04 NAJWAŻNIEJSZE JEST - Stare Dobre Małżeństwo
37 47 16 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
A te utwory wypisałeś z jakiegoś konkretnego powodu? Icon_wink2
1. Czemu niestety?
3. Myślałem o dwóch tygodniach. Coś źle kontaktuję.
8. Wystarczy popatrzeć na SDM na Forumowej. A w tym tygodniu obie były u mnie i u nikogo więcej.
28. Żadnych teorii, tylko że jeżeli tempo spadku by się utrzymało lub wzrosło, to niewiele czasu zostało. Ale u Ciebie to może póść w różną stronę.
35-37. Patrz 3. Przeoczyłem i nie wyrzuciłem.
06.05.2008 11:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):1. Jak miło, że mnie tak odmładzasz. Icon_biggrin3
Szczerze mówiąc to chciałem siebie postarzyć. :roll:
kajman napisał(a):3. Być może pytam o oczywistości, ale czy przy układaniu Topa będziesz słuchał też Bestoffa? Tam jest kilka świetnych utworów, których nigdzie indziej raczej nie uświadczysz (z tego co wiem, ale ja jestem małomyślowcowy).
Już słuchałem. Kilka? Misie na uszy rzuciły trzy, ale sprawdzę jeszcze raz.
2. [A swoją drogą wiem o jaki utwór szczególnie Ci chodzi.]
kajman napisał(a):4. Pytanie extra: Co mi polecałeś poza Siedmioma? Bo może się na to skuszę, jak Lao wejdzie do mojej 30.
Masters of War - RPWL. Icon_mrgreen Wydaje misie, że na tej płycie nic bardziej Ci się nie spodoba. Od reszty płyty różni się mój numer 2. Kilka tygodni temu wymieniałem też Kobietę, ale teraz bym Ci jej raczej nie polecił.
5. Ja i tak bardzo się dziwię, że przy tak różnych kryteriach oceny muzyki tyle nas łączy. Icon_biggrin3
1. Nie mów, że chciałbyś mieć 40kilka lat. Icon_lol
3. Trzy to też kilka i ja o tylu myślałem, chociaż nie wiem, czy czegoś nie przeoczyłem (ale Ty wiesz lepiej).
2. Szczególnie nie chodziło mi o żaden, a jeżeli, to najmniej o ten najbardziej znany, bo byłem pewien, że go znasz.
4. Chodziło mi o Kobietę, bo na fali sympatii do Lao nie będę słuchał RPWL, które kojarzy mi się z tym, czego nie lubię w Radioheadzie.
5. Może te kryteria są tylko pozornie tak różne?
07.05.2008 12:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #39
 
kajman napisał(a):1. Czemu niestety?
Bardzo czekam na pewną płytę, a dokładniej na pewien utwór na niej. Jak tylko zostanie wydana to na 99% będę miał nowość na pierwszym. [Co wcale nie znaczy, że obecny liderka odpuści. Pierwsze miejsce częściej by się zmieniało.] Niestety nic nie wskazuje na to, żeby została wydana w tym roku.
kajman napisał(a):8. Wystarczy popatrzeć na SDM na Forumowej. A w tym tygodniu obie były u mnie i u nikogo więcej.
To mnie właśnie olśniło. Icon_smile2 A skąd wziąłeś te rybki i przewóz?
kajman napisał(a):28. Żadnych teorii, tylko że jeżeli tempo spadku by się utrzymało lub wzrosło, to niewiele czasu zostało. Ale u Ciebie to może póść w różną stronę.
To prawda, ale raczej nie w przypadku tego utworu.
07.05.2008 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #40
 
kajman napisał(a):1. Nie mów, że chciałbyś mieć 40kilka lat. Icon_lol
Nie, nie chciałbym. Chciałbym mieć 60kilka, ale mi to nie pasowało do odpowiedzi.
kajman napisał(a):3. Trzy to też kilka i ja o tylu myślałem, chociaż nie wiem, czy czegoś nie przeoczyłem (ale Ty wiesz lepiej).
Dlaczego ja? Lepiej to wie neon.ka Icon_smile2 [A właściwie najlepiej.]
kajman napisał(a):4. Chodziło mi o Kobietę, bo na fali sympatii do Lao nie będę słuchał RPWL, które kojarzy mi się z tym, czego nie lubię w Radioheadzie.
W sumie to się nie dziwię, że wolisz Kobietę od Wojny. Tak jak pisałem wydaje misie, że Kobietę możesz sobie darować. [Chociaż jutro przesłucham i spróbuję ocenić Twoimi kryteriami.] Nic nie jest Cię w stanie przekonać do RPWL? To cover Dylana. Icon_mrgreen
kajman napisał(a):5. Może te kryteria są tylko pozornie tak różne?
Hmm... Możliwe. Do zastanowienia.
07.05.2008 12:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości