Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18 notowanie z 04.05.2008
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):To może podam, jakie przybrały znaczenie u mnie, to zasada chyba sama z siebie stanie się zrozumiała:
Icon_lol Icon_lol Icon_lol [No tak teraz wszystko jasne. Mówiłeś, że lubisz zabawy wewnątrzsłowne. :roll: ] To jest rewelacyjne! Icon_biggrin3
Mam tego około 4000. Oczywiście niektóre są znacznie gorsze.
11.05.2008 09:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #62
 
Lilian napisał(a):Sebastianie, radyjko ustawione wyraźnie? Pewnie nie bedzie Cie na forum w tym czasie Icon_wink2
Dokładnie. Skąd wiedziałaś? Icon_wink2
Lilian napisał(a):więc pięknego endżojowania tych chwil z Lao Che Icon_smile2
Bardzo dziękuje! Icon_smile2 [Dlaczego ja postuje swoją listę tylko raz w tygodniu? Icon_wink2]
kajman napisał(a):Mam tego około 4000. Oczywiście niektóre są znacznie gorsze.
Masz to spisane w jednym miejscu? Albo wydrukowane? Przywieziesz to ze sobą na zlot? Icon_biggrin3
11.05.2008 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #63
 
kajman napisał(a):
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):To może podam, jakie przybrały znaczenie u mnie, to zasada chyba sama z siebie stanie się zrozumiała:
Icon_lol Icon_lol Icon_lol [No tak teraz wszystko jasne. Mówiłeś, że lubisz zabawy wewnątrzsłowne. :roll: ] To jest rewelacyjne! Icon_biggrin3
Mam tego około 4000. Oczywiście niektóre są znacznie gorsze.
Takie coś jest co tydzień w sobotnim poznańskim dodatku do Gazety Wyborczej Icon_wink2 (przynajmniej niedawno było)

.
12.05.2008 12:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #64
 
kajman pisuje do Gazety Wyborczej? Icon_eek2 Icon_mrgreen
12.05.2008 12:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #65
 
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
12.05.2008 12:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #66
 
Nie wiem Lilian jak Ty zaśniesz skoro tak się śmiejesz na obu forach. Icon_wink2 Icon_biggrin3
12.05.2008 12:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #67
 
...Ta dziewczyna z naprzeciwka je tabletki na sen
Nie może spać ogląda życie jak sen...

Icon_wink2 Icon_mrgreen
12.05.2008 12:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #68
 
Lilian napisał(a):...Ta dziewczyna z naprzeciwka je tabletki na sen
Nie może spać ogląda życie jak sen...
Icon_wink2 Icon_lol
Mówiłaś coś ostatnio o częstotliwości postów? Icon_wink2 Icon_biggrin3
[Teraz to ja już mówię dobranoc, bo powinienem wstać jutro, a nie pojutrze. Icon_wink2]
12.05.2008 12:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #69
 
abd3mz napisał(a):[Teraz to ja już mówię dobranoc, bo powinienem wstać jutro, a nie pojutrze. ]
a co ja mam napisać? Już 2.30 a ja zrobiłem sobie tylko przerwę od służbowego laptopa Icon_frown Nic to jutro tylko na 2-3 godzinki do firmy i do domku... I znów nocne siedzenie ...
Mi wstanie pojutrze nie grozi, bo dopóki sie nie położyłem to mam niedzielę Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.05.2008 02:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #70
 
Yacy napisał(a):a co ja mam napisać? Już 2.30 a ja zrobiłem sobie tylko przerwę od służbowego laptopa Icon_frown Nic to jutro tylko na 2-3 godzinki do firmy i do domku... I znów nocne siedzenie ...
oj, biedny Yacy Icon_cry
to ile Ty śpisz?
12.05.2008 11:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #71
 
Lilian napisał(a):to ile Ty śpisz?
w nocy ok 4 godzin Icon_wink2 i co 2-3 dni popołudniowe odsypianie... A dzis fakt wróciłem wczesniej, ale niestet zamiast odespać to latalem z mopem, bo zalało mi kuchnię Icon_evil Wężyk nie wytrzymał i . . . Dobrze, że własciwie już wracałem, bo inaczej HYDROPIEKŁO miałbym na żywo...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.05.2008 03:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości