Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17 notowanie z 27.04.2008
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #21
 
abd3mz napisał(a):
Lilian napisał(a):Czy to zdanie: (...) ma związek z utworami A i B?
Tak, Miss Marple. Icon_wink2
rozpracowuje Twój opis Icon_wink2
niedługo bedzie okazja do skonsultowania sie z neon.ka, zobaczymy czy uda nam sie prawidłowo wyczaić Icon_mrgreen
30.04.2008 07:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #22
 
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):hm... brzmi intrygująco :roll:
Głosy czy debiut?
miałam na myśli głosy. ale już wszystko jasne Icon_smile2 . ja mam z tym wyrazem tylko jedno skojarzenie - 'Głosy' Myslovitz, a jakos nie mogłam tu tego wpasować Icon_wink2
abd3mz napisał(a):1. stworzyć "mix by abd3mz" i obciąć ostatnie 3 minuty
2. uśrednić pozycje, czyli miejsce poza setką...
3. wstawić na listę tak jakby utwór trwał 9 minut i 19 sekund...
4. przynajmniej trochę oswoić te bity...
wedle mnie zdecydowanie nie 2, 1 jest fajne, tylko czy da się obciąć tak, żeby nie słychać było obcięcia? Icon_smile2
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):SDM powoli... ale to nic. a w tym utworze nie pasuje mi linijka z 'płaksą'. totalnie!
Myślałem, że inna. Cała linijka?
a o której myślałeś?
czy cała? moim zdaniem cała, ale zależy gdzie dla Ciebie są granice między nimi Icon_wink2 .
[i nie chodzi mi o sens, tylko o maksymalne obniżenie poziomu tekstu w tym momencie]
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):spadającego Marsvolty nie żal mi zupełnie Icon_razz
Dlatego, że jest mało wiosenny? Icon_razz
jego nie byłoby mi żal nawet zimą Icon_razz
abd3mz napisał(a):Rzeczywiście teraz czas na przyjaciółki skalarów i mieczyków, ale dopiero dzisiaj. Icon_razz Gdy postowałem listę to w kolejce czekał "the best of" i angielski bar [który chyba pominęłaś w obliczeniach Icon_razz].
to prawda, jakoś myślałam tylko o polskiej dyskografi nie wiedzieć czemu...
mam swoją teorię na temat tego, co napiszesz o neonkach, zobaczymy czy się pomylę.
abd3mz napisał(a):[Korova Milky Bar]
Dla mnie to jest dziwna płyta.
to ja powiem tak: nie rozumiem popularności A, do B przekonywałam się jakiś czas, C pierwszy raz usłyszałam w radiu i w tym momencie natychmiast kupiłam płytę. a D zawsze mi się będzie kojarzyć ze Stelką i późnonocną audycją. nie lubię E, F i G.
abd3mz napisał(a):Po prostu lubię dobre tytuły, lubię gdy tytuł oddaje to o czym jest utwór, a chyba najbardziej lubię gdy tytułu jest abstrakcyjny i nie ma go w tekście.
ciekawe czy stałeś się inspiracją dla Kajmana, czego wynikiem jest zabawa na sąsiednim forum Icon_wink2 .
abd3mz napisał(a):Jak chcesz to możesz spróbować rozszyfrować te literki. Icon_biggrin3
spróbuję Icon_smile2 . a potem porównam z Lilian.
abd3mz napisał(a):[Zapomniałem się zapytać z ilu utworów ma składać się mój top? Icon_wink2 Jeśli dobrze pamiętam to oboje doszliśmy do wniosku, że 10-tka to za mało. Icon_wink2 Aha. I jak chcesz to możesz się zabawić w Znawcę. Icon_biggrin3]
najlepiej Top 112 Icon_mrgreen .
pomysl z Top 10 był baaaardzo głupi.
a co do Znawcy to pomyślę, bo pomimo praktyki... [w tym to akurat najlepsza jest Lilian]
ku3a napisał(a):a placisz neon.ce tantiemy za uzywanie nawiasow kwadratowych?
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
[a w odpowiedzi jak okropnie nakłamał! Icon_wink2 ]

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
01.05.2008 02:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
neon.ka napisał(a):tylko czy da się obciąć tak, żeby nie słychać było obcięcia? Icon_smile2
Uwierz, że się da. Icon_smile2 Wystarczy chwila z edytorem. Poza tym akurat w tym momencie utwór lekko zwalnia i na chwilę się zatrzymuje, a to byłby odpowiedni moment, żeby go zakończyć. W razie czego zawsze można wyciszyć. [Mądrzę się, a i tak tego nie zrobię, bo to nie byłoby w porządku do reszty nagrań. A jakby misie spodobało to miałbym same mixy na liście. Icon_wink2]
neon.ka napisał(a):a o której myślałeś?
O trzeciej.
neon.ka napisał(a):czy cała? moim zdaniem cała, ale zależy gdzie dla Ciebie są granice między nimi Icon_wink2 .
[i nie chodzi mi o sens, tylko o maksymalne obniżenie poziomu tekstu w tym momencie]
Dobrze, że napisałaś nawias, bo właśnie to chciałem wiedzieć. Icon_smile2
neon.ka napisał(a):mam swoją teorię na temat tego, co napiszesz o neonkach, zobaczymy czy się pomylę.
A mogę teraz? Wczoraj przesłuchałem płytę, a oto co zanotowałem:
"Generalnie ja lubię takie klimaty, ale... wolałbym, żeby ten album wyszedł na winylu... [jeśli nic nie pomyliłem to "mieści" się na nim 40 minut] Taka dawka takiej muzyki byłaby odpowiednia. Trzy nagrania zaznaczyłem jako kandydatów do topu utworów. Jednak zastrzegam sobie taką możliwość, że z czasem płyta misie osłucha i będzie to moja ulubiona płyta Myslovitz. Icon_wink2 [Wydaje misie to mało prawdopodobne, ale to tak na wszelki wypadek. Icon_wink2]" I jak? Icon_smile2
neon.ka napisał(a):to ja powiem tak: nie rozumiem popularności A, do B przekonywałam się jakiś czas, C pierwszy raz usłyszałam w radiu i w tym momencie natychmiast kupiłam płytę. a D zawsze mi się będzie kojarzyć ze Stelką i późnonocną audycją. nie lubię E, F i G.
Do każdej literki pasuje mi kilka utworów, więc wypisze wszystkie, a pogrubię ten który wybrałem:
A-Sprzedawcy Marzeń. Acidland
B-Acidland, Szklany człowiek, Pocztówka z lotniska [minimalnie bardziej mi pasuje niż Acidland]
C-Acidland, Wieża melancholii, Chciałbym umrzeć z miłości, Szklany człowiek [Myślałem nad trzecim singlem, ale nie chce misie wierzyć, że tak długo czekałaś z zakupem płyty. Icon_wink2]
D-Wieża melancholii, Szklany człowiek, Pocztówka z lotniska
E, F, G-trzy z tych, których nie wymieniłem. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):ciekawe czy stałeś się inspiracją dla Kajmana, czego wynikiem jest zabawa na sąsiednim forum Icon_wink2 .
Icon_lol
neon.ka napisał(a):najlepiej Top 112 Icon_mrgreen .
Przypuszczam, że ta liczba nie jest przypadkowa i to wszystkie nagrania Myslovitz. Icon_mrgreen Zobaczę jak mi będzie szło układanie topu. Myślę, że Top40 spokojnie mogę ułożyć, a jak dalej będzie sens układania [tzn. kolejność nie będzie przypadkowa] to ułożę więcej. Icon_smile2 [do końca praktyk się nie wyrobię, ale myślę że będę gotowy między następnymi notowaniami.]
neon.ka napisał(a):[a w odpowiedzi jak okropnie nakłamał! Icon_wink2 ]
Icon_redface2 Icon_wink2
01.05.2008 12:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #24
 
piszemy na jednej klawiaturze, ale nie czterema rękoma Icon_wink2 .

dzisiaj tylko odpowiedź na Twoje typy z Korovy.
nasze intuicje nawet całkiem się zgodziły.

to najpierw Liliantyrka:
A. Nigdy nie znajdziesz sobie przyjaciół jeśli nie będziesz taki jak wszyscy
B. Kilka błędów popełnionych przez dobrych rodziców
C. Chciałbym umrzeć z miłości
D. Szklany człowiek
E. Pocztówka z lotniska
[typ rezewowy: Wieża melancholii]

a ja tak:
A. Nigdy nie znajdziesz sobie przyjaciół jeśli nie będziesz taki jak wszyscy
B. Siódmy koktajl
C. Chciałbym umrzeć z miłości
D. Szklany człowiek
E. Wieża melancholii
[typ rezerwowy: Za zamkniętymi oczami]

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
01.05.2008 09:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #25
 
No to jak? Której z nas lepiej wypadł Znawca Opisu Korovy Sebastiana? Icon_wink2
01.05.2008 09:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
neon.ka napisał(a):piszemy na jednej klawiaturze, ale nie czterema rękoma Icon_wink2 .
Icon_lol
Liliantyrka - 4
neon.ka - 4
Icon_biggrin3
[typów rezerwowych nie uwzględniam. Icon_cool2]

Prawidłowe odpowiedzi:
A. Nigdy nie znajdziesz sobie przyjaciół jeśli nie będziesz taki jak wszyscy
B. Kilka błędów popełnionych przez dobrych rodziców
C. Chciałbym umrzeć z miłości
D. Szklany człowiek
E. Wieża melancholii

Chyba było za proste. Icon_wink2 Niedługo zapraszam do Znawcy topu Myslovitz. Zobaczę jak tam Wam pójdzie. Icon_razz
01.05.2008 09:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #27
 
No to co Sebastianie. Kwartał minął ...a tu juz masz utwór roku . Gratuluję Icon_wink2 Icon_biggrin3 Z pierwszej dziesiątki niezmiernie cieszą mnie Anie oraz Tool'e Icon_biggrin3 W kolejnych dziesiątkach także wiele ciekawych utworów , chocby wymienie ; nr 11,12,13,17 . czy 23, 28 natomiast z nowości bardziej podchodzi mi Portishead Icon_biggrin3
02.05.2008 09:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
Aro napisał(a):No to co Sebastianie. Kwartał minął ...a tu juz masz utwór roku . Gratuluję Icon_wink2 Icon_biggrin3
Kolejny maniak? Liczysz podsumowanie mojej listy? Icon_mrgreen Icon_wink2
Aro napisał(a):W kolejnych dziesiątkach także wiele ciekawych utworów , chocby wymienie ; nr 11,12,13,17 . czy 23, 28
Chyba jesteś w czołówce zadowolonych z mojej listy. Icon_wink2
Aro napisał(a):natomiast z nowości bardziej podchodzi mi Portishead Icon_biggrin3
I na dodatek znasz obie nowości. Icon_biggrin3

A wracając na chwilę do Znawcy Korovy Sebastiana Icon_wink2 to misie przypomniało, że rozwiązanie miałem podać po moim topie. :roll: Byłem w takim szoku po poście neon.ki, że o tym zapomniałem. Icon_cool2 Icon_lol
03.05.2008 12:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #29
 
abd3mz napisał(a):A wracając na chwilę do Znawcy Korovy Sebastiana Icon_wink2 to misie przypomniało, że rozwiązanie miałem podać po moim topie. :roll: Byłem w takim szoku po poście neon.ki, że o tym zapomniałem. Icon_cool2 Icon_lol
aż tak bardzo zszokowały Cie nasze odpowiedzi? Icon_biggrin3
jaki to był rodzaj szoku? termiczny? Icon_wink2 Icon_mrgreen
05.05.2008 10:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #30
 
Lilian napisał(a):aż tak bardzo zszokowały Cie nasze odpowiedzi? Icon_biggrin3
Nie, nie odpowiedzi, ale to:
neon.ka napisał(a):piszemy na jednej klawiaturze, ale nie czterema rękoma Icon_wink2 .
Icon_razz
Lilian napisał(a):jaki to był rodzaj szoku? termiczny? Icon_wink2 Icon_mrgreen
To było coś w stylu: Icon_eek2 Ooooo!, a potem hi hi Icon_lol Może i termiczny, ale pewny nie jestem bo temperatury nie mierzyłem. Icon_mrgreen Icon_wink2
05.05.2008 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #31
 
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):a o której myślałeś?
O trzeciej.
hm, to jednak chyba inaczej liczymy, bo trzecia to dla mnie ta o której ja mówiłam Icon_smile2
abd3mz napisał(a):"Generalnie ja lubię takie klimaty, ale... wolałbym, żeby ten album wyszedł na winylu... [jeśli nic nie pomyliłem to "mieści" się na nim 40 minut] Taka dawka takiej muzyki byłaby odpowiednia. (...) I jak? Icon_smile2
zostawiłam to, co jest zgodne z tym, czego się spodziewałam Icon_smile2 . myslałam, że klimaty Ci się będą podobać ale że ostatecznie znużą [dla mnie trochę za bardzo przewidywalne i mało urozmaicone. zdecydowanie najbardziej lubię te ze słowami - chociaż i tak najbardziej w koncertowych wersjach - ale to już wiadomo Icon_smile2 ]
natomiast wcale nie jestem przekonana co do mojej ewentualnej trafności tych, ktore mogłyby trafić do topu.
abd3mz napisał(a):Do każdej literki pasuje mi kilka utworów, więc wypisze wszystkie, a pogrubię ten który wybrałem:
A - dobrze; B - źle, miałam na myśli 'Za zamkniętymi oczami'; C - źle, choć jest wśród rezerwowych Icon_wink2 - 'Chciałbym umrzeć z miłości' - a co do tego, że to był trzeci singiel, to zapominasz, że są takie godziny w ciągu doby, kiedy w Trójce można usłyszeć też to, co nie jest singlem. płyta wyszła w maju, a ja usłyszałam to u Stelki w czerwcu. to jeszcze długa droga do singlowego stycznia 2003 Icon_smile2 . dodam jeszcze, że 'Pocztówka' chwyciła mnie od pierwszego razu; D - bardzo dobrze; E, F, G - przyznaję pół punktu, odpowiedź niepełna Icon_smile2 .
abd3mz napisał(a):Myślę, że Top40 spokojnie mogę ułożyć, a jak dalej będzie sens układania [tzn. kolejność nie będzie przypadkowa] to ułożę więcej. Icon_smile2
to ja tylko napiszę, że z Znawcę top 40 bawić się nie będę Icon_wink2 . Ale pierwszą dyszkę... może tak.
abd3mz napisał(a):[typów rezerwowych nie uwzględniam. Icon_cool2]
a sam w swoich odpowiedziach podałeś co najmniej po dwa rezerwowe Icon_wink2 .
abd3mz napisał(a):B. Kilka błędów popełnionych przez dobrych rodziców
a to mnie zaskoczyłeś.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
06.05.2008 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #32
 
neon.ka napisał(a):hm, to jednak chyba inaczej liczymy, bo trzecia to dla mnie ta o której ja mówiłam Icon_smile2
Twoja jest dziewiąta. Icon_wink2 Ja liczę tak jak jest napisane w wierszu. Icon_smile2
neon.ka napisał(a):zostawiłam to, co jest zgodne z tym, czego się spodziewałam Icon_smile2 . myslałam, że klimaty Ci się będą podobać ale że ostatecznie znużą
neon.ka napisał(a):to ja tylko napiszę, że z Znawcę top 40 bawić się nie będę Icon_wink2 . Ale pierwszą dyszkę... może tak.
[Połączyłem odpowiedź, bo ma dużo wspólnego.] Z takim rozeznaniem nie odważysz się typować 40-tki? Icon_wink2 Jestem niemal pewien, że jeśli zdecydowałabyś się typować 10-tkę to wszystkie byłyby u mnie w 20-tce.
neon.ka napisał(a):a sam w swoich odpowiedziach podałeś co najmniej po dwa rezerwowe Icon_wink2 .
Widać jestem bardzo niesprawiedliwy. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):a to mnie zaskoczyłeś.
[Cieszę się. Icon_wink2] A czym? Tym, że misie nie podoba? [nie podoba to za mocno powiedziane] W przypadku tak rewelacyjnych tytułów mam wielkie oczekiwania. Być może jak się osłucham to będę inaczej patrzył na ten utwór.
07.05.2008 12:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #33
 
abd3mz napisał(a):Twoja jest dziewiąta. Icon_wink2 Ja liczę tak jak jest napisane w wierszu. Icon_smile2
ale gdzie przeczytałeś ten wiersz? Icon_smile2 ja chciałam zobaczyć na stronie oficjalnej ale jeszcze nie ma w tekstach, a jedyna strona, na której to znalazłam, zawiera tekst wpisany przez internetowego użytkownika, więc może być własną interpretacją podziału wersów. a może masz oryginalną płytę? Icon_smile2 [to takie zaczepne pytania o nieistotne szczegóły tylko Icon_wink2 ]
abd3mz napisał(a):Jestem niemal pewien, że jeśli zdecydowałabyś się typować 10-tkę to wszystkie byłyby u mnie w 20-tce.
oj... ryzykowne stwierdzenie. widziałeś mojego Znawcę Polskiego Topu Wszechczasów? Icon_wink2
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):a to mnie zaskoczyłeś.
[Cieszę się. Icon_wink2] A czym? Tym, że misie nie podoba?
nie, tym, że tekst Cię rozczarował... Mnie rozwalił.

oj... no i tym sposobem to ja juz chyba będę się kierowała do spania, chociaż miałam jeszcze jedną rzecz w planie.
więc dziś znowu nic z tego Icon_wink2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
07.05.2008 12:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #34
 
neon.ka napisał(a):ale gdzie przeczytałeś ten wiersz? Icon_smile2 ja chciałam zobaczyć na stronie oficjalnej ale jeszcze nie ma w tekstach, a jedyna strona, na której to znalazłam, zawiera tekst wpisany przez internetowego użytkownika, więc może być własną interpretacją podziału wersów. a może masz oryginalną płytę? Icon_smile2
Właśnie tam przeczytałem. [gdzie pogrubiam.] Icon_smile2 Szczerze mówiąc to się na tym nie zastanawiałem. Płyty nie mam, ale planuje zakupić kilka najlepszych płyt tego roku. Ewentualnie zacząć kolekcjonować dyskografię Lao Che.
neon.ka napisał(a):oj... ryzykowne stwierdzenie. widziałeś mojego Znawcę Polskiego Topu Wszechczasów? Icon_wink2
A czy w tamtym Znawcy tylko ja głosowałem? Icon_wink2
neon.ka napisał(a):nie, tym, że tekst Cię rozczarował... Mnie rozwalił.
A czy ja gdzieś coś pisałem o tekście? Jeśli tak to najwyraźniej mnie zaćmiło. Po prostu muzyka bardzo średnio mi do niego pasuje, Przynajmniej na razie.
neon.ka napisał(a):oj... no i tym sposobem to ja juz chyba będę się kierowała do spania, chociaż miałam jeszcze jedną rzecz w planie.
więc dziś znowu nic z tego Icon_wink2
W takim razie już zamykam kartę z gmailem i też idę spać. Jutro pierwszy dzień w szkole od miesiąca...
07.05.2008 12:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #35
 
neon.ka napisał(a):więc dziś znowu nic z tego Icon_wink2
Icon_wink2
ja tez juz sie zbieram Icon_smile2

ciekawie tak podglądac, czestotliwosc postów wyglada jakbyscie rozmawiali Icon_wink2
07.05.2008 12:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości