Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16 notowanie z 20.04.2008
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #21
Re: 16 notowanie z 20.04.2008
abd3mz napisał(a):Zmiany w więkoszości spodziewane, więc przechodzę do nowości. Icon_smile2
braki zmian też przynajmniej w części spodziewane Icon_wink2 .
ale przy okazji - coraz bardziej sie zastanawiam co w ogóle ma szansę zmienić Twojego lidera... co będzie musiało w nim być, by okazał się dostatecznie silny...

z ciekawości muszę sprawdzić tego niemuzycznego Toola (ale nie teraz).
dlaczego mnie nie zdziwiło, że obydwa SDMy u Ciebie to dwa najdłuższe kawałki z płyty? Icon_razz
'Wiersz o płaczu' spada... ale chyba jednak tylko chwilowo?... [bardzo ładny ten utwór. mnie tylko przeraźliwie drażni jeden wers (to nie jest odgrywka za 'Uciekiniera' Icon_wink2 ) i ta łyżka dziegciu psuje mi wszystko. za to chyba powinno się do 10 TeksTopu zmieścić w przyszłym tygodniu 'Po']. 'Najważniejsze jest'... bardzo prawdziwe. ale tu znowu melodia mnie nie chwyta...
statyczna DDWD (co też cieszy) otoczona spadkiem 'gdziekolwiek' który smuci, i awansem 'Bóg zapłać', który cieszy. wychodzimy więc na zero Icon_smile2 .
posłuchałam też płyty Songdoga. Bardzo przyjemne, tylko bardziej jesienne niż wiosenne... chyba byłoby świetnym tłem do rozmów.
abd3mz napisał(a):43 PP 02 HOUSE OF CARDS - Radiohead (pozycja przed wypadkiem: 42)
a jednak Icon_biggrin3 . niechby się tylko utrzymało...

EDIT: ach, i wielkie dzięki za jedyne recenzje! które z tych piosenek, które najbardziej Ci się podobają z tych ostatnich dwóch płyt, miałoby szansę na dziś wejść na Listę (pomijam te, które znałeś, bo wiem, że takie maja trudniej)?
dla mnie 'Miłość w czasach popkultury' jest, tak jak napisałeś, bardzo równą płytą - nie mam ulubionej połowy, ćwiartki, cząstki, piosenki... lubię słuchać od początku do końca (i to trochę inaczej niż na 'Z rozmyslań...' bo tam mam kilka niesamowicie mocnych, przebijających wszystko, kilka mocnych, ale są też takie, ktorych mogłoby nie być w ogole).

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
23.04.2008 12:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
23.04.2008 01:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
kajman napisał(a):Ciekawe gdzie :?: Icon_wink2 Icon_lol
U mnie tydzień temu. Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Za to ich nowego numeru z twojej listy nie znam.
To nie jesteś na bieżąco? Icon_wink2 We Lost The Skyline.
saferłel napisał(a):Pj Harvey ma jednego przedstawiciele na liście i niestety on mocno leci Icon_cry2
Raczej wraca na poprzednią pozycję.
saferłel napisał(a):Raconteurs już wysłuchałem i numer z twojej listy to czołówka tej płyty, przyznaję.
Bardzo mnie to cieszy, bo raczej mamy odmienne gusta. Icon_biggrin3
saferłel napisał(a):Boli mnie oczywiście spadek Portishead :/ Mój ulubiony kawałek to był.
Na liście czy na płycie?
saferłel napisał(a):Wśród płyt dobrze, że Lao panuje niepodzielnie
abd3mz napisał(a):01. Tool - 10.000 days
02. Anna Maria Jopek - ID

03. Lao Che - Gospel
Icon_cool2 [Może słabo to widać, ale przeżywa kryzys. Płyta odpoczywa i przesłuchuję ją raz w tygodniu.]
neon.ka napisał(a):EDIT: ach, i wielkie dzięki za jedyne recenzje!
Teraz przypomniało misie, że nie dałem recenzji w cudzysłowie.
neon.ka napisał(a):które z tych piosenek, które najbardziej Ci się podobają z tych ostatnich dwóch płyt, miałoby szansę na dziś wejść na Listę (pomijam te, które znałeś, bo wiem, że takie maja trudniej)?
Nie powiem. Icon_razz [Skoro mam zrobić top to jakaś atmosfera oczekiwania powinna być. Icon_smile2 Od tej pory nie będę pisał o utworach ze starszych płyt, a zamiast w notowaniu płyt pojawi się: +X płyt Myslovitz. Icon_mrgreen Chyba siódmego maja idę do szkoły, ale nie chcę się śpieszyć i top może być jedenastego. Chociaż równie dobrze może być czwartego.]
23.04.2008 01:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
ladny skok "Bog zaplac".
"Right In Two" jednak jeszcze poza trzydziestka Icon_wink2.
uuu, "Piosenka starych kochankow" wypadla... :roll:
uuu, juz nie ma calej dziesiatki po polsku Icon_wink2.
23.04.2008 11:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #25
 
ku3a napisał(a):ladny skok "Bog zaplac".
Powrót na poprzednią pozycję. Icon_smile2
ku3a napisał(a):uuu, "Piosenka starych kochankow" wypadla... :roll:
Na 30 już szans nie ma, a nie chciałem żeby się błąkała po poczekalni... Poza tym chcę odpocząć od niej.
ku3a napisał(a):uuu, juz nie ma calej dziesiatki po polsku Icon_wink2 .
Na razie. Icon_wink2 [Za w drugiej dziesiątce tylko SDM jest po polsku.]
23.04.2008 12:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #26
 
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):ale przy okazji - coraz bardziej sie zastanawiam co w ogóle ma szansę zmienić Twojego lidera... co będzie musiało w nim być, by okazał się dostatecznie silny...
Przyznam, że ja też się coraz bardziej nad tym zastanawiam. Na pewno musi to być godny następca. Pewnie podobny w klimacie... Raczej na pewno po polsku... Raczej nic co obecnie jest na liście... Właściwie to przychodzi mi do głowy tylko jedno nagranie [które spełnia moje zasady].(...)
No to skomplikowana sytuacja. I rzeczywiście jest tak, że ani trochę nie przestaje Ci się podobać ta piosenka [no chyba że jej w ogóle nie słuchasz, to wtedy nie ma szansna 'znudzienie' - wiem, że to nie najlepsze słowo]
abd3mz napisał(a):U mnie jest raczej tak, że debiut jest najwyższą pozycją utworu.
To zawsze może podskoczyć o tyle, ile spadło minus 1 Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Skoro to jeden wers, czyli nie to samo co kajmana. Icon_wink2 Ciekawe czy dobrze typuję, który to wers... Jeśli tak to ja zacząłem się nad nim zastanawiać od drugiego przesłuchania.
Chyba to muszą być różne wersy, bo ja nad tym moim w ogóle się nie zastanawiam, tylko staram się go nie słyszeć Icon_smile2 .
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):posłuchałam też płyty Songdoga. Bardzo przyjemne, tylko bardziej jesienne niż wiosenne...
Bo ja chyba jednak jestem bardziej jesienny. Icon_smile2
Ale ja bardzo lubię jesienne płyty. Tylko teraz mamy wiosnę, więc chyba zaczekać musi te pół roczku...
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):chyba byłoby świetnym tłem do rozmów.
To ciekawe, bo jakoś nigdy tak o nim nie myślałem. Wydaje misie taki "prywatny". No, ale przecież rozmowa też jest/może być prywatna. Icon_smile2
Tłem, ilustracją dziejącą się obok. Ale pasującą jak ulał. To mam na myśli.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
24.04.2008 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #27
 
24.04.2008 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
O! A już miałem pisać na forum.lp3 czy ktoś posiada "Fabrykę zła" Icon_biggrin3
abd3mz napisał(a):49 NN 01 CZAS NASZYCH CZASÓW - Radio Bagdad

U mnie na razie miejsce 110, ale raczej na tym się nie skończy
Widzę, że Hiszpan nie przypadł Ci do gustu...
25.04.2008 05:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #29
 
prz_rulez napisał(a):Widzę, że Hiszpan nie przypadł Ci do gustu...
Jaki Hiszpan? Z Gospel?
25.04.2008 06:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
abd3mz napisał(a):
prz_rulez napisał(a):Widzę, że Hiszpan nie przypadł Ci do gustu...
Jaki Hiszpan? Z Gospel?
Tak.
25.04.2008 06:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #31
 
A dlaczego Ci się wydaje, że nie przypadł mi do gustu? [Bo tylko Ci się wydaje.] Trudno, żeby cała płyta była na liście...
25.04.2008 07:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
E tam... To tylko 12 utworów Icon_lol U mnie swego czasu było 8 piosenek M.I.I. (nie wspomnę już o prawie 40 utworach Evanescence Icon_mrgreen , ale to akurat było specjalne notowanie).
A co do Hiszpana, to na początku mnie chwycił, ale w ostatnich dwóch tygodniach jakoś mój entuzjazm do niego opadł. Zresztą jak do wszystkich utworów Lao Che niestety...
25.04.2008 09:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości