Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16 notowanie z 20.04.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #1
16 notowanie z 20.04.2008
Miałem napisać, że nic się nie dzieje, ale Yacy już to wczoraj napisał, więc zrobiłem małe przetasowanie i już coś się dzieje. Icon_mrgreen Icon_wink2

Zmiany w więkoszości spodziewane, więc przechodzę do nowości. Icon_smile2 Niestety wszystkie nowości znałem już wcześniej. A to pewnego rodzaju moja porażka...
Najwyższa nowość z jednej strony może być zaskoczeniem, ale myślę, że można było się spodziewać że jeszcze jakiś utwór Toola zadebiutuje. Nie wiem dlaczego wcześniej nie zwróciłem na niego uwagi... Właściwie w przypadku tego utworu ciężko mówić o muzyce... W każdym razie Viginti Tres w tym tygodniu wbił misie w głowę. Za tydzień może być różnie.
Reszta nowości już poza trzydziestką.
Od kilku tygodni słyszałem Fabrykę zła w Minimaxie, ale nie myślałem o niej jako o kandydatce na moją listę. Ostatnio usłyszałem ją razem z rewelacyjnym intrem! Zacząłem szukać płyty (jeszcze nie ma) i trafiłem na ich oficjalną stronę. Pobrałem trzy utwory i niestety okazało się, że Fabryka zła jest bez intra. Szkoda. Mam jeszcze małą nadzieję, że może na płycie będą połączone...
Wiosna...tak? Nie! Ta nowość chyba najbardziej zainteresuje/ucieszy jotema3. Icon_smile2 Od jakiegoś czasu bez rezultatów szukałem ostatniej płyty Basi Stępniak-Wilk... Wieczorem 16 dnia miesiąca bieżącego Icon_wink2 u Jacka zaczęła się pojawiać ta płyta. Icon_smile2 Spokojnie poszedłem spać i ściągnąłem ją rano. Następnego dnia przesłuchałem i co tu dużo mówić. Uwielbiam panią Basię za wszystko co do tej pory zrobiła. Mam kilku faworytów na płycie, ale debiutuje najbardziej aktualny utwór. Icon_smile2 Cieszę się, że mam jeszcze miejsce na liście dla takich sympatycznych utworów.
Na 44 debiutuje najlepszy utwór Porcupine Tree bez prądu.
48 i 49 wykorzystały słabość konkurentów i wreszcie pojawiły się w pięćdziesiątce... Obawiam się jednak, że to może być chwilowe...

Jeszcze słowo o wypadkach. Oprócz jednego (48) nie miały one żadnego przesłuchania w tym tygodniu... Aga Zaryan wypadła, bo chyba chcę trochę odciążyć moją listę... [Wiem, że debiut Toola trochę przeczy temu co piszę.] Zobaczę może jeszcze coś się pojawi z tej płyty.

A całe notowanie wygląda tak:

pozycja|pozycja przed tygodniem|ilość tygodni w zestawieniu (ilość tygodni na pierwszym)

01 01 12 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (12)
02 02 03 TY CZŁOWIEK JESTEŚ? - Lao Che
03 03 13 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
04 04 04 NIEPOJĘTE I ULOTNE - Anna Maria Jopek
05 05 15 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
06 06 04 CHODŹMY - Grzegorz Turnau
07 11 13 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy
08 21 02 REPENTANCE - Dream Theater
09 09 04 SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
10 10 06 HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
11 17 03 MASTERS OF WAR - RPWL
12 NN 01 VIGINTI TRES - Tool
13 13 02 10.000 DAYS (WINGS PART 2) - Tool
14 08 02 WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo
15 24 05 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
16 12 07 13TH STAR - Fish
17 27 12 GOOD DAY MY ANGEL (live) - Myslovitz
18 34 05 GOLIATH - The Mars Volta

19 18 07 DARK STAR - Fish
20 15 02 ROSETTA STONED - Tool
21 28 05 CAVALETTAS - The Mars Volta
22 07 11 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
23 23 12 DŁUGA DROGA W DÓŁ - happysad
24 37 06 BÓG ZAPŁAĆ - Lao Che
25 25 02 THE DULL FLAME OF DESIRE - Björk i Antony Hegarty
26 16 10 WE CLOSE OUR EYES - British Sea Power
27 22 03 AUTOPORTRET WITKACEGO - Strachy na Lachy
28 19 04 RUBEN'S TATOO - Songdog
29 14 04 BROKEN HARP - PJ Harvey
30 20 10 CZAS - Katarzyna Groniec

31 33 02 RIGHT IN TWO - Tool
32 39 02 NAJWAŻNIEJSZE JEST - Stare Dobre Małżeństwo
33 36 03 TALK TO THE RIVER - RPWL
34 31 11 DYBUK - Żywiołak
35 NN 01 FABRYKA ZŁA - Freak Of Nature
36 35 04 PIERWSZY DZIEŃ RESZTY NASZEGO ŻYCIA - Anna Maria Jopek
37 30 12 IDŹ SWOJĄ DROGĄ - Raz, Dwa, Trzy
38 41 04 9-29-045 - Green Carnation
39 32 02 MATULU - Digitalllove
40 NN 01 WIOŚNIE NIE! - Basia Stępniak-Wilk i Wojciech Mann
41 49 02 SAVED - Bauhaus
42 47 02 YOU DON'T UNDERSTAND ME - The Raconteurs
43 26 10 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
44 PP 02 HOUSE OF CARDS - Radiohead (pozycja przed wypadkiem: 42)
45 NN 01 STARS DIE - Porcupine Tree
46 46 09 KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy
47 38 13 FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
48 PP 09 NOTHING COMPARES 2U - Jimmy Scott (pozycja przed wypadkiem: 25)
49 NN 01 THANK YOU FOR LISTENNING - Hurt
50 NN 01 CZAS NASZYCH CZASÓW - Radiobagdad

wypadły:
29 17 08 UMIERA PIĘKNO - Aga Zaryan
40 NN 01 GIVE IT ALL AWAY - Sweet Noise
42 15 08 HUNT - Nest
43 31 14 PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz, Dwa, Trzy
44 32 03 MIRACLES - Dave Gahan
45 21 08 PUNK FREUD - Pink Freud
48 NN 01 MACHINE GUN - Portishead
50 36 11 ORDINARY PEOPLE - Neil Young


nowości - 6 (+ 3 powroty), bez zmian - 12, w dół - 15, do góry - 15
Pogrubione nowości, zazielenionych 5 największych awansów i zaczerwienionych 4 największe spadki.
46 utworów z mojej listy nie ma w zestawie do głosowania na LP3 (poprzednio: 47).

Nowości: http://www.chomikuj.pl/abd3mz/mycharts-a...6notowanie
Za chwilę reszta.

Zapomniałbym wspomnieć o jednym powrocie. :roll: Dobrze, że się wtedy zaasekurowałem...

EDIT: Wkradł się błąd i na pozycji numer 33 znalazły się dwa utwory. Jako, że u mnie nie ma i nie będzie podwójnych pozycji to zaraz to wyższe miejsce zajmuje utwór wizualnie wyżej. Wypadł z notowania utwór, który zajmował 50 pozycje: 50 PP 02 ON PORTHCLAW SANDS - Songdog (pozycja przed wypadkiem: 44). Komentarze pozostają bez zmian.
20.04.2008 04:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Poza listą:
(kolejność utworów ma znaczenie tylko gdy są to utwory tego samego wykonawcy)
SOUL DEALER - Anna Maria Jopek
CLAUDE - Anna Maria Jopek
CISZA NA SKRONIE, NA POWIEKI SŁOŃCE - Anna Maria Jopek
SPRÓBUJ MÓWIĆ KOCHAM - Anna Maria Jopek
SAMEJ CIĘ NIE ZOSTAWIĘ - Anna Maria Jopek
NAGLE - Anna Maria Jopek
MIŁOŚĆ - Aga Zaryan
WARSZAWA WIDZIANA PO RAZ TRZECI - Aga Zaryan
PIOSENKA O POWSTANIU - Aga Zaryan
KALINOWYM MOSTEM CHODZIŁAM - Aga Zaryan
ZAWSZE ZBYT CICHO I SAMOTNIE - Basia Stępniak-Wilk
POŚRÓD CISZ - Basia Stępniak-Wilk
I LOVE YOU (THAT'S ALL THAT REALLY MATTERS) - Diana Ross
REMEMBER - Diana Ross
WHAT ABOUT LOVE - Diana Ross
THE MINISTRY OF LOST SOULS - Dream Theater
THE DARK ETERNAL NIGHT - Dream Theater
DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
UPGRADE^BRIGADE - Fair to Midland
SAY WHEN - Fair to Midland
WHERE IN THE WORLD - Fish
OPENWATER - Fish
ARC OF THE CURVE - Fish
TWOJA POSTAĆ - Grzegorz Turnau
LANCKORONA - Grzegorz Turnau
ŚWIAT W OBŁOKACH - Grzegorz Turnau
BĘDZIESZ MOJĄ PANIĄ - Grzegorz Turnau
GAJ - Grzegorz Turnau i Anna Maria Jopek
SKĄD PRZYCHODZIMY - Grzegorz Turnau
TALKING TO GOD - Hurt
SUMMERS LOST - Hurt
ET AL - Hurt
PODOBNO GDZIEŚ ISTNIEJE - Katarzyna Groniec
mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che
ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
WAY OUT OF HERE - Porcupine Tree
DROWN WITH ME - Porcupine Tree
ON PORTHCLAW SANDS - Songdog
CROWN OF THORNS - Songdog
ILYENA - The Mars Volta
CONSOLER OF THE LONELY - The Raconteurs
SALUTE YOUR SOLUTION - The Raconteurs
SMALL - Portishead
WE CARRY ON - Portishead
THREADS - Portishead
SILENCE - Portishead
DEAR DARKNESS - PJ Harvey
THE MOUNTAIN - Pj Harvey

Pogrubiłem te, które doszły w tym tygodniu.
20.04.2008 04:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
notowanie 11 z 20 kwietnia 2008 r.

Enter grupuje płyty na podobnym poziomie.

01. Tool - 10.000 days
02. Anna Maria Jopek - ID

03. Lao Che - Gospel
04. Porcupine Tree - Fear Of A Blank Planet
05. Stare Dobre Małżeństwo - Jednoczas
06. The Mars Volta - Bedlam In Goliath
07. Dream Theater - Systematic Chaos
08. Myslovitz - Miłość w czasach popkultury
09. Robert Kasprzycki - Światopodgląd
10. Basia Stępniak-Wilk - Obce Kraje

11. Ceti - (...) perfecto mundo (...)
12. Bauhaus - Go Away White
13. Strachy Na Lachy - Autor
14. Fish - 13th Star

15. Diana Ross - I Love You
16. Kraina Łagodności - Czterolistna
17. Digit All Love - Digit All Love
18. Hurt - Vol. II
19. The Raconteurs - Salute Your Solution

20. Cree - Tacy sami
21. Anna Maria Jopek - Skłamałabym
22. Rufus Wainwright - Release the Stars

23. Gabriela Kulka - Out
24. Gogol Bordello - Super Taranta!
25. Farben Lehre - Snukraina
26. Homotwist - Matematyk

+17 płyt Marka Knopflera

[Tak naprawdę to zdążyłem przed publikacją listy przesłuchać jeszcze "Historię pewnej podróży", a teraz słucham "Nieprzygody". Jednak postanowiłem zaliczyć je do następnego tygodnia...]

Z Rufusem, Homotwistem i Gabrielą Kulką muszę się jeszcze osłuchać, więc pewnie napiszę coś więcej za tydzień.

Jedyna recenzja: Myslovitz - Miłość w czasach popkultury

Płyta na podobnym poziomie co poprzednia, [Z rozmyślań przy śniadaniu] ale dla mnie zdecydowanie bardziej równa. Skala ocen od 7/10 do 9/10. Gdy kilka lat temu usłyszałem pierwszy raz "Długość dźwięku samotności" to wydawało misie nie możliwe, żeby Myslovitz mogli nagrać lepszy utwór. Do dziś jest to szalenie ważny dla mnie utwór, ale nie tak jak kiedyś. Może dlatego, że znam ich dużo więcej... Nawet ciężko mi powiedzieć, która część płyty bardziej misie podoba. Matematycznie wychodzi, że pierwsza, ale trzy z pięciu najlepszych utworów są na końcu płyty...
20.04.2008 04:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #4
 
Niepojętym jest, że już dwunasty tydzień Kasia przestrzega nas na miejscu pierwszym. Ale dzięki temu nie pozostanie ulotnym ten fakt. Mimo, że robisz co możesz, to Ania wciąż nie na miejscu pierwszym, ale myślę, że przyjdzie nagle taka chwila... Ale na razie możemy tylko zamknąć oczy i wyobrazić sobie to. Musi wystarczyć Icon_wink2
Dobry dzień dla Anioła - aż 10 do góry w dwunastym tygodniu pobytu na Liście. Za to wyśpiewany wiersz aż 6 w dół. A ja (i pewnie nie tylko ja) czekam na Twój numer 4 z nowej płyty tego starego dobrego ansamblu Icon_wink2
Basia. No wreszcie. Mimo, że już miesiąc nam się panuje (wiosna), to Ona z Nim wciąż się przed nią bronią... A efekt tego widać i na Twojej Liście, i na kilku innych, i w powietrzu...

abd3mz napisał(a):Od jakiegoś czasu bez rezultatów szukałem ostatniej płyty Basi Stępniak-Wilk
Widać zbyt cicho i samotnie szukałeś jej. A wystarczyło szepnąć słówko... Icon_wink2
[Czas na reklamę]
Jeśli już znalazłeś obce kraje to znajdź również coś w swoim kraju - środa, godz. 22.05, radio kraków, audycja o znajomo brzmiącym tytule - Bombonierka. Znajdziesz tam Basię. Może za dużo tam nie śpiewa, a nawet bardzo mało śpiewa, a niekiedy nie śpiewa wcale, ale swoim głosem spośród cisz wyczarowuje wiele pięknych pieśni sercem pisanych Icon_smile2
[po reklamie]
20.04.2008 04:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #5
 
Wydaje misie, że historia Lao Che zaczęła się robić nudna, więc pominę kilka zmian personalnych i przejdę do tego co jest dla mnie najciekawsze: wywiady. Lao Che to jedyny zespół, którego czytam wywiady [ale teledysków i tak nie oglądam Icon_wink2]. Znalazłem kilka ciekawych wywiadów i wybrałem -według mnie- najciekawsze fragmenty. Na końcu link do całości:

Cytat:(...)Mariusz Piotrowski: Trochę zaskoczył mnie wybór "Drogi Panie" na singiel promujący wydawnictwo. Dlaczego ten, a nie inne, potencjalnie bardziej hitowe kawałki?

Hubert "Spięty" Dobaczewski, wokalista, autor tekstów: - Przyznam, że nie przykładamy do tego dużej wagi. Nie jesteśmy mocno niszowi, ale mamy alternatywne podejście do twórczości. Ten numer dobrze gra nam się na żywo, więc stwierdziliśmy - czemu nie? My robimy płyty i gramy koncerty, "Gospel" jest trochę bardziej spontaniczna, ale i tak jeśli weźmie się jakiś nasz numer wyrwany z kontekstu i puści w radiu, to w oderwaniu od całości średnio się obroni. Dlatego dla nas single nie mają takiego znaczenia.

"Gospel" zaskakuje muzycznie - dużo pozytywnych, lekkich, a nawet bujających melodii. Czy nie jest trochę tak, że zdecydowaliście się nagrać taką płytę, żeby odpocząć po "Powstaniu", które traktowało o trudnej tematyce?


- Zdecydowanie tak. Zresztą tak samo było z "Gusłami" - to mroczna, momentami przerażająca płyta. Z kolei "Powstanie" to ogromne emocje i ładunek emocjonalny, który każdorazowo przeżywa się na scenie. To była taka poważna piguła. Dlatego teraz chcieliśmy wrócić trochę do czasów Koli [protoplasta Lao Che, w którym wcześniej udzielali się muzycy tego zespołu], mocno pooperować groteską i pobawić się różnymi stylistykami. Taka pozytywna głupawka wynikająca z ironicznego podejścia do świata.

Jednak mimo wszystko nie jest to łatwa płyta - fajnie się jej słucha, są lekkie melodie, ale pod względem tekstowym traktuje o trudnych tematach.

- Nie chodziło nam o to, żeby robić płytę o błahostkach, jest tam pewna refleksja i można się doszukiwać głębszych treści. Muzyka jest wesoła, ale tekst musi o czymś traktować, musi coś nieść ze sobą.

(...)Nie obawiasz się, jak tę płytę odbiorą postronni słuchacze? Ostatecznie w groteskowy sposób podchodzicie do tematu religii, którą w Polsce traktuje się z dużą powagą.

- Mam takie przekonanie, żeby do tego typu spraw podchodzić w alternatywny sposób, zrobić trochę prowokacji z domieszką ironii. Nie wiem, jak ta płyta się odnajdzie wśród słuchaczy, ale pierwsze sygnały są raczej pozytywne. Jako zespół po "Powstaniu Warszawskim" znaleźliśmy się w trudnej sytuacji. Pojawiła się duża zewnętrzna presja, żeby zrobić coś na miarę tamtej płyty. Teraz wracamy z albumem, który nie jest skalkulowany. Wcześniej mogliśmy zakładać a priori, jakie będzie przyjęcie danego wydawnictwa. "Powstanie Warszawskie" trafiło do ludzkich serc, ale trzeba iść dalej. Nie nazywamy się Powstanie Warszawskie, tylko Lao Che - chcemy się rozwijać, bo trzeba odważnie próbować robić nowe rzeczy, a nie spoczywać na laurach.
Źródło: Gazeta Wyborcza Płock, 2008-02-24

No ładnie miały być najciekawsze fragmenty, a wyszło około 80 procent. :roll:

[Jak zainteresowani przeczytali już wywiady o Lao Che to dajcie znać, a skończę moją nieudolną próbę przedstawienia Lao Che. Icon_smile2]
20.04.2008 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
jotem3 napisał(a):Widać zbyt cicho i samotnie szukałeś jej. A wystarczyło szepnąć słówko... Icon_wink2
Zdecydowanie masz rację. Na przyszłość będę wiedział. Icon_smile2
jotem3 napisał(a):[Czas na reklamę]
A może Zapraszamy do reklamy? Icon_wink2
jotem3 napisał(a):Jeśli już znalazłeś obce kraje to znajdź również coś w swoim kraju - środa, godz. 22.05, radio kraków, audycja o znajomo brzmiącym tytule - Bombonierka. Znajdziesz tam Basię. Może za dużo tam nie śpiewa, a nawet bardzo mało śpiewa, a niekiedy nie śpiewa wcale, ale swoim głosem spośród cisz wyczarowuje wiele pięknych pieśni sercem pisanych Icon_smile2
Kiedyś nawet miałem zamiar, ale wydawało misie, że audycja trwa dwie godziny, a nie chciałem rezygnować ani z Gitary, ani z pióra. Icon_wink2 [Przed chwilą sprawdziłem, że trwa godzinę, więc pewnie będę słuchał. Szkoda, że odbiór tylko przez internet. Icon_frown ]

[Piękne obrazy wymalowałeś Jacku. Icon_smile2 Widzę, że dołączyłeś do neon.ki i ku3y. Icon_biggrin3 Ja jak widać zrezygnowałem i zmieniłem kategorię. Icon_wink2]
20.04.2008 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
Re: 16 notowanie z 20.04.2008
abd3mz napisał(a):12 NN 01 VIGINTI TRES - Tool
Przygotuj się na szok! Ja tego utworu nie znam!
20.04.2008 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #8
 
kajman napisał(a):Przygotuj się na szok! Ja tego utworu nie znam!
Nie wierzę. Icon_razz A jeśli rzeczywiście nie znasz to: Icon_eek2 Icon_mrgreen
20.04.2008 10:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
Re: 16 notowanie z 20.04.2008
kajman napisał(a):
abd3mz napisał(a):12 NN 01 VIGINTI TRES - Tool
Przygotuj się na szok! Ja tego utworu nie znam!
Na Twoim miejscu też przygotowałbym się na lekki szok Icon_wink2 Icon_lol
Generalnie nie wiem czy w ogóle można to określić mianem utworu i nie przypuszczałbym że ktoś mógłby to kiedyś wstawić u siebie na listę Icon_wink2

A jeśli chodzi o inne wydarzenia w tym tygodniu, to chyba nietrudno domyśleć się które numerki podobają mi się najbardziej :->

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
20.04.2008 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
p.u.r.h. napisał(a):Na Twoim miejscu też przygotowałbym się na lekki szok Icon_wink2 Icon_lol
Myślę, że kajman jest przygotowany na taki szok. Icon_wink2
Cytat:Generalnie nie wiem czy w ogóle można to określić mianem utworu i nie przypuszczałbym że ktoś mógłby to kiedyś wstawić u siebie na listę Icon_wink2
No widzisz ja już nie raz mówiłem, że jestem świrem. Icon_mrgreen [To samo myślę o tym utworze. Chyba nawet ważniejsze jest to czego nie słychać...]
p.u.r.h. napisał(a):A jeśli chodzi o inne wydarzenia w tym tygodniu, to chyba nietrudno domyśleć się które numerki podobają mi się najbardziej :->
Lao Che, Anna Maria Jopek i happysad? Icon_mrgreen [Zaraz jak przesłucham twoje paczki to wpadnę z komentarzem. Icon_smile2]
20.04.2008 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
abd3mz napisał(a):No widzisz ja już nie raz mówiłem, że jestem świrem. Icon_mrgreen [To samo myślę o tym utworze. Chyba nawet ważniejsze jest to czego nie słychać...]

No tak tym razem chyba muszę się zgodzić Icon_mrgreen Nie ukrywam że czasem lubię sobie "Viginti Tres" posłuchać (zwłaszcza w nocy przy zgaszonym świetle - mocne wrażenia gwarantowane Icon_lol ) ale jakoś nie myślałem o tym jako o kandydacie na listę Icon_wink2
abd3mz napisał(a):[Zaraz jak przesłucham twoje paczki to wpadnę z komentarzem. Icon_smile2]
Najwyższa pora Icon_razz Ale masz jeszcze trochę czasu, bo następne notowanie jak zwykle się opóźni Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
20.04.2008 11:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
Re: 16 notowanie z 20.04.2008
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):
abd3mz napisał(a):12 NN 01 VIGINTI TRES - Tool
Przygotuj się na szok! Ja tego utworu nie znam!
Na Twoim miejscu też przygotowałbym się na lekki szok Icon_wink2 Icon_lol
Generalnie nie wiem czy w ogóle można to określić mianem utworu i nie przypuszczałbym że ktoś mógłby to kiedyś wstawić u siebie na listę Icon_wink2
Szok to przeżyłem, jak utwór po ściągnięciu rozwalił mi listę dialogową na winampie. A utwór u mnie się na pewno nie znajdzie.
Chociaż na przykład We close your eyes też nie jest dużo bardziej muzyczny, a jest na mojej liście, bo ja w zasadzie lubię takie rzeczy. U Beatlesów na bodajże 5 jest u mnie Revolution 9, a u Pink Floydów mój nr 2 to Several furry animals (czy jakoś tak, bo tytuł jest piekielnie długi).
21.04.2008 10:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #13
 
kajman napisał(a):Szok to przeżyłem, jak utwór po ściągnięciu rozwalił mi listę dialogową na winampie. A utwór u mnie się na pewno nie znajdzie.
Za karę, że rozwalił Ci listę dialogową? Icon_mrgreen [A nie mogłeś przesłuchać z płyty?]
p.u.r.h. napisał(a):Nie ukrywam że czasem lubię sobie "Viginti Tres" posłuchać (zwłaszcza w nocy przy zgaszonym świetle - mocne wrażenia gwarantowane Icon_lol ) ale jakoś nie myślałem o tym jako o kandydacie na listę Icon_wink2
Bo ja tego nie rozpatruje w takich kategoriach. Jeżeli utwór misie podoba w danym tygodniu i spełnia moje wymagania to dlaczego nie? Jak w tym tygodniu nie spodoba misie wystarczająco to spadnie/wypadnie. Nie on pierwszy i nie ostatni. Icon_smile2
21.04.2008 11:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Szok to przeżyłem, jak utwór po ściągnięciu rozwalił mi listę dialogową na winampie. A utwór u mnie się na pewno nie znajdzie.
Za karę, że rozwalił Ci listę dialogową? Icon_mrgreen [A nie mogłeś przesłuchać z płyty?]
Nie znajdzie, bo mnie nie zachwyca. Z płyty przesłuchać nie mogłem, bo nie mam jej ściągniętej. Ja w ogóle mam bardzo mało płyt - ściągam utwory. A jak ściągnąłem z Twojego chomika, to bez pytania wskoczyło mi na winwampa wyrzucając wszystko, co tam było. Na szczęście reset kompa pozwolił mi odzyskać poprzednie zapisy.
21.04.2008 12:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #15
 
abd3mz napisał(a):wypadły:
48 NN 01 MACHINE GUN - Portishead


jak to w ogóle możliwe :?: ;->
21.04.2008 05:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #16
 
abd3mz napisał(a):03 03 13 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
04 04 04 NIEPOJĘTE I ULOTNE - Anna Maria Jopek
05 05 15 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
Gdzieś już widziałem 3 Anny w ścisłej czołówce Icon_wink2
Z Lao Che podobna sytuacja jak z Cincottim u Niedźwiedzia Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
21.04.2008 06:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #17
 
Listoholik napisał(a):jak to w ogóle możliwe :?: ;->
Grawitacja. Icon_cool2
kleschko napisał(a):Z Lao Che podobna sytuacja jak z Cincottim u Niedźwiedzia Icon_smile2
Jednak u Niedźwiedzia jest ich trochę więcej. Icon_wink2 Ale u mnie każdy utwór pracuje na swoje konto. Icon_mrgreen
21.04.2008 06:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
kleschko napisał(a):
abd3mz napisał(a):03 03 13 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
04 04 04 NIEPOJĘTE I ULOTNE - Anna Maria Jopek
05 05 15 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
Gdzieś już widziałem 3 Anny w ścisłej czołówce Icon_wink2
Ciekawe gdzie :?: Icon_wink2 Icon_lol
21.04.2008 07:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Lider.....bardzo stary już Icon_biggrin
W 10 niewiele się zmieniło co nie jest dla mnie najlepszą wiadomością, bo z ulubieńców to tam grasuje tylko Lao. PT pięknie skoczyło. Za to ich nowego numeru z twojej listy nie znam. MIło widzieć do tego Toola jako najwyższą nowości i w ogóle ze wszystkimi numerami na liście, oraz Fisha i Mars Voltę.
Pj Harvey ma jednego przedstawiciele na liście i niestety on mocno leci Icon_cry2
Raconteurs już wysłuchałem i numer z twojej listy to czołówka tej płyty, przyznaję.
Mann i Wilk? To brzmi już baaaardzo odstraszająco nie ukrywam...ale może się chociaż pośmieje Icon_razz2 Więc zapoznam się. Boli mnie oczywiście spadek Portishead :/ Mój ulubiony kawałek to był.

Wśród płyt dobrze, że Lao panuje niepodzielnie, u mnie by tyle jednak nie wytrzymał, tak bardzo nie jestem zachwycony Icon_smile Rufus dość nisko.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.04.2008 12:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #20
 
kajman napisał(a):Ciekawe gdzie
Jakoś nie mogę sobie przypomnieć Icon_redface2 Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
22.04.2008 07:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości