Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pet Shop Boys - Elysium
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #1
Pet Shop Boys - Elysium
Wiem że to nie ja powinienem podawać tutaj tą informację, ale nie widzę więc spieszę donieść Icon_wink
Nowa płyta Pet Shop Boys "Elysium" uk. się 18 września. (USA)

Nowa piosenka Pet Shop Boys

Więcej szczegółów poda wkrótce safer więc ten post będzie można potem skasować Icon_wink

https://radio-orbit.pl/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.06.2012 09:43 PM przez drwycior.)
25.06.2012 08:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Pet Shop Boys - Elysium
Nic nie trzeba kasować, a update informacji może przecież zrobić każdy. W czym problem? Icon_wink Aha, tylko płyty nie promuje ''Invisibile'' tylko ''Winner'' (odnośnie wpisu ze strony RO).

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.06.2012 08:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #3
RE: Pet Shop Boys - Elysium
Nie no ja tak pół żartem Icon_wink. No tak, w Europie może jest inny singiel, ale nie mam go, a wiadomość dostałem z amerykańskiego serwisu, więc gramy co mamy Icon_wink

https://radio-orbit.pl/
25.06.2012 09:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Pet Shop Boys - Elysium
Nie, singiel jest jeden. Dokładne informacje w zakładce NOWE SINGLE na forum. ''Invisible'' to tylko teaser z płyty, który ''ma dać pojęcie o tym, jak brzmi album''. Ale faktycznie na razie tylko on jest ewentualnie do grania ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.06.2012 10:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Pet Shop Boys - Elysium
[Obrazek: 3077.jpg]

W końcu ujawniono szczegóły nowego wydawnictwa Pet Shop Boys. Na oficjalnej stronie grupy pojawił się dzisiaj wpis, w którym możemy przeczytać, że ''Elysium'' ukaże się oficjalnie 10 września (czyli tydzień przed pierwotnym, prowizorycznym terminem) w trzech różnych wersjach. Podstawowy album dopełni edycja limitowana z instrumentalną wersją krążka na drugim CD, podwójne wydanie vinylowe oraz wersja cyfrowa, która będzie dostępna poprzez sklep iTunes z dodatkowym materiałem video (teledyski do pierwszych dwóch singli z LP) oraz komentarzem track-by-track z gościnnym udziałem znanego z Little Britain przyjaciela zespołu Davida Walliamsa. Okładkę zdobiącą ''Elysium' zaprojektował nadworny grafik duetu Mark Farrow.

Tracklista:

1. Leaving
2. Invisible
3. Winner
4. Your early stuff
5. A face like that
6. Breathing space
7. Ego music
8. Hold on
9. Give it a go
10. Memory of the future
11. Everything means something
12. Requiem in denim and leopardskin

W krótkim komentarzu odnośnie nadchodzącej premiery muzycy w ten sposób opisali zawartość nagrania:

Chris: Some people are calling it Behaviour 2.

Neil: Well, Behaviour is probably the album it's most similar to. But I think there's something that sounds like every single album we ever made. One song could be on Please really.

Dwie rzeczy cieszą mnie na wstępie - przesunięcie daty premiery albumu z 17 na 10. Czyli będzie szansa powalczenia o symboliczne, wysokie miejsce na chartach i uniknięcie konfrontacji z kilkoma artystami, których nazwami nie chciałbym zaśmiecać tego wątku Icon_wink. Po drugie - ''Behaviour 2''. Cóż więcej mogę chcieć Icon_smile Teraz tylko czekać na wypełnienie tych prognoz. Generalnie można spodziewać się dosyć spokojnej, balladowej płyty. CHYBA!

PS - ah, no i okazuje się, że ''Down in the Woods'' wcale nie będzie tym sierpniowym singlem z ''Elysium'' jak to sugerował ktoś swego czasu......stawiam na ''Leaving'' Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.07.2012 12:13 AM przez saferłel.)
29.07.2012 12:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #6
RE: Pet Shop Boys - Elysium
saferłel napisał(a):Dwie rzeczy cieszą mnie na wstępie - przesunięcie daty premiery albumu z 17 na 10. Czyli będzie szansa powalczenia o symboliczne, wysokie miejsce na chartach i uniknięcie konfrontacji z kilkoma artystami, których nazwami nie chciałbym zaśmiecać tego wątku Icon_wink.
na pierwsze i tak nie mają szansIcon_wink w tym samym czasie płytę wydaje zespół jurora "The Voice";)
a płyty z ciekawości posłuchamIcon_smile
30.07.2012 11:40 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: Pet Shop Boys - Elysium
O tak, zemsta The Voice za krytykę, jaka spadła z ust lidera na koncepcję programu i jego ''przydatność''. Super.

Michał, symbolicznie wysokie. Nie wiem czy mają szansę, czy nie. Równie dobrze The Voice może skończyć poza top 5, bo będzie ewidentnie beznadziejny albo nikt tego nie kupi, mając jednego ''znanego singla'', który wystarczy za reprezentację dla tego wykonawcy. Każdy może być jedynką. Voice, PSB, The xx...Liczy się obecność w top 7 Icon_smile

michal91d napisał(a):a płyty z ciekawości posłucham
Ciekawość to pierwszy stopień....wbrew pozorom nie do Elizjum.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.07.2012 02:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 688
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #8
RE: Pet Shop Boys - Elysium
michal91d napisał(a):w tym samym czasie płytę wydaje zespół jurora "The Voice";)
Michałowi chodziło o trzeci album The ScriptIcon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
30.07.2012 02:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: Pet Shop Boys - Elysium
Oj, The Script... Trochę przerąbane.
30.07.2012 02:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: Pet Shop Boys - Elysium
A, to znam. Słabiutki band, no ale popularny, fakt Icon_smile I tak mam to gdzieś Icon_wink Wolę rozmawiać o płycie niż o jakichś konkurentach na listach przebojów.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.07.2012 09:50 PM przez saferłel.)
30.07.2012 09:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #11
RE: Pet Shop Boys - Elysium
właśnie rozpocząłem pierwsze przesłuchanie w całości tej płyty.... i jest dobrze, balladowo, Behaviour ponownie nagrany po 22 latach, tylko że z innymi kompozycjami Icon_wink
22.08.2012 04:50 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: Pet Shop Boys - Elysium
Co tam słychać tuż przed wydaniem płyty?

Przede wszystkim już 5 września w Berlinie odbędzie się specjalny koncert (połączony z after-party) z okazji premiery ''Elysium''.

[Obrazek: Electronic-Beats-Presents-Pet-Shop-Boys-...40x626.jpg]

Transmisja online dostępne będzie pod tym adresem - http://www.electronicbeats.net/ (od 21:00)

Zapowiedź:



Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.09.2012 08:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 688
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #13
RE: Pet Shop Boys - Elysium



[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
20.09.2012 11:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
RE: Pet Shop Boys - Elysium
[Obrazek: 32384_532280583465913_550020399_n.jpg]

Już dzisiaj w Salford k. Manchesteru odbędzie się jedyny w tym roku koncert grupy Pet Shop Boys, która wspólnie z Orkiestrą Symfoniczną radia BBC wykona unikalny set złożony z ich największych przebojów, utworów niesinglowych, piosenek z nowej płyty "Elysium" oraz fragmentów przygotowywanego na 2013 rok specjalnego projektu "A Man From the Future" poświęconego Alanowi Turingowi, brytyjskiemu matematykowi oraz kryptologowi. Grupa wystąpi wyjątkowo w powiększonym składzie z Johnny Marrem w roli gitarzysty. Pieczę nad orkiestrą powierzono za to niemieckiemu producentowi i kompozytorowi, Svenovi Helbigowi.

Jutro o godzinie 21:00 naszego czasu BBC Radio 2 przeprowadzi retransmisję występu, który być może doczeka się również uwiecznienia na płycie CD...ale to na razie tylko domysły. Ja pragnę zaprosić na ten koncert wszystkich miłośników twórczości zespołu, ale także osoby chcące poznać muzykę Pet Shop Boys z nowej, innej perspektywy. Nauczony doświadczeniami podobnego wydarzenia z roku 2006 (udokumentowanego na albumie "Concrete") mogę zapewnić, że setlista powinna zaskoczyć różnorodnością tematów, a sam występ pozostanie w pamięci jako jeden z ciekawszych w dorobku Neila Tennanta i Chrisa Lowe.

Bezpośredni link do audycji znajduje się tutaj - http://www.bbc.co.uk/programmes/b01p3mf7

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.12.2012 03:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pet Shop Boys - Nonetheless Szymek79 3 159 03.04.2024 05:46 PM
Ostatni post: kajman
  Kristeen Young - The Beauty Shop kajman 1 113 14.07.2022 05:49 PM
Ostatni post: kajman
  Pet Shop Boys - Super Szymek79 6 1 492 04.04.2016 06:00 PM
Ostatni post: Szymek79
  Pet Shop Boys - Electric Szymek79 41 8 807 28.09.2013 06:47 PM
Ostatni post: Tomekk
  Backstreet Boys - In a World Like This Szymek79 0 636 18.06.2013 11:20 AM
Ostatni post: Szymek79
  Pet Shop Boys - Ecstatic saferłel 0 930 21.01.2013 03:45 PM
Ostatni post: saferłel
  Rumer - Boys Don't Cry Szymek79 5 1 325 17.07.2012 01:04 PM
Ostatni post: Szymek79
  Pet Shop Boys - Format saferłel 6 1 415 07.01.2012 04:12 PM
Ostatni post: saferłel
  Pet Shop Boys - The Most Incredible Thing saferłel 5 1 296 03.12.2010 01:11 PM
Ostatni post: AKT!
  Pet Shop Boys - Ultimate Pet Shop Boys saferłel 5 1 409 21.09.2010 10:28 PM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości