Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
Liars - No. 1 Against The Rush - podoba mi się to, co na temat nowego singla Liars napisał pitchfork, a raczej jak określił on w notce odpowiedzialny za nagranie zespół - ''unpredictable art rockers, Liars''. I wszystko (nie)jasne. Nie powiem Wam kim są Liars, ponieważ ich twarz nieustannie pozostaje pod chirurgicznym nożem od momentu studyjnego debiutu sprzed kilku ładnych lat. Gdyby ''muzyka alternatywna'' okazała się kiedyś samoistnym gatunkiem, to z pewnością czołowym przedstawicielem tego niezidentyfikowanego świata byłoby nowojorskie trio. Dzisiaj próbują z ambientowo-podobnym tworzywem, pełnym odniesień do minimalizmu oraz ''ciemnych brzmień'' electro lat 80. Co wymyślą jutro? Nikt nie wie.

Dirty Projectors - Gun Has No Trigger - [ten sam opis co powyżej, zmienia się jedynie podmiot wykonawczy]. Dodam tylko, że Dirty Projectors to o wiele bardziej metafizyczna kapela od Liars, w przeciwieństwie do kolegów po fachu ''tętni życiem'', może się podobać.

John Maus - No Title (Molly) - z dedykacją dla kajmana. John Maus, zwany w pewnych kręgach ''demoniczną wersją PSB/mroczną reinkarnacją PSB/diabelskim wcieleniem PSB'' (nie wiem czemu tak jest, ale I find it sexy) prezentuje nam swój nowy, nie-albumowy singiel, który wypada jak najdoskonalsza farsa Elvisa Presleya zalotnie poruszającego swoimi członkami na dyskotece rodem z lat 80. Najlepiej takiej w L.A.

Japandroids - The House That Heaven Built - drzemordy z Japandroids to nie tylko najgłośniejsza kapela pod słońcem ziemi Kanady, ale również jeden z niewielu projektów, który jest dla mnie substytutem nieprzyswajalnej przez mój organizm twórczości pozornie niegrzecznych i buntowniczych kapel z czołówki rockowych list MTV (spytacie: jakie to rockowe listy MTV? - ha, też tego nie wiem!). Sprawne ucho mogłoby mi zarzucić, że Japandroids to ostrzejsze wcielenie My Chemical Romance (chociaż tych całkiem lubuję) albo 30 Seconds to Mars (o, to mendy jedne!), ale piękno muzyki polega właśnie na wychwytaniu i czerpaniu radości z takich drobnych różnić, dających w konsekwencji zupełnie inne spojrzenie na dwa teoretycznie podobne kapele. Nie wiem nawet czy Japandroids są na krawędzi ''bezpiecznej linii'' między tymi dwiema rzeczywistościami. Czy to w sumie istotne? W 2009 roku za pomocą podobnych melodii jak ''The House That Heaven Built'' wywalczyli top 15 płyt roku. I to jest w tym wszystkim najważniejsze. Sytuacja może się bowiem powtórzyć.

Screaming Females - Expire - Screaming Females to propozycja dla osób gustujących w dziewczęcych grupach rockowych z podwyższonym stężeniem testosteronu we krwi poszczególnych ich członkiń. Singiel ''Expire'' odważnie przełamuje stereotypowe romantyczne-garaże Vivian Girls czy Dum Dum Girls i wychodzi na przeciw bardziej zdecydowanej, szorstkiej twórczości The Cerpenters albo wczesnych Yeah Yeah Yeahs. Dużo dobrej zabawy, dużo dobrych melodii, dużo dziewczyn.

Niusy na chomiku.

AP. PP. LT.

01. 01. 02. Garbage - Battle In Me

02. 02. 03. Keane - Disconnected
03. 07. 04. Grimes - Circumambient
04. 03. 07. Spiritualized - Hey Jane
05. 06. 05. Garbage - Blood For Poppies
06. 05. 05. Ronika - Automatic
07. 10. 05. Rufus Wainwright - Out Of The Game
08. 12. 04. Lotus Plaza - Strangers
09. 04. 05. Beach House - Myth
10. 18. 02. Hot Chip - Flutes

11. 19. 07. Born Blonde - I Just Wanna Be
12. 08. 06. Cave Birds - In Love From Afar
13. 15. 04. Masquer - A Crush
14. 21. 02. Ladyhawke - Anxiety
15. NE. 01. Liars - No. 1 Against The Rush
16. 14. 03. Beck - Looking For A Sign
17. 09. 11. Ladyhawke - Black, White & Blue
18. 20. 04. Tindersticks - This Fire Of Autumn
19. 13. 06. Norah Jones - Happy Pills
20. 29. 02. Sinéad O'Connor - Take Off Your Shoes
21. 22. 03. TRUST - Dressed For Space

22. 11. 07. Santigold - Disparate Youth
23. 16. 10. Django Django - Hail Bop
24. NE. 01. Dirty Projectors - Gun Has No Trigger
25. 27. 12. Chairlift - Amanaemonesia
26. 17. 08. School Of Seven Bells - Scavenger
27. 24. 12. Neon Indian - Hex Girlfriend
28. 38. 05. Julia Marcell - Echo
29. 28. 13. Foo Fighters - Back & Forth
30. 25. 12. La Sera - Please By My Third Eye

31. 30. 11. The Twilight Sad - Another Bed
32. NE. 01. John Maus - No Title (Molly)
33. 23. 09. Magic Wands - Space
34. 33. 09. Nicola Roberts - Cinderella's Eyes
35. 26. 10. Chairlift - Sidewalk Safari
36. 32. 12. dEUS - Second Nature
37. 43. 03. Soulsavers - Longest Day
38. 37. 10. Perfume Genius - Hood
39. 31. 13. The Shins - Simple Song
40. 34. 11. Saint Etienne - Tonight

41. NE. 01. Japandroids - The House That Heaven Built
42. 40. 07. The Ghosts - Ghosts
43. 35. 13. Grimes - Genesis
44. 36. 15. Ladytron - Melting Ice
45. 44. 06. Arctic Monkeys - R U Mine
46. 41. 09. Memoryhouse - Walk With Me
47. 48. 03. Keane - Silenced By The Night
48. 39. 08. Lower Dens - Brains
49. NE. 01. Screaming Females - Expire
50. 49. 16. Metronomy & Roxanne Clifford - Everything Goes My Way
51. 42. 14. The Joy Formidable - I Don't Want To See You Like This
52. 45. 09. Citizens! - Reptile
53. 51. 02. Morten Harket - Scared Of Heights
54. 53. 08. Rufus Wainwright - Montauk
55. 46. 13. Porcelain Raft - Unless You Speak From Your Heart
56. 47. 14. Goldfrapp - Melancholy Sky
57. 55. 06. The Asteroids Galaxy Tour - Suburban Space Invader
58. 50. 15. Still Corners - Into The Trees
59. 56. 14. tUnE-yArDs - Powa
60. 52. 17. Radiohead - The Daily Mail
61. 57. 08. Fixers - Iron Deer Dream
62. 59. 10. ∆ - Matilda
63. 60. 22. Wild Beasts - Reach A Bit Further
64. 63. 20. The Vaccines - A Lack Of Understanding
65. 54. 17. Patrick Wolf - Together
66. 58. 19. John Maus - Cop Killer
67. 66. 15. Noel's Gallagher High Flying Birds - (I Wanna Live In A Dream In My) Record Machine
68. 61. 20. Wilco - Born Alone
69. 62. 17. Sleigh Bells - Born To Lose
70. 64. 23. Fleet Foxes - Lorelai

Z listy wypadły:

z 65 - Wild Beasts - Bed Of Nails - po 19 tyg. (max: 2)
z 67 - Air & Victoria Legrand - Seven Stars - po 15 tyg. (max: 14)
z 68 - Tindersticks - Medicine - po 17 tyg. (max: 4)
z 69 - Okkervil River - Piratess - po 16 tyg. (max: 26)
z 70 - Tennis - Deep In The Woods - po 15 tyg. (max: 16)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.04.2012 03:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #2
RE: DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
ze garbage wysoko to wiedzialem. ale ze soulsavers tak nisko to wstyd i hanba panie pawle. cieszy awans ladyhawke
07.04.2012 05:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #3
RE: DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
W sumie powinienem się chyba wstydzić Icon_redface bo ja jeszcze nowego Garbage nie słyszałem Icon_eek
07.04.2012 05:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
To teraz "Blood For Poppies" spadnie na ósme?
07.04.2012 07:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
bugman napisał(a):ale ze soulsavers tak nisko to wstyd i hanba panie pawle. cieszy awans ladyhawke
Nie jest to siła poprzedniej płyty. Na razie. Singiel jest bardzo fajny, ale widać na 37 miejsce na dziś dzień. David Gahan nie jest powodem, dla którego utwór miałby u mnie skoczyć na podium.

emigrant napisał(a):W sumie powinienem się chyba wstydzić Icon_redface bo ja jeszcze nowego Garbage nie słyszałem Icon_eek
To od razu masz dwa pod ręką.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.04.2012 10:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #6
RE: DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
(07.04.2012 10:25 PM)saferłel napisał(a):  
bugman napisał(a):ale ze soulsavers tak nisko to wstyd i hanba panie pawle. cieszy awans ladyhawke
Nie jest to siła poprzedniej płyty. Na razie. Singiel jest bardzo fajny, ale widać na 37 miejsce na dziś dzień. David Gahan nie jest powodem, dla którego utwór miałby u mnie skoczyć na podium.

no tu juz bluznisz chlopie. WSTYD!
08.04.2012 12:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #7
RE: DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
nowości nie znam, ale czy to...
saferłel napisał(a):Screaming Females - Expire
... może mi się spodobać?Icon_lol
saferłel napisał(a):02. 02. 03. Keane - Disconnected
no i chyba będzie ciężko przegonić Garbage
saferłel napisał(a):07. 10. 05. Rufus Wainwright - Out Of The Game
teledysk zrobił swojeIcon_wink
saferłel napisał(a):19. 13. 06. Norah Jones - Happy Pills
a tutaj niestety nie...
saferłel napisał(a):11. 19. 07. Born Blonde - I Just Wanna Be
12. 08. 06. Cave Birds - In Love From Afar
tu ciekawa sytuacja, bo już myślałem, że BB przepadną, ą CB będą radzić sobie lepiej. A tu niespodzianka
08.04.2012 12:20 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
michal91d napisał(a):... może mi się spodobać?Icon_lol
Wątpię.

michal91d napisał(a):no i chyba będzie ciężko przegonić Garbage
Dokładnie.

michal91d napisał(a):teledysk zrobił swojeIcon_wink
Oczywiście.

michal91d napisał(a):a tutaj niestety nie...
Widziałem teledysk. Stylowy.

michal91d napisał(a):tu ciekawa sytuacja, bo już myślałem, że BB przepadną, ą CB będą radzić sobie lepiej. A tu niespodzianka
Najpierw zaskoczony, że jedni nisko, drudzy wysoko, potem zaskoczony, że ci jednak spadają, a tamci idą w górę. Jak się znów zamienią miejscami też pewnie będziesz zdziwiony Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.04.2012 12:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #9
RE: DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
O! Rozwrzeszczane kobietki są całkiem fajne. Trzy środkowe nowości też bardzo spoko. Najwyższa nie trafiła do mnie za bardzo.

Beach House odpuszcza. Szkoda. Zdecydowanie czas na nowego singla Icon_razz2
Norah też powinna zostać wsparta "Say Goodbye", o którym CI pisałem.
Kobieta-koń bardzo nieładnie Icon_sad

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
10.04.2012 10:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
furbul napisał(a):Kobieta-koń bardzo nieładnie Icon_sad
Nie pisz tak, bo jeszcze naprawdę się to ''utrwali'' na forum....

furbul napisał(a):Najwyższa nie trafiła do mnie za bardzo.
To dziwna muzyka. To takie współczesne Dead Can Dance, powiedziałbym, w nieco innym garniturze, ale.... Icon_smile

furbul napisał(a):Beach House odpuszcza. Szkoda. Zdecydowanie czas na nowego singla Icon_razz2
Jak płyta wyjdzie w lepszej jakości.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.04.2012 10:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #11
RE: DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
saferłel napisał(a):To takie współczesne Dead Can Dance, powiedziałbym, w nieco innym garniturze, ale....
Czyli wszystko się zgadza Icon_biggrin
saferłel napisał(a):Jak płyta wyjdzie w lepszej jakości.
Dobrze wiesz, że nie jest to konieczneIcon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
10.04.2012 10:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
furbul napisał(a):Dobrze wiesz, że nie jest to konieczneIcon_wink
Nie mam motywacji. Odebrałeś mi tytuł największego fana na forum tego zespołu (zresztą nie z pierwszym artystą to robisz) i się załamałem, nie chcę ich słuchać, jest mi źle, smutno, nienawidzę ich podświadomie...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.04.2012 10:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #13
RE: DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
Awww przecież to był mój jedyny cel. Ale się cieszę! Icon_twisted

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
10.04.2012 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #14
RE: DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
doskonale nowosci, doskonale opisane, odsluchalem i wszystkie zasluguja na wielokrotny odsluch. Bede wracal z pewnoscia. No i swietne podium. Pozdrawiam serdecznie.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
11.04.2012 05:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #15
RE: DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
Ambientowe Liars coraz bardziej oddala się od moich muzycznych rejonów.

Natomiast Dirty Projectors tym singlem zbliżyło się do mnie niewiarygodnie. To jakieś szaleńczo soulowe wcielenie pasuje mi bardziej niż eksperymenty z tonacją i tempem na ostatniej płycie.

Co Cię napadło na Keane tak nagle? "Disconnected" z tego co widzę ma już prawie rok, co na DLP jest chyba jakimś okresem granicznym dla nowości? Icon_smile

Jestem ciekaw czy Spiritualized uda się ugrać coś jeszcze z tym nagraniem. Mi się naprawdę ten singiel podoba - to zresztą najbardziej przebojowe nagranie ze znanych mi z czołówki Twojej listy Icon_smile

Ronika ma fajne inspiracje. Klip ogląda się z przyjemnością, ale coś mi nie gra w tym numerze. Raz - wokal jest zbyt dźwięczny, wolałbym coś bardziej bezosobowego, a dwa, nie ma wyraźnego refrenu i rytm przez cały numer leci tak samo. Ale miłe. Wrócę za jakiś czas do tego.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.04.2012 05:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
RE: DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
aaktt napisał(a):Ronika ma fajne inspiracje. Klip ogląda się z przyjemnością, ale coś mi nie gra w tym numerze. Raz - wokal jest zbyt dźwięczny, wolałbym coś bardziej bezosobowego, a dwa, nie ma wyraźnego refrenu i rytm przez cały numer leci tak samo. Ale miłe. Wrócę za jakiś czas do tego.
Ja bym wręcz powiedział, że kawałek ma dwa refreny, tak dobrze brzmią poszczególne jego fragmenty. Wydaje mi się jakbyśmy słuchali zupełnie innej piosenki, bo wszystko jest inaczej według mnie w tym kawałku Icon_razz2

aaktt napisał(a):Co Cię napadło na Keane tak nagle? "Disconnected" z tego co widzę ma już prawie rok, co na DLP jest chyba jakimś okresem granicznym dla nowości? Icon_smile
Coś słabo śledzisz ostatnio forum i listy, w tym moją. Nic nie piszę. Sam do tego dojdziesz.

aaktt napisał(a):Jestem ciekaw czy Spiritualized uda się ugrać coś jeszcze z tym nagraniem. Mi się naprawdę ten singiel podoba - to zresztą najbardziej przebojowe nagranie ze znanych mi z czołówki Twojej listy Icon_smile
Można być romantycznym chłopcem, kochającym się jedynie w nimfach pokroju Joanny Newsom i uważać Shirley Manson za wulgarną dziwkę (co zresztą nie mija się z prawdą), ale żeby nie czuć przebojowości ''Battle in Me'' jako elementu pozasubiektywnego doświadczenia. Oj, chyba na złość grasz. Zresztą podobnie jest z drugim G, Keane i oczywiście Roniką. Jak dla mnie wszystkie bardziej nośne niż Pierson. Bo ten ma dobry motyw, ale ile można słuchać go w kółko przez 8 minut Icon_wink? (ja jakoś mogę na szczęście!). Zresztą płyta jest podobnie zbudowana.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.04.2012 05:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #17
RE: DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
saferłel napisał(a):Coś słabo śledzisz ostatnio forum i listy, w tym moją.
No, trochę wypadłem z obiegu, ale akurat Keane nigdy nie było w kręgu moich zainteresowań Icon_smile

saferłel napisał(a):Można być romantycznym chłopcem, kochającym się jedynie w nimfach pokroju Joanny Newsom i uważać Shirley Manson za wulgarną dziwkę (co zresztą nie mija się z prawdą), ale żeby nie czuć przebojowości ''Battle in Me'' jako elementu pozasubiektywnego doświadczenia.
Ależ ja nie neguję ani Shirley ani przebojowości "Battle". Po prostu uważam, że Spiritualized ma w sobie więcej tego czegoś. I w sumie jestem trochę w szoku, bo ten numer nie brzmi jak z 2012 roku (co jest oczywiście jak najbardziej na plus), mało kto już tak dzisiaj gra.

A, i nie ma czegoś takiego jak element pozasubiektywny Icon_smile

O Ronice już pisałem, Keane nigdy mnie nie potrafiło zająć, a drugie Garbage nawet w 320kb/s jest jakieś stłumione i wyblakłe. Tzn. słyszę, że tam za tymi efektami schowana jest piosenka, ale wolałbym, żeby wybrzmiała jakoś bardziej garażowo. I Shirley też śpiewa tam dość zachowawczo. No, ale to nie moja muzyka. Może tak właśnie ma być i to świadczy o ich przebojowości. Nie wiem.

EDIT:
A propos Keane jeszcze - zmyliło mnie to, że niektóre wideła na youtube były z czerwca zeszłego roku, ale to najwyraźniej jakieś wersje live.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2012 06:10 PM przez AKT!.)
12.04.2012 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
RE: DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
aaktt napisał(a):No, trochę wypadłem z obiegu, ale akurat Keane nigdy nie było w kręgu moich zainteresowań Icon_smile
To jak najbardziej nowy singiel.



aaktt napisał(a):A, i nie ma czegoś takiego jak element pozasubiektywny
No tak, bo oczywiście cała tamta wypowiedź brzmi bardzo poważnie, prawda Icon_wink?

aaktt napisał(a):Ależ ja nie neguję ani Shirley ani przebojowości "Battle".
...a może jednak zabrzmiała poważnie(!).

aaktt napisał(a):I w sumie jestem trochę w szoku, bo ten numer nie brzmi jak z 2012 roku (co jest oczywiście jak najbardziej na plus), mało kto już tak dzisiaj gra.
To posłuchaj płyty.

aaktt napisał(a):drugie Garbage nawet w 320kb/s jest jakieś stłumione i wyblakłe. Tzn. słyszę, że tam za tymi efektami schowana jest piosenka, ale wolałbym, żeby wybrzmiała jakoś bardziej garażowo. I Shirley też śpiewa tam dość zachowawczo
Aż musiałem puścić sobie ten kawałek jeszcze raz. W sumie w jednej wypowiedzi zanegowałeś wszystkie najbardziej istotne i oczywiste elementy piosenki - bardzo dobrą produkcję, dynamikę/zadziorność, głos wokalistki (ciekawe co w takim razie byś powiedział na jej wokale sprzed 10-15 lat, skoro te są zachowawcze)....już nie chodzi o banalne ''lubię/nie lubię'', ale to brzmi jakbyś chciał mi powiedzieć, że niebo jest zielone, a słońce świeci fioletowym światłem. I nie mam pojęcia jak mam na to odpowiedzieć.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.04.2012 06:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #19
RE: DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
saferłel napisał(a):No tak, bo oczywiście cała tamta wypowiedź brzmi bardzo poważnie, prawda Icon_wink?
Nie no, ja wiem, że to z przymrużeniem oka, ale chciałem doprecyzować Icon_wink

saferłel napisał(a):To posłuchaj płyty.
Pewnie, że posłucham!

saferłel napisał(a):ale to brzmi jakbyś chciał mi powiedzieć, że niebo jest zielone, a słońce świeci fioletowym światłem.
Inaczej to po prostu odbieram. To wcale nie takie niemożliwe. Ale podkreślam, że to opinia osoby, której niekoniecznie takie brzmienia leżą Icon_smile
Przynajmniej nie w takiej formie.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.04.2012 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
RE: DLP - Notowanie 279 (07.04.12)
To źle, że nie leżą <aaaa, mania wielkości, aaa> Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.04.2012 06:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości