Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11 notowanie z 16.03.2008
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #21
 
abd3mz napisał(a):PS. Gościu przedstaw się! Icon_smile2 [Przypuszczam, że to ku3a, ale chcę być pewien.]
ja tez mam takie przeczucie Icon_wink2 zdanie o "Nie ma mowy" mi tak podpowiada... no i może "Corrida" Icon_mrgreen
18.03.2008 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
Lilian napisał(a):zdanie o "Nie ma mowy" mi tak podpowiada... no i może "Corrida" Icon_mrgreen
A mi dużo więcej:
Gość napisał(a):pierwszej dziesiatki zdecydowanie wybieram... drugą piatke Icon_wink2 .
Gość napisał(a):szkoda wszystkich wypadkow...
No i jeszcze IE jako przeglądarka (o 16), wspomnienie o zagadce z forum.lp3 i charakterystyczny styl pisania. Icon_mrgreen
18.03.2008 07:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #23
 
abd3mz napisał(a):
Lilian napisał(a):zdanie o "Nie ma mowy" mi tak podpowiada... no i może "Corrida" Icon_mrgreen
A mi dużo więcej:
Gość napisał(a):pierwszej dziesiatki zdecydowanie wybieram... drugą piatke Icon_wink2 .
taaa... przed chwila obejrzałam sobie jescze druga piątke Twojej dziesiatki i teraz juz jestem pewna kto jest autorem tych słów Icon_biggrin3
abd3mz napisał(a):
Gość napisał(a):szkoda wszystkich wypadkow...
No i jeszcze IE jako przeglądarka (o 16), wspomnienie o zagadce z forum.lp3 i charakterystyczny styl pisania. Icon_mrgreen
zgadzam sie z przedmówcą Icon_wink2
styl pisania jako szczególnie rozpoznawalny ślad Icon_smile2
18.03.2008 07:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #24
 
abd3mz napisał(a):Icon_redface2 Icon_lol :roll: Dziękuję za łagodne potraktowanie. Icon_smile2
to raczej ja Ci dziękuję za łagodne potraktowanie, bo tamte Twoje odpowiedzi wywołały u mnie bardzo dobry humor, a nie stały się jednocześnie powodem bólu mięśni brzucha ze śmiechu Icon_mrgreen . [i w związku z tym nie muszę chyba pisać już nic na temat tego Icon_smile2 ]:
abd3mz napisał(a):Nie udały misie dzisiaj komentarze do Twojego komentarza. :roll:
abd3mz napisał(a):A przecież płytę Lao Che pobrałaś. Icon_smile2
no to na razie z Twojej Listy wystarczy Icon_razz . [zwłaszcza, że jeszcze zapowiedziałam słuchanie Agi Icon_smile2 ]
abd3mz napisał(a):[Nie zdjęłaś folijki?! Ja z płytą Lao biegłem do domu!
zazwyczaj też tak robię. no a ostatnio mp3, które [również dzięki Wam] noszę ze sobą, ważą tak dużo, że nie mam już sił na bieganie Icon_wink2 [i w zasadzie wcale mnie to nie cieszy].
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):no ciekawe, bo ja owszem. chętnie bym kiedyś sobie z Tobą o tym pogadała.
Z przyjemnością. [Termin na razie nieokreślony, bo na razie ledwo się wyrabiam. A dokładniej to się nie wyrabiam, ale mam nadzieję, że dobre wybrałem priorytety...]
napisałam: pogadała, a nie popisała Icon_wink2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
18.03.2008 08:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #25
 
neon.ka napisał(a):no to na razie z Twojej Listy wystarczy Icon_razz . [zwłaszcza, że jeszcze zapowiedziałam słuchanie Agi Icon_smile2 ]
Nie o to mi chodziło. Icon_smile2 Wspominałaś o zakupie płyty, więc trochę mnie to zdziwiło. Pewnie znowu źle zrozumiałem i chodziło Ci o to, że masz czego słuchać. Icon_smile2
neon.ka napisał(a):napisałam: pogadała, a nie popisała Icon_wink2 .
A np.
Lilian napisał(a):zgadzam sie z przedmówcą Icon_wink2
zamiast z przedpiśccą. Icon_wink2 Icon_mrgreen Ja też się pomyliłem. Icon_wink2
W takim razie zgadzam się. Icon_smile2 Ale będzie to trochę później niż gdybyśmy popisali. Icon_frown [Nie mogę się doczekać, choć obawy też mam]
18.03.2008 08:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #26
 
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):no to na razie z Twojej Listy wystarczy Icon_razz . [zwłaszcza, że jeszcze zapowiedziałam słuchanie Agi Icon_smile2 ]
Nie o to mi chodziło. Icon_smile2 Wspominałaś o zakupie płyty, więc trochę mnie to zdziwiło. Pewnie znowu źle zrozumiałem i chodziło Ci o to, że masz czego słuchać. Icon_smile2
ja już nie wiem o co komu chodzi Icon_razz . wszystko przez to, że forum lp3 jest zbyt dobre w uczeniu cięcia cytatów. może za dużo się obcina i wtedy już nie wiadomo o czym się pisze Icon_wink2
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):napisałam: pogadała, a nie popisała Icon_wink2 .
(...) W takim razie zgadzam się. Icon_smile2 Ale będzie to trochę później niż gdybyśmy popisali. Icon_frown [Nie mogę się doczekać, choć obawy też mam]
no, rozumiem [ja wbrew pozorom też będę je znów miała gdy już plany zlotowe staną się bardziej konkretne]. ale nie słuchaj obaw, bo potem będziesz tylko i wyłącznie żałował... [jak ja po trzecim. na którym nie byłam. chociaż jeszcze wtedy za mało wszystkich znałam nawet na forum, więc to trochę inaczej]
*
czyżby to był OT? Icon_wink2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
18.03.2008 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #27
 
[herbatka gotowa, czeka na wypicie – można troche poofftopikowac? Icon_mrgreen ]
abd3mz napisał(a):Ledwo zipie, więc bardzo krótko.
chłopie, to może powinieneś zwolnić? Icon_razz

Co mi się tu podoba? "Good Day My Angel" – anielska ballada… Icon_biggrin3 piękna kołysanka przy której kiedyś uczyłam się biochemii (przez co była lżej starwna Icon_wink2 ) Icon_mrgreen
Podoba mi się też miejsce 10 (wyzej, wyżej!!!), znów Nasza Lista się kłania Icon_smile2
12 (Me-ta-llica!!! Me-ta-llica!!!! Me-ta-llica!!!), 22, 27, 30, 35…
(jak na złość wszystkie spadają Icon_cry )

Pytanie, które mi się nasuwa – dlaczego nie ma na Twojej liście "Personal Jesus" ? Icon_razz Icon_mrgreen


Nie lubie narzekać, więc ograniczę się i napiszę tylko co mi najbardziej przeszkadza w tym notowaniu:
abd3mz napisał(a):wypadły:
45 36 07 SAW SOMETHING - Dave Gahan

abd3mz napisał(a):A np.
Lilian napisał(a):zgadzam sie z przedmówcą Icon_wink2
zamiast z przedpiśccą. Icon_wink2 Icon_mrgreen
słowa "przedpiśca" właściwie nigdy nie używałam Icon_razz

[herbatka wypita, kanapka zjedzona Icon_wink2 ]
18.03.2008 09:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
neon.ka napisał(a):ja już nie wiem o co komu chodzi Icon_razz . wszystko przez to, że forum lp3 jest zbyt dobre w uczeniu cięcia cytatów. może za dużo się obcina i wtedy już nie wiadomo o czym się pisze Icon_wink2
Jutro rano przeczytam wszystko jeszcze raz i napiszę Ci na pw jak ja to zrozumiałem. Icon_smile2 [Bo jeszcze ktoś sobie niesłusznie pomyśli, że to OT]
neon.ka napisał(a):czyżby to był OT? Icon_wink2
E tam. Skąd Ci to przyszło do głowy? [W moim temacie nie ma OT Icon_wink2]
Lilian napisał(a):[herbatka gotowa, czeka na wypicie – można troche poofftopikowac? Icon_mrgreen ]
Icon_biggrin3
Lilian napisał(a):chłopie, to może powinieneś zwolnić? Icon_razz
Dobrze dobrze, ale jutro. [skąd to cytat?]
Lilian napisał(a):Co mi się tu podoba? "Good Day My Angel" – anielska ballada… Icon_biggrin3 piękna kołysanka przy której kiedyś uczyłam się biochemii (przez co była lżej starwna Icon_wink2 ) Icon_mrgreen
Może trudno Ci będzie w to uwierzyć, ale ja przy tym utworze nie uczę się biochemii. A może powinienem zacząć skoro Tobie tak dobrze szło?
Lilian napisał(a):Podoba mi się też miejsce 10 (wyzej, wyżej!!!), znów Nasza Lista się kłania Icon_smile2 12 (Me-ta-llica!!! Me-ta-llica!!!! Me-ta-llica!!!), 22, 27, 30, 35…
(jak na złość wszystkie spadają Icon_cry )
Przykro mi, że trafiłaś w taki moment. Icon_frown
Lilian napisał(a):Nie lubie narzekać, więc ograniczę się i napiszę tylko co mi najbardziej przeszkadza w tym notowaniu:
abd3mz napisał/a:
wypadły:
45 36 07 SAW SOMETHING - Dave Gahan
Widzę tu dziwną zależność... Komentowałaś najwyższą pozycję Gahan i jego wypadek z listy. Icon_wink2
Lilian napisał(a):[herbatka wypita, kanapka zjedzona Icon_wink2 ]
A o kanapce nic wcześniej nie mówiłaś. Icon_wink2 Icon_mrgreen
18.03.2008 10:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
abd3mz napisał(a):A o kanapce nic wcześniej nie mówiłaś. Icon_wink2 Icon_mrgreen
bala sie, ze jej zjemy Icon_wink2

ale mnie rozszyfrowaliscie, no normalnie Herkules Poirot i Miss Marple Icon_mrgreen . To faktycznie bylem ja. Nie wiem czemu mnie wylogowalo przy wysylaniu posta, a ja tego nie zauwazylem. Swoja droga fajnie sie dowiedziec po czym mozna poznac, ze to bylem ja Icon_biggrin.
abd3mz napisał(a):Masz rację to ta piosenka, ale z płyty Pasjans na dwóch, która została nagrana razem z Andrzejem Sikorowskim podczas jednego z koncertów.
dzieki serdeczne Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Nie wiem czy słyszałeś ten utwór, ale nie jest on przychylny stolicy. Icon_razz
slyszalem. i nie lubie go Icon_cool2 . i niech sie panowie tak nie podniecaja, bo poki co nikt o zmianie stolicy nie mysli.
neon.ka napisał(a):no a ostatnio mp3, które [również dzięki Wam] noszę ze sobą, ważą tak dużo, że nie mam już sił na bieganie Icon_wink2
juz jedna piosenka to przeciez kilka ton (kilka tysiecy kilo Icon_wink2 )
neon.ka napisał(a):ale nie słuchaj obaw, bo potem będziesz tylko i wyłącznie żałował...
i byc moze nikt tak nie przekona jak ci ktorzy sami mieli obawy, a potem chyba nie wyobrazali sobie, ze mogloby ich tam nie byc...
18.03.2008 11:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Tak skrótowo:
Z nowości to oczywiście Goliath cieszy najbardziej. Drugi Mars przesłuchany, ale przynajmniej na razie się nie załapie. O Cree słyszałem, choćby dlatego, że było na LP3.
Bardzo mnie cieszy awans mojego numeru 1, tylko trochę szkoda, że w pewnym sensie kosztem mojego numeru 3.
18.03.2008 11:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):chociaż 'utopię waszą utopię' genialne!
Uwielbiam grę słów. Icon_biggrin3
To polecam Antysłownik. Trochę inna zasada, ala jak najbardziej pasuje do określenia "gra słów".
19.03.2008 12:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #32
 
Jeszcze na to pytanie nie odpowiedziałem:
Lilian napisał(a):Pytanie, które mi się nasuwa – dlaczego nie ma na Twojej liście "Personal Jesus" ? Icon_razz Icon_mrgreen
Zarówno oryginał jak i cover nie spełniają zasad (za dużo latek). Przed chwilą sprawdziłem i z mojej 11 tylko numer 3 spełnia dwa warunki, żeby wejść na listę:
- jest wystarczająco silny
- spełnia wymagania pozamuzyczne
19.03.2008 12:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
ku3a napisał(a):i niech sie panowie tak nie podniecaja, bo poki co nikt o zmianie stolicy nie mysli.
No fakt. Od pół roku Toruń przestał być aktualny.
19.03.2008 12:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
abd3mz napisał(a):Jeszcze na to pytanie nie odpowiedziałem:
Lilian napisał(a):Pytanie, które mi się nasuwa – dlaczego nie ma na Twojej liście "Personal Jesus" ? Icon_razz Icon_mrgreen
Zarówno oryginał jak i cover nie spełniają zasad (za dużo latek). Przed chwilą sprawdziłem i z mojej 11 tylko numer 3 spełnia dwa warunki, żeby wejść na listę:
- jest wystarczająco silny
- spełnia wymagania pozamuzyczne
Tak z ciekawości zajrzałem na swoją 11 i jestem pewien, że tylko 1 i 3 są wystarczająco silne, ale 1 nie spełnia, a 3 nie wiem czy spełnia warunki pozamuzyczne. 4 chyba dość silny, ale też nie spełnia. 5 spełnia, ale nie jestem pewien, czy jest wystarczająco silny.
19.03.2008 12:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #35
 
abd3mz napisał(a):tylko numer 3 spełnia dwa warunki, żeby wejść na listę:
- jest wystarczająco silny
- spełnia wymagania pozamuzyczne
Gdybym ja miał takie zasady : to warunki spełniałyby utwory nr1 , 4 ,7 Icon_wink2
19.03.2008 12:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #36
 
Aro napisał(a):Gdybym ja miał takie zasady : to warunki spełniałyby utwory nr1 , 4 ,7 Icon_wink2
Ciekawe skąd wiesz jakie mam warunki pozamuzyczne? [Chyba nigdzie o tym nie pisałem?]. W skrócie:
- utwór nie starszy niż 2 lata (dokładna data: 1 stycznia 2006r.)
- pochodzi z najnowszej płyty (EP-ki, składanki i płyty wydane nieoficjalnie się nie liczą)
Jest jeszcze jeden warunek mniej oficjalny. Nawet jeśli utwór spełnia te wymagania, a znałem go dobrze wcześniej to nie trafi na listę (teraz do głowy przyszły mi tylko: Icky thump i Map Of Problematique.) Dlaczego? Bo takie utwory gorzej sobie radzą.
19.03.2008 12:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #37
 
abd3mz napisał(a):Ciekawe skąd wiesz jakie mam warunki pozamuzyczne? [Chyba nigdzie o tym nie pisałem?]. W skrócie:
- utwór nie starszy niż 2 lata (dokładna data: 1 stycznia 2006r.)
- pochodzi z najnowszej płyty (EP-ki, składanki i płyty wydane nieoficjalnie się nie liczą)
Jest jeszcze jeden warunek mniej oficjalny. Nawet jeśli utwór spełnia te wymagania, a znałem go dobrze wcześniej to nie trafi na listę (teraz do głowy przyszły mi tylko: Icky thump i Map Of Problematique.) Dlaczego? Bo takie utwory gorzej sobie radzą.
Chyba cos kiedys wspominałeś , ale może się mylę. Tak podejrzewałem że o takie zasady chodzi. Z ostatniej płyty i nie starszy niż..... dlatego moj 1, 4, 7 spełnia to wszystko.
A ten warunek mniej oficjalny zdecydowanie mi sie nie podoba, No ,ale to Twoje zasady, Icon_smile2 Ja nie stosuje takich zasad. np niektóre starsze utwory z NL poznane wcześniej bardzo mi sie podobaja , to dlaczego nie miałyby wejsć na moja listę. A to czy poradziłyby sobie gorzej czy lepiej to juz inna sprawa. Dlatego nie chce narzucać czegoś wbrew sobie . Aktualnie na kilku listach jest utwór FUNERAL około roku i kto wie czy niebawem nie bedzie u mnie tzw. nowości-starości Icon_mrgreen Pozdrawiam Icon_smile2
19.03.2008 01:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #38
 
Aro napisał(a):Aktualnie na kilku listach jest utwór FUNERAL około roku i kto wie czy niebawem nie bedzie u mnie tzw. nowości-starości
Icon_lol Icon_lol Icon_lol bardzo dobry pomysł Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.03.2008 02:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #39
 
ku3a napisał(a):
abd3mz napisał(a):A o kanapce nic wcześniej nie mówiłaś. Icon_wink2 Icon_mrgreen
bala sie, ze jej zjemy Icon_wink2
Icon_lol Icon_mrgreen
w trakcie kibicowania Totentanz i Metallice tak zgłodniałam ze nie obeszło sie bez kanapki Icon_mrgreen
20.03.2008 01:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #40
 
ku3a napisał(a):Swoja droga fajnie sie dowiedziec po czym mozna poznac, ze to bylem ja Icon_biggrin.
Ja poznałem po uśmiechniętym diabełku w nawiasie Icon_mrgreen

.
20.03.2008 07:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości