Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11 notowanie z 16.03.2008
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #41
 
abd3mz napisał(a):
Lilian napisał(a):chłopie, to może powinieneś zwolnić? Icon_razz
Dobrze dobrze, ale jutro. [skąd to cytat?]
cytat z Lilian Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):Może trudno Ci będzie w to uwierzyć, ale ja przy tym utworze nie uczę się biochemii.
raczej nie bedzie trudno Icon_razz a co przy nim robisz?
abd3mz napisał(a):A może powinienem zacząć skoro Tobie tak dobrze szło?
jesli pasjonuje Cie chemia i biologia (zwlaszcza przemiany zachodzace w istotach zywych) i do tego nie masz co robic, to polecam Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):
Lilian napisał(a):Podoba mi się też miejsce 10 (wyzej, wyżej!!!), znów Nasza Lista się kłania Icon_smile2 12 (Me-ta-llica!!! Me-ta-llica!!!! Me-ta-llica!!!), 22, 27, 30, 35…
(jak na złość wszystkie spadają Icon_cry )
Przykro mi, że trafiłaś w taki moment. Icon_frown
to moze jest szansa, ze za tydzien te utwory poprawia swoje pozycje? Icon_wink2
A moze tak... pojawi sie cos nieoczekiwanie niespodziewanego? Icon_mrgreen Icon_biggrin3
abd3mz napisał(a):Widzę tu dziwną zależność... Komentowałaś najwyższą pozycję Gahan i jego wypadek z listy. Icon_wink2
coz za zbieg okolicznosci... Icon_razz
abd3mz napisał(a):Jeszcze na to pytanie nie odpowiedziałem:
Lilian napisał(a):Pytanie, które mi się nasuwa – dlaczego nie ma na Twojej liście "Personal Jesus" ? Icon_razz Icon_mrgreen
Zarówno oryginał jak i cover nie spełniają zasad (za dużo latek). Przed chwilą sprawdziłem i z mojej 11 tylko numer 3 spełnia dwa warunki, żeby wejść na listę:
- jest wystarczająco silny
- spełnia wymagania pozamuzyczne
a juz myslalam ze nie chcesz odpowiedziec Icon_wink2
w takim razie jesli zalozylibysmy ze "Personal Jesus", ktorego "wrzuciles" do NL, bylby nowym utworem, to co, mialby szanse pojawic sie na Twojej liscie i powalczyc o wysokie miejsca? Icon_smile2
20.03.2008 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #42
 
Lilian napisał(a):cytat z Lilian Icon_mrgreen
Icon_mrgreen Mała podpowiedź:
Cytat:JANEK - Dzień dobry, panie Jurku!
MECHANIK - Co jest?
JANEK - Mam świeży towar dla pana.
MECHANIK - Panie Jasiu kochany, ja dzisiaj nie potrzebuję żadnych migaczy, mnie wszystko dzisiaj miga, kochany, jutro.
JANEK - Za stówę!
MECHANIK - Ale błagam, kochany, ale jutro.
JANEK - Za stówę! Za pięćdziesiąt!
MECHANIK - Dobrze dobrze, ale jutro, kochany. Na dzisiaj nic...
Ja taki mądry nie jestem, więc to skopiowałem. Usłyszałem te słowa w pewniej piosence, a potem dowiedziałem się skąd są. Czekam na tytuł filmu i utworu. [Może neon.ka będzie wiedziała o jaki utwór chodzi. Icon_smile2 ]
Lilian napisał(a):raczej nie bedzie trudno Icon_razz a co przy nim robisz?
Najzwyczajniej w świecie słucham i nic poza tym. Icon_razz
Lilian napisał(a):jesli pasjonuje Cie chemia i biologia i do tego nie masz co robic, to polecam Icon_mrgreen
Powiem tak: nie mam pojęcia z czego się składam i wcale mi to nie przeszkadza. Icon_wink2 Icon_mrgreen
Lilian napisał(a):A moze tak... pojawi sie cos nieoczekiwanie niespodziewanego? Icon_mrgreen Icon_biggrin3
Hehe. Icon_biggrin3 Naprawdę misie podoba, ale Lilian ma za dużo lat....
20.03.2008 08:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #43
 
Lilian napisał(a):a juz myslalam ze nie chcesz odpowiedziec Icon_wink2
w takim razie jesli zalozylibysmy ze "Personal Jesus", ktorego "wrzuciles" do NL, bylby nowym utworem, to co, mialby szanse pojawic sie na Twojej liscie i powalczyc o wysokie miejsca? Icon_smile2
Icon_biggrin3 Zależy, które miejsca na mojej liście uważasz za wysokie. Icon_razz Myślę, że 30 w tym notowaniu mogę zagwarantować, a więcej trudno mi powiedzieć.
Jeśli należysz do ludzi o łagodnym usposobieniu to mogę coś jeszcze powiedzieć. Icon_wink2

PS. Widziałem była edycja posta! Icon_razz Icon_wink2
20.03.2008 08:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #44
 
abd3mz napisał(a):Icon_mrgreen Mała podpowiedź:
no to sie nie zrozumielismy na poczatku :->
Odp. Brunet wieczorowa pora Icon_razz

abd3mz napisał(a):
Lilian napisał(a):A moze tak... pojawi sie cos nieoczekiwanie niespodziewanego? Icon_mrgreen Icon_biggrin3
Hehe. Icon_biggrin3 Naprawdę misie podoba, ale Lilian ma za dużo lat....
uwazasz ze jestem az tak bardzo stara? Icon_lol
20.03.2008 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #45
 
Lilian napisał(a):uwazasz ze jestem az tak bardzo stara? Icon_lol
Przyznam szczerze, że nie sprawdzałem, ale wątpię żeby Lilian miała mniej niż dwa lata. Icon_razz

PS. Uwielbiam niedopowiedzenia. Icon_biggrin3
PS. Czy muszę potwierdzać tytuł filmu? Czekam na tytuł utworu.
20.03.2008 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #46
 
abd3mz napisał(a):Ja taki mądry nie jestem, więc to skopiowałem. Usłyszałem te słowa w pewniej piosence, a potem dowiedziałem się skąd są. Czekam na tytuł filmu i utworu. [Może neon.ka będzie wiedziała o jaki utwór chodzi. Icon_smile2 ]
może będzie Icon_smile2 . mówisz, że to z pierwszej połowy płyty?... Icon_razz
no faktycznie: 'Do syna Józefa Cieślaka'. [PS. czy mógłbyś wrzucić do siebie drugą połowę płyty? bo moje źródła jak się odłączyły od sieci, tak nie chcą wrócić. chodzi mi dokladniej o piosenki od numeru 9.]

przy okazji: odczuwam coraz większą potrzebę porozmawiania o tych tekstach Icon_razz . a poza tym jest szansa, że spotka Cię mała niespodzianka na mojej liście... [choć inna, niż byś sam wymyślił Icon_wink2 ...]

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
21.03.2008 02:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #47
 
neon.ka napisał(a):mówisz, że to z pierwszej połowy płyty?... Icon_razz
A gdzie ja to napisałem. Icon_wink2 Icon_mrgreen
neon.ka napisał(a):no faktycznie: 'Do syna Józefa Cieślaka'.
Dla "formalności" napiszę: zgadza się. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):[PS. czy mógłbyś wrzucić do siebie drugą połowę płyty? bo moje źródła jak się odłączyły od sieci, tak nie chcą wrócić. chodzi mi dokladniej o piosenki od numeru 9.]
Zacząłem chomikować całą płytę. Gdy skończę link poleci w pw.
neon.ka napisał(a):przy okazji: odczuwam coraz większą potrzebę porozmawiania o tych tekstach Icon_razz .
Czuję, że będzie interesująco. Icon_smile2
neon.ka napisał(a):a poza tym jest szansa, że spotka Cię mała niespodzianka na mojej liście... [choć inna, niż byś sam wymyślił Icon_wink2 ...]
Twoja zagadka jest trudniejsza. Icon_razz Icon_wink2 Obstawiam, że to będzie mpaKOmpaBIEmpaTA albo Zbawiciel Diesel. Chociaż... piszesz inna, niż bym wymyślił, więc waham się czy miałaś na myśli utwór z płyty Lao, a może właśnie inny utwór który lubię? A może coś z NL? Typuję ten utwór, który najlepiej sobie radzi na mycharts. Icon_razz [Ciebie też czeka niespodzianka na mojej liście. Może nie niespodzianka, ale zdziwienie. Chociaż.... może nie zdziwienie, a... Icon_wink2 Powiem tak: nie wiem dlaczego to nie stało się dwa tygodnie temu (właściwie już prawie trzy). W niedzielę to nadrobię. Icon_mrgreen ]
21.03.2008 09:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #48
 
Nie będę ukrywał, że do moich faworytów należą raczej takie zespoły jak British Sea Power, Lao Che, The Mars Volta, The White Stripes, British Sea Power, Farben Lehre, Metallica, Arctic Monkeys więc nie do końca podoba mi się duża ilośc wykonawców którzy nigdy nawet nie zahaczyli o moje zestawienia. Na pierwszy rzut oka rzuca się w oczy duża ilośc polskiej muzyki i to, że piosenka nie koniecznie musi byc singlem. Nie czynie z tego zarzutu wszak to prywatna lista natomiast mi ciężko byłoby wybierac ulubione piosenki z płyt. Co do Cavalettas i Goliath to są to bardzo fajne utwory zwłaszcza ten drugi, natomiast nie rozumiem co jest złego w Wax Simulacra. Powiem nawet więcej jest to bardzo przebojowa piosenka, którą z biegiem czasu człowiek coraz chętniej nuci pod nosem. Poza tym wydaje mi się, że jest coś co łączy w Simulacre z pierwszym (jak dla mnie nadal najlepszym) albumem formacji. To chyba taka swego rodzaju żywiołowośc i ekspresja i te niesamowite gitary na samym początku utworu po, których od razu poznajesz jaki zespół gra. Jest jak najbardziej odpowiednia wizytówka płyty jak i zapowiedź tego co zdarzy się potem sam utwór ma tylko ponad dwie minuty.
21.03.2008 01:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
marsvolta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 507
Dołączył: Mar 2008
Post: #49
 
ten post gości to mój nie mam pojęcia dlaczego tak się stało byłem zalogowany.
21.03.2008 01:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #50
 
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):mówisz, że to z pierwszej połowy płyty?... Icon_razz
A gdzie ja to napisałem. Icon_wink2 Icon_mrgreen
no dobra, 1:1 Icon_biggrin3
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):a poza tym jest szansa, że spotka Cię mała niespodzianka na mojej liście... [choć inna, niż byś sam wymyślił Icon_wink2 ...]
(...) a może właśnie inny utwór który lubię?
niespodzianka ma być mała, a czy miła to nic nie napisałam Icon_smile2 ... ale mam nadzieję, że go lubisz.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
21.03.2008 05:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #51
 
marsvolta napisał(a):Nie będę ukrywał, że do moich faworytów należą raczej takie zespoły jak
Należą czy nie należą? [bo nie wiem po dalszej części zdania]
marsvolta napisał(a):Na pierwszy rzut oka rzuca się w oczy duża ilośc polskiej muzyki i to, że piosenka nie koniecznie musi byc singlem. Nie czynie z tego zarzutu wszak to prywatna lista natomiast mi ciężko byłoby wybierac ulubione piosenki z płyt.
Single to najczęściej najsłabsze fragmenty płyt, więc mi ciężko byłoby układać listę ze średnich utworów.
marsvolta napisał(a):Co do Cavalettas i Goliath to są to bardzo fajne utwory zwłaszcza ten drugi, natomiast nie rozumiem co jest złego w Wax Simulacra.
A to, że jest za krótki i zależnie od nastroju słuchając płyty go nie zauważam albo brzmi średnio. Reszta płyty jest dla mnie wyśmienita, a musiałbym się zastanowić czy singiel zasługuje na coś więcej niż "dobry".

neon.ka napisał(a):no dobra, 1:1 Icon_biggrin3
Według mnie
neon.ka napisał(a):niespodzianka ma być mała, a czy miła to nic nie napisałam Icon_smile2 ... ale mam nadzieję, że go lubisz.
2:1 dla Ciebie. Skąd Ty wiesz, że przeczytałem miła? Icon_razz Niecierpliwie czekam na nowe notowanie. Icon_smile2 Czy "go" to utwór czy artysta? Wiem ciekawski jestem. Icon_wink2

PS. Dobrze by było żebyś jeszcze coś napisała w aktualnym notowaniu. W ten sposób przerwałabyś serię 16 odpowiedzi do Twojej listy. Icon_mrgreen Chyba, że to celowy zabieg. Icon_wink2
21.03.2008 11:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #52
 
Lilian napisał(a):to moze jest szansa, ze za tydzien te utwory poprawia swoje pozycje? Icon_wink2
Mam ułożony w głowie szkic listy i na razie nie zanosi się na to, żeby był jakikolwiek awans. Icon_eek2
22.03.2008 12:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #53
 
abd3mz napisał(a):Czy "go" to utwór czy artysta? Wiem ciekawski jestem. Icon_wink2
przeczytaj wszystko jeszcze raz i daj mi rano znac na PW jak zrozumiałeś Icon_razz . no teraz to już wycinałam tak, żeby było wszystko wiadomo Icon_smile2 .
abd3mz napisał(a):PS. Dobrze by było żebyś jeszcze coś napisała w aktualnym notowaniu. W ten sposób przerwałabyś serię 16 odpowiedzi do Twojej listy. Icon_mrgreen Chyba, że to celowy zabieg. Icon_wink2
zamiast radzić, można działać Icon_mrgreen .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
22.03.2008 12:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości