Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 notowanie z 09.03.2008
Anonymous
Unregistered

 
Post: #21
Re: 10 notowanie z 09.03.2008
się niechcący zdublowało... za co przepraszam.
a w ogóle to pisała to neon.ka Icon_smile2 .
12.03.2008 12:11 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #22
 
kurcze, coś tu pomieszałam. jak moderator może to niech wyrzuci te dwa poprzednie posty.
a ten gość, to ja.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
12.03.2008 12:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
abd3mz napisał(a):Skoro się upierasz. Icon_wink2 ["Nie zawojuje on mojej listy i pewnie będzie walczył o utrzymanie, ale będę kibicował mu na innych listach."]
przecież nie możesz zgóry zakładać że spadnie za tydzień, dwa. A może już podoba Ci się na tyle aby mocno awansować? Ale nie będę się upierał Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.03.2008 01:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
ku3a napisał(a):DDWD chyba zgodnie z oczekiwaniami do gory. i mam nadzieje, ze jeszcze bedzie wyzej.
Będzie ciężko.
ku3a napisał(a):chyba bedzie trzeba sie zapoznac z jakims nowym Lao Che Icon_wink2 .
Najlepiej z całą płytą. Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):a "Drogi Panie"... powoli zaczyna mi sie podobac Icon_razz .
Bardzo powoli... Icon_razz
neon.ka napisał(a):Ty uważaj, bo może jeszcze nie wiesz, że jeszcze nie znasz swojego ulubionego zespołu tego roku Icon_wink2
To musiałoby być niesamowite uderzenie. Icon_smile2
Gość napisał(a):abd3mz napisał/a:
Przeglądałem jeden z blogów, na którym można znaleźć linki do pobrania całych albumów.
a znowu takie rzeczy to gdzie i jak się znajduje? [pewnie i tak czasu mi na to nie starczy... ale chyba baaardzo duż o nie wiem o mozliwościach Sieci].
Nie mam zielonego pojęcia. Icon_smile2 Kiedyś szukałem jakiegoś albumu i pojawił misie blog na którym codziennie umieszczane są krótkie opisy + linki do kilku albumów. A drugi blog znalazłem jak szukałem jakiegoś utworu z zestawu. Znalazłem chomika, na którym nic nie było oprócz linku do bloga. Icon_biggrin3
Gość napisał(a):fajne te Twoje opowieści o drodze piosenek do Twojej listy Icon_smile2 .
Dzięki, ale i tak nie mają startu do Twojego komentarza. Icon_smile2
Gość napisał(a):jak wysoki rekord przebywania na pierwszym miejscu chcesz ustanowić przy pomocy pani Katarzyny? Icon_razz
Nie odpowiem na to pytanie. Icon_mrgreen
Gość napisał(a):Lao he... no pewnie wypadałoby się zapoznać...
Czekam na Twoją opinię o płycie. Icon_mrgreen
neon.ka napisał(a):tą płytę Agi Zaryan to zamierzałam posłuchać juz dawno. może Twoja lista mnie zmotywuje... Icon_smile2
Piękne teksty plus spokojne jazzowe granie. Do posłuchania wieczorem. Icon_smile2
Gość napisał(a):ze Strachów to najbardziej mi się podoba ten najniższy, więc mam nadzieję, że po pierwsze nie zatrzyma się w drodze ku górze, a po drugie nieco przyśpieszy.
Będzie bardzo ciężko utrzymać pozycję, bo planuję znaleźć więcej czasu dla nagrań które zaliczyły największe spadki.
neon.ka napisał(a):się niechcący zdublowało... za co przepraszam.
Jeśli przeprosiny były skierowane do mnie to je przyjmuję. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):a w ogóle to pisała to neon.ka Icon_smile2 .
Nie musiałaś tego pisać, ale dziękuję. Icon_smile2 [Szkoda, że anonim sprzed kilku tygodni nie przyznał się kim jest. Icon_frown ]
Yacy napisał(a):przecież nie możesz zgóry zakładać że spadnie za tydzień, dwa. A może już podoba Ci się na tyle aby mocno awansować? Ale nie będę się upierał Icon_wink2
Nie mogę, ale dość dobrze potrafię ocenić potencjał utworu i do tej pory rzadko się myliłem, a jeśli już to w drugą stronę. Icon_smile2
12.03.2008 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
abd3mz napisał(a):Najlepiej z całą płytą. Icon_mrgreen
zbyt nachalna ta reklama jak dla mnie Icon_wink2. sciagnalem sobie hydrocośtam Icon_wink2. sie obaczy co z tego wyjdzie.
12.03.2008 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
ku3a napisał(a):
abd3mz napisał(a):Najlepiej z całą płytą. Icon_mrgreen
zbyt nachalna ta reklama jak dla mnie Icon_wink2. sciagnalem sobie hydrocośtam Icon_wink2. sie obaczy co z tego wyjdzie.

Stary! Żadna nachalna reklama. Ta płyta będzie konkurować z pewnością o tytuł Polskiej płyty roku, na obecnym Polskim rynku wyróżnia się zdecydowanie. Super! Jestem dumny można wręcz powiedzieć Icon_razz2 Nie ma porównania do innych Polskich premier tego roku jak na razie...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.03.2008 11:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #27
 
ku3a napisał(a):zbyt nachalna ta reklama jak dla mnie Icon_wink2 .
Może...
ku3a napisał(a):sciagnalem sobie hydrocośtam Icon_wink2 . sie obaczy co z tego wyjdzie.
...ale skuteczna. Icon_mrgreen [A tak na poważnie to będę powoli ją ograniczał. Icon_smile2 Miało być na poważnie...No cóż może następnym razem. Icon_wink2 Ja po prostu cały czas wyglądam tak: Icon_biggrin3 i pewnie przesadzam z reklamą, ale co ja mogę. Icon_wink2 Świr ze mnie i tyle. Icon_cool2 ]
saferłel napisał(a):Ta płyta będzie konkurować z pewnością o tytuł Polskiej płyty roku
Jak dla mnie o tytuł Płyty roku. Icon_biggrin3 BTW - muszę posprawdzać jakie płyty, które przesłuchałem zostały wydane w tym roku.
12.03.2008 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
I dobrze. Świrów muzycznych trzeba szanować i się z nimi liczyć Icon_cool2 (patrz na mnie)

Płyta roku hmmm....no na razie są w top 5 roku u mnie. Więc wygląda to nie najgorzej prawda? Icon_smile A z dobrej reklamy zawsze warto korzystać (a jak jest nachalna, to chyba musi coś być w niej dobrego, no bo po co się z tych ''nachalnictwem'' Icon_biggrin - nowe słowo - męczyć, jak nie po to by dobre tylko promować?)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.03.2008 12:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
abd3mz napisał(a):Miało być na poważnie...No cóż może następnym razem. Icon_wink2
Icon_mrgreen Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):Świr ze mnie i tyle. Icon_cool2
Icon_mrgreen Icon_mrgreen
czyli trafiles w dobre miejsce Icon_wink2
13.03.2008 01:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #30
 
ku3a napisał(a):sciagnalem sobie hydrocośtam
I ja własnie to słucham... pierwszy raz.... hydroniedobre jak dla mnie... Icon_confused2 Może potrzebuję czasu ale jakoś mi nie podchodzi w ogóle Lao Che.
Co do listy nowości nie znam.
Przeczytałem wszystkie komentarze i tak się zmęczyłem tym czytaniem, że odechciało mi się cokolwiek pisać... Icon_razz2
13.03.2008 11:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Proszę o publikowanie nowalijek na zwierzaku

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
13.03.2008 01:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #32
 
Właściwie o Twojej liście nie powinienem pisać, bo ileż można pisać te samo superlatywy. Więc komentarz dotyczy tylko nowości. Znam 3, z których tylko Venice mnie wystarczająco zedowala. Renata z Plateau też nie jest zła, a najmniej mi pasuje wyższe Lao. Nowości sprzed tygodnia dużo bardziej mnie satysfakcjonowały (szczególnie 3 z nich).
13.03.2008 03:04 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #33
 
abd3mz napisał(a):
Aro napisał(a):a tak przy okazji DYBUK u mnie tez ma 5:28 Icon_biggrin3
BTW - kajman - czy Ty masz uszkodzoną wersję Dybuka z NL4 ? (w pewnym momencie zacina się).
Miałem, ale teraz mam inną. I dlatego mam 5:26.
13.03.2008 03:11 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #34
 
saferłel napisał(a):Behemoth (co za gówno!, a znam prawie wszystko, na przekórIcon_biggrin)
Mam ich kilka kawałków i o ile pamiętam, to nie miałem o tym aż tak złej opinii.
13.03.2008 03:13 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
saferłel napisał(a):Behemoth (co za gówno!, a znam prawie wszystko, na przekórIcon_biggrin)
Mam ich kilka kawałków i o ile pamiętam, to nie miałem o tym aż tak złej opinii.
Gość powyżej to ja.
13.03.2008 03:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #36
 
Co do ankiety Lao Che. Czarne kowboje już są drugim singlem. Wiem to z Radia Bis. Pozdrawiam.

[Obrazek: kleschko.png]
13.03.2008 10:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #37
 
saferłel napisał(a):Płyta roku hmmm....no na razie są w top 5 roku u mnie. Więc wygląda to nie najgorzej prawda? Icon_smile
Prawda. Icon_smile2 Szczególnie, że chyba nie przepadasz za polską muzyką.
ku3a napisał(a):czyli trafiles w dobre miejsce Icon_wink2
Icon_mrgreen
Konrad napisał(a):Proszę o publikowanie nowalijek na zwierzaku
Wybacz Konradzie, ale nie chce misie zakładać chomika. Icon_cool2
kajman napisał(a):Właściwie o Twojej liście nie powinienem pisać, bo ileż można pisać te samo superlatywy.
Icon_biggrin3
kajman napisał(a):Więc komentarz dotyczy tylko nowości. Znam 3, z których tylko Venice mnie wystarczająco zedowala.
Tak myślałem. Icon_smile2
kajman napisał(a):Renata z Plateau też nie jest zła,
Powiedziałbym, że prawie bardzo dobra. Icon_smile2
kajman napisał(a):a najmniej mi pasuje wyższe Lao.
Nic na to nie poradzę. Jedyne co Ci mogę powiedzieć to: przyzwyczajaj się. Icon_mrgreen

Według mnie gdybyś znał wszystkie nowości to najbardziej podobałyby Ci się:
01. AIRMAIL SPECIAL - Nikki Yanovsky (wg mnie jest podobna do Tight Kurta)
02. VENICE - Chris Botti
03. THE SCARECROW - Avantasia (Taki rock operowy z elementami muzyki irlandzkiej. Tyle ja mogę o tym powiedzieć. Icon_smile2)
kajman napisał(a):Miałem, ale teraz mam inną. I dlatego mam 5:26.
A mógłbyś podać linka albo zachomikować ?
kajman napisał(a):Mam ich kilka kawałków i o ile pamiętam, to nie miałem o tym aż tak złej opinii.
Przyznam, że ja ledwo kojarzę (coś mi świta, że to ciężkie granie...).
13.03.2008 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
No Behemoth naprawdę cienko przędzie, ale przesłuchałem płytkę z 96 i już jest lepiej 2'5/4. Wreszcie gra perkusja, a nie strzela karabin maszynowy!! Wokalnie też lepiej, nawet da się co nie co zrozumieć, co obecnie jest niemożliwe. Zdaję mi się, że ten zespół po prostu cofa się w rozwoju zamiast iść do przodu....to wynika przynajmniej z mojej dotychczasowej przygody z nim.

Czarne Kowboje są już singlem piszesz?. Bardzo dobrze Icon_wink Powinni się pojawić u mnie.

Tzn to nie tak, że nie przepadam czy nie lubię Polskiej muzyki jako takiej. Po prostu za dużo słabych produktów psuje jej wizerunek. Co jest może też trochę nielogiczne, ale mam do niej gorszy i bardziej utrudniony dostęp niż do muzyki z UK, US czy innej części świata...A perełki są, jak widać po przykładzie Lao Che. Z checią poznawałbym więcej DOBREJ polskiej muzyki, bo wiadomo, że chociażby dobry tekst w języku ojczystym smakuje dwukrotnie lepiej niż po angielsku Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.03.2008 11:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #39
 
saferłel napisał(a):Czarne Kowboje są już singlem piszesz?. Bardzo dobrze Icon_wink
Głowy za to uciąć sobie nie dam Icon_wink2 Ale można to wywnioskować z Icon_arrow http://www.polskieradio.pl/bis/polecamy/...x?id=39100

[Obrazek: kleschko.png]
13.03.2008 11:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Miałem, ale teraz mam inną. I dlatego mam 5:26.
A mógłbyś podać linka albo zachomikować ?
Po powrocie do domku.
14.03.2008 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości