Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 notowanie z 09.03.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #1
10 notowanie z 09.03.2008
Może zacznę tak: Icon_mrgreen albo Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 . Icon_lol Chciałbym napisać dużo więcej, ale jeszcze dużo rzeczy powinienem zrobić do jutra. W skrócie: W piątek o 13:09 kupiłem najnowszą płytę Lao Che - Gospel. Icon_biggrin3 Tego samego dnia przesłuchałem ją dwa razy. Icon_biggrin3 W sobotę dołożyłem kolejne dwa przesłuchania i dzisiaj pewnie też przesłucham 2 razy. Icon_biggrin3 Nie za bardzo orientuję się w planach wydawniczych moich ulubionych zespołów, ale chyba niewiele zaryzykuję twierdząc, że mam już swoją płytę roku ! Icon_biggrin3 Płyta równa, pełna smaczków, cytatów, nawiązań, motywów. Po prostu: cudo. Icon_biggrin3 Pewnie zapytacie dlaczego debiutują tylko dwa utwory ? Icon_mrgreen Tak naprawdę to nie wiem. Icon_wink2 Myślę, że na inne też przyjdzie czas. Icon_biggrin3 Może trochę dziwić spadek pierwszego singla (BTW - na forum Lao Che trwa głosowanie na drugi singiel. Wyniki nie będą wiążące.

Aktualnie wyniki: [liczba głosów]
Czarne kowboje 40% [28]
Bóg zapłać 8% [6]
Do syna Józefa Cieślaka 10% [7]
mpaKOmpaBIEmpaTA 0% [0]
Zbawiciel Diesel 10% [7]
Hydropiekłowstąpienie 21% [15]
Paciorek 4% [3]
Chłopacy 2% [2]
Siedmiu nie zawsze wspaniałych 2% [2]
Wszystkich Głosów : 70
Czas trwania ankiety: 50 dni liczone od 26 lutego.), ale -czy ktoś jeszcze pamięta co było przed wtrąceniem ?- to nagranie nie mieści się na podium i sam jestem ciekawy jak dalej sobie poradzi na liście. Na razie tyle o Lao Che, bo jeszcze będzie nie jedna okazja o nich pisać. Icon_biggrin3

Kolejna nowość dopiero na 35 miejscu. Pierwszy raz usłyszałem Falling Slowly trzy tygodnie temu w Mikrokosmosie i tylko misie spodobało. Drugi raz usłyszałem tydzień temu i pomyślałem, że może zmieści się w 50. Zajrzałem na stronę, sprawdziłem tytuł i wykonawcę. Ściągnąłem utwór i byłem pewien że w 50 się zmieści. Icon_smile2 Sprawdziłem kiedy wydali płytę (2006 rok), ściągnąłem Icon_arrow przesłuchałem.Icon_biggrin3 Chyba tylko tytułowe nagranie może powalczyć o pierwsze miejsce na tej płycie.

Na 44 miejscu debiutuje zespół, który jednocześnie miał trochę pecha, ale chyba więcej szczęścia. Przeglądałem jeden z blogów, na którym można znaleźć linki do pobrania całych albumów. Ściągnąłem kilka albumów, przeglądam dalej i widzę: Anastacia. Już chciałem przewinąć dalej, gdy zobaczyłem okładkę. Pomyślałem, że to niemożliwe żeby to była ona. Spojrzałem jeszcze raz i miałem rację. To nie Anastacia, a Avantasia. :roll: Ściągnąłem, przesłuchałem i nie żałuję. Na gatunkach się nie znam, więc może cytat z wikipedii:
Cytat:Gatunek: Power metal
Symfoniczny metal
Działa na wyobraźnię ? Zapraszam do chomika. Icon_smile2

Dwa oczka niżej debiutuje utwór, o którym zapomniałem tydzień temu i mało brakowało, żeby w tym tygodniu stało się podobnie. Chris Botti i jego trąbka na najwyższym poziomie.

Oczko niżej debiutuje utwór, który jest niesamowity. Dlaczego ? Pochodzi z albumu We All Love Ella: Celebrating the First Lady of Song. Cała płyta jest bardzo przyjemna, ale ten utwór zawsze wprawia mnie w dobry nastrój. Icon_biggrin3 Pewnie gdyby Balonik nie zagrał go dwa razy kilka miesięcy temu nie zapamiętałbym tytułu płyty. Wielkie dzięki ! Icon_smile2

Last but not least to utwór poznany dzięki Yacemu. Icon_biggrin3 Nie zawojuje on mojej listy i pewnie będzie walczył o utrzymanie, ale będę kibicował mu na innych listach. Icon_smile2 Gdyby nie Renata Przemyk utwór nie pachniałby tak jak z nią i nie znalazłby się na mojej liście. Icon_smile2

Z okazji jubileuszowego notowania Icon_lol przedstawiam dwie dodatkowe informacje:
1. czas trwania utworów i łączny czas listy.
2. pozycje, które zajęłyby wypadki z 50.

A całe notowanie wygląda tak:

pozycja|pozycja przed tygodniem|ilość tygodni w zestawieniu (ilość tygodni na pierwszym)
01 01 06 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (6) 6:53
02 02 05 GOOD DAY MY ANGEL (live) - Myslovitz 12:43
03 03 07 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy 8:01
04 04 06 DYBUK - Żywiołak 4:22
05 06 07 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek 6:22
06 05 10 PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz, Dwa, Trzy 8:16
07 10 07 DŁUGA DROGA W DÓŁ - Happysad 4:00
08 08 07 CAŁKIEM SAM - Totentanz 5:24
09 07 09 BROTHERS IN ARMS - Metallica 7:04
10 NN 01 HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che 5:52
11 NN 01 BÓG ZAPŁAĆ - Lao Che 4:53

12 16 02 DARK STAR - Fish 6:44
13 09 09 NIE MA MOWY - Normalsi 4:09
14 12 09 INNOCENCE - Björk 4:27
15 14 05 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau 3:39
16 13 03 UMIERA PIĘKNO - Aga Zaryan 4:27
17 18 04 NAGLE - Anna Maria Jopek 4:53
18 19 02 13TH STAR - Fish 5:54
19 11 07 DROGI PANIE - Lao Che 3:42
20 24 04 CZAS - Katarzyna Groniec 3:59
21 25 04 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy 6:39
22 31 04 KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy 5:49

23 21 06 IDŹ SWOJĄ DROGĄ - Raz, Dwa, Trzy 6:33
24 17 02 NIE PRZENOŚCIE NAM STOLICY DO KRAKOWA - Andrzej Sikorowski i Grzegorz Turnau 4:11
25 15 10 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek 5:54
26 22 03 RAG AND BONE - The White Stripes 3:45
27 27 02 ARC OF THE CURVE - Fish 5:21
28 28 04 505 - Arctic Monkeys 4:13
29 29 04 WE CLOSE OUR EYES - British Sea Power 8:04
30 30 06 WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska 4:24
31 33 07 SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy 4:29
32 34 05 WHAT A WONDERFUL WORLD - Stacey Kent 4:28
33 41 08 WITCH'S BREW - Peter Cincotti 5:12
34 23 06 ORDINARY PEOPLE - Neil Young 18:13
35 NN 01 FALLING SLOWLY - The Frames 4:36
36 20 03 PUNK FREUD - Pink Freud 11:29
37 26 03 HUNT - Nest 15:04

38 37 02 NOTHIN' - Robert Plant & Alison Kraus 5:34
39 43 04 NOTHING COMPARES 2U - Jimmy Scott 6:18
40 35 05 CLOSE TO YOU - Trijntje Oosterhuis feat. Grzegorz Turnau 4:14
41 32 07 FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter 5:34
42 38 04 ATOM - British Sea Power 5:38
43 39 04 IF YOU WERE THERE, BEWARE - Arctic Monkeys 4:38
44 NN 01 THE SCARECROW - Avantasia 11:17
45 36 07 SAW SOMETHING - Dave Gahan 5:18
46 NN 01 VENICE - Chris Botti 4:31
47 NN 01 AIRMAIL SPECIAL - Nikki Yanovsky 4:18

48 40 06 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold 8:02
49 42 09 SAVING US - Serj Tankian 4:41
50 NN 01 NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau i Renata Przemyk 3:24

Łączny czas: 5:07:35

wypadły (dziś wyjątkowo w nawiasie pozycja, którą zajęły w tym notowaniu):
44 37 03 CHANGE PARTNERS/IF YOU NEVER COME TO ME - Kurt Elling (54)
45 43 06 LOST IN INFINITY - Animations (51)
46 NN 01 DRAGON - Tori Amos (56)
47 49 06 DECLARE INDEPENDENCE - Björk (55)
48 41 09 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - Stare Dobre Małżeństwo
49 NN 01 DAY TRIP - Pat Metheny Trio (57)
50 38 03 LANDSLIDE - Stacey Kent (52)

nowości - 7, bez zmian - 9, w dół - 24, do góry - 10
Pogrubione nowości, zazielenionych 4 największe awanse i zaczerwienionych 6 największych spadków.
46 utworów z mojej listy nie ma w zestawie do głosowania na LP3 (poprzednio: 44).

Za chwilę notowanie płyt, a nowości już czekają na chomiku.
09.03.2008 05:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
notowanie 6 z 09 marca 2008 r.
Tylko lista, bo już uciekam (kto zgadnie czego będę słuchał ? Icon_mrgreen ), a i tak pewnie będę musiał się z niektórych pozycji tłumaczyć. Icon_wink2

01. Lao Che - Gospel
02. Happysad - Nieprzygoda
03. Raz, Dwa, Trzy - Młynarski
04. Anna Maria Jopek - ID
05. Strachy na Lachy - Autor
06. Katarzyna Groniec - Przypadki
07. Normalsi - Soliloquium
08. Avantasia - The Scarecrow
09. Żywiołak - Muzyka Psychodelicznej Świtezianki [EP]
10. The Frames - The Cost
11. PJ Harvey - White Chalk

12. Radiohead - Pablo Honey
13. Nest - Trail Of The Unwary
14. Fair to Midland - Fables From a Mayfly: What I Tell You Three Times is True
15. Różni Artyści - We All Love Ella: Celebrating the First Lady of Song
16. Manic Street Preachers - Send Away The Tigers
17. Anoushka Shankar and Karsh Kale - Breathing Under Water
18. Nick Cave And The Bad Seeds - Dig, Lazarus, Dig!!!
19. Radiohead - My Iron Lung
09.03.2008 05:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
abd3mz napisał(a):50 NN 01 NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau i Renata Przemyk 3:24
dobrze rockuje na przyszłość!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.03.2008 10:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
abd3mz napisał(a):Cytat:
Gatunek: Power metal
Symfoniczny metal
Działa na wyobraźnię ?
Działa na wyobraźnię, ale raczej negatywnie. Power metal.. brzmi fatalnie! Z zaproszenia.. nie skorzystam. :roll: Gdyby nie te łatki, może bym się skusił. Icon_razz

PS. Przez pytajnikiem nie stawiamy spacji. Icon_mrgreen
10.03.2008 04:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Heh i bardzo dobrze, że Lao się podoba, ja może przesłucham jeszcze raz i nawet do 4 podniosę ocenę. Bardzo oryginalny to twór.
Cieszy mnie pojawienie się dwóch ich numerów tak wysoko. Oczywiście Hydropiekłowstąpienie rządzi! LUDZIE GLOSUJCIE NA TO JAKO 2 SINGIEL Icon_biggrin
Po za tym znów mało zmian w 10. Zmieniłbym lidera i może zaczął już wycofywać Metallice oraz Happysad (to najbardziej przereklamowany band dla mnie na świecie obecnie Icon_razz2)
Fajnie, że skacze Fish. Fakt, dziwi mnie spadek 1 singla Lao Che, ale pewnie jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Kolacija Strachów zbliża się do top 20, jak zamienią się miejscem z Groniec i Agą to będzie happy. Hmm lista ma ponad 5 godzin. Nigdy się nie zastanawiałem jak to z moją jest...ale ja nie mam takich longerów jak Punk Freud, Myslovitz, Metallica i BSP.
Przyznam, że i mnie Power Metal bardzo źle się kojarzy ale przesłucham każdą z nieznanych mi nowości. Tradycyjnie. A jest właśnie tak, że prócz Lao nie znam nic Icon_razz2
Blisko wylotu Serj! Yes!

Wśród płyt widzę rozszerzenie listy. Zdecydowanie ciekawiej wygląda jej druga połówka, choć w 1 jest min. PJ oraz lider.
Zaczyna się od bardzo dobrej płyty Radiohead. Wtedy jeszcze grali dobrego brit-popa czy też brit-rocka. Przebojowo, szybko...ehh.
Są też Manicy z najlepszą płytą od kilku ładnych lat. Do tej pory nie znam całej płyty Fair To Midland :/ Żenada. Ale nie mam miejsca na dysku!! Jestem zły bo nie mam jednego koncertu The Cure i nie mogę przez to na płytkę wrzucić ich folderu, który co nie co zajmuje. Miło widzieć, też Nicka wśród najlepszych Icon_wink Mam nadzieję, że odległe miejsce nie znaczy, że to bardzo słaby twór Icon_razz2 To samo w przypadku My Iron Lung. Wstyd przyznać, ale nie znam tej EP-ki całej. Ale numer tytułowy nazywany Heart-Shaped Box (Part 2) to jedna z najlepszych piosenek w historii.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.03.2008 10:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
Yacy napisał(a):dobrze rockuje na przyszłość!!!
Skoro się upierasz. Icon_wink2 ["Nie zawojuje on mojej listy i pewnie będzie walczył o utrzymanie, ale będę kibicował mu na innych listach."]
1981 napisał(a):Działa na wyobraźnię, ale raczej negatywnie. Power metal.. brzmi fatalnie! Z zaproszenia.. nie skorzystam. :roll: Gdyby nie te łatki, może bym się skusił. Icon_razz
Przesłuchałem jeszcze raz i to określenie w ogóle mi nie pasuje. Icon_confused Dla mnie to jest rock z elementami jakiegoś przedstawienia. Nie wiesz co tracisz.
1981 napisał(a):PS. Przez pytajnikiem nie stawiamy spacji. Icon_mrgreen
Przez ? Icon_cool2
saferłel napisał(a):Heh i bardzo dobrze, że Lao się podoba, ja może przesłucham jeszcze raz i nawet do 4 podniosę ocenę. Bardzo oryginalny to twór.
Icon_biggrin3 Ta płyta jest najbardziej przebojowa, ale polecam dwie poprzednie. Może Ci się spodoba. Icon_biggrin3
saferłel napisał(a):Po za tym znów mało zmian w 10.
Mało ? Icon_razz
saferłel napisał(a):Zmieniłbym lidera i może zaczął już wycofywać Metallice oraz Happysad (to najbardziej przereklamowany band dla mnie na świecie obecnie Icon_razz2)
Lider - nierealne. Metallica - przyznam, że mnie zdziwiłeś. Powoli będzie spadać. Happysad przereklamowany ? Jak dla mnie to oni niemal w ogóle się nie reklamują. Icon_cool2
saferłel napisał(a):Fakt, dziwi mnie spadek 1 singla Lao Che, ale pewnie jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.
Nie wiem czy się nie mylisz...
saferłel napisał(a):Kolacija Strachów zbliża się do top 20, jak zamienią się miejscem z Groniec i Agą to będzie happy.
Ciekawe ile jeszcze razy będziesz się czepiał pierwszego miejsca. Icon_lol
saferłel napisał(a):Hmm lista ma ponad 5 godzin. Nigdy się nie zastanawiałem jak to z moją jest...ale ja nie mam takich longerów jak Punk Freud, Myslovitz, Metallica i BSP.
Zacząłem robić sobie mały porządek na dysku, więc te dane wystarczyło tylko przepisać. 5 godzin ? Kto by wytrzymał taką listę przebojów ? Icon_mrgreen (Pomijając fakt, że niektóre nagrania nie nadają się do radia...)
saferłel napisał(a):Przyznam, że i mnie Power Metal bardzo źle się kojarzy ale przesłucham każdą z nieznanych mi nowości. Tradycyjnie.
Nie przejmuj się łatkami i słuchaj ! Icon_biggrin3 Czekam na opinie. Icon_smile2
saferłel napisał(a):Blisko wylotu Serj! Yes!
Hehe. Aż taki zły ?
saferłel napisał(a):Wśród płyt widzę rozszerzenie listy.
Moja lista płyt zwiera wszystkie przesłuchane płyty, więc tak wyszło w poprzednim tygodniu. Czasu dużo więcej nie miałem, ale postanowiłem słuchać znanych i prostych płyty podczas jazdy autobusem czy "odrabiania" lekcji.
saferłel napisał(a):Zdecydowanie ciekawiej wygląda jej druga połówka
Teraz widzę, że miałem oddzielić pierwszą 10 od reszty, ale misie nie udało. Icon_cool2
saferłel napisał(a):Do tej pory nie znam całej płyty Fair To Midland :/ Żenada.
Nie przesadzaj. Icon_smile2 Widziałem, że Dance Of Manatee jest na kilku listach, więc postanowiłem przesłuchać całą płytę (tak już mam Icon_smile2 ). Przyjemnie się tego słucha, ale czy coś wejdzie na moją listę ?
saferłel napisał(a):Miło widzieć, też Nicka wśród najlepszych Icon_wink Mam nadzieję, że odległe miejsce nie znaczy, że to bardzo słaby twór Icon_razz2
Powiem tak: po pierwszych 3 czy 4 utworach miałem napisać, że to bardzo średnia płyta, ale po tym co było dalej postanowiłem posłuchać jeszcze raz i dopiero wyrobić sobie zdanie na jej temat. (Gdybym słuchał uważnie to pewnie już bym je miał.)
saferłel napisał(a):To samo w przypadku My Iron Lung.
Dobra płyta i nic więcej (zastrzeżenie: nieuważne przesłuchanie)
saferłel napisał(a):Wstyd przyznać, ale nie znam tej EP-ki całej.
Gdyby nie top Radiogłowych to nie sięgnąłbym po nią.
saferłel napisał(a):Ale numer tytułowy nazywany Heart-Shaped Box (Part 2) to jedna z najlepszych piosenek w historii.
W takim razie przesłucham całość jeszcze raz. Uważnie.
10.03.2008 07:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
Re: 10 notowanie z 09.03.2008
abd3mz napisał(a):04 04 06 DYBUK - Żywiołak 4:22
:?: Icon_exclaim :?: Icon_exclaim :?: Ja mam 5:26.
10.03.2008 09:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Przyznam, że nie przesłuchałem jeszcze nowości z chomika...Nie mam czasu obecnie za bardzo, a przedtem jak miałem to zapomniałem wyjątkowo.
Co do tej zamiany miejsc to chodziło mi o inną Groniec z top 20...ale skoro wspomniałeś już o liderce Icon_razz2 Niech cię nie dziwi Metallica, bo....no właśnie czemu cię dziwi? Wielki fan ze mnie nie jest Icon_smile Doceniam wiele numerów, ale akurat ta wersja Metallici tego numeru już mnie po prostu nudzi. BIA słucham baaaardzo rzadko i może to powoduje że tak lubię i ciągle będę się upierał, że to brzmi zbyt podobnie do oryginału i mało w tym smaczków...a tak zawładnęło mycharts.
Happysad przereklamowany w swoim undergroundowym środowisku Icon_razz2 Wiadomo, ze nie przez to, że grają go co chwila wszystkie rozgłośnie. Mam dość tych ochów i achów nad tym zespołem i ich nowym krążkiem. Ogólnie = przeciętnie.
Serj nie taki zły...ale słaby.
Ja właśnie na początku płyty Nicka znajduję już dwie perełki czyli Today's Lesson (drugi singiel please) i psychodeliczne Night Of The Lotus Eaters, może najlepsze na płycie nawet?

Nie martw się, że EPKA Radiogłowych nie przypadła ci do gustu Icon_razz2 Ja po prostu się robię na fana. Narazie jestem 100% fanem wszystkiego co robili do wydania swojej 4 płyty. Potem muszę jeszcze trochę popracowac nad tym hhe.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.03.2008 10:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #9
 
Oj w tym tygodniu największe brawa należą się koledze za miły debiut Chrisa Bottiego (zwłaszcza po wyśmienitych koncertach w kraju), zaś największe bęcki za spadek na miejscu 25 Icon_evil
BTW - płyta We All Love Ella doprawdy rozkoszna, nieprawdaż? Icon_smile2
10.03.2008 10:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #10
 
kajman napisał(a):abd3mz napisał/a:
04 04 06 DYBUK - Żywiołak 4:22
:?: Icon_exclaim :?: Icon_exclaim :?: Ja mam 5:26.
Sprawdziłem innym programem i on pokazuje 5:28. Icon_confused Nie wiem o co chodzi, ale się dowiem.
saferłel napisał(a):Niech cię nie dziwi Metallica, bo....no właśnie czemu cię dziwi? Wielki fan ze mnie nie jest Icon_smile
Dziwi mnie, bo myślałem że skoro przesłuchujesz całą dyskografię to jesteś fanem. Przynajmniej ja tak mam (wyjątek: topy na sąsiednim forum).
saferłel napisał(a):BIA słucham baaaardzo rzadko i może to powoduje że tak lubię i ciągle będę się upierał, że to brzmi zbyt podobnie do oryginału i mało w tym smaczków...a tak zawładnęło mycharts.
Już pisałem, że właśnie dlatego u mnie jest tak wysoko. BTW gdyby nie Miszon (i tłumaczenie tego tekstu na jego blogu) ten utwór chyba nie wszedłby do 10.
saferłel napisał(a):Happysad przereklamowany w swoim undergroundowym środowisku Icon_razz2
Icon_lol
saferłel napisał(a):Mam dość tych ochów i achów nad tym zespołem i ich nowym krążkiem. Ogólnie = przeciętnie.
Wydaje misie, że czeka Cię ciężki czas teraz. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Ja właśnie na początku płyty Nicka znajduję już dwie perełki czyli Today's Lesson (drugi singiel please) i psychodeliczne Night Of The Lotus Eaters, może najlepsze na płycie nawet?
Tak jak pisałem wsłucham się dokładnie.
saferłel napisał(a):Nie martw się, że EPKA Radiogłowych nie przypadła ci do gustu Icon_razz2 Ja po prostu się robię na fana.
jw. Icon_wink2 Wcale się nie martwię, ale podczas słuchania myślami byłem gdzie indziej, więc może to przez to.
Jopkolog napisał(a):Oj w tym tygodniu największe brawa należą się koledze za miły debiut Chrisa Bottiego (zwłaszcza po wyśmienitych koncertach w kraju)
Chyba całą płytę już mam na dysku. Icon_smile2
Jopkolog napisał(a):zaś największe bęcki za spadek na miejscu 25 Icon_evil
Proszę mi tu nie robić takich groźnych min ! Icon_smile2 Sam się zdziwiłem, ale myślę że to wypadek przy pracy.
Jopkolog napisał(a):BTW - płyta We All Love Ella doprawdy rozkoszna, nieprawdaż? Icon_smile2
Prawdaż. Icon_biggrin3 A piosenka śpiewana przez Elle Fitzgerald i Steviego Wondera daje tak pozytywnego kopniaka, że uśmiech sam się pojawia na twarzy. Icon_biggrin3
10.03.2008 10:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
Ten gość to ja. Icon_lol
10.03.2008 10:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #12
 
Gość napisał(a):Sam się zdziwiłem, ale myślę że to wypadek przy pracy.
No ja myślę! Będę się uważnie przyglądać ruchom tej piosenki w najbliższym czasie... Z bacikiem w zanadrzu! Icon_lol
10.03.2008 10:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #13
 
abd3mz napisał(a):01 01 06 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (6) 6:53
02 02 05 GOOD DAY MY ANGEL (live) - Myslovitz 12:43
03 03 07 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy 8:01
04 04 06 DYBUK - Żywiołak 4:22
05 06 07 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek 6:22
06 05 10 PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz, Dwa, Trzy 8:16
ta szóstka jest naprawdę dobra i gdybym miał ja ją ustawic to by wyglądała tak :
1 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy
2 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
3 PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz, Dwa, Trzy
4 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
5 DYBUK - Żywiołak
6 GOOD DAY MY ANGEL (live) - Myslovitz

a tak przy okazji DYBUK u mnie tez ma 5:28 Icon_biggrin3
A z nowości słuchałem juz Hydro.... i jest zdecydowanie lepsze od Drogi Panie.....
Cieszę się z awansu Nagle i widzę że odżył także Witch's brew Icon_biggrin3
No a DDWD będzie znów miała lepsze tygodnie Icon_wink2
11.03.2008 05:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #14
 
Aro napisał(a):ta szóstka jest naprawdę dobra i gdybym miał ja ją ustawic to by wyglądała tak :
Całkiem nieźle, ale chyba na razie zostanę przy swojej. Icon_wink2
Aro napisał(a):a tak przy okazji DYBUK u mnie tez ma 5:28 Icon_biggrin3
BTW - kajman - czy Ty masz uszkodzoną wersję Dybuka z NL4 ? (w pewnym momencie zacina się). Jeśli tak to u mnie na chomiku -chyba w 4 notowaniu- jest.
Aro napisał(a):A z nowości słuchałem juz Hydro.... i jest zdecydowanie lepsze od Drogi Panie.....
Czekam na następne notowanie Twojej listy. Icon_mrgreen
Aro napisał(a):Cieszę się z awansu Nagle i widzę że odżył także Witch's brew Icon_biggrin3
Ja też się cieszę. Icon_biggrin3 A Witch's brew trochę skaczę.
Aro napisał(a):No a DDWD będzie znów miała lepsze tygodnie Icon_wink2
Znów ? U mnie jest na najlepszym miejscu w historii, a odkąd jest ani razu nie spadła. Icon_smile2
11.03.2008 10:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Gdybym wychodził z założenia, że będę fanem danej ekipy tylko dlatego, że słucham dyskografii to aż strach się bać Icon_razz2 Nie dość że straciłbym mase kase na płyty to jeszcze bym był kojarzony jako fan grupy pokroju: Ich Troje (znam wszystko, a jak!), Behemoth (co za gówno!, a znam prawie wszystko, na przekórIcon_biggrin), McFly, 50 Cent, Avril Lavigne, Sugababes....ok ok nie zapędzam się dalej Icon_biggrin

U mnie to Tylko ELITA, tylko, może liczyć na moje łaskawe się przyznanie, żem ich fan Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.03.2008 12:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
PS - w Lp3 widzę (jak odwiedziłem chomika), że nowy Goldfrapp - ryzykowane posunięcie, Trójka perwni myśli że to singiel, a tu w sumie nic nie wiadomo, tylko cząstkowe info na pewnym serwisie z premierami singli a po za tym cisza Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.03.2008 12:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #17
 
saferłel napisał(a):Gdybym wychodził z założenia, że będę fanem danej ekipy tylko dlatego, że słucham dyskografii to aż strach się bać Icon_razz2
Nie zrozumiałeś mnie:
Gość napisał(a):Dziwi mnie, bo myślałem że skoro przesłuchujesz całą dyskografię to jesteś fanem. Przynajmniej ja tak mam (wyjątek: topy na sąsiednim forum).
Ja decyduję się poznać całą dyskografię dopiero gdy artysta jest tego wart, a nie każdy jest. A na poznawanie całej dyskografii słabych/przeciętnych/dobrych artystów nie mam czasu. (Chyba, że po przesłuchaniu całej dyskografii mniej ceniłbym artystę niż przed, ale to się jeszcze nie zdażyło. Może dlatego, że znam tylko 4 pełne dyskografie (w jednym przypadku to tylko 2 płyty). Wyjątek: jw.
Co do Goldfrappu to problemu nie będzie. Icon_smile2 Przecież nie wszystkie utwory w zestawie to single. Icon_wink2
12.03.2008 12:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Ale w tym wypadku jestem pewny, że na bank wszyscy myślą że to ma być singiel Icon_wink tzn ci co wybierają numery na listę Icon_wink

Ależ zrozumiałem cię dobrze...ja po prostu tak mam, że lubię w takie totalne dno czasem wpaść, może po to by ta niby lepsza muzyka co potem poznam smakowała lepiej? Icon_smile
Ale teraz już mam ostry plan: Siouxsie & The Banshees, Alice In Chain (końcówka), Tori Amos (w końcu!) - więc lista silna i bez jaj Icon_smile A na pewno po drodze nawinie sie jakiś nowy mocny band (Queens Of The Stones Age!!)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.03.2008 12:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
DDWD chyba zgodnie z oczekiwaniami do gory. i mam nadzieje, ze jeszcze bedzie wyzej. pisalem to juz, ale napisze jeszcze raz - bardzo jestem ciekaw nastepnej forumowej.
chyba bedzie trzeba sie zapoznac z jakims nowym Lao Che Icon_wink2. a "Drogi Panie"... powoli zaczyna mi sie podobac Icon_razz.
"Nic nie pachnie jak ty" tez zaczyna mi sie juz podobac, no ale jego kariera jest znacznie krotsza, dopiero kilka dni temu po raz pierwszy uslyszalem.
12.03.2008 11:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #20
Re: 10 notowanie z 09.03.2008
abd3mz napisał(a):Nie za bardzo orientuję się w planach wydawniczych moich ulubionych zespołów, ale chyba niewiele zaryzykuję twierdząc, że mam już swoją płytę roku ! Icon_biggrin3
Ty uważaj, bo może jeszcze nie wiesz, że jeszcze nie znasz swojego ulubionego zespołu tego roku Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Przeglądałem jeden z blogów, na którym można znaleźć linki do pobrania całych albumów.
a znowu takie rzeczy to gdzie i jak się znajduje? [pewnie i tak czasu mi na to nie starczy... ale chyba baaardzo duż o nie wiem o mozliwościach Sieci].

fajne te Twoje opowieści o drodze piosenek do Twojej listy Icon_smile2 .

jak wysoki rekord przebywania na pierwszym miejscu chcesz ustanowić przy pomocy pani Katarzyny? Icon_razz
Lao he... no pewnie wypadałoby się zapoznać...
tą płytę Agi Zaryan to zamierzałam posłuchać juz dawno. może Twoja lista mnie zmotywuje... Icon_smile2
ze Strachów to najbardziej mi się podoba ten najniższy, więc mam nadzieję, że po pierwsze nie zatrzyma się w drodze ku górze, a po drugie nieco przyśpieszy.
ja jakoś BSP odłożyłam na razie na bok. i nic nie wskoczyło. może za jakiś czas. a u Ciebie też wciąż tak sobie średnio radzi...
12.03.2008 12:10 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości