Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8 notowanie z 24.02.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
kajman - jeszcze jedno. Icon_smile2 Ten utwór Agi jest koszmarkiem/słaby/przeciętny/dobry, ale za mało na listę, bo nie wiem jak interpretować Twoje słowa że miałeś nosa. Icon_biggrin3

PS. safarłel zapraszam do chomika. Icon_smile2 Aha. Drugi utwór z płyty jest tylko w 8 notowaniu.

Dodane pół godziny później...
Właśnie w Trójce słyszę 505 - Arctic Monkeys. Icon_smile2 I tym sposobem połowę nagrań z mojej listy słyszałem w Trójce. Icon_smile2
27.02.2008 10:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Ta płyta ma tylko 6 numerów? To chyba jakaś EP-ka? Widzę, że strasznie duże są te pliki...oby znów mi nie staneło przy pobieraniu, tak jak ostatnim razem :/ (Ja zawsze radzę pakować w zipa wszystko, jest poręczniej i wygodnie), ale dobra co będzie to będzie Icon_wink Narazie idzie..Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2008 06:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
Z tego co pamiętam to wielkość plików ma jakiś związek z czasem utworów. Tylko nie pamiętam jaki...

PS. W razie problemów pisz na priva.
27.02.2008 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Ło ludzie, zgrywam dość wolno, na razie mam 2 numery, ale oba trwają łącznie powyżej 22 minut!!! Co to jest Icon_smile Kiedyś widziałem ich klip w TV. Było normalnie tzn..3 minuty z sekundami Icon_biggrin
PS - To album koncertowy Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2008 07:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #25
 
saferłel napisał(a):Co to jest Icon_smile
Bardzo dobry jazz. Icon_razz
saferłel napisał(a):Było normalnie tzn..3 minuty z sekundami Icon_biggrin
Tak trochę obok tematu napiszę, że nie lubię słowa "normalnie".
saferłel napisał(a):PS - To album koncertowy Icon_smile
Wydaje misie, że to napisałem. Dwa razy. Icon_cool2
27.02.2008 08:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
abd3mz napisał(a):
saferłel napisał(a):Co to jest Icon_smile
Bardzo dobry jazz. Icon_razz
saferłel napisał(a):Było normalnie tzn..3 minuty z sekundami Icon_biggrin
Tak trochę obok tematu napiszę, że nie lubię słowa "normalnie".
saferłel napisał(a):PS - To album koncertowy Icon_smile
Wydaje misie, że to napisałem. Dwa razy. Icon_cool2

A to nawet nie zauważyłem, eh. Przepraszam.

Normalnie?, ale rozumiem w sensie muzycznym tego słowa i łączenia go z terminami muzycznymi ? Icon_razz2
No wiesz, w dzisiejszym świecie tylko taki utwór jest normalny, kto ci w radiu puści 5 minutówkę Icon_razz2 ,,Raz na rok Bohemian Rapsody, bo trzeba, a cholerne EMI nie zeedytowało''...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2008 08:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #27
 
saferłel napisał(a):Normalnie?, ale rozumiem w sensie muzycznym tego słowa i łączenia go z terminami muzycznymi ? Icon_razz2
Nie. W najróżniejszych użyciach tego słowa.
saferłel napisał(a):No wiesz, w dzisiejszym świecie tylko taki utwór jest normalny, kto ci w radiu puści 5 minutówkę Icon_razz2
Niedziela. 11:30-11:58:13 Ordinary People - Neil Young. Za dwa tygodnie znowu.
Tak jak pisałem utwory Pink Freudów też słyszałem w Trójce około 10 w dni szkolne (a dla innych powszednie Icon_wink2) Jeśli dobrze pamiętam to wczoraj po 11 w Akademii były dwa utwory powyżej 5 minut, ale głowy nie dam. Tak wiem, że to wyjątki, ale za te wyjątki kocham Trójkę. Icon_smile2
27.02.2008 09:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Cztery miesiące temu ta piosenka opuściła Forumową, ale cieszę się, że pojawi się ponownie u kogoś.
Czyli nie ma szans na dużą karierę ? Icon_mrgreen
kajman napisał(a):Tylko nie zgadzam się z Twoją opinią, bo dla mnie to najlepszy utwór na płycie.
Jednak Icky wydaje misie bardziej zakręcony.
kajman napisał(a):Jest to Suzanne Leonarda Cohena. Uważam, że koniecznie trzeba to poznać (jeżeli tego nie znasz) - to świetny przykład twórczej przeróbki.
Nie znam, ale chętnie poznam (tylko...czas...). Icon_smile2
kajman napisał(a):Myślałem, że będą 4 Jopek na Forumowej, ale Nagle u Ciebie obniżyło loty i wygląda, że akurat z tego wyjdą nici.
Aż tak ważne są moje 3 punkty ? Icon_smile2
U mnie Rag and bone już nie wróci, chyba, że zdarzy się cud i nikogo innego też specjalnie o pojawienie się na liście nie podejrzewam. Ale doszła do 17 miejsca, kiedy Icky królował na Forumowej. Nota nene, mi właśnie Rag and bone wydaje siębardziej zakręcone. Icky jest świetny, ale rzekłbym klasyczny.
No fakt, Suzanne, w wykonaniu Agi jest dosyć długa Icon_lol ale Tobie chyba nie o ten czas chodziło. Ale myślę, że na jedno przesłuchanie czas znajdziesz, więc raczej to zachomikuję.
Czasami i 3 punkty są ważne, chociaż w tym przypadku by raczej nie wystarczyły. Ale liczyłem na to, że piosenka awansuje, a wtedy to już miałaby poważne szanse.
27.02.2008 11:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
saferłel napisał(a):PS - a Pink Floyd wczoraj u mnie z Division Bell...przypomniałem sobie ten album bo kilku sporych miesiącach niesłuchania. Na początku zrobiło mi się smutno, bo wydało mi się, że nie jest tak genialna jak myślałem, ale 2,3 przesłuchanie....cudowne. Ok. High Hopes przyćmiewa wszystko, Trzeba by kilku najsilniejszych pozycji z płyty wybrać i dorównałaby ta mieszanka tej jednej piosence. Ale wszystko tam jest wybitne...
I znowu mamy zupełnie inny odbiór tej płyty. Dla mnie nie jest ona wybitna i nie jestem pewien, czy u mnie znalazłaby się w piątce ich ulubionych płyt. A High hopes wydaje mi się strasznie płaskie i nadmiernie efekciarskie - nie jest złe, ale znalazłbym tam kilka lepszych utworów.
27.02.2008 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
abd3mz napisał(a):kajman - jeszcze jedno. Icon_smile2 Ten utwór Agi jest koszmarkiem/słaby/przeciętny/dobry, ale za mało na listę, bo nie wiem jak interpretować Twoje słowa że miałeś nosa. Icon_biggrin3
Słyszałem raz i na razie moja opinia to: dobry, ale za mało na listę. Ale nie twierdzę, że po drugim przesłuchaniu to ale odpadnie.
27.02.2008 11:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #31
 
kajman napisał(a):No fakt, Suzanne, w wykonaniu Agi jest dosyć długa Icon_lol ale Tobie chyba nie o ten czas chodziło.
Nie nie o ten. Icon_lol Myślałem o wcześniejszych płytach (nie tylko jako Aga Zaryan).
kajman napisał(a):Ale myślę, że na jedno przesłuchanie czas znajdziesz, więc raczej to zachomikuję.
Jak pisałem w innym temacie: jeżeli nie muszę szukać, a dostaję na tacy to chętnie biorę. Icon_biggrin3 Ale od razu mówię, że na liście nie zadebiutuje bo już jest nagranie z nowszej płyty.
kajman napisał(a):Słyszałem raz i na razie moja opinia to: dobry, ale za mało na listę. Ale nie twierdzę, że po drugim przesłuchaniu to ale odpadnie.
Po prostu wysoko postawiłeś poprzeczkę, ale to dobrze. Icon_smile2
27.02.2008 11:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #32
 
Cytat:Tak jak pisałem utwory Pink Freudów też słyszałem w Trójce około 10 w dni szkolne (a dla innych powszednie Icon_wink2 ) Jeśli dobrze pamiętam to wczoraj po 11 w Akademii były dwa utwory powyżej 5 minut, ale głowy nie dam. Tak wiem, że to wyjątki, ale za te wyjątki kocham Trójkę.

Przykład pierwszy z brzegu - Minimax. Icon_smile2
28.02.2008 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #33
 
Paweł napisał(a):Przykład pierwszy z brzegu - Minimax. Icon_smile2
Wiem, ale wymieniałem utwory puszczane w paśmie dziennym. Icon_smile2
28.02.2008 05:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #34
 
Aaa.... chyba że tak... a to przepraszam Icon_wink Chociaż takich utworów jest pewnie też sporo.

Edit: Ale akurat w Akademii Muzycznej puszczane są kawałki wybrane przez redaktorów muzycznych więc..
28.02.2008 05:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #35
 
Paweł napisał(a):Edit: Ale akurat w Akademii Muzycznej puszczane są kawałki wybrane przez redaktorów muzycznych więc..
więc co ? Icon_smile2
28.02.2008 06:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #36
 
Więc to chyba redaktorzy decydują o kawałkach.
28.02.2008 06:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #37
 
No dobrze, ale co to zmienia ? Ja pisałem o paśmie dziennym, a nie playliście. Icon_smile2
28.02.2008 07:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #38
 
A Akademia Muzyczna o 11.05 to może pasmo nocne :>
28.02.2008 07:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #39
 
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):jak chcesz poznawać Sigura to proponuję od trzech środkowych płyt. ta ostatnia to taka trochę oszukańcza Icon_smile2 .
Chronologicznie ! Icon_smile2
nie, no proszę Cię, nie zaczynaj od 'Von'! moim zdaniem w tym akurat przypadku płytę debiutancką można sobie odsłuchać dopiero na koniec, tak hm... jednorazowo Icon_razz . leć sobie chronologicznie, ale od 'Agaetis Byrjun'.
abd3mz napisał(a):Co do Sun Machine to postaram się coś skrobnąć, ale raczej nie będzie tego za wiele. Nie mam talentu do opisywania płyt.
jak dla mnie to tam nie ma za bardzo co opisywać Icon_razz .
28.02.2008 08:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #40
 
Paweł napisał(a):A Akademia Muzyczna o 11.05 to może pasmo nocne :>
Przecież wymieniłem Akademię Muzyczną jako przykład prezentacji długich utworów w paśmie dziennym... Icon_cool2
neon.ka napisał(a):nie, no proszę Cię, nie zaczynaj od 'Von'! moim zdaniem w tym akurat przypadku płytę debiutancką można sobie odsłuchać dopiero na koniec, tak hm... jednorazowo Icon_razz . leć sobie chronologicznie, ale od 'Agaetis Byrjun'.
Pozostaję nieugięty. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):jak dla mnie to tam nie ma za bardzo co opisywać Icon_razz .
Ostatnio cierpię na chroniczny brak czasu. Icon_frown Więc:
Druga płyta podoba misie bardziej od pierwszej. Icon_smile2 Patrząc na tytuł płyty i poszczególnych utworów myślałem, że to angielska płyta. Icon_wink2 Na szczęście nie. Icon_smile2 Mam wrażenie, że to taka nastoletnia płyta. Icon_wink2 Może jestem okrutny, ale Bunt szesnastolatki trochę mnie śmieszy. Icon_smile2 Na płycie jest też niezwykły cover, który przy pierwszym przesłuchaniu (kilka miesięcy temu) wywołał duży uśmiech na mojej twarzy. Icon_biggrin3 Do tej pory nie wiem czy to zgryw. Icon_razz Stworzyłem mały top Good Day My Angel Icon_smile2:
1. live w Trójce
2. z płyty Myslovitz
3. z płyty Sun Machine
Jednak wolę wokal Rojka, choć ten też jest intrygujący. płyta kończy się Memory Off Festival. Czy to coś znaczy ? Icon_mrgreen
28.02.2008 08:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości