Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8 notowanie z 24.02.2008
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #41
 
abd3mz napisał(a):Pozostaję nieugięty. Icon_wink2
to chociaż obiecaj, że po przesłuchaniu nie zrezygnujesz z poznawania następnych. i to na dodatek bez uprzedzeń Icon_wink2
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):jak dla mnie to tam nie ma za bardzo co opisywać Icon_razz .
Ostatnio cierpię na chroniczny brak czasu. Icon_frown
ale ja pisałam poważnie. ja osobiście niewiele mam do powiedzenia o niej. moja najmniej ulubiona płyta Myslovitz.
abd3mz napisał(a):Stworzyłem mały top Good Day My Angel Icon_smile2:
1. live w Trójce
2. z płyty Myslovitz
3. z płyty Sun Machine
mogę Ci jeszcze parę wersji dostarczyć Icon_razz . tzn. koncertówki.
abd3mz napisał(a):Jednak wolę wokal Rojka, choć ten też jest intrygujący.
bardziej mroczny. dla mnie to wersja na dzień ze złym nastrojem.
abd3mz napisał(a):płyta kończy się Memory Off Festival.
'Memory Of A Free Festival' Icon_smile2 .
teraz powinni nagrać 'Memory Of An Off Festival' Icon_wink2 .
28.02.2008 09:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #42
 
neon.ka napisał(a):to chociaż obiecaj, że po przesłuchaniu nie zrezygnujesz z poznawania następnych. i to na dodatek bez uprzedzeń Icon_wink2
Obiecuję. Icon_smile2 Jeżeli już ktoś trafił na listę to nie ma takiej możliwości, żeby z niej wypadł. Icon_biggrin3
neon.ka napisał(a):ale ja pisałam poważnie. ja osobiście niewiele mam do powiedzenia o niej. moja najmniej ulubiona płyta Myslovitz.
Ja też pisałem poważnie. Icon_smile2 Nie mam czasu na wiele rzeczy. Icon_frown Ehh... Wracam do tematu. Icon_smile2 Oprócz Good Day My Angel to prosta przebojowa płyta. Właśnie takiej muzyki wtedy potrzebowałem. Icon_smile2 A swoją drogą najmniej ulubiona płyta brzmi zupełnie inaczej niż najgorsza. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):mogę Ci jeszcze parę wersji dostarczyć Icon_razz . tzn. koncertówki.
Chętnie, ale może trochę później. Icon_smile2 (Podpowiedź: jeśli umieścisz wcześniej to nie wytrzymam i je przesłucham Icon_wink2
neon.ka napisał(a):bardziej mroczny. dla mnie to wersja na dzień ze złym nastrojem.
Tu się różnimy. Icon_smile2 Dla mnie głos Rojka jest bardziej mroczny, a głos Iana Harrisa (wiesz o nim coś więcej ?) lżejszy, spokojniejszy.
neon.ka napisał(a):'Memory Of A Free Festival' Icon_smile2 .
teraz powinni nagrać 'Memory Of a Off Festival' Icon_wink2 .
Icon_biggrin3
28.02.2008 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #43
 
abd3mz napisał(a):Przecież wymieniłem Akademię Muzyczną jako przykład prezentacji długich utworów w paśmie dziennym... Icon_cool2
A czy ja zaprzeczam? Icon_razz
28.02.2008 10:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #44
 
Paweł, Dalej nie wiem co chciałeś przekazać przez:
Paweł napisał(a):Edit: Ale akurat w Akademii Muzycznej puszczane są kawałki wybrane przez redaktorów muzycznych więc..
Ale może skończmy ten OT. Icon_smile2

PS. Trochę mi to przypomina sęk. Icon_mrgreen
28.02.2008 10:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #45
 
Chciałem przekazać to, że skoro dziennikarze muzyczni sami dobierają kawałki, to chyba nie muszą się trzymać tych max. 5 minut piosenek (chyba że się mylę).
28.02.2008 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #46
 
Nie, nie muszą. Icon_smile2 A swoją drogą, żeby to było 5 minut...
28.02.2008 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #47
 
13 NN 01 UMIERA PIĘKNO - Aga Zaryan
Niespodzianka! W tym pozytywnym sensie Icon_smile2
20 NN 01 PUNK FREUD - Pink Freud
Z tej nowości też się bardzo cieszę Icon_smile2
Nie spodziewałbym się tych wykonawców u Ciebie na liście :roll:
01.03.2008 11:13 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #48
 
Gość napisał(a):20 NN 01 PUNK FREUD - Pink Freud
Chciałbym jeszcze dodać, że nowa koncertowa płyta jest rewelacyjna Icon_exclaim

[Obrazek: kleschko.png]
01.03.2008 11:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #49
 
kleschko napisał(a):Nie spodziewałbym się tych wykonawców u Ciebie na liście :roll:
Dlaczego ?
kleschko napisał(a):Chciałbym jeszcze dodać, że nowa koncertowa płyta jest rewelacyjna Icon_exclaim
Potwierdzam. Icon_mrgreen
01.03.2008 01:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #50
 
abd3mz napisał(a):Dlaczego ?
Niewiem Icon_smile2 Zaryan jakoś mi nie pasuje do twojej listy, chociaż widzę, że po Tobie można się wszystkiego spodziewać Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
01.03.2008 02:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #51
 
kleschko, Zaryan nie pasuje ? To już bardziej nie pasuje... nie mogę znaleźć. Icon_razz Wszystko pasuje. Icon_biggrin3
01.03.2008 02:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #52
 
abd3mz napisał(a):Chętnie, ale może trochę później. Icon_smile2 (Podpowiedź: jeśli umieścisz wcześniej to nie wytrzymam i je przesłucham Icon_wink2
a to nie, słuchaj sobie innych nowych rzeczy Icon_smile2 .
abd3mz napisał(a):Dla mnie głos Rojka jest bardziej mroczny, a głos Iana Harrisa (wiesz o nim coś więcej ?) lżejszy, spokojniejszy.
no np. na stronie oficjalnej Myslovitz mamy taką informację: 'Latem w Studiu Radia Łódź powstał debiutancki album pt. "Myslovitz", którego producentem i realizatorem był Ian Harris. Harris pochodził z Manchesteru i z wykształcenia był psychologiem (przynajmniej tak utrzymywał) ale w swoim zawodzie nigdy nie pracował. Był za to znany jako człowiek odpowiedzialny za koncertowe brzmienie takich zespołów jak Joy Division, U.K. Subs, New Order czy The Exploited. Od kilkunastu lat mieszka we Francji, gdzie współpracuje z eksperymentalną formacją Sysigambis.'
01.03.2008 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #53
 
neon.ka napisał(a):a to nie, słuchaj sobie innych nowych rzeczy Icon_smile2 .
Dziękuję za troskę. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):no np. na stronie oficjalnej Myslovitz mamy taką informację: (...)
Dziękuję. Icon_smile2 Brzmi to trochę tajemniczo ("przynajmniej tak utrzymywał"). Jak będę miał chwilę czasu to poszukam czegoś więcej. Icon_smile2
01.03.2008 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
48 50 03 LYRA - Kate Bush - szkoda że tylko 2 oczka ale dobre i to

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
01.03.2008 09:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości