Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7 notowanie z 17.02.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
kleschko napisał(a):Ja nie miałem okazji jeszcze posłuchać Icon_redface2
Nie ma się czego wstydzić. Icon_smile2 Ja też nie przesłuchałem jeszcze wielu płyt, które miałem zamiar. Icon_smile2 Np. najnowszych Waglewskich. Icon_smile2
20.02.2008 08:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #22
 
Cytat:Ale już ją ściągam. Rockowe granie wraca u mnie ostatnio do łask
No to chyba dobrze bo zauważyłem że im mniej rocka u Ciebie tym bardziej różnimy się gustami. Icon_frown
21.02.2008 02:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #23
 
z pierwszej czwórki nie mogę tu posłuchać Raz Dwa Trzy (a chyba już czas najwyższy, bo gdzie nie wejdę, to wszędzie zielono Icon_smile2 ), więc to, co mogę powiedzieć na pewno, to to, że miejsca 5-12 bardzo lubię. to chyba całkiem nieźle Icon_smile2 . i dobrze, że przemieszczają się tylko pomiędzy sobą albo też skaczą ładnie do góry.
akurat przypadkiem zabrałam tu z sobą całe BSP, żeby poznać - 'Atom' na pewno ma spore szanse, żeby mnie zauroczyć. dalej jeszcze nie jestem pewna. słucham też Wombatsów w szerszym zakresie, zobaczymy co z tego wyjdzie. u Ciebie ich brak. no a z dwóch nowych Arcticów wolę tego umieszczonego o oczko wyżej. ładny wybór.
a co Ty taką buntowniczą postawę masz wobec forumowych tendencji związanych ze 'Szklaną górą'? Icon_wink2
widzę też, że znów będę opóźniona w stosunku do wszystkich jeśli idzie o 'nagle'... bo ja jeszcze trochę poczekam z tym.

EDIT: a jeśli chodzi o chomika Icon_wink2 , to mój transfer jest na tyle słaby i na tyle spowalnia mi pracę komputera, że nie mam ani ochoty ani czasu na wrzucanie rzeczy na chomika jeśli nie mam pewności, że ktoś to w ogóle będzie chciał ściągnąć Icon_smile2 . możesz sam zobaczyć ile razy większość z utworów, które w nim są, było ściągniętych.
21.02.2008 04:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
buu, Normalsi spadaja. Na szczescie Totentanz idzie do gory i tak samo "Dluga droga w dol" i "Brothers In Arms".
ciesze sie, ze debiutuje moje ulubione z ostatniej plyty "505" Arcticów.
i w ogole bardzo mnie ciesza debiuty wszystkich niesinglowych rzeczy. nie dlatego, ze je wszystkie lubie, tylko dlatego, ze lubie takie podejscie Icon_cool2.
Lao Che jakos nisko w stosunku do tego jak ich wszedzie wychwalasz Icon_smile2.
21.02.2008 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #25
 
neon.ka napisał(a):z pierwszej czwórki nie mogę tu posłuchać Raz Dwa Trzy
Dlaczego nie możesz ?
neon.ka napisał(a):to, co mogę powiedzieć na pewno, to to, że miejsca 5-12 bardzo lubię. to chyba całkiem nieźle Icon_smile2 .
Spójrzmy co jest na 13. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):a co Ty taką buntowniczą postawę masz wobec forumowych tendencji związanych ze 'Szklaną górą'? Icon_wink2
Icon_biggrin3 Pragnę zwrócić Twoją uwagę, że spadek Szklanej Góry wynosi dokładnie tyle miejsc ile jest nowości przed nią. Icon_smile2
neon.ka napisał(a):EDIT: a jeśli chodzi o chomika Icon_wink2 ,
Zrozumiałem i nie naciskam. Icon_smile2 A co do liczby ściągnięć to możesz do większości dodać 1. Icon_smile2 Ja najczęściej chomikuję do siebie (żeby nie zapomnieć), a potem ściągam. /Płytę Archive też ściągnąłem. Icon_biggrin3/
ku3a napisał(a):buu, Normalsi spadaja.
Cholera jednak zakatowałem ich w drugim tygodniu. Icon_cry Apropo liczby przesłuchań i lecącego w tle Minimaxu to Piotr Kaczkowski kiedyś powiedział kolejne z wielu zdań, które mnie zamurowało. Dokładnie nie pamiętam i pewnie trochę skłamię, ale myślę że uda misie przekazać główną myśl. Icon_smile2 Najlepiej cytat: "To jest mój ulubiony utwór Eltona Johna [pewnie z lat 80-tych-dop mój]. Słyszałem go już pewnie z pięć razy. Za każdym razem brzmi tak samo dobrze". Icon_smile2 /Mam nadzieję, że bardzo nie skłamałem/. Od pewnego czasu wystarcza mi tylko jedno przesłuchanie tygodniowo utworu na liście. Dzięki temu mam go więcej na nowe rzeczy. Icon_biggrin3
Cytat:i w ogole bardzo mnie ciesza debiuty wszystkich niesinglowych rzeczy. nie dlatego, ze je wszystkie lubie, tylko dlatego, ze lubie takie podejscie Icon_cool2 .
Widzę, że coraz bardziej mijam się z wyborami wytwórni... Chociaż są wyjątki. Icon_smile2
ku3a napisał(a):Lao Che jakos nisko w stosunku do tego jak ich wszedzie wychwalasz Icon_smile2 .
neon.ka nie docenia miejsca 28, a Ty 13. Icon_razz Oj niedługo sama obecność na liście będzie wyróżnienem (chociaż może już jest ? Icon_smile2).
22.02.2008 12:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
50 35 02 LYRA - Kate Bush - bardzo mnie to smuci.

Nie mam komu kibicować :roll:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
23.02.2008 12:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #27
 
Dużo masz nowych rzeczy... jest coś co masz powyżej 10 tyg.? :=P
24.02.2008 02:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
Lista ma 7 tygodni...
24.02.2008 03:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości