Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7 notowanie z 17.02.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #1
7 notowanie z 17.02.2008
W tym tygodniu pozwolę Wam i sobie odpocząć od długiego komentarza. Icon_wink2 W tym tygodniu poznałem mało nowej muzyki, która może trafić na moją listę. W zamian przesłuchałem kilka płyt i wybrałem z nich swoich faworytów. 27 utworów z mojej listy pochodzi z płyt, które przesłuchałem w całości. Icon_biggrin3 Pewnie z tygodnia na tydzień będzie ich coraz więcej.

Kilka słów o nowościach. Pisałem już, że najnowsza płyta Strachów mnie zaskoczyła, więc nie będzie zaskoczeniem że debiutują kolejne 2 utwory z niej. Również debiutuje trzecia Ania [Nagle], która byłaby kilka oczek wyżej gdyby nie chórki, które bardzo mi przeszkadzają. Płyta Katarzyny Groniec nie tylko mnie nie rozczarowała, ale na tyle misie spodobała, że umieściłem na swojej liście kolejny utwór [Czas]. Icon_smile2 W tamtym tygodniu nie mogłem się zdecydować jakie utwory z płyty Stacey i Kurta wybrać, więc debiutu dopiero teraz.

Najbardziej w tym tygodniu zaskoczyli mnie: Arctic Monkeys i British Sea Power. Czułem, że single męczą się w zestawie, więc przesłuchałem płyty. No i mam za swoje. Trzeba było się nie wychylać i spokojnie wyrzucić je z zestawu bez sentymentów. Icon_wink2 A teraz mam dodatkowy problem bo w zestawie mam kolejnych 5 bardzo dobrych nagrań ! Icon_smile2

Jak tak dalej pójdzie to będę musiał wprowadzić zasady kajmana albo rozszerzyć listę do 100. Icon_wink2 Moje zasady powoli się krystalizują i pewnie w tym miesiącu je upublicznię. Icon_smile2

Więcej komentarzy jako komentarze Waszych komentarzy.

Całe notowanie wygląda tak:

pozycja|pozycja przed tygodniem|ilość tygodni w zestawieniu (ilość tygodni na pierwszym)
01 01 03 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (3)
02 02 02 GOOD DAY MY ANGEL (live) - Myslovitz
03 03 04 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy
04 04 03 DYBUK - Żywiołak
05 05 07 PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz, Dwa, Trzy
06 07 04 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
07 08 06 BROTHERS IN ARMS - Metallica
08 10 04 CAŁKIEM SAM - Totentanz
09 06 06 NIE MA MOWY - Normalsi
10 09 06 INNOCENCE - Björk
11 16 04 DŁUGA DROGA W DÓŁ - Happysad
12 17 02 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau

13 11 04 DROGI PANIE - Lao Che
14 15 07 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
15 NN 01 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
16 13 07 HLJOMALIND - Sigur Rós
17 12 02 CLOSE TO YOU - Trijntje Oosterhuis feat. Grzegorz Turnau
18 14 02 WHAT A WONDERFUL WORLD - Stacey Kent
19 NN 01 ATOM - British Sea Power
20 18 03 IDŹ SWOJĄ DROGĄ - Raz, Dwa, Trzy
21 NN 01 NAGLE - Anna Maria Jopek
22 NN 01 CZAS - Katarzyna Groniec
23 19 04 FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
24 21 03 ORDINARY PEOPLE - Neil Young
25 20 04 SAW SOMETHING - Dave Gahan
26 NN 01 THE GREAT SKUA - British Sea Power
27 NN 01 KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy
28 22 04 SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
29 NN 01 IF YOU WERE THERE, BEWARE - Arctic Monkeys
30 NN 01 505 - Arctic Monkeys
31 27 06 SAVING US - Serj Tankian
32 NN 01 WE CLOSE OUR EYES - British Sea Power
33 29 03 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
34 23 05 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
35 25 03 WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
36 NN 01 LANDSLIDE - Stacey Kent
37 26 07 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - Stare Dobre Małżeństwo

38 NN 01 CHANGE PARTNERS/IF YOU NEVER COME TO ME - Kurt Elling
39 32 04 NO ONE'S GONNA LOVE YOU - Band of Horses
40 34 02 NOTHING COMPARES 2U - Jimmy Scott
41 NN 01 UNDUN - Kurt Elling
42 46 06 SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS

43 43 05 SEN O LEPSZYM DNIU - Lipali
44 33 04 LOST IN INFINITY - Animations
45 28 05 WAY OUT OF HERE - Porcupine Tree
46 42 04 DECLARE INDEPENDENCE - Björk
47 24 07 THE PIANO - PJ Harvey

48 40 07 TRUE LOVE WILL NEVER FADE - Mark Knopfler
49 36 07 FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
50 35 02 LYRA - Kate Bush


wypadły:
30 12 06 ALL ALONG THE WATCHTOWER - The Fratellis
31 24 06 WELCOME TO THE MACHINE - QueensrĂżche
37 26 06 GONE GONE GONE (DONE MOVED ON) - Robert Plant & Alison Krauss
38 28 06 GOOD TIMES, BAD TIMES - Godsmack
39 29 04 GOŚCIE IDĄ - Shakin' Dudi
41 NN 01 MR BRIGHTSIDE - Paul Anka
44 NN 01 NO JESUS CHRIST - Seether
45 45 05 WAVING FLAGS - British Sea Power
47 44 03 NO WORLD FOR TOMORROW - Coheed and Cambria
48 39 05 WAVE OF SORROW (BIRDLAND) - U2
49 47 05 THE ICE HOTEL - Stacey Kent
50 42 05 JOHNY - Dubska

nowości - 12, bez zmian - 6, w dół - 25, do góry - 7
Pogrubione nowości, zazielenionych 4 największych awansów i zaczerwienionych 6 największych spadków.
41 utworów z mojej listy nie ma w zestawie do głosowania na LP3 (poprzednio: 32).

EDIT: Jednak Grzegorz z kim innym śpiewa. Icon_wink2
17.02.2008 03:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Bez komentarza:
notowanie 3 z 17 lutego 2008 r.

01. Raz, Dwa, Trzy - Młynarski
02. Anna Maria Jopek - ID
03. Strachy Na Lachy - Autor
04. Katarzyna Groniec - Przypadki
05. Björk - Volta
06. British Sea Power - Do You Like Rock Music ?
07. Arctic Monkeys - Favourite Worst Nightmare
08. Stacey Kent - Breakfast On The Morning Tram
09. Kurt Elling - Nightmoves
10. Myslovitz - Myslovitz

+11 płyt U2 (jestem przed drugim przesłuchaniem, a dopiero wtedy ułożę je w kolejności)

PS. Lecę słuchać płyt. Icon_biggrin3
17.02.2008 03:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Wśród płyt największe oklaski ode mnie dostajesz za niższe pozycje. Bardzo dobre płyty: Arctic Monkeys, Myslovitz i British Sea Power. Kurta nie mam ochoty słuchać w ogóle chyba. Stacey Kent to nawet nie wiem kto to jest Icon_smile, oprócz tej jej wersji What....nie znam nic. Bjork w środku stawki. Dobrze, że znajomi piszą, że to jej najsłabsza płyta. Oby mieli racje bo jak będę ją poznawać nie chce tracić czasu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.02.2008 03:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Super, że znów duża ilość nowości - będę miał co zgrywać za chwilę Icon_wink
Twój chomik ze względu na nowe utwory twoje i do lp3 jest zdecydowanie najcześciej odwiedzanym przeze mnie. Trochę postoju w top 10 widzę. Dobrą stroną tego wysokie ciągle miejsce Dybuka. Jest nadal na podium dobre myslovitz. Innoceance jeszcze 10...słuchałem Declare i jednak nie ma szans na moją listę. Nie jest to dobre nagranie. Przyjemne Lao Che spada. Smuci spadek Turnau. Atom? Hmm to nie singiel widzę, No Lucifer zostanie wydany jako 2. Ale kibicuje BSP oczywiście by zaszli jak najdalej. U mnie ciągle bardzo wysoko jest 1 singiel, więc nie zanosi się na nowy utwór. Łoo kolejne dwa BSP na listę wkraczają, prawdziwa powódź...w końcu to british SEA power Icon_wink Szkoda, że Szklana Góra spada, dopiero 4 tyg była...ale nowości tyle, że coś musi iśc w dół. Lubię bardzo numer 505, AM wydają single nie proporcjonalnie do swojej popularności, więc chyba sam będe musiał wybrac następce Teddyego, może to będzie ten track właśnie. Z czerwonych piosenek żal mi bardzo PJ i PT. Lyre słuchałem kilka sekund tylko...nie pamiętam co mnie skłoniło bym wyłączył w połowie Icon_wink, więc jeszcze raz sie wezme za to.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.02.2008 03:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #5
 
saferłel napisał(a):Wśród płyt największe oklaski ode mnie dostajesz za niższe pozycje.
Dobrze, że to napisałeś, bo zapomniałem napisać, że kolejność nie ma dużego znaczenia. Nie będę liczył podsumowań płyt, a w tym tygodniu nie mam zamiaru słuchać ID i Młynarskiego (dzięki temu będę miał czas posłuchać nieznanych płyt). Jak patrzę na te notowanie to powinny być trzy wielokrotne pozycje.
saferłel napisał(a):Kurta nie mam ochoty słuchać w ogóle chyba.
Słyszałem, że jazz to niszowa muzyka, więc się nie dziwię. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Stacey Kent to nawet nie wiem kto to jest Icon_smile, oprócz tej jej wersji What....nie znam nic.
Myślisz, że ja wiem ? Icon_razz Znam całą płytę i czy muszę wiedzieć coś więcej ?
saferłel napisał(a):Bjork w środku stawki. Dobrze, że znajomi piszą, że to jej najsłabsza płyta. Oby mieli racje bo jak będę ją poznawać nie chce tracić czasu.
Innych płyt nie znam, ale mam zamiar. Icon_smile2 Czy dobrze rozumiem, że tej płyty nie będziesz słuchał podczas poznawania dyskografii ?
Cytat:Super, że znów duża ilość nowości - będę miał co zgrywać za chwilę Icon_wink
Icon_biggrin3
saferłel napisał(a):Twój chomik ze względu na nowe utwory twoje i do lp3 jest zdecydowanie najcześciej odwiedzanym przeze mnie.
Bardzo mnie to cieszy. Icon_smile2 Swoją drogą chciałbym, żeby każdy mychartowiec miał tak uporządkowanego chomika. Icon_smile2
saferłel napisał(a):Trochę postoju w top 10 widzę.
Przyda się. Icon_smile2 Tydzień temu nowość na drugim, dwa tygodnie temu nowość na pierwszym...
saferłel napisał(a):Przyjemne Lao Che spada.
E tam zaraz spada. Icon_wink2 Krok w przód, krok w tył. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Smuci spadek Turnau.
Spadek ? Raczej zamiana miejsc. Icon_razz
saferłel napisał(a):Atom? Hmm to nie singiel widzę, No Lucifer zostanie wydany jako 2.
Nie mam pojęcia czy to jest singiel czy będzie i szczerze mówiąc mało mnie to interesuje. Icon_smile2
saferłel napisał(a):Łoo kolejne dwa BSP na listę wkraczają, prawdziwa powódź...w końcu to british SEA power Icon_wink
Położyłbym akcent na POWER. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Szkoda, że Szklana Góra spada, dopiero 4 tyg była...ale nowości tyle, że coś musi iśc w dół.
Nowości dokładnie tyle ile wynosi spadek. Icon_smile2
saferłel napisał(a):Z czerwonych piosenek żal mi bardzo PJ i PT.
Może przesłucham w tym tygodniu płytę PJ i coś nowego wejdzie na listę, ale będzie ciężko.
18.02.2008 01:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #6
 
abd3mz napisał(a):Również debiutuje trzecia Ania [Nagle], która byłaby kilka oczek wyżej gdyby nie chórki, które bardzo mi przeszkadzają.
W tej chwili masz w zestawie 3 moje ukochane utwory z albumu ID: To, co nienazwane; Zrób, co możesz i Nagle. Dla mnie wszystkie są absolutnie genialne, a chórki w "Nagle" mi nie przeszkadzają, bo świetnie wybrzmiewają na tle popisowych partii Możdżera Icon_biggrin3
abd3mz napisał(a):saferłel napisał/a:
Stacey Kent to nawet nie wiem kto to jest Icon_smile, oprócz tej jej wersji What....nie znam nic.
Myślisz, że ja wiem ? Icon_razz Znam całą płytę i czy muszę wiedzieć coś więcej ?
Ja poznałem Stacey Kent na płycie Marka Niedźwieckiego "Smooth Jazz Cafe 6". Okazało się, że ta pani na co dzień jest... radiową prezenterką! Na szczęście nie tylko prezentuje słuchaczom jazz, ale też sama 11 lat temu nagrała pierwszą płytę! I jak widać (a raczej słychać) - dobrze zrobiła! Icon_mrgreen
18.02.2008 01:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
No ja Jazzu nie trawię Icon_wink

Jeśli chodzi o Bjork to ja właśnie znam ostatni album. Nie jest to bardzo dobre dzieło, nawet trzyma poziom, ale....da sie wynudzić tym.

PS - Ja do swojego chomika i porządku na nim, nie mam najmniejszych zastrzeżeń Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.02.2008 01:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Jeszcze nie zapoznałem się z najnowszą płytą British Sea Power, ale dzięki Twojemu chomikowi będę miał teraz łatwą możliwość sprawdzenia trzech utworów.
Oczywiście również Myslovitz zostanie przeze mnie sprawdzony.
W tej chwili mamy na naszych listach 7 wspólnych utworów, ale oprócz tego jest u Ciebie sporo świetnej muzyki.
Cieszy mnie podwójny debiut Arctic Monkeys. Te dwie piosenki od dawna należą do moich ulubionych na płycie. Ciekawe czy któraś z nich u mnie zadebiutuje. Jak na razie męczę się z "Teddy Picker", który nijak nie chce się wbić na listę...
"A Little Piece Of Heaven" zaczęło nieźle, ale teraz już spada. Wypadek po tygodniu zalicza Seether. Te dwa utwory również u mnie ostatnio tracą, ale już swój szczyt możliwości osiągnęły.
Wylatuje z listy również The Fratellis. Ten cover co prawda u Ciebie święcił triumfy kilka tygodni temu, ale u mnie dopiero teraz zadebiutował w poczekalni.
Podobnie jest z "Fighting For A Last Cause".
Notowanie kapitalne jeśli chodzi o Strachy. Debiutują dwa, które są u mnie na liście. Tyle że u Ciebie zamiast "Walki..." jest "Szklana góra", która na forum cieszy się ogromną popularnością.
W pierwszej dziesiątce mamy tylko jedną wspólną pozycję - "Brothers In Arms".

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
18.02.2008 01:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
Jopkolog napisał(a):Dla mnie wszystkie są absolutnie genialne, a chórki w "Nagle" mi nie przeszkadzają, bo świetnie wybrzmiewają na tle popisowych partii Możdżera Icon_biggrin3
Na razie najsłabszy element na ID to właśnie chórki. Dam płycie trochę odpocząć i spróbuję jeszcze raz. Icon_smile2
Cytat:Ja poznałem Stacey Kent na płycie Marka Niedźwieckiego "Smooth Jazz Cafe 6". Okazało się, że ta pani na co dzień jest... radiową prezenterką! Na szczęście nie tylko prezentuje słuchaczom jazz, ale też sama 11 lat temu nagrała pierwszą płytę! I jak widać (a raczej słychać) - dobrze zrobiła! Icon_mrgreen
Ciekawa historia. Icon_biggrin3
Cytat:No ja Jazzu nie trawię Icon_wink
Ja też nie. Icon_wink2 Ja słucham. Icon_razz
saferłel napisał(a):PS - Ja do swojego chomika i porządku na nim, nie mam najmniejszych zastrzeżeń Icon_biggrin
Chodziło mi o to, że jak mam chęć i czas poznać nową muzykę to chciałbym wejść do chomika i znaleźć tam wszystkie interesujące (nieznane) mnie nagrania. A tak kilka jest (u każdego w innym folderze), kilku nie ma, a kilka może być jak się o tym powiadomi autora listy. Wiem, że wybrzydzam, ale dzięki temu po miesiącu od mojej pierwszej listy mógłbym znać wszystkie nagrania. Pewnie niektóre bym omijał, ale nie jestem taki twardy żeby wytrzymać jakieś techno czy some like that. Icon_wink2
mrsap napisał(a):Jeszcze nie zapoznałem się z najnowszą płytą British Sea Power, ale dzięki Twojemu chomikowi będę miał teraz łatwą możliwość sprawdzenia trzech utworów.
Tylko nie mów, że nie ostrzegałem, bo ja szukam bardzo...hmm...specyficznych nagrań. Icon_wink2 Polecam całą płytę, bo nie każdemu mogą się podobać takie nagrania. Icon_smile2 W razie czego służę linkiem do tej płyty i wielu innych. Icon_smile2
mrsap napisał(a):Jak na razie męczę się z "Teddy Picker", który nijak nie chce się wbić na listę...
Nie męcz się ! Icon_smile2
mrsap napisał(a):"A Little Piece Of Heaven" zaczęło nieźle, ale teraz już spada.
Według mnie zaczęli słabo Icon_smile2: 49-29-33. Nie "już" ale spadło. Icon_razz W tamtym tygodniu pisałem, że moja lista nie jest normalna i nowe nagrania nie pną się do góry i nie wypierają starych. A spadek o 4 to dla mnie żaden spadek. Icon_smile2
mrsap napisał(a):Wypadek po tygodniu zalicza Seether.
Nic się nie dało zrobić. Icon_frown
mrsap napisał(a):Notowanie kapitalne jeśli chodzi o Strachy. Debiutują dwa, które są u mnie na liście. Tyle że u Ciebie zamiast "Walki..." jest "Szklana góra", która na forum cieszy się ogromną popularnością.
Na zaprzyjaźnionym forum pisałem, że to dla mnie jedno ze słabszych nagrań na płycie. Jeśli Walka miałby się pojawić na mojej liście to musiałbym znaleźć miejsce dla 8 nagrań z tej płyty. Icon_biggrin3 Możliwe ? Jak najbardziej. Prawdopodobne ? Nie. Icon_razz
mrsap napisał(a):W pierwszej dziesiątce mamy tylko jedną wspólną pozycję - "Brothers In Arms".
Tylko ? Z niektórymi nie mam wspólnego utworu w 30 ! Ba ! Z niektórymi nie mam w 50, a nie miałbym nawet gdybym tworzył 100 ! Icon_wink2
18.02.2008 05:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #10
 
abd3mz napisał(a):17 12 02 CLOSE TO YOU - Trijntje Oosterhuis feat. Grzegorz Turnau
EDIT: Jednak Grzegorz z kim innym śpiewa.
ok ale ja jednak zostaje przy TRAINCHA Icon_wink2
19.02.2008 10:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Jopkolog napisał(a):
abd3mz napisał(a):Również debiutuje trzecia Ania [Nagle], która byłaby kilka oczek wyżej gdyby nie chórki, które bardzo mi przeszkadzają.
1. W tej chwili masz w zestawie 3 moje ukochane utwory z albumu ID: To, co nienazwane; Zrób, co możesz i Nagle. 2. Dla mnie wszystkie są absolutnie genialne, a chórki w "Nagle" mi nie przeszkadzają, bo świetnie wybrzmiewają na tle popisowych partii Możdżera Icon_biggrin3
1. Nie chcę się chwalić, ale nie tylko on. U mnie zajmują całe podium.
2. Coś jest w tych chórkach, skoro one spowodowały, że u mnie Nagle nie zadebiutowało na pierwszym, lecz na drugim. Moim zdaniem brzmią trochę prostacko w tym finezyjnym utworze.
19.02.2008 11:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
 
a na stronie oficjalnej G. Turnaua jest artykuł zatytułowany:

Turnau i Traincha zaśpiewają Bacharacha
ja więc również chyba zostanę przy tej wersji.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.02.2008 11:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #13
 
Lista ciekawa, w szczególności jak pojawia sie NAGLE Icon_biggrin3
Mnie akurat chórki też przypasowały . Własnie przez tą wyrafinowaną prostotę dodają uroku utworowi Icon_razz
19.02.2008 11:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #14
 
To znalazłem na oficjalnej stronie Trińcie:
Cytat:Vanaf nu heeft Trijntje ook een Engelse website: http://www.traincha.com of te bereiken via het Engelse vlaggetje rechtsboven op de NL homepagina.

Traincha's English website has been released!! Accessible via http://www.traincha.com or the English flag up right on the Dutch homepage.
http://www.trijntje.nl/ Tak jak pisałem w innym temacie Traincha powstała na "użytek zewnętrzny". Wolę Trińcie. Icon_smile2
19.02.2008 11:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
abd3mz napisał(a):19 NN 01 ATOM - British Sea Power
Z wszystkich atomów wolę tego z Roxy FM Icon_mrgreen
19.02.2008 02:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #16
 
Paweł napisał(a):Z wszystkich atomów wolę tego z Roxy FM Icon_mrgreen
A możesz jaśniej, bo nie bardzo rozumiem. Icon_smile2
19.02.2008 05:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #17
 
Ano kiedyś prowadził (czy teraz nie wiem bo nie słucham od dawna) audycję w Roxy FM Tomasz 'Atom' Achtelik. Icon_wink2
20.02.2008 12:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #18
 
Hehe. Icon_biggrin3 Roxy Fm ktoś mi już mówił o tym radiu... Tylko kto ? Icon_razz
20.02.2008 12:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #19
 
Totalna stagnacja w czubie listy Icon_wink2 Chyba nowa płytka British Sea Power wpadła w ucho :?: Ja nie miałem okazji jeszcze posłuchać Icon_redface2
20.02.2008 07:53 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #20
 
Ale już ją ściągam. Rockowe granie wraca u mnie ostatnio do łask Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
20.02.2008 07:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości